Kadınlar Kulübü Günlük

Günlük derki;

Afucum sakın cami duvarına işeme, kuzuya bulaşma, bak sonra demedi deme, benden söylemesişakkıdı

Sefkli günlük bilirsin penim çok utangaçımdır
(eflilik teklifini ben yaptım evet ama o saman ben bende degildim)
GÜNLÜGÜM ben belirli yaş üstü kadınlara nasıl davranılacagını ii biliom ailemden ii egitim aldım...:1ninca:
Nese ya günlük ben çok utanıyom pls bana rep verirken bişey yasmayın...:asigim::asigim:
Teşekkür ederim günlük

sevgili günlük canım çok yanıyor nasıl üstesinden gelicem bilemiyorum ben tahmin ettiğimden de çok sevmişim onu meğer çok kötüyüm bi an önce toparlanmam gerek

Sevgili Günlük,

benim tatile ihtiyacım var hatta öyle düşünüyorum ki herkesin var.

Dün akşam Parmaklıklar ardındayı izledim, izlerken hep Berim geldi aklıma.
Ahanda bi hamiş varmı diye bakındım. Hatunun gezdiği sahiller buralarımı dedim.
Hatta kurbacıklar varmı diye dikkatle baktım. Yarışmalara bakarken oğluşunun hasta olduğunu öğrendim geçmiş olmuştur umarım, tarihine bakmayı unutmuşum ne zaman yazmış. Zaten bu aralar pek farkında yaşamıyorum.
Burda da Ankara tayinini okudum Allah hayırlısını versin. Ama umarım İstanbul'a sürerler onuda alışveriş merkezlerini gezmekten bıktım diye topik açtırır ona.lülülülülülü

Başka ne var ne yok dersem.
Aynı hamam, aynı tas. Ama sanırım eskidi biraz hamam da tasta.

Kendime net tatili verdim biraz çünküm annem kızıyor, Suna Pekuysal gibi olcan diyor, boynumda ki düzleşme arttı çünkü. Ben de işyerinden sadece KK'ya bakıcam. Öyle işte. Yağmur var İstanbul'da.....

Sevgili günlük,
Onca üzüntü dolu günden sonra Allah yüzümü güldürecek mi? Bebeğim
beni cennetten görüyor mudur? Dedesiyle birlikte geziyordur belki. ( Ölen
bebeğimi dedemin kabrinin üzerine gömdük, ben gidemedim çok üzgündüm babam almış götürmüş toprağı eliyle eşmiş dedemin üzerine
koymuş torununusenağlama) Ölüm kağıdı bile var. Neden beni bıraktın yavrum.

Kaç gündür gebelik testi yapıyorum. Günüm daha geçmedi ama stres yaptım bir
kere. Offf. Bu yüzden yaşadığım şeyler hep zihnimde. Unutmalıyım. Yaşanmamış saymalıyım. Allahım sen herkese en hayırlısını ver( Amin)

Bugünlük bu kadar günlük... :çok üzgünüm:

Sevgili günlük, R2D2 nin yazısını okuyunca bişi yazamadım içim acıdı ben anne değilim onun hissettiklerini hissedemem mutlaka ama inan çok üzüldüm inşallah onun için herşeyin hayırlısı olursenağlama

Selam günlüük,
Ya ben san gayet ciddi ciddi yazarkene baktım ki önceki sayfaya arkidişlerim hep geyik yapmışlar kendimi kötü hisettim ama been...Neyse ama geçti olsun ben yine ciddi yazıcam işteelülülülülülü
Yarın en bu haftanın en stresli günü ya da en güzel günü olabilirrr bakalım hangisi oluceeekk...Ay şimdiden karnıma ağrılar giriyoooo...
nEYSE günlük ben yarın gelip durumu bildiriyim sanaa
Hadi her şey çoook güzel olsuun

neber kız günlük,
nasıl gidiyo beni soracak olursan eh işte
yuvarlanıp gidiyom malum sana fazla detaylı yazamıyom
birileri biz dikizliyo aaaa çayım pitmiş du tazeliyim geliyim
geldim kız günlük akşam çok sinirliydim cebime bi sapık dadandı
deliricektim neyseki telefonu tumden kapatımda şu sapıkları elime
bi geçirsem klava:klava:klava: hadi ben kaçtım günlük............

Sevgili günlük , bakalım bu gün neler yaşayacağım. Ama bu siteye üye olduğum için kendimi daha iyi hissediyorum. Umarım hislerimde yanılmam. Tüm iyi ve hoşgörülü insanları çok seviyorum. Sevgiler

günlük, müjdemi isterim

Gerçi bana ne be kadın ne halin varsa gör diyebilirsin ama sana haber veriyim dedim kız.

Barıştık kız biz kocamla.:asigim:

günlük, müjdemi isterim

Gerçi bana ne be kadın ne halin varsa gör diyebilirsin ama sana haber veriyim dedim kız.

Barıştık kız biz kocamla.:asigim:

AHHH NİHAYET BU KUZNUN GİDİŞİ HAYIRLI DİĞİLDİ KORKMADIM DİĞİL YANE KÖTÜ YOLA DÜŞMESİNDEN tatlicadiarzu NEYSEKİ YIRTTI..KIRSIN DİZİNİ OTURSUN KOCASINIZ DİBİNE HER DİDİĞİNİE BAŞ SALLASIN KAŞINMASIN EMME lülülülülülü

Şimdi sana bir cevap verirdim ama burası yeri değil denizden, sonra geyik oluyor adıÇok üzgünüm çoook

sevgili günlük çook yorgunum bugun üstümdem tır geçmiş gibiyim canımda sıkkınn kocişle kavgalıyım
senide sıkmayayım bugun benden bir cacık olmaz neysee sağol günlükk

benimde anlatacaklarım birike birike doldu taştı sonunda..birgün kapımızı açsak ve zaman tarafından bırakılmış çocukluğumuzu bulsak ne olurdu sanki..alırdım onu içeriye sorgu sualsiz girerdim eski ben olan kimliğime..aşk yok keder yok para yok..sadece üzerimi kirletirdim herhalde çirkin olan hayatımda tek bu olurdu..ama büyüdük be büyüdük durduramıyoruz akıl yaşımız çok yaşlandı çokk..ne olacaksa olsun ne bitecekse bitsin artık..beklemek ızdırap beklemek kayıp gençliğimden..hayat dikenli telmişsin meğer her yerime ayrı bir çizik bıraktın ayağım takıldıkça bana dolandıkça çizdin beni.. elbiselirimi yırttın oysaki onlar çocukluğumda sadece kirlenirdi yıkanır yıkanır tekrar kirlenir..İTİCİSİN HAYAT...

slm kız günlük,
nası gidiyo beni sorucak olurasan
ee sor sana iyiyim bügün biraz gezdim
sonra kendime yeni ciciler aldım çok
mutluyum:sm_cool: kendine iyi bak
kız günlük by by:enbuyukkk:

selam

yawas yawas hersey yoluna gırıo gıbı ama nedense hala ıcımde supeler war karmakarısıgım sadece bugunu dusunuorum bugun ıısem yarının bı onemı yoktur.oysa yarınları dusunmeden nasıl yon werıcez hayatımıza...Cotton candy ablacım wala ne oldugunu bende bılmıorum bosluktayım.

gorunuste kımseyle sorunum yok gıbı ama bıraz dusunmeye basladıgımda sorunların ıcınden cıkamıorum...sewgılıme olan guwenım,aılemle olan tartısmalarım,we kendıme olan sorumluluklarım tabı kı ıstedıgım bolumu ya kazanamazsam korkusu...

ıı kı arkadaslarım war 5 ay gecmesıne ragmen hepsıyle ıı anlasıorum we her zaman yanımdalar.gecen aksam moralım asırı bozuktu hıc telefonum susmadı saolsunlar.

daha fazla solıcek bıse bulamıorum...benden bu kadar

gun gecmez yuregımdekı acı amansız yalnızlık yuzume wurur zamansız huznum bıle yorgun...

sevgili günlük ne olcak benim bu halim
canım çok sıkkın neden bilmiyorum ama herşey canımı sıkıyo sevgilimin işsiz olmasına feci sıkılıyorum zannedersem de bu yüzden kendimi iyi hissetmiyorum herşey sorun gibi geliyo sevgilime kızıyorum karışık duygular içerisindeyim kimseye söyliyemiyorum işden ayrıldığnı anneme hala çalışıo diyorum üzülmesin diye bu durumdan sevgiliminde haberi yok napcam bilmiyorum sorsa annem biliyomu dye kızıyorum ona hayır yok diyesim geliyo üzülmesin diye sölemedim demek geliyo içimden ama bi yandanda düşünüyorum acaba üzülür mü diye kafam karışık çok karışık sıkıldım günlük sıkıldım ağlamak istiyorum şöyle tek kalmak istiyorum bi kaç gün tek başıma istediğim gibi düşünmek ağlamak yoluna girsin artık herşey ya nolur
senağlama

Selam günlüük,
Dün stresli geçmedii iyi bir gündü hatta ama bugün çok daha güzel bir gündü çünkü aşkımlaydım:asigim: Ama o yine gitti...sadece 5 saat beraberdik ve yine kimbilir ne zamana kadar olmayack yanımdasenağlama İşte bu ilk ayrılış günleri çok zor geçiyo be günlük elimde değil işte zır zır ağlayasım geliyoosenağlama Olsun buna da şükür ya hiç gelemeseydi en azından bi yüzünü gördüm ya...
Ve onu ne kadar sevdiğimi anladım...gerçi 1-2 hfta sonra yine başlarım şikayetleretatlicadiarzu
Hakkımızda hayırlısı olur inşallah ama ben aşkımı mesafeler yüzünden kaybetmek istemiyorum ben onunla ömrümü geçirmek istiyorumm...hayırlıysa olsun inşallah ya:asigim:
Başka anlatacak neyim olabilir ki günlükk sadece bu gerçek benim için gerisi yalaaaannn.....
Her şey çook güzel olsunn, aşklarımız hiç bitmesinnn, cebimiz hayırlı paralarla dolsunnn, en başta bir de demir gibi bir sağlığımız olsunnnna.s.

ya çok güzelmiş bu günlük,yeni keşfettim,arada sırada uğramak lazım...biriktirdiklerimi yazmam lazım.aslında hiç beceremedim günlük tutmayı ama burası farklı..insanın yazdıkça yazası,okudukça okuyası geliyor...... bu gün bana ilk olsun:ne mi yazacağım?küçükbir hayat dersi.............BİR DOSTUN DERDİNE HERKES ÜZÜLEBİLİR,BU ÇOK KOLAYDIR.BİR DOSTUN BAŞARISINA SEVİNEBİLMEKSE,SAĞLAM BİRKARAKTER GEREKTİRİR...........İYİ GECELER GÜNLÜK

Günlük,
ben bu rockcu kizimizda sinav stresinin sebep oldugu depresif bi ruh hali seziyorum.. :1shok:
Lütfen söyle ona kendini bir an önce toparlasin,hayatta ÖSS sinavindan cok daha önemli seyler var :mymeka: En önemlisi de kendisi :asigim::1hug:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…