Kadınlar Kulübü Günlük

Günnük naber nan:asigim:
Ben iyim fekat annem, en yakın kız arkadaşım ve fortcu çok hastalar.
-31 derece burası günlükçüm it gibi titriyoruz tabiri caizse:çok üzgünüm:

Merhaba günlükcüğüm;
kocamı bekliyorum yine... Az önce aradı birazdan gelecekmiş. Ben onu birazdanını çok iyi biliyorum ya neyse açmıyayım şimdi ağzımı..:1closedeyes:
Sanırım hasta oluyorum,çok üşüyorum,malum günlerde olduğum için de tersim biraz. Yüzüm gülsün diye de "Gelirken midye,bira getireyim dedi.
Aaaahh kocamın bana olan sevdasından birazcık şüphe etsem ben ona neler yapacağımı çok iyi biliyorum da.. Seviyor eşek işte,susuyorum ben tamam,kızma günlük:dilcikar:
Neyse günlüğüm başını şişirmek istemem..
Yeteri kadar döktüm içimi,sağolasın..
Görüşürüz yine.Şeniz

Selam günlüük,
Ya inanılmaz yorgunummm...2 gündür elimi kolumu kaldıracak halim yok ama sürekli dışardayım...Bugün de dışardaydım...Kankam aradı askerdeen çok mutlu oldummmm bugünün en iyi olayıydı....Ama bir de kötü haber aldım:çok üzgünüm: söylemek istemiyorum çok acı bir şey Allah kimsenin başına vermesin...
Sevgili sevgilim kendi halinde ben kendi halimdeyim...Bugün arkadaşlarıma anlattım aramızda geçen son olayları çok takdir ettiler beni:sm_cool: Ama tabi "bu nası ilişki be" tarzı tepkiler de aldımm olsun fark etmez herkesin ilişkisine benzemek zorunda değil zaten, bu da böyle bi ilişki kardeşim hıh:dilcikar:
Hayırlısı....
Her şey çoook güzel olsunnnn

merhaba sevgili günlük kk de günüm pek iyi geçmedi henüz bir arkadaş bulamadım hemşeri bile bulamadım sanırım ben son Karaman lıyım ama yılmadım hala arayışlarıma devam ediyorum

slm günlük
şuan yalnızım eşimle oğluşum namaza gitti koca ev ve pc bana kaldı ..):)))
şimdi ev temizliğine girişecegim ama maalesef canım hiç birşey yapmak gelmiyor..çok şükürki en azından yemeğim var...annemide çok özledim :KK43:(gitsemmi diyede düşünüyorum bir yandan ama evde işde çookkkk neyseee bakalım...
herkese iyi hafta sonları...

sevgili günlük;
işteyim...
bir pazar günü daha mesaime başladım. hava güneşli keşke dışarı çıkıp biraz yürüyüş yapabilseydim...
neyse...

Selam günlük,
Bugün ananeme gittim, çok özlemişim tontoşumu yaa...
Başka da bişey yapmadımm
Bi selam veriyim boş geçmiyim diye yazdım sana
Her şey çook güzel olsun demek için bidee..yerimseniben

günaydın günlükçüm..
tatlıcadıya katılıyom bende buralarda bumbuz titriyok valla dışarı çıkınca neyseki 2güne kadar 5.derece daha ısınacak meterloji abi öle dedi..bugün kızımın dershanesine gitçem faturalar yatçak küçükkıza ilaç alcam işi çokmu çok valla.haydi ben uzayayım günlük işler beni bekliyo..allah herkezin yardımcısı olsun..

slm günlük yine hafta başı ve okulda nöbet vakti var..artık evde oturan hatunları kıskanıyorum iyice:) vallahi bizim oğlanın yaramazlıkları bitsede bende gönül rahatlığıyla evimde otursam:KK43:)...
alışverişe çıkmam da gerek offff offff yine yorucu bir gün beni bekliyor..

selam gunlukk

uzun zamandan berı gunes war cok ii hıssedıorum kendımıı:teytey:

kuaforden yenı geldım sacımın rengını koyulastırdım ınsanların sureklı bana bakıslarından we bıtakım kro ınsanların laf atmasından rahatsız oldum.herkesın gozunun ustumde olmasını ıstemedım cok guzeldı ama koyu yaptırdım bolede guzel oldum amann canım guzele ne yakısmaz zaten deeea.s

onun harıcınde sewgılımle lımonıydık cumartesı gunu.sacımla bırlıkte benımde degıstıgımı dusundu.ama pazar gunu bulustuk.butun sorunlar yıne cozuldu :asigim:askım o benım cok sewıorummmŞenizmaskelı beslere gıttık gulduk gulduk geldık.guzeldı.donuste parkımıza gıttık oturduk fln yıne zaman hemen bıttı we ayrıldık:asigim:

onun harıcınde ders calısıorum ders calısıorum ders calısıorum:hooray:

bugunlukte benden bu kadar cotton candy e selamımı ılet lutfen:1hug:

merba günlükçüm bügün en nefret ettiğim ders olanANATOMİ nin finallerini öğrendim geçtimmmm :sm_cool:
çok çok çok mutluyum arkadaşlarda geçmişler
bugün evde kutlama var
kızlar pizza,hamburger veeeee ev mantısı söylediler:sm_cool:
yarında finalim olmadığına göreeeee
bugün gececiyiz :dance:

mrb günlükcüm bugün ben hiç iyi hissetmiyorum kendimi canım çok sıkkın bunalımlı günler geldi yine şimdi bütün olumsuzlukları ve kötü şeyleri düşünür dururum artık hadi geçmiş olsun güzel olsun herşey nolur nolurrrsenağlama

Günlüüük,
Bu aralar feci halde Mustafa Ceceli arkadaşın '' Unutamam'' adlı şarkısına
takmış vaziyetteyim. Hep ben çekiç sesi dinleyecek değilim ya biraz da
komşularım benim sesimi dinlesin. jeyyar

İki hafta içinde bir Özel Hastane de göreve başlıyorum. Bir buçuk seneden
sonra ısınma turları olacak ilk günler.

Dün Bağdat Caddesine yürüdüm hava almak için. Paşabahçe Mağasazına uğradım. Vazoya çiçek almıştım üç tane. Bugün gideyim de üç tane daha
alayım.:1rolleyes:

Merhaba Günlük...
Bugün benimde canım sıkkın biraz.:çok üzgünüm:
Kendime ait bloğumda yastık modeli eklemiştim ve birisi bana şöyle bir yorum bırakmış:

--İğrenç bir yastık, çok zevksizsiniz.
Buradan o yorumu bırakan şahsa cevap vermek istiyorum.Kötü Kazen
O yastık kayınvalidemin hediyesi ve kaç senelik biliyormusun sen?!!! 16 yaşında işlemiş ve kendisi şuan 53 yaşında hesapla bakalım, 37 çıktı dimi; aferin sana... laelaelaelaelae
Beğenmiyor olabilirsin, zaten sana hediye de etmiyorum o yastığı.:mymeka:
Zevk benim zevkim, ben sadece bir paylaşım alanı oluşturmuştum. Senin zevkine hitap etmiyor diye yastığımın iğrenç, benimde zevksiz olduğum söylenemez. Ve bundan sonra bana ait olan bloğumda yorumunu görmek istemiyorum. Zaten bu yorumunu da onaylamadan sildim, bilgine canım.
Hadi canım hadiii, başka kapı bul birilerini sinir etmek için.:dilcikar:

Oh be... Rahatladım şimdi:icecream::kahve: Teşekkürler günlük...:asigim:

aaaben seni unutmadım günlük biraz ara verdim hasta lık soğuk ve ben burdayım hahaha arkadaşlar anlatın rahatlayın o be

Gururumu kaybetmedim günlük beni arama diyip çıkıp gitmişti yaaa 5 gün aramadım sabrettim sonra o aradı paşa paşa :kahve: bende hiç umursamamış gibi konuştum ama o öyle değildi.Burnu sürtmüş baya dersini almış barıştık dün ama ipler benim elimde artık.Bundan sonra böyle dedim:1closedeyes: işine gelirse gelmezse kapı orda (tabi burayı içimden dedimyerimseniben)
mutluyum günlük sınavlarım da bitiyo yarın son.Kendimi çok yorgun hissediyorum ama neşem yerinde çok şükür.Haftaya da memlekete gitcem annemi çok özledimmm.Sevgilimden 3 hafta ayrı kalcam ama olsun inşallah bu ayrılık onun aklını başına getirir neysem yemek yancak ben kaçtım hadi görüsürüzzzzza.s.

Selam günlüük,
Bu hafta inanılmaz stresliyimmm...
Bir sürü şey üst üste geldi inşallah başarıyla altından kalkabilirimmm
Bakalım inşallah bu haftadan sonra düzelir her şey...
Benim gibi her şeyi açık açık anlatan biri için çok kapalı cümleler oldu ama şimdi anlatsam sen de sıkılırsın ben de sıkılırımmm..Özetle eski işimle alakalı problemleri çözmekle meşgulum halaaa bayadır uğraşıyorumm...diğer yandan bir ölüm haberi aldımm:çok üzgünüm:...yeni iş bulmak için bu hafta yetiştirmem gereken çook iş vaar...ve beni en çok kasan daaa babamın ailesiyle bu hafta içinde karşılaşmak zorundayımmm:1no2:
Özeti vereyim derken anlatmış oldummm
Hepsini bu hafta halletmem gerekiyorrr...
Halledicem inşallah kolay diyelim kolay olsunnnn
Baktım da hiç sevgilimle alakalı bir şey yazmamışım...açıkçası bu kadar derdin içinde onu düşünecek zamanım olmuyooo zaten onun da umrunda değil:dilcikar:
Amaan neyse ben şu işlerin altından bir kalkayım yine başlarım anlatmaya:roflol:
Bu arada Rockerx cimm aldım selamını ben de seni öpüyorum canım kardeşima.s.

X