Kadınlar Kulübü Günlük

bugün de herzamanki gibi sıradan geliyor herşey bana:ecrin_bebek:bir kişiyi çok istedim olmadı 5sene silip atamadm içimden ama ağlamıyorum onuun hayaliyle yaşamak yetiyodu sonra biri çıktı karşıma içimden bu bana muratı unutturur dedim oda aynısını yaptı aralarındaki tek fark muratı hiç göremiyorum nüferi hergün görüyorum onlar geldi girdi hayatıma onlar istedi ama gidende onlardı.tekim mutsuzum zevk alamıyorum hayattan elimden tutanım boynuna sarılıp ağlayacağım yok yanımda neden ???benmi tutamıyorum ellerimde :çok üzgünüm:Çok üzgünüm çoook.ya derdimi anlatacağım bi arkadaşım yok anlatsamda beni anlamıyolar boşver diyolar kahroluyorum.ya ben sonumu çok merak ediyorum yanlızmı yoksa beni mutlu edecek benim deliler gibi seveceğim biri çıkacakmı karşıma.allahım yardım et bana insanın kendini yanlız karamsar mutsuz görmesi nekadar kötü :gitme:

slm gunluk
otrdum balkona yagmur basladı bıraz usuyorum bıraz korkuyom gok gurluyo cunku ama ıyıde gelıyo burdayım ıste...bı yandanda arkadasıma msj yazıyom cepten...allaha sukur morallerımız daha duzgun...ama olesıneyız ıste...
dun gece gunluk bırısıyle gorstum..gecenlerde bı arkadasım yanı kardesımın esının kuzenı hollandadalar bana ılla sana bırını bulcam dıyodu ,msn den yazdı sana bırını buldum cok ıyı bırı ıla bı gors olmazsa olmaz dedı ..yok dedım ..agızda ıyı laf yapar allem ettı kallem attı zorakı tmm dedım..olesıne kırımıyım hadı dedım..olmazsa olmaz..cumartesı ıcın msn de gorscektık cocukla resımlerımızı falan gorduk ıyı guzel...
dun gece bı arkadasımla msn de konusuyozum bı baktım o slm yazmıs.geldıhınıde gormemısım ..bıraz konustuk...ıcım soguk degıl gunluk..ılk defa bırıne boleyım...ama cok konusamadık ..ben netten dustum baya bı baglanamadım..oda ordamıısn yazmıs bakmıs yokum kapamıs...bu aksam konusursak aılesı cok onemlı benım ıcın gunluk..bıde tabı yuz yuze gelmek...bakalım ne olcak hayrlısı...bıde calıstıgı yer benım en samımı arkadasımın tam ama tam karsııs:)))sahurda hemen yazdım ona dedım tanıyomusun konusmuslugu yok ama tanıomus cok ıyı dıyo...butun gun msjlastık...naptysa anlatıyo bana:)))
bole ıste gunluk bayadr hyatıma kımseyı sokmak ıstemıyodum..sokmaya karar verdım ama denedıklerım yanı gorstuklerım hıc bana bıse hıssettrmedı yanı bunda duydugum sey baska..neyse daha bıse bellı degıl...yazarım yıne..bole bı donemde bole bı olay..zaten hersey beklemedıgın anda olurmus...
dus almam lazım ama gok gurluyo sankı elektrıkler gtcek gıbı gırmeyede korkuyom ya ...neyse gorusuruz hayrlı ıftarlar olsun kardesım esı gelcek yenmege...

ah ahh biz yine çok tuhaflaştık sürekli ağlıyorum gece gündüz uyku yerine ağlıyorum resmen eşim duymasın diye hıçkırmadan ağlamaya çalışıyorum ama her seferinde hissediyor onunda moralini bozuyorum. elimde değil sanki düşünüp düşünüp ağlıyorum sonrada bebeklerimi üzdüm diye ağlamaya başlıyorum .. son 3 hafta hayırlısıyla bi geçseydi.. aslında asıl korkum doğumdan sonrada böyle olmak hatta daha beteri ..

