Kadınlar Kulübü Günlük

günlüğüm aradan 6 sene geçti
aşk kavramını 6 sene önce yitirdim, kanatlarım 6 sene önce kırıldı, kalbim 6 sene önce taş tuttu, göz yaşlarım bir daha akmamaya 6 sene önce son verdi, hayatımın içine 6 sene önce edildi!
evlendim yine mutlu olamadım! hep o 6 sene öncesi yüzünden
saçlarımdan ayıklanan çöpleri unutmadım beni bulduklarında 6 sene önce!
hiçbirşey olmamış gibi benimle konuşmak istedi! 6 sene sonra!
ve bugün onunla konuştum!
Allah seni nasıl biliyorsa öyle yapsın!
darmadağınığım! berbatım! aynı 6 sene önceki gibi........

Gunluk,

soylesene nazar degmek zorunda mi hep? dun muthis mutluyken, bugun neden bir anda alt ust oldum? bir insan baska birini tek bir sozuyle mutluluktan gokyuzune ucururken, ayni kisi tek bir sozuyle nasil yerin yedi kat dibine bu kadar rahatlikla gonderebiliyor? Susarak izledim, gozyasim sanki takili kaldi, gozlerimi bile kirpamadim.

kalbim, atesle cevrili gibi...soylemedigim, dusunmedigim seyler icin suclanmak agir. bir seyler soylemek istedim ama soyleyemedim gunluk. sadece haksizliga ugradigimi soyledim o kadar. bazen insanin en yakini nasil da yabancilasiyor gozune, nasil da uzaklasiyor boyle buz gibi....ama benim icim, disim yaniyor be gunluk...!

Son düzenleme:
günlükçüm selam

nerden nasıl başlasam nasıl lafı toplasam bilmiyorum şuanda güzel istanbulumda ezanlar okunuyor yeni bir günü karşılıyoruz ALLAH'ıma binlerce şükürler olsun. ama malesef ki 09.09.2009 acı ve zor bir gün olarak belleğime yazıldı malesef gece hiç durmayan yağmur vardı istanbulda sabah işyerime gitmek için kalktım herzamanki gibi ama geç uyanmışım kızım bu gece 2 de bir uyanıp sabaha kadar uyamadığı için sabaha karşı uyuya kalmışım neyse kalktım hazırlanma kızımla ilgilenme derken geciktim televizyon açsam görücem felaketi çünkü işyerim ikitellide neyse eşim beni işe bırakmak için hazırlandı derken yola çıktık trafik felç ve radyoda duyunca şok oldum işyerimi aradım bekçi işyerini suyun bastıgını söyledi inanamadım yaklaşık 3 saat ugraşmama ragmen işe gidemedim ve iş arkadaşımı aradım o gitmiş işe ama gelme dön dedi burası berbat eve gelince tv açtım ve inanamadım duruma ve perşembede işyok ALLAH bizlere acısın

ayrıca şehit haberleride içimi yaktı ALLAH ailelerine sabır versin evlat çok değerli insanın ciğeri canı kanı ALLAH'ım kimselere evlat acısı yaşatmasın

ayrıca beni merak edip arayan tüm güzel dostlarımada opuyorumnanaktan

ve şuanda neden uyumuyon evdesin diyemi dersen günlükçüm hayır malesef kızım gece 10dan beri ateşlendi onunla ilgilendim ilaç soguk kompleks derken bu saat oldu ve şimdide beşiğinde sallıyom bir yandanda sana içimi dökmek istedim :gitme:

ALLAH'ım bu hayırlı günlerin yüzüsuyu hürmetine biz kullarına acı yalvarırım:Saruboceq:

Son düzenleyen: Moderatör:
Gunluk nassin
calisiyorum yorgunum, dusun nete girecek kadar bile zamanim yok
isten geliyore aygin baygin, bir de orucum
bayagi zorlaniyorum,
napalim Allah verir sabrini,
simdilik bule gunnukcum, operim seni mucuka
Şeniz

slm günnüküm..
Uzun zamndır yazamıyordum sana. Aslında değişen pek birşey yok. Ben yine nişan hazırlıklarıyla boğuşuyorum. Bir yandan da bu ıstanbul un hali akannehir
Gece rüyamda bir çuval ayakkabı geldi ayaklarıma giyip patrona gösteriyordum tam o sırada topuğum kırıldı. ayakkabılar da adamın kızının mış güya.. Diyorum patron merak etme ben yapıştırırım eskisinden daha sağlam olur CADIARZU Bildiğim kadarıyla ayakkabı sıkıntıdır... Allah hayırlara çıkarsın ya.. Bu aralar moralimi bozacak şeyler yaşamak istemiyorum.
Neyse yarın anlatırım diğer konuları ayrıntılarıyla. grüşürüz günnükümmm mirmirmirmir

Günaydın günlükcüm,
Biz geldik kızımla birlikte :CüvCüv: Uzun zamandır gelemedik kusura bakma :1ninca:
Sebebi malum; hamileliğimin ilk ayları sıkıntılı geçtiği için şirkette yarım gün çalışma kararı aldık. Saat 12:00 olunca kaçıyoruz eve kızımla kaydirigubbakcemile3
İstanbul' u seller götürüyor...Her yerde can pazarı....Rabbim kimseyi darda bırakmasın...
Selin fazla olduğu bölgelerden birindeyiz ama çok şükür bizde şimdilik hasar yok :Saruboceq:
Ailem memlekette sel bölgesinde sürekli iletişim halindeyiz çok şükür onlarda iyi...
Üstelik kocamda yok eğitime gitti :çok üzgünüm: babamızı çok özledik...
Ben çok iyiyim bu aralar...kızımla birlikte mutluluğun zirvelerindeyim resmen....
Kıpır kıpır maşallah...Bol bol alışveriş yapıyoruz, zamanımız giderek azalıyor artık...
Aralık ayı göz açıp kapayıncaya kadar geçsin istiyorum...Yavrumu kollarıma almak için sabırsızlığım giderek artıyor....
Böyleyiz işte günlük hanım....Şimdilik ben kaçtım öpüyorum herkesleri zemuszemus

sevgili günlük,
bugün yine hava karanlık dün akşam haberleri izlediğmde moralım yine bozuldu insanlar selde evlerini eşyalarını mallarını hepsi bir yana canlarını kaybettiler... (((((((((((((((((((((
allah yardımcıları olsun inş
bugunde tforuma girdiğmde gurbişin son 2 günü oldunu öğrendım onada üzüldüm...
walla ülserim yeni iiyileşti ülser olcam yeniden aşk hayatımda sıfırlanmış durumda
hakkmzda haıylrısı olsun diyorum..allah yardımcımız olsun...

günlüğüm ben geldim içimde birikenleri yazmak istiyorum ama bura yeri değil bugün patronum gelmezse arkadaşımı çağırcam biraz dertleşcem canım çok sıkkın günlük bazen allah canımı alsın diyorum sonra herşeye rağmen yaşamaya değer halime şükretmeliyim diyorum beterin beteri var dimi günlük rabbim herkese herşeyin hayırlısını versin şu mubarek günlerde

günaydınnn günnükcüüüüümmm
Dün Sel felaketi haberiyle açtık Gzümüzü
Rabbim Mağdur olan tüm vatandaşlarmzn yardımcısı olsun.ve ölenlere rahmet eylesin
ınsanlar canının derdine düşmüşken , bazı kendini bilmezler ise mal derdine düşmüşlerr
Yazıkkkk diorummm bu insanlara çok yazıkkkkkkk. . .

ben geldim günlük benneyaptımki

kötü haberler beni çok üzüyo ya mafoldumben
dün eve gidemedim kocemin ödü patladı ev terliğiyle çıkmış dışarı beni arıyo :bbo:
merak edeceğini biliyordum şebeke olmadığından ulaşamamıştım benneyaptımki
neyseki geç açtı orucunu biraz bi durgunluk sessizlik oldu çok korkmuş sevdiceğim :asigim:
Rabbim ayırmasın bizi :Saruboceq:
bu sabah gazetede arkadasımın yazdığı bi olayı okudum senağlama
şok oldum sular altında kalmış ve işe yetişemediği için işten çıkartılmış mafoldumben
kurtarıldığına sevinsemi çıkarıldığına üzülsemi bilememiştir :a015:
canım sıkıldı be günlük

Günlük Ya..

Niye Canım Hiçbişey Yapmak İstemiyor...

Benim Gibi Titiz Bi Hatun Nasıl Tembel Olabildi Ya kafamçokkarıştı

Ne Mutfağa Gidesim Var Nede Eve Bi Süpürge Tutasım mafoldumben

Düzenim Şaştı:sinifsinif:

Kimseyle Görüşmekte İstemiyorum Kapanıcam Eve Bu Gidişle akannehir

Bugün yine aynı ben,hayatımı erteleyip seyirci kalmakla elime ne geçiyorsa artık! :çok üzgünüm:Hergün bigün sonrası için planlar yapıp vazgeçiyorum sürekli incinmekten yoruldum, sanki insanlardan kaçınca zararları dokunmayacak! Sıyrıl bu düşüncelerden sıyrıl ki kendini bulasın yaşama dair...

günaydın günlük..
gece çok geç yattığımdan ötürü yine bu saatlerde kalktım.
psikopatlığım günden güne artıyor.

önce dün geceyi anlatayım,
eski erkek arkadaşımla konuştum;
bu yakın zamanda ayrıldığım kişiyle.
hani doğum gününü falan kutlamıştık o.

"nasılsın iyi misin" muhabbetiydi.
belki biraz arkamda ne bıraktığımı görmek'ti.
çok da değer veriyorum özlemiştim de.

istanbul'a gitmiş,
geziyorlarmış kuzeniyle.
iyiymiş mutluymuş,
ilk bir hafta çok üzülmüş. ama ben üzülürsem diye üzülmüş.
hep bunları ekledi, yani çok üzüldüm ama seni üzdüysem diye üzüldüm gibi cümleler kurdu.
ben de ben gayet iyiyim aynı şekilde ben de seni bir anda ortada bırakıp gittim gibi hissettim o yüzden konuşma ihtiyacı duydum dedim.
ama bozuldum da hani. :umursamaz:
kendi için üzülmüyor da ben üzülürsem diye üzülüyor beyefendi.

zaten dün gece neden ayrıldığımı bir kez daha anladım.
tutku olmadan, aşk olmadan, ite kaka çok zor yürüyor be ilişki günlük.vereliniortak
her şeyi mantık üzerine kurulu bir ilişki,
neyse hayırlısı oldu işte günlük...

şimdi princess'ın ikinci yüzü gelsin sahnelere
o,muhtemelen hala tatilde.
görüşmediğimizi buradan anlarsın.
nerede olduğunu dahi bilmiyorum.
biraz kafası rahatlasın diye de aramamaya özen gösteriyorum.

sadece kendim de yapılacakları belirledim,
hernekadar psikopat bir ruh hali olarak gözükse de,
o Ankara'ya döndüğünde yüzyüze görüşeceğiz zaten.

o yüzden çok güzel olmam gerek dedim,
ve bu birkaç günümü bakıma vs. ayırmaya karar verdim.

yapacaklarımı buraya da yazayım da sonra okur,eksikleri düzeltirim:)
*demin tartıldım 51 kiloyum, benim için fazla, kilo verme çalışmalarına başlamam gerek,
*spora yüklenmem gerek, formsuz gözüküyorum.
*bi krem aldım yüz için, birkaç günde sivilceleri siyah noktaları falan hallediyomuş. onu kullanmaya başlamam gerek,
*bronzlaştırıcı mendillerden de aldım.
bi tanesini hazır o yokken deneyim dedim,
ilk sefer adam burdayken denerim turuncu falan olursam diye.. olmadım güzel oldu bronz oldu baya baya..
o geleceğine yakın kullanmam gerek.
*kaşlarımı aldırmadım o gelmeden bir iki gün once aldırırım =)
*tırnaklarımı kısalttım onda iz bırakıyorum "tüh tüh napıyorum ben" diye düşünerek kısalttım, sonra pişman oldum.
ama bi hafta zamanım var. uzar sanırım yine.çünkü o seviyor uzun tırnak.
*biraz para biriktiriyorum, o geldiğinde annem beni görüştürmemek için caz yaparsa diye.
ki yapar.
*dudağımda bi uçuk var,(ondan bulaştığı için seviyorum evet)
hatta dalga da geçmişti; "sende de uçuk çıkarsa seversin sen onu"diye.
ebet ebet seviyorumkaydirigubbakcemile3. (psikopat ruh halleri part 3)
uçuk da geçer sanırım o güne kadar.
*iyi hatırladım bak, diş beyazlatıcım vardı. onu da kullanayım,
*sivri topuk ayakkabı bakıyorum bi de, çok ucuzlamış her yer ama alamadım halen. en kaliteli ayakkabılarımı giydim onun yanında, o yüzden yenisini almak istiyorum. düz tabanla da gidemem boy farkımız çok ciddi.
*belki yeni bi de kıyafet alırım, indirimler çok fazla. ama almazsam da giyeceğimi planladım.beyaz pantolon üzerine askılı siyah üst.
*bi de onu böyle bahçelide gençlerin falan gittiği bir yerlere götürmeyi planlıyorum.yaşımın avantajı olsun ,benimleyken eğlendiğini görsün istiyorum.
*şu kadar plan yapıyorum bi de allah korusun bir yerde bitersek baya koyar sanırım bana.

not: acayip özledim yaa, o da beni sevsin.opuyorumnanaktan

günlük bir şey daha ekleyesim geldi, ama deminki mesajım çok uzun diye ikinci yazıyı yazıyorum.

bu hastalık boyutundaki tutku nasıl geçer belki bilen birileri vardır dedim,
niye dersen?

dün maç seyrediyordum.
devre arasında bilgisayara geldim.
O'nun facebook'una baktım.

kızın bir tanesi; "ay kusura bakmayın işte sakın gülmeyin bana ama o her akşam izlediğim televizyondaki adam siz misiniz? komik oldu ama noolur gülmeyin yaa"

benzeri bir yorum yazmış.
yorumu gördüm,
kıza mı saysam ağzıma geleni dedim,
yok dedim saymayım,haddime değil.

benimkine bi mesaj attım,
"genç kızların sevgilisi"başlığı altında; ne şirin msj atmış dimi kız,seni tavlamaya da çalışır bu! yazdım.

(ama kıskançlığım had safhada ona karşı., )
ve o da bunun farkında,
eskileri hiç kıskanmadığımı bilir, "bi beni kiskanıyosun zaten,suçum neyse" diye espri yapar.

herneyse işte.. mesajı ona gönderip salona maça gittim geri,

annem şey dedi:
"sana bir şey olmuş,nette bir şey mi gördün?" dedi
-üf anne ağzımdan laf almaya çalışma bişi yok,dedim.
"princess nolur bi kalk,aynaya bak mosmorsun",dedi,
-kalktım baktım, evet aynen mosmordum, gözlerimden ateş çıkıyodu.

kendimden korktum. kendimi bu kadar kontrolsüz bulmamıştım uzun zamandır.

ve kıskandığım şey de o kadar basit bir şey ki.
adamın bi günahı yok,
kız desen ufak bi kız şirinlik yapmaya çalışmış,
ama ben çıldırdım.
bunu yazarken bile kıskanıyorum ya.

niye ben böyle kontrolsüzüm. naapsam yeniden resim yapmaya falan mı başlasam?
deli gibi spor yapsam hayatımı başka aktivitelerle geçirsem falan..

korkuyorum vallahi kendimden.

günlüğüm rabbimin gücüne gitmesin ama tüm enerjiyi benim iki sıpaya mı vermiş nedir..ramazanda hiç çekilmiyorlar....çok başım ağrıyor....şu okullar açılsa artık....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…