Kadınlar Kulübü Günlük

Yine ben günlük!:1ninca:
Sıkıldın benden biliyorum. Doğru düzgün bir şey anlattığım da yok zaten..
Ne yapalım be günlük. Allah büyük,belki gün gelir seni de şaşırtırım..
Kocamı bekliyorum yine.5 dakika önce aradı,şöför bırakacakmış onu.. Ben de öyle bekliyorum. :sm_confused:
Ama düşünüyorum da ya KK da olmasaydı. O kadar güzel dostlarım oldu ki burada! Hele Kelebek, kız hiç sıkılmadan her Allahın günü beni 1 saat dinliyor ya.Kelebeğin arkadaşı olmakla ne kadar şanslıyım bilemezsin günkükcüğüm.:asigim:
Hadi günlük,hadi güzelim görüşürüz yine..
Kendine dikkat et..Şeniz

Eee Bende Nasil Başlayim Günlük Bu Gün Zor Geciyor Hani Ilac Koyrugu Var Ya Ilayki Hastenede Alacan Ben De Bu Kuyrukta Zor Bela Ilaç Aldim Oleyyyyyyyyysag Im Allahima şükür Bi Daha Hastende Ilacmi Nooooooooo

Selam günlük..
Calisiyorum yine..benneyaptımki
Sonra bir de okula gidecegim,kücük bi sinavim var..
Erken kalktim,o kadar uykum var ki..:çok üzgünüm:
Ooof ya, sinav stresi de basladi,napicagimi hic bilmiyorum..:bbo:
Daha dün basladim sinav icin calismaya.. Bakalim ne kadarini ögrenebilecegim..
Yazarken bile strese giriyorum..kafamçokkarıştı

Neyse hadi hoscakal:a015:

Selam günlük;
Bugün tarif edemediğim duygular içindeyim.
Anneannemi yine hastahaneye yatırmışlar. Annem dün sabah uçakla
Trabzon'a gitmiş. Beni aradı;
-Ben nerdeyim biliyor musun? dedi
-Nerdesin anne?
-Trabzondayım.
Ben şoklardayım. Yahu ne zaman hazırlandın hangi vakit gittin. Ben haftasonu
yanınıza gelecektim. Doktordan randevu alacaktım. Erteleyelim o zaman.
Sana da hamile olduğumu söylemiycem işte. Ben de bi karış surat!
-''Ben de annemin yanına geldim'' dedi.
Birşey diyemedim haklı...
:çok üzgünüm:

mrb günlük,
bugünde bitti nerdeyse işte garip duygular içerisindeyim sevgilim işinden ayrıldı daha doğrusu bu sefer onun bi suçu yok öle olmak zornda kaldı ben çalışmıyorumm kendimi tuhaf hissediyorum garip bi duygular içerisindeyim.
Ne olcak böyle bilmiyorum sonumuz nasıl olcak bazen çok karamsar oluyorum bazen çok iyi düşünüyorum.
İnşallah bu sıkıcı günlerim sıkıntılı günlerim geçer yada çokmu abartıyorum yinede şükretmek lazım sağlık sıhhat olduktan sonra hepsi hallolur be günlükcüm dimi hepsinin çaresi bulunur evelallah yeterki sağlığımız iyi olsun..

selam gunluk

sıte de ılk kez basıma degısık bı olay geldı cok sasırdım buraya yazdıgım yorumum her ne hıkmetse sılınmıs.artık fıkırlerımızıde acıklayamıcagız.okudugumuz gordugumuz bıseyı baskaları kendısı yasamıs gıbı anlatması ılgınc gelmıstı:icecream:şakkıdı...

bugun karnım agrıyor malesef sewgılımıde goremedım sabah kahwaltıda yapamadık oglendede gorusemedık:1no2:bıran once sabah olsunda goruselım ozledım askımı:asigim:

derslerım super gıdıyor.sınaw sonucları geldı hepsıde cok guzel allaha sukur aman nazar degmesınn

baskada yazıcak bıseyım yok bugunluk benden bu kadar ...ders calısmaya gıdıorum ben gorusuruz

Selam günlüüük...
En stresli günün ardındaan yemek ve duş süper geldi valla....
Şimdi de gitcem kavak yellerini izlicem
Sonra yeniden çalışmalara devammmm
Bugünü anlatmak istemiyorum ama korktuğum kadar kötü bir gün de olmadı açıkçası...
Gelecek hafta kendimi spora, resime, iş arayışıma ve uyumaya programlamak istiyorummm...
Neyse en zor kısmı atlattım:dance:
Sevgilimle sorunlarım hiçbir şeymiş yaa daha önce çektiklerim ve şuanda çektiğim sıkıntılarla karşılaştırdığımdaaa....
Onun için artık pek birşeyi sorun yapacağımı sanmıyorummm...
Neyse yok yok sıkıntı falan her şey çok iyi boşveeerr....
Hadi her şey çoook güzel olsunnnn

naber kız günlük.sıkıntım son safhada bayılmak üzereyim.bu arada günüm geçiyor demiştim yaaa.yok değilim hamiş.bügün gene sesiz sedasız geçti gitti.komşusuzluk ne kötü bişi yaaa.ev alma komşu al dememişler boşuna.çok doğru bi lafmış.kemdime hergün kızıyorum.sen niye geldin buraya taşındın.oradan otursaymışım 200 daha fazla verip.en azından orası insanlardan oluşuyordu.burası gibi..............oluşmuyor.ay ne güzeldi orası yaaa.gırgır şamata bi gün orda bi gün burada.komşularımda çok iyi insanlardı.sosyetiklerdi biraz ama olsun.hele eda abla dünya tatlısı bi bayan en çok ondan ayrı olacağım için üzüldüm.bazen eşim şehir dışına çıkar bende eda ablaya kalmaya giderim onunda eşi olmaz evde.neyse efkarlandım gene

slm günlük
sabah arkadaşın davetiyle sabah kahvaltısına gittim..yaaa sabah sabah hiçbirşey anlamadım ki ben. ))
neyse kahvaltıdan sonra veli toplantısı vardı..hocamız anlattı biz dinledik,biz anlattık hocamız dinledi:))) ama en çok biz dinledik..yahu ne kadar dertliymiş hocamız:))))
sıra benim oğluma gelince önce derin bir offf çekti:::(( çalışkan ve zeki olduğundan ama çok yaramazlığından en çokda laf dinlememesinden dert yandı...ee doğru söze ne denir ki....
biraz önce okuldan geldim ..oğlum matematikten 90 almış ayyy çok mutlu oldum...
eşimde benden aşure istiyor illa yapacaksın diyor..ama ben aşure yapmasını bilmemki..
herzaman kayın validem yapardı şimdi o erzurumda iş başa düştü...bende bir bakayım tariflere..ya deneyipte kötü olursa.??...
herkese iyi hafta sonları..

selam gunluk

kotu bıgundu.sabah kalktım karnım felaket agrıodu ama ınatla askımla goruscem dıe gıttım sabah mınıbusten ındım askımla kahwaltı yapmaya gıttık ben tabı masada yatıorum resmen:1no2:gerı dondum ewe daha sonra...

ogleye kadar yattım ıı gıbı oldum bı arkadasım sozlenmıstı onlara oturmaya gıttık annemle.

askımla tartıstık aksama kadar, sebebını yazmıorum oda bızım aramızda kalsın ama ben haklıyım.hala kusum ona oda bana galıba:1no2lsun ben yınede cok sewıorum onu:asigim: ılk kez hıc gonlumu almaya calısmadı ...buna cok kırıldım...babası suprız yapmıs yurtdısından gelmıs onunla sohbet edıo galıba...hıı sımdıde msj attıı:1closedeyes:

derslerıde kacırdım bugun off yarın cok calısmam lazım her ders cok onemlı benım ıcın.:hooray:

bos gecen bıgundu hıcbıse yapmadım kotu hıssedıorum kendımı..
benden bu aksamlıkta bu kadar .hıc uykumda yok offffff

Çok zırlak kadın oldum bugünlerde günlüğümsenağlama
Ne kadar damar,nostaljik şarkı varsa aklıma gelen bulup indiriyorum.
Hepsini dinliyorum teker teker..
Oturup ağlıyorum sonra da..
Üzgünüm sana anlatacak pek bir şeyim yok günlüğüm,öylesine geçerken uğradım işte..:çok üzgünüm:
"....Sen gittin, ben yarım kaldım
Gün doğmuyor yad ellerde
Akşam da olmuyor artık..."

Ey Dost Musun Günlük Duşmanmisin ,,,,bügün Iyim Ben Yeni Bi Zaferden çiktim Aşure Yaptim Bir Güzel Dağittim Verdiğim Insanlar Güzel Olmuş Dediler Beğendiler Bende Mutlu Oldum Herkesin Aşuresi Kabul Olur Inş //tatoş Keşke Yakin Olsaydin Verimde Canim

Selam günlüüük,
Yine çok yorgunumm dün gece geç saattlere kadar çalıştımm ve bugün de sabahtan beri dışardaydımmm
Anlatacak da bir şey yok:dance:
Her şey çoook güzellll olsunnnnn

slm günlük:))
bu sabah aşure yaptım...tabiiki tek başıma değil saolsun annemde yardım etti...ve çok bereketliydi herkese dağıttım...:))
eşim rahatsız dı..üşütmüş aşkım..bol limonlu çay yapıp içirdim şimdi biraz daha iyi...valla aramızda kalsın ama bu erkeklerin hastalığı hiç çekilmiyor:)))
biraz uzanıp uyumayı düşünüyorum....:))) tabiiki biraz kk da dolaştıktan sonra....

nabar kız günlük :)))
bu gün hiç bişe yapmadım öle pc başında vakit geçirdim hava çok soğuk üşüyom zati biraz daha kk dolaşıp sonrada film izlerim offf offff canım acayip sıkılıyo niye diye sorma sölemem hadi biara uğrarım sana :))

Selam günlüüük,
Yine yoğun bir haftasonunun ardındaaaan minimum 2 gününün stresli geçmesini tahmin ettiğimiz yeni bir haftaya başlicaz yarın inşallah....Tabi hiç stressiz de olabilir ama yetiştirilmesi gereken şeyler var ondan öyle dedim...
Yarın ve Salı günü işlerimi yetiştirmeye çalışırken bir yandan spora gidip bir yandan da iş arayışlarımı sürdürmem gerekiyor. İnşallah beceririm bişeyler bu hafta Allah'ım hayırlısını versin...
Bugün aslında gergin bir gündü bazı takışmalar yaşadımm bazı kişilerle ama olsun haftaya düzeltiriz belki...
Kendime çok cici bir kolye aldımm en önemlisi buyduuu....
Veee evdeyim bu da güzel...
Sevgili sevgilim ayrılık sinyalleri verdi sanki dünkü konuşmamızda inşallah yanlış anlamışımdır...
İşte bu kadar günlükcan
Herşey çook güzel olsunnn

İyi haftalar herkeze günlük,
Bayadır gelmedim sana bu arada yeniden ufak bi ameliyat geçirdim..
Daha önceki gibi agır degil ama 1 hafta ugraştırdı beni...
Geri kalanlarda bildigin gibi degişen bişi yok

Geçmiş olsun.....

iyi haftalar günlük haftaya yorgun başladım
ve böyle devam edecek sanırım kendimi mutsuz hissediyorum
işallah düzeleceğim:bbo:

merhaba günlük
valla ne yazıyım bilmem ki duygusal açıdan epey karmaşık bir haftasonu geçirdim ama bugün kendimi yeniden doğmuş gibi hissediyorum keşke elimizde olsa da boş şeyler için kendimizi üzmemeyi başarabilsek...Ama hayat da üzülmeden öğrenilmiyor sanırım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…