Kadınlar Kulübü Günlük

Selamlaar günlükcaaan
dün sana bahsettiğim hiçbiir işi yapamadığımı üzülerek söylüyorum...
sabahtan gittim komşuma gece bu saatte döndüm valla:roflol:
Yarın çalışıyor olucam sabah erken kalkmak lazım alışmıştım ne güzel tembellliğe zor gelecek...olsun bişey olmaaaz
her şey çoook güzel olsunnn

selam gunlukk

bugun askımın dogum gunuydu sabahtan bulustuk.hedıyesını werdımm yanımda acmadı daha sonra sırkette acmıs we cok begendı ben ıstemıosan degıstır dedım ama hayır bu guzel dedı:asigim: askım banada hedıye almıs oysa kı onun dogum gunu bende ne gerek falan war dedım ama laf aramızda cok begendım arkadaslarımada gosterdım onlarda zewkını begendılerŞeniz bız hedıye almak ıcın bırbırımıze yalan soledık ben ewdeım dedım oda calısıorum sırketteım dedı.bugun de ortaya cıktı yanı bana yalan soledın dedım oda yanı sende bana yalan soledın dedı bayagı komık bı durum oldua.s

baska ne desemkı cok sewıorum askımı ıste ııkı dogmuss bıtanem:teytey:Şeniz

sımdıde calısıo ne yazıkkı oglende gorusemedık yemek yıcektık ama ısı cıktı.yarın sabaha kadar sabır:dilcikar:

dersanedede sınıfta yıne tartısma cıktı benımle alakalı bı durum deıl ama uzucu tabıkı ortada kaldım ıkı tarafıda sewıorum bosuna kırıolar bırbırlerını:1no2:

onun harıcınde bu aksamlıkta benden bu kadar...

Selam günlüük
Bugün canımı sıkabilcek olaylar yaşadım ama keyfimi kaçırmasına izin vermedim buna da şükür diyerek atlatıcam galiba...Akrabalar arasında hoş olmayan şeyler yaşıyoruz ve bugün hoşuma gitmeyen bir telefon konuşması yapmak zorunda kaldım ve söylenen ağır sözler kafamda dönüüüp duruyor sabahtan beri...Çok ağır geliyor ama kendimi üzmek istemiyorum böyle diyerek Allah beterinden korusun...
Bir de daha hastalanamadım 1 hafta gecikti yürümekte zorlanıyorum nedense ya...patlamaya hazır bomba gibiyimm
Artık olumsuz düşüncelerimi kovmaya karar verdim kafamdaan...aslında yarın zor bir gün olacak diecektim ama şimdi diyorumki çok kolay olucaak...Amaaan ya sık sık kendini nereye kadaar off yanii inşallah bu kararımı uygulayabilirim günlüük...kuruntularımdan kurtulmak istiyorumm... aslında kolaay düşünce sistemimi, değiştiricem ve Allah'a daha çok dua edicem o zaman başarırım kanımcaa...herkese de tavsiye ederimm
Her şey çoook güzel olsunnna.s.

mrb günlükcüm

bugün sıradan bi gündü işte 2 gündür sevgilime kızgındım baya hemde üzdü beni ağladım ohh olsun çok üzüldü 2 gündür gönlümü almaya çalışıyo hatta bugün 2 defa msj attı birine cvp verdim ya nolur hep böyle olsun lütfen çok şeymi istiyorum anlamadımki biraz daha fazla ilgi noldu şimdi bugün 2 kere msj attı mutlu etti beni her zaman yapsa elinemi yapışır nolur sevgilim hep böyle ol seni çok seviyorum....

Eee işte KK' büyükte olsa senle karşılaştım günlükcüm, tamda geçen sene bu zamanlardı KK' ile karşılaşmam. Yılın son zamanları sanki; bütün yılın acımasız muhasebesini yapmanın zamanları... Düşünüyorum da değişen birşey yok. Aynı küfe sırtımızda ve gönlümüzde yükü... Şükür... Günümüze, halimize diye dudaklarımızdan çıkan cümlelerimiz. Şükür...

Beynim mi ? Gönlüm mü ? Ruhum mu ? Nefsim mi ? ne ise artık o. Sürekli düşünceler üreten kimi zaman fitleyen... İsyan istiyor ayaklanma. Susturuyorum... Şükür...

Etrafımda öyle bir çember var ki, hani elektrik mi derler manyetik alanmı neyse adı... Her tarafta bombalar, mayınlar var gibi geliyor. Sanki kımıldasam bummmm. Öyle hissediyorum günlükcüm. Biryerlerde birşey olacak hissi hep içimde. Biliyorsun su iletkendir, bende inanırım su gurubuyum ya ilkönce bana düşer gibi gelir sanki hain cemre... Cemre iyi birşeydir de hani düşmek babından onu buldum, koydum adını hain cemre. Isıtmıyor, yakıyor kül ediyor.
Oooff başladım yine oksijensiz dalışlara...
Şükür... Şükür... Şükür...

Hayırlı yıllar herkese.

