Kadınlar Kulübü Günlük

Günlük:asigim:
Bugün 10 Ocak 2008 :1rolleyes:
Bugün askimizin baslangicinin 4.yildönümü günlük..
Bizim icin cok özel bir gün..
Gecen seneden itibaren sevgililer gününü kutlamamaya karar vermistik,cünkü bizim günümüz bugün.. :asigim:
Ayrica; hediyeydi cartti curttu artik zor geliyordu tatlicadiarzu

Banyoya falan girip aksam icin simdiden süslenmem lazim sırnaşık şey
Sevgülüm beni yemege götürecek :icecream:
ÖYle lüks romantik bir restoranta falan gidecegimizi zannetme,
gidip ocakbasinda güzel bir kebap yicez karsilikli löpür löpür tatlicadiarzu
Asiklar icin o bile romantik gecer;sen ne anlarsin :mymeka:

Bu sene de insallah her senemiz gibi güzelliklere,hayirlara vesile olur günlük..
O benim su dünyada basima gelen en güzel sey :asigim:
Allah sevenleri hic ayirmasin

sevgili günlükcüm
hastayım hala öksürüyorum ama halsizliğim gitti ALLAH a şükür
sevgilimlede görüştüm sesini duydum daha bi iyi oldum ama oda hasta
bide sevgilimin işleri yoluna girse çok daha iyi olcam ama şans bizden yana diğil be günlükcüm sabrediyorum isyan etmiycem herşeyde bi hayır vardır ne diyim,
İnş bir gün herşey düzelir bizimde yüzümüz güler kapılarımız açılır istediğimiz gibi gider herşey,a.s.

LİMONİ yede mutlulukar diliyorum sevgileri saygıları mutlulukları daim olsun
Allah sevenleri ayırmasın

Günlükcüm,
Hep sınanmakla geçiriyorum günlerimi biliyomusun,
Naptık biz? İsyan etmiyorum asla da son zamanlarda
başımıza o kadar şey geldiki???
Bugün karagözlümü ansızın işten çıkardılar....
Bu hiç iyi olmadı günlükcüm, hiç hemde :1no2:

caduuu laaa gerçekten unutulmayacak kadar varmıymış :roflol::roflol:

benim sevgilimde işten ayrıldı offf aynen bizim içinde kötü oldu iyiye gitsin derken hala bi adım ilerliyemiyoruz canım çok sıkılıyo inş ikiside en kısa sürede güzel bi iş bulurlar azem cim senağlama

inamıyorumm :1shok: hayırlısı olsun inşallah vardır bundada bir hayır azemim ya :1hug:
biraz daha sabır çok üzüldüm
şimdi :1no2:

selam gunluk

kac gunden berı gıremıorum malesef sınawlar falan ama bıttı cok sukur ohh bı rahatladım walaa.dun gırıcektım net bozuldu..mısafır gelmıstı ıkı gun bızde kaldılar cocuk hıc kalkmadı .pc de ucusa gectı dun sınır oldum.adı ustunde personal computer ne dıe baskası oturur kııklava:

askımla gorusmeye dewam edıoruzz cok sewıorum sabahları we oglenlerı bırlıkteız:asigim:hıcbı sorunumuz yok allaha sukur.

sınawlarımda guzel gectı yarın sonucları alıcam bakalım napmısım netmısımlülülülülülü

bugunde sacıma balyaj attırdım.kızıl demıstım ama kıpkırmızı bı kafam oldua.spankcılar gıbı.bende begendım.sımdı son sewgılım kaldı gormeyen bakalım o ne dıcekumarım begenır bıde moralım bozulmasın:1no2:

sımdılık bu kadarr herkese ıı aksamlarr byesss

offf herzamanki gibi yine okuldaydım..diğer arkadaşlarla beraber nöbet tuttuk okulda..öğretmen çocuklardan çok bizi görür oldu artık..çocuklara günaydın demeden önce ben ve arkadaşlarıma günaydın diyor.:))).offf bir bilseniz şu yarıyıl tatilini ne kadar beklediğimi...vallahi billahi evden adımımı atmayacagım:)))

Selam günlükcaaan,
Bugün spora başladım,sabah kalktım gittim iyi oldu ama bacaklarım çok ağrıyo...Yarın da gidicem inşallah...
Madem iş bulamıyorum bari kendimi geliştireyim diye düşündüm
İş arayışlarım devam ediyor, akışına bıraktım Allah'ım hayırlısını versin inşallah...
Ev işi falan yapıyorum 2 gündür derin temizlikteyim,kendimi de bakıma aldım:smiley-cool:
Madem evdeyim bi işe yariyim ama dimiiii
Sevgilim konusunda da artık eskisi gibi üstüne düşmüyorum, yani eskiden bütün kafam ondaydı şimdi öyle değil hayatımdaki sevdiğim insan o ve biyerlerde takılıyo işte kafamın içindeki binlerce düşüncenin arasındaaşakkıdı
Artık birbirimize nereye gittiğimiz de haber vermiyoruz "free" bir ilişki içindeyiz anlicaan lülülülülülü
Hadi öptümm
Her şey çoook güzel olsunnn

nasılsın bakalım,ben mi?iyi sayılırım.Yarın kursa gideceğim,umarım terslik olmaz.
Yarın akşam misafirimiz var,belki uğrayamam,sana iyi geceler

sevgili günlük
bugun sabah kahvaltida simit + labne yerine kaşarli sandviç yedimm kendimi bi garip hissediyorum fisfisfis

Selam günlük,haftanın son iş günü.Çok yoğunuz,ve ben 10 günü geçti halen gribimi atlatamadım.Ağzım,burnum yara .İşallah hafta sonu dinlenebilirimde biraz iyileşirim.

Sevgili günlük. Bütün gün çalıştım. Zaten masabaşında iş yapmak çok sıkıcı. Eve gidince çıkıp soğuk dinlemeden yürüyüş yapacağım.

slm günlükcüm,
inş bi gün buraya çok güzel haberlerle yazarım sana canım içim sıkılıyo aşkımın işi yok şimdi herşey sil baştan olucak napcaz bilmiyorum umutlarımı tüketmemeye çalışıyorum herşeyde bi hayır vardır diyorum ama artık yalan söylemektende sıkıldm bi çözüme varalım istiyorum artık güzel şeyler olsun istiyorum herşey yoluna girsin istiyorum çok şey istiyorum galiba ALLAH tan sağlığım iyi ailemle iyiyim huzurluyum ALLAH başka dert vermesin ne diyim,
Bir gün bizimde şansımız açılcak aşkım Bİ GÜN.....

Selam günlüük,
Çok aşırı yorgunum...sabahtan beri koşturmaca içindeyim bir sürü angarya iş birikmiş onları halletmeye çalıştık ama daha bitmedi pazartesiye de bi sürü iş kaldı...Yarın ve Pazar zaten bütün gün doluyum...Olsun ben memnunum halimden boş durmaktan iyidir...
Gidiyim Beyaz Show izlerken uyukliyim bari...
Her şey çook güzel olsunn...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…