Direksiyon sınavından 90 aldım günlükkkkk Kırmızı ışıkta stop ettirdim diye çok üzülmüştüm ama geçmişim işte. Bekle beni Karabük yolları, acemi sürücü geliyor kaydirigubbakcemile3

Hımm bir de 'sınavın nasıl geçti' diye msj atmış APTAL. Ne cevap vericem.
çok mutluyum ya oley oley :hooray: Sonunda ehliyetimi alıyorum :teytey:

Son düzenleme:
ben efendi olayım diye uğraşıyorum ya günlük, tepeme biniyolar.
zorla eski manyak şifti çağırcaklar.

dün beni zorla tanıştırdıkları biriyle dışarı çıktım. o kadar da büyük konuşmuştum bu çocuk gitsin estetik olsun öyle çıksın karşıma diye.

çok efendi çok şeker ama çirkin. yani ben yanında prenses gibi kaldım. boyu da uzun gerçi. iyi biri. niyetimde ciddi diyo ama bana yaramaz bu.

sağı solu belli değil.

uzatmalı sevdiceğimle ayrıyız bayadır. ama görüşüyoruz. karışık yani işler. öyle işte.

hu hu günlükk ne sıkıcı bi gün yaaaaa hafta sonlarını hiç sevmem bide yagmurlu ise daha bi sevmem:)annem bayram temizligine başladıı ev ters dönmüş durumdaaaa gelde çıldırmaaaaaaaa:)

iş arıyorum ve hala bulamadım delircem ya ,ya kendimi öldürcem yada kaçıp gidecem bu yerlerden,allah canımı alsada kurtulsam geberemedim gitti

günlükkkkkk

işe girsem işe girsem işe girsem işe girsem kafayı sıyırdım artık mal gibi bişe oldum.......
kafamçokkarıştı

günlükcüüüm
bugün üzüldüm biraz aşkıma çaktırmıym diorum inşallah anlamamıştır
arkadaşım doğum yaptı onunla konuştuk sevindim.
korunmayı birlikte bırakmıştık o pikoluydu ilk ayında tedaviyle hamile kaldı benim ne sorunlar çıktı ne sorunlar((((((((((((((((
miniğim ilk ayımda gelseydi şimdilerde doğacaktı
kısmet diyelim.Allahım bana ve tüm isteyenlere de göstersin o günleri...........

pek muhterem gunlukumm
bıkac gundur askımla lımonıydık sebebı ıse gorusememek ona zaman ayıramamdı
bugun bulustuk gonlunu aldım mınık kusumun:asigim:askımla bugun gorumcemın kına
gecesı ıcın abıye aldım dugun ıcın bıtane begenmıstım askım ıstemedı o guzel deıl ona
sonra bakarız dedı.bu kına gecesı olana ıse hasta oldu ıllakı bunu alcan dıe tutturdu bende kırmadım aldım.suan terzıde pazartesı teslım alıcam buraya eklerım resmınıkaydirigubbakcemile5 askımada almaya gıdıcez bu hafta ıcı onunkınıde ben
begencem:1closedeyes:gezerken bı yagmur bastrdı kı sorma sırılsıklam olduk ya
hem cok komık hem cok guzeldııopuyorumnanaktanallah gulmekten ayırmasın tabı ama.
uc gunden berıde kuzenım bzdeydı.canım benım ya o kadar guzel kı kendısıde kalbıde.
amcam wefat ettı. daha 16 yasında, babama ole bı sarılıo kı ıcım burkuldu resmen.
ya hıc bısekılde anne babamıza ası dawranmammamız gerekıo aslında nezaman kaybetcegımız bellı deıl degerlerını bılmemız gerekıor. annemıde babamıda cok ama cok sewıyorum allah basımdan eksık etmesın yarabbımm:Saruboceq:
sımdılık benden bu kadar hayatım gorusmek uzereee....

bugün alt kata kiracılar taşındı yazık kız 8 aylık hamile yardıma gittim yaptırmadı
üzüldüm o halini görünce valla
ben iyiyim allah a şükür arada bir eşimi özlüyorum ama unutucam yavaş yavaş
birinci ayın 26 sında mahkememiz var
bakalım gelecek mi inşallah gelirde biter bu iş
bu arada yavaş yavaş iş aramaya başladım nerde nasıl çalışıcam bilmiyorum ya
lise diploması artık geçersiz yani
anca bi torpil akraba falan olacak
araştırıyoruz bakalım
allah bana belki son defab bi şans verir diye umuyorum
çünkü daha önceden verdi ama ben değerlendiremedim
çok akılsızım ya çokkkkkkkkkkkk

günlük;
artık zorumluluklarım arttı kendime ayırdığım vaktm azaldı.
Seviniyorum bu duruma istediğimde buydu zaten.
Mutlu olmak durumu stabil bir hal olsa keşke.
Aman ne saçmalıyorum...
öyle işte...
Hayat devam ediyor ben nefez aldıkça hep çabalayacağım birşeylerin peşinden koşup duracağım.
Hayat dediğimiz şey bu mu gerçekten.
Dolu dolu yaşamak nedir?
Hayat çalışmaktan ve paradan ibaretmidir?
işsiz mutlu olunmuyor ama iş varken de mutlu olmak mı gerekiyor?
off belirsizliklerden yoruldum ben artık günlük.
Hayat beni şu hayatta nie 2-0 geride başlattıki sanki!

kış geliyor günlük..
ben daha şimdiden daralmaya başladım.
geçen kış hayatımın en uzun kışıydı.
aralık başı doğum yapıp resmen eve tıkılmıştım minicik bebeğimle.
haftada bir 15 dk.lığına o da haftasonları,
markete koşup geliyordum sadece.
hava almak için :bbo:

yine eve tıkılmak istemiyorum.
gerçi bebeğim 1 yaşında olacak,
sıkıca giydirir çıkarım di mi günlük ?

ne vardı sanki bi kaç akrabam,annem babam yakınımda olsaydı.
gündüzleri gidecek kapım olsaydı yakınlarda..
yok işte yok..

kış bunalımına girmek üzereyim.
biri beni durdursun

beklenen hafta geliyoooo... sevgiliciğimle bodrum a gidiyoruzzzz!
yarın bavulumu hazırlicam.. birkaç mum filan da alayım, romantizm yaparız fena mı :kedi:..
deniz, kum, güneş, uzun sofra muhabbetleri, bol bol fotoğraf, aşk, gelecek planları..... harika olacak harikaaa..!
(innşallah :Saruboceq:)

sevgili günlük,
bugün itibari ile ben de seni tutmaya karar veriyorum.. şimdiii, amacım kilo vermek olduğuna göre her gün sana ne yedim ne içtim ne kadar hareket yaptım yazacağım, böylece kendimi kandırmak olmayacak. bugün neler yaptım dersen,bugün işteydim çalıştım,sonra kocamla ev alışverişi yaptık ve şu anda da evdeyim ve bir paket kocaman bisküvi yedim mafoldumben .. yarın yepyeni bir sayfa açıyorum ve aylardır gram kıpırdamayan 64 kilomdan 54 kiloya doğru ilerliyorum... spor salonuna düzenli gitmeye başlıyorum ve abur cubur tüm yiyecekleri de hayatımdan çıkarıyorum, tadını bilmediğim hiçbirşey yok nasıl olsa ,bişey kaybetmeyeceğim yaniilülülülülülü...
şimdilik bu kadar günlüğüm, yarın görüşürüz .xxx

2009-2010 av sezonu bu akşam başladı ve ilk avımız başarıyla vuruldu:lepi:
Sıradaki gelsinnnnnnnnnn:) Yorgun takımla 3 tane idare edeceğiz artık :)

Uçan kuşlar martılarrrrrr.....

Tebrikler GalataSarayım..

ilk defa zorlanıyorum bu kadarr geçicek ama dimi günlük herkes öyle söylüyor zaman diyor ama zaman beni gitgide daha üzüyor sankii geçicek dimii bu da geçicek ama delip de geçicekk sanırım

günnüşşş başım ağrıyor
inşAllah yarın orucumu tutarımm

ben ailemi ozledim gunlugum yaa...
cok ozledim hem de...
gunlerle onlari goremiyorum,gorduyumde de doyamiyorum....
ya onlara bisey olsa,ben kendimi affetmem ki,niye evlendim ki,keske butun omrumu anneme ve babama adasaymisim...
anne ve babasina coooook bagli olan,cok simartilan,bir dediigi iki olmayan,her istedigi yapilan bir genc kizin evlilik hayati,evlilige alismasi cok zormus....
arada bir cok zorlaniyorummmmmmmmmmmmmm cooooooooooooooooooooooooook

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…