Sevgili gunluk sana gene neseli birseyler yazmak icin ugrayamadim kusura bakma, bugun moralim cok bozuk senağlamabir kez daha insanlarin iyilikten anlamadigini, iyi olursan sevecen olursan bunu karsiliginda tokat yedigini bugun birkez daha anladim aci ama gercek, kimseye guvenim kalmadi derim hep ama hic birzamanda akillanmam, burcumun ozelliginden sanirim baliklarin hafizasi zayiftir derler ya, bende oyle bana yapilanlari hemen unutur eskisi gibi olurum, kim ne dedi ne yapti hatirlamam yada hatirlamak istemem gene yardima kosar sanki canimi veririm, ama sanirim bugunku tokat iyi niyetime sevecenligime cok kotu bir yara acti, bir daha unuturmuyum eskisi gibi olurmuyum bilemiyorum degisemiyorum, bildigim tek sey biraz kati biraz acimasiz olamiyorum, ne olurdu biraz sesim yukselse haksizliga cevap versem yada yeterin artik diyebilsem, bunu demeliyim gunluk demem gerek ama ne zaman, umarim ben benden gitmeden, bu dunyadan gocmeden bunu diyebilirim.
Kime? nerede? ne zaman?
Beni panter yapmaya calisan, kulkedisini degismeye zorlayan kuyruguna basan bastikca sesi cikmiyor diye hala inatlasan sizler, sonuctan ben mesul olmayacagim kesin. Birakin cevrenizde iyilik seven biri var bunu suistimal etmeyin mutlu olun, herzaman once cevrem mutlu olsun diye cabaladim durdum, anlayamadiniz o halde yaziklar olsun,,,,,:1no2:

sevgili günlük ben de bazen bu kk külübü olmasaydı yada böyle bi koşe olmasaydı ne olurdu bu kk hallari bi tşk hak ediyorlar bu kk küran kişiler elinize sağlık kk kurucuları ya sizler bi dahısiniz bizleri düşündünüz için ok sevgiler bügün bü kadar günlük ok......

selam gunlukk

cuma gununden ıtıbaren asırı ders calıstım bugun gezme gunumdu tabıkı askımla bırlıkteydıkk:asigim:
herzamankı gıbı cok guzel gectı ama bugun cok yoruldum:dilcikar: butun gun beraberdık sabah sekızden aksama kadarr superdıı yaaaŞeniz uzun zamandan berı bole uzun bırlıkte olmamıstık.doyamıoruz kı bırbırımıze.ıster sabah sekız aksam sekız olsun ıster butun hafta olsun doyamayız bız yaaa:asigim:cok sewıorumm askımı cokkkkŞeniz offf yarın gorusemıcez salı gunune kaldı artık:1no2:

yarın aksam ıcınde napcagımız bellı deıl bakalım gelısme olursa yazarım. ama suan ben hala askımla yarın gorusebılır mıyım dıe plan yapıoruma.s

bugunlukte benden bu kadar...ee malum gunler kısa bu cok bıle:1closedeyes:
ıı aksamlar

merhaba günlükkk
uzun zamnadır uğramıyorum sanaa ihmalmi ettim senii ksra bakma emii:1hug:
yılın son gününde yazmak istedim sanaa sabah sabah buyıl benim için neler getirdi neler götürdü bunları düşündüm :çok üzgünüm:
2007 arkada kalırken çok üzdü beni günlükk canım babamı aldıı sevdiğim arkadaşım çoook uzaklara gitti düşündümdee beni etkiliycek bir mutluluk yada sevinç yaşamamışım bu yıll:a015:ama 2007 için şunu çok rahatlıkla söyleyebilirim
iyki yolum kk dan geçmiş öyle güzel dostluklar edindim ki burdaa seviyorum ben kk yıı be canım:dance:
günlük daima geleceğe umutla bakan benn inanıyorum kii 2008 mutluluğu sevgisii başarısı hayata dair güzel olan herşeyi ile giricek hayatımaa:dance::sm_cool:

YENİ YIL BÜTÜN DOSTLARA VE BİZLEREE
MUTLULUK SAĞLIK HUZUR SEVGİ BAŞARI GETİRSİNNyerimseniben
MUTLULUK DEĞİŞMEZ ADRSİNİZ OLSUNN:1hug:

selam günlük sana ilk defa yazıyorum aslında canım sıkkın sana ondan uğradım yazayımda biraz rahatlayayım...
sevgilimle arama bozuk neden yok iken tartışıyoruz ve birbiriizi üzüyoruzinşallah halllolur çünkü onunla böyle olmak hoşuma gitmiyor.
ve eniştem kaza geçirdi 7 kaburgası kırıldı bugün filmlerin sonuçları belli olacak bütün iç organları yerinden oyanım inşallah en kısa zamanda düzelir eşinin ve çocuklarını yanına döner
yeni yılda allah hepimizi kazaardan kötülüklerden savaşlardan korusun ......

gunaydınnn günlükkkkk mavrulam gibi bendee ilk defa yazıorumm benımde sefkılımmm gidioo okulaa bayram içinn gelmişti dunn tüm günüm onunlaydıı dünün hiç bitmesini istememiştimm ama bittii alışmıştımm aynı şehırde olmayaa gidioo ve ben tek kalıcammm hep yanımda olmasını istiorummm bıan olsunn yanımdan ayrılmasınn o yüce sevgisiylee benii hep şımartsaaa seni çokk sefiorummm ajgummm

isyerindeyim gurultu ugultu insanlar..ama icimde tuhaf bir kipirti var..senenin yorgunlugumu desem degil...yılbasi tantanasini mi desem..o da degil..off. adını koyamiyorum...

Sevgili gunluk sana daha en son birkac gun once ugradim icimdekileri seninle paylastim, uzgundum, herzaman moral bozuklugunla yazmak istemiyordum, son saatlerini yasamakta oldugumuz bu yil basima kotu olaylar geldi cantam calindi zor gunler atlattim kartlarimi ehliyetimi cikarmak icin cok kosturdum, ama bugun 2007 yilinin son saatlerinde hayatimda guzel bir gelisme oldu bu kez sevincimi mutlulugