Kadınlar Kulübü Günlük

Günlük çok mutluyum.Kuzenimin İstanbul'a tayini çıktı,hem de bize çok yakın.
Doktor hanım geliyor bana arkadaş,yuppii...:sm_cool:

Allah m lütfen bana bunu yapma..
aklımda ruhumda cok karısık
nolur bana bunu yapma
kaldırcak gücüm yok

günnükk....ben geldiim...

aslında bugun pek te mutlu değilim...seldir sudur gidiyoruz bakalım....

allahım sen bizleri koru....

öptüm seni günnüş...

günnük bilerek yapmıyor biliyorum,
ben ona düşüncesizsin dediğimdde çok üzülüyor, kendince elinden geleni yapıyorda zaten..
off bilmiyorum daha evlenmeden bi sürü sorumluluk yüklendi üzerimize, ben çok sıkıldım yoruldum şimdiden.
en başından beri bunlardan korkuyorum bu yüzden istemiyordum işte evlenmek

karışığım günlük, mutsuzum diyemem ama mutluda değilim ki ben

huzursuzummm

bıtışını ızlemek cok kötu onca hayalden sonra ...

senınse hıc bır caban olmayısı da alası ..

dımdık duruyorum sımdılık

gecıcek

allah baska dert vermesın

sükürrr

hayırlısıı ...

günlük selam,
bugün direksiyon dersimde son gündü..gezmediğimiz yer kalmadıkaydirigubbakcemile3
ders bittikten sora alışveriş merkesine gittik.. biraz bayram için bakındık benim kankayla.. bişi buldum aldım ama daha bişeyler bakınmak lazım haftaya gene çıkarız..şaka maka bayram geldi be günlük haftaya pazarr.. walla çabuk geçti sanki ramazan a.s
neyse gezinirken akşam arkadaşlarla aniden iftar yapma kararı aldık ve akşamı etmek için bayaa bi oturmak zorunda kaldık.. muhabbet falan ettik kankişle.. ama okadar saat oturup konuşmaktan hem agzımız yoruldu hemde kase dümdüz oldu:roflol::roflol:
neyse hayırlısıyla iftarıda yaptık biraz vakit geçirip evlere dağıldık..yorulmuşum walla.. sabahın 8.30 unda bi çıktım evden teee iftardan sora eve geldim:1shok: kendi rekorumu kırdım kanımcasırnaşık şey
günlük uyku bastırmaya başladı vallamirmirmirmir yatsam çok mu erken olurkifisfisfis
hee bi de benim sosyete geri adım atıyo sanki..yani en azından eski ilgi alaka yokfisfisfisbeni bağlamıyo tabi ben zaten her dakika yazsın istemiyorum:dilcikar:ama birden neden çekildi onu anlamadım..aman neyseeenaniknaniknaniknanik çok da lülü:roflol:
iyi geceler şekerimŞeniz

Son düzenleme:
günnüüüük
ayrılık rüzgarları esmeye başladı be :gitme:
ağlama modundayım
bi yandan heyecan
bi yandan korku,nelerle karşılaşacağız bilmiyoruz:sinifsinif:
bi yandan ben annemi babamı çok özleyeceğim
1 sene görmemek ne demek,1 ay görmeyince koşa koşa bursaya gidiyodum

Neden bunu bana yapıyorsun neden ?
Neden bir anda gelip her şeyi ama her şeyi berbat ediyorsun ?
Tam en mutlu anımda, varlığın beni dünyanın en mutsuz insanı yapıyor.
Ağlamaktan uzak kalan gözlerim, birkaç cümlenle ıslanıveriyor.
Varlığın artık bana acıdan başka bir şey vermiyor.
Ben seni çoktan hayatımdan çıkardım, yolumu çizdim.
Sen de çıkar beni adam ne olur !

mafoldumben mafoldumben mafoldumben

yagmur yagıyo gunluk ama ole cok degıl..butun gun anons ettıler tedbırlı olun sahıle yakın yerler ve bodrum katları dıye...sankı beklıyorum olsada bıtse dıye..allah korusun herkez...tv nın karsısında annemle uyumsuuz gunluk..kac gunun yorgunlugu uykusuzlugu uzuntusu stresı...telefon sesıne kalktım..kardesımın kontrolu vardı..kalp rtımlarını begenmemıs doktr..ınsallah bıse olmaz bıde kıs demıs daha ıkı ay dort gunluk ama ole solemıs...hayrlısı allahtan...allahım onlarıda sen koru...suan oturuyorum ama belımde bı batma var gunluk ınsallah hasta olmam...
neyse ıste bole gunluk bıraz dolanıyım gıdıp kuran okucam ama hıcte ıcımden bıse yapmak gelmıyo ya...olece oturmak ıstıyorum..uff...hayat cok zor be gunluk cok...bız ılk defa bole seyler yasıyoruz...gercekten ıyı gunlerın kıymetı bılınmıyo gnluk...heresyın bası saglık...saglık olmayınca gerısı yalan..allah saglıktan ayırmasın sıfa versın

Bu hayatta TEK güvendiğim erkek, her şeyimi paylaşabildiğim dostum, her şeyim, manevi abim gitti günlük. Az önce son kez görüştük. İstanbula gidicek memuriyeti kazandı. Hem sevindim, hem üzüldüm mafoldumben Ona beni hatırlatıcak bir hediye ve bir mektup verdim. O mektuğu yazarken o kadar ağladım ki. Onsuz kendimi -kaybolmuş bir dilin sözcükleri gibi köksüz, bağsız- hissediyorum. Dayanağım kalmadı sanki. O ise 'zaten sen burda değildin ki aramızda 3 saat vardı şimdi sadece 6 saate çıktı, yine bir telefon uzağındayım...' diyo. Yine de çok üzgünüm çok :gitme:

Yarın direksiyon sınavım var ayrıca, umarım başarırım senağlama

susma söyle nasıl yaşar böyle insan,
susma konuş hadi anlat büyük insan...

susmamanı istedim son kez.
git desen,
sadece git de.
böylesi çok zorladı beni.
öyle kaldım.
git de.
kal de.
bi şey de. yapayım. ama susma ya.

günlük...
alya kızın yüzüme vurup,kalın bir sesle agubugumouuuudıdıd demesine uyandım gecenin 2 sinde..:bbo:
her gece onu uyutayım derken bende uyuyakaldığım için yatağına yatırmamıştım..kocamda yatmadığı için oda yatırmamış.
başımızada gece lambası açık uyuyakalmışız.demek gözlerini açıp,ortalığıda aydınlık görünce oyun oynayası tuttu cadının..
hemen aldım onu kocamın yanına gittim salona baktım kanal d de nitro diye bir film var ona bakıyor..kızını görünce biraz oyunlar oynadı..bende o ara kaşık maması yaptım yatarken tam yememişti biberon mamasını.sabah sabah hortlamaması için verdim muhallebiyidelikafadulden
büyüdükçe canıma okuyor..artık 7 aylık oldu..daha çok ilgi daha çok paylaşım bekliyor.
bütün gün bilgisayar açık ama ben o kadar ara ara bakıyorumki artık..:sinifsinif:
birde evişleri..onlarda bana kaldıki sorma.nereleri kaçıyım bilemedim..akannehir
bize gelen kız ayağını kırmış temizliğe gittiği evlerden birinde.uzun bir süre gelemeyecekmiş..haftada bir oysa gelip beni toparlar dip köşe bucak siler süpürür,ütülerimi yapardı..şimdi herşey ama herşey bana kaldı:gitme:
zaten iş yapmayı sevmeyen bana ne işler oldu..senağlama
yarın akşam canım arkadaşım,dostm..gerçeğim..özgecimle buluşucaz..çok özledim onu ben anlatamam..inşallah alya kız da uslu dururda bir şey anlarız iftar sonrası buluşmamızdan..:Saruboceq:
iyi geceler gülük..yedi cüceler..naniknanik

günlükkkkhihoyyyt

iyi geceler demek için uğradım günlükcan kaşıntıdan başka pek bi değişiklik yok he bide kk'dan arkadaşlar edinmeye başladm çok mutluyum anlayacağın hade ii geceler gnlkkopuyorumnanaktan

sevgılı gunluk suan fena gıcıgım
dıs mıhrak olan uyus gıcık kankılerım spor topııgmı basmıs!! klava:
bende onunkılerı :jeyyar: spordan kılo vermeden benı ekıbımı kımse yıldırımaz!!
kıskancından catlasın bırılerı bız full spor ıle yola devam :jeyyar:

Ayyyyyy günnüşşşş regl olamadım çatlayacam mafoldumbenmafoldumben
Ramazan ayında olmasak sabahları koşardımmmdelikafadulden
Bir an evvel bayram gelsin bitsin ben spora başlayımmalkisalkisalkis
Regl olamadığım için şişim zayıflayımda şiş olduğum halde normal kilomda gözüküyümmmkaydirigubbakcemile3
Günnükk ne yapıyım ne ediyim nerelere gidiyim sen söyleee
Walla kabıma sığamıyorummmafoldumben
Menopoza giren kadınlar gibiyimm ayyyyyyakannehirakannehir afaganlar basıyo beniii
Hiçte uykum yokkkkk:1no2:
En iyisi biraz kendimle ilgileniyim ilk önce manikür yapıyım sonrada yüzüme maske yapıyımmmzemuszemus
Freshlendikten sonrada kitap okurummm
Ayy karnımda çok ağrıyoooookafamçokkarıştı
Hadiiii İyi Sabahlarrrr:ecrin_bebek:

Uykum Varrrr Uykum Varrr Anlıyomusun Günlük mafoldumben
Diloşla Aynı Kaderi Paylaşıyoruz.. Şu Söktürücü Artık İşe Yarasın Bugün İlaç Biteli 3.Gün Ya akannehir
Aniden Uykulardan Uyanır Evde Dolanır Oldum..
O Değil Gece Gece Saç Baş Dağınık Karanlık Evde Dolanırken Bizimkilerden Biri Görüp Kalpten Gidecek Mazallah kafamçokkarıştı:1ninca:
Dün Fena Yağmur Yağdı Zaten Korktum Şimşek Ve Gökgürültüsünden..
Annemlere Bakayım Dedim Belki Yanlarında Yatarım :1closedeyes:
Ama Babam Benden Korkakmış Meğer Yastığın Altında Pikeyide Çekmiş Titriyodu :roflol:
Dimekkkiiii Irsi Şekerim Bu Korkaklık -tatlicadiarzu-
Allahtan Tek İsteğim Sağlık Ve Huzur..
Gerisi Zaten Gelir Dimi Kendiliğinden :Saruboceq:

Günaydın günnüküm
Yine keyifsiz moralim bozuk geldim kapına
Omzunda ağlayabilir miyim mafoldumben
Yoruldum artık ya hemde çok yoruldum
Dün gece yine bi yerdeydik eve girdik yemeğimizi yedik apar topar çıktık evden
ıftardan sonra yollar boş oluyor diye
Yeni bi alışveriş merkezi açılmış outlet oraya gidelim diye tutturdu eşim
Çok samimi bi arkadaşı var onlara çok yakın orası, oradan da onlara geçeriz diye düşünmüş
Yoksa avm burnumuzun dibinde de var ve hiç gidelim demez, sevmez
Zaten eşim o arkadaşını ve eşini yatıya çağırmıştı bu gece için ama iftara davetlilermiş gelemediler, iftardan sonra illa siz gelin demişler
Neyse gittik avmde gezdik kocaman çok gösterişli bi bina yapmışlar ama neredeyse bomboş, dükkanların hepsi açılmamış daha
Açılan mağazalarda outlet mantığıyla darmadağındı
Hiç yapmaz böyle şeyler ama nereden heveslendiyse bu elbiseleri denesene dedi
Bi kaç elbise tutuşturdu elime, gönlü olsun dedim beğendiği bi kaç elbiseyi denedim, çok da hesaplıydı 30 40 50 TL fiyatlar vardı üzerinde
Bi tanesi çok güzeldi, bende ne zamandır öyle siyah bi elbise arıyordum süper oldu
Tabi biraz göbekten kilo vermem lazım çok sırıttı elbisenin ortasında neyse
Bi onu aldım çıktık arkadaşlarına gittik, gece de eve geç döndük tabi
Giderken de demiştim iftardan sonra gidicez oturucaz eve gelmemiz on biri on ikiyi bulur diye ama o yok ya bi saat oturur kalkarız dedi
Tabii ki de öyle olmadı yarımdı eve girdiğimizde
Sabah erken kalkacağımı biliyor uykusuzluğa dayanamadığımı da biliyor
Eve girer girmez yattım hemen uyumuşum zaten
Sabah bi kalktım saat sekiz benim sekiz buçukta iş yerinde olmam lazım
Bi beş on dakika geciktim tabii anca kalktık hazırlandık
Ctesi olduğu için kimse bişey demedi ama ben koştur koştur bişiler yapmaktan çok yoruldum
Her işimiz öyle, hiç sakin olamıyoruz
Bi de sahura uyanamadım diye de sabah tartıştık, çok moralim bozuk mafoldumben
Napsam bilmiyorum doktora vitamin yazdırdım sabah akşam içiyorum ama bi faydası olmadı
Daha faydalı ne olabilir ya fisfisfis
Bu uyku sorunuma çözüm bulmam lazım bu kadar çabuk yorulmamalıyım
Çoğu zaman saat ondan sonra bitiyor pilim uykusuzluktan ölüyorum
Evdeysem yada annemdeysem çoktaaan uyumuş oluyorum zaten
Dışarıdaysak neler çekiyorum bi ben bilirim bi Allah

Tabii bunun dışında başka sorunlarda var ama içim şişti valla yeter bu kadar mafoldumben

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…