Kadınlar Kulübü Günlük

herzamanki gibi okuldaydım...kızlarla çay kahve muhabbeti yaptık:)) azıcıkda dedikodu:)))
neyse okulun yarıyıl tatiline az kaldı..şükürler olsun bakalım karnemiz nasıl gelecek...vallahi oğlumun umrunda değil ben çok merak ediyorum:)) umarım iyi bir karne getirir...

Selam günlük,
Kaç gündür gitarla çalmaya çalıştığım bir şarkı var ( Cranberries Zombie). Hala doğru tellere basamadığım için sesleri çıkaramıyorum. Parmaklarım acıyor. Neyseki sözlerini ezberledim.
Yarın misafirlerim gelecek. Bir kaç gün kalacaklar bizde. Ama salonumun ortasında çamaşırlarım asılıyor hala evi bile süpürmedim.
Bir saat sonra sevgili eşim gelecek. Hafta sonu Bursaya gideceğim için
kardeşimin siparişlerini almaya gideceğiz ikea'ya. Hem de yemek yeriz. Çünkü
yemek yapmadım.:1rolleyes: Bugün arabayı biraz çizdirttim. Fark etmemesi için
herşeyi yapıcam ehehe
Hadi bakalım bana naş yazarım gene hoşça kal...

selam

moralım bozukk

basım felaket agrıo...herseyden cok sogudum...

bazen hayat cok acımasız oluo.kımseye guwenmıorum kımseyle gorusmek ıstemıorum.

ooooooffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffff...

ılk kez werdıgım bı karardan supelıyım ama kendımle ınatlasıp uygulıcam.

cunku gelecekte hayattan bezmıs bırı olmak ıstemıorum.

benden bukadar..

slm günlük..
dün aniden rahatsızlandım..sıcacık evin içinde tirtirtitriyordummm
oğlum ise bana sarılmış ısıtmaya çalışıyordu...
onun bu hareketini ömrüm boyunca unutmayacagım...
valla bütün gün hertarafım agrıdı...boğazım hala şiş ve canım hiçbirşey yapmak istemiyor sadece uyumak uyumak uyumak....

Selam günlüük,
Hastalanmama az kaldı ve ben stresin,sinirin, duygusallığın sınırlarını zorluyorummmm...
Sabah can sıkıcı birkaç işle uğraştım sonra ablama gittim oturdum saatlerce şimdide iş yetiştirmeye çalışıyorummm
Askerden arkadaşım aradı çok mutlu oldummm
Sevgilimle aramızdaki belirsizlikler kafama takılıyo duygusallığım üstümde ya...
Ya bişey olsun...bi mucizeee....İstanbula gelsin burada yaşasınnn o zaman sorunumuz kalmayacak bence...İnşallah ya Allah'ım hakkımızda hayırlısını versin...
Heeer şeey çoook güzel olsunnn

Selam günlük;

Sana çok sık uğramıyorum. Canım sıkkın günlük.Öylesine yaşıyorum işte.Bunalımdamıyım neyim, bilmiyorum:sm_confused:Kocamla hala küsüz, konuşmuyoruz. İki yabancı gibiyiz. Hiçbirşey paylaşmıyoruz. Soğudum galiba günlük. Oysa ben ona çok aşıktım.:çok üzgünüm:Aşık olduğum adamla, şimdiki adamı karşılaştırdığımda dağlar kadar fark görüyorum. Belki benden kaynaklı bu, belkide ondan, ama sorun var ortada. Bu sorunu biran önce masaya yatırsak iyi olacak.Yoksa iyice kopacak herşey, geri dönüş olmayacak.

Zaten bu saatten sonra konuşsak bile eskisi gibi olmayacak bunun farkındayım.Önceden ona bakınca içim titrerdi ama şimdi birşey hissetmiyorum. Bazen beni çok kırıyor günlük, ama ben varya kocaman bir aptalım. Hepsini kendi elimle yaptım. Kendi elimle başıma taç ettim. Kıymetim bilindimi hayır.

Şunu anlıyorum ki günlük hiçbir zaman çok sevsende bunu karşındakine çok fazla yansıtmayacaksın, süründürünce çok daha kıymete biniyorsun günlük. Biraz geç oldu ama anladım nihayet, sanırım iş işten geçti.

O kadar çok verdimki kendimden, artık verecek gücümde kalmadı, hata ettim biliyorum. Belkide cezasını çekiyorum şimdi.

Bilmiyorum be günlük bakalım nolacak.

Sevgili günlük,
Yukarıdaki yazının sahibinin kuzum olmadıgını söle bana,
Benim ayakta durabilmem sahip çıkabilmem için yanımda olan kuzumu bunları söleyen..
Biri bana bunun yalan oldugunu sölesin

Selam günlük
Moralim bozuk üzgünüm:a015: cünkü derslerim kötü, artik su almanca dersinden, matematik ögretmenimizin bize kötü davranmasindan,
muhasebe dersindeki ögretmenimizin bizi azarlamasindan, okul'un stresinden biktim. Karnemde üc tane 5'im var.
Allah nasip ederse, üc kirigimida düzeltmek istiyorum.
Saat sabahin 5 bucugunda kalkiyorum, aksam saat 5 bucuk hatta 6 bucukta evde oluyorum,
ve kalan zaman icinde ben yemek mi yiyeyim,
dersmi calisayim,
ödevimi mi yapayim,
ne zaman dus alayim,
ne zaman dinleneyim?
Bunaldim artik yaaa, cok sIkIcI ve zor senağlamaburda okumak..

selam günlük işlerim bugunde çok yoğun
hep bu k.k yüzünden bitmiyor bir türlü
patrona söyledim bir yardımcı alacak bana
böylelikle k.k dan hiç çıkmam gibi geliyor
üfff ne çok işim var günlük

Mrb günlük

Bu aralar çok canım sıkılıyor çook.
Yaklaşık bir haftadır işyerinde çalışmıyorum desem yeridir.
Akşama kadar oturuyorum, akşam olunca da eve dönüyoruz işte.
Nedense son zamanlarda hiçbir istediğim olmuyor. Aslında çok şeyde istemiyorum ama herhalde derdimi anlatamıyorum.

Yine akşam oluyor yine eve gidicez offff ben eve gitmek istemiyorum.
Çok soğudum herşeyden çoook.

Şubat ayında da bebişin 3'lü testi var. İnşallah bir şey çıkmaz. Bunu da
sağ salim atlatırız.

Acaba bu gebelik yüzünden mi ben böyle oldum.
Yok ya bebeğimin hiç suçu yok ben zaten hep böyleydim ama bekarken daha mutluydum bunu çok iyi biliyorum

Sabır etmekten başka çare yok galiba elbet benimde mutlu olacağım günler gelecektir. EEEE boşuna dememişler " umut fakirin ekmeği " diye...:çok üzgünüm:

slm günlük

hala hastayım yaaa ve eşim hiçbirşey olmamış ben hasta değilmişim gibi davrandı..aslında yapmazdı ama ondan birşeyler bekledim ..ilgi,şevkat...ama umursamadı resmen....
yaaa ben o hasta olduğunda nasılda dolaşırım peşinde nasılda ilgi gösteririm..böyle davranması zoruma gitti .belkide gelen kredi borcundan dolayı morali bozuk...bu yüzden beni gözü görmedi...allahım yardım et....
annem işten ayrıldı sebep maaşda anlaşamamışlar..tamda dügün arifesinde kötü oldu yaa...
öğretmenimiz karneleri sınıfta bırakmıştı..ama bir türlü bakamadık((çok merak ediyorum..ayrıca sınıfımız bölünecekmiş...şuan ki sınıf mevcudu 48
38 e düşüreceklermiş..hadi bakalım hakkımızda hayırlısı olsun...bunu duyunca sevindim şahsen..çocukların iyi eğitim alabilmeleri için güzel olacak..

selamm

''ölümler cıplak gelır geceyı ındırır yawasca gozlerıne benden gecmek kolay deıl
feryad eder ates sözlerıme yayılır nefesın cıceklere ay ısıldar soguk bedenınde gunah bana hıc el deıl feryad eder dılım huzunlere wedalar doru deıl
sewgıler yalan deıl kosarım ben sensızlıge bu son bakısta gıtmek hıc mumkun deıl
gorunur bana senden kalan bılırım kı wardır sarkımı duyan bosunadır yakarıs cızılene gecer zaman ask sewılınce olumler cıplak gelır
geceyı ındırır yawasca gozlerıne senden cıkmak kolay deıl
wedalar dogru deıl sewgıler yalan degıl kosarım ben bensızlıge aglarım yagmur dusurur senı...kapı acık gır ıcerı''

offfffffffffffffffff......

Selam günlüük,
Anlaşılan bugünlerde kimsenin keyfi yok...
Rockerx noldu sana hayat dolu kardeşim?
Üzülme her şey düzelecek...gerçekten...
Ve bütün üzgün arkadaşlarım her şey bizim için acı da sevinç de...
Bugün üzgünsünüz ama yarın güleceksiniz...Sizin için topluca dua ettim ben de şimdi...
Günlükçüm ben de çok stresli bir haftanın içindeyim suratım sivilce doldu ne yazık kiiii...Bir sürü işe başvurdum inşallah hayırlı bir işim olur, çok heyecanlıyım, görüşmeye çağırılırsam diye daha da bi heyecanlıyım çünkü hep iş görüşmelerinde saçmalıyorum malesef :tomato: Bu sefer öyle olmaz umarımmm
Bugün evdeydim ama hiç oturmadım bi ton iş yaptım...yetiştirmem gereken şeyler o kadar stres yaptırdı kii yerimde duramıyodum stresten evin bütün işini de aradan çıkardım:roflol:
İşte benden bu kadar
Bugün, yarın ve gelecek bütün günleer hepimiz için çoook güzel olsunnn

Kız günlük

Sanırsam barışıcaz biz kocamla. Dün baktım içim eridi sanki, seviyormuyum ne:asigim:

Şimdi diyeceksinki "sende bir karar ver kardeşim", tamam , haklısın birşey demiycem sana, ama aşk bu herhalde:asigim:

Günlük,
kuzuya söle bi karar versin :mymeka:
Hem söleniyor, hemde seviyom diyosengözlerimebaksanab

Sefkili Günlük
Geyik arkadaşlarım hapise düşmüş
Bilümüm gacılarda koca derdine..
kahrolası dünya işte...
İnş geyikler bir an önce gelir...
seni sefim gunluk tek sırdaşım sensin...

Günlük,
kuzuya söle bi karar versin :mymeka:
Hem söleniyor, hemde seviyom diyosengözlerimebaksanab
Günlük derki;

Sana ne Mahbile, kuzu bu, sağı solu belli mi olurşakkıdı
Sefkili Günlük
Geyik arkadaşlarım hapise düşmüş
Bilümüm gacılarda koca derdine..
kahrolası dünya işte...
İnş geyikler bir an önce gelir...
seni sefim gunluk tek sırdaşım sensin...

Günlük derki;
Afucum, şu klavyeni parçalıycam birgün, yetti gayri, geyik yapacağına git hayırlı işler yap:mymeka:

Günlük Kardeş..
Ben sana ilk kez yazıyorum,şu yukarda ki üç cadu beni aşka getirdi yazmam için..
Ne olur bu sene tayinimiz Ankara'ya çıksın..Tamam buranın denizini izlemek çok güzel ama hıııh olmuyor yinede..Artık yerleşik hayata geçmek istiyorum,artık çarşı gezmelerimin on dakikamı değil,saatlerimi almasını istiyorum..
Market,alışveriş,çarşı pazar çılgınca alışveriş yapmak istiyorum.

Günlük kardeş burda kös kös yazılanları saklayıp okuma da,şu bizim dertelere bi el atıver bari..

Sefkili günlük
gayipten yazılar geliyor sankim
keyifsizligimden olsa gerek,
Dünya çıkar dünyası olmuş
Nassın afu ii misin çoluk çocuk nasıl
demeyen insanlar görünce hemen hayırlı işler yap diolar...
Günlük sen herkesi bildiin giibi yap
Berşule yi Ankara ya göndermesine yardımcı ol..
Öptüm günlük bu gece yatagımda uyuyabilirsin..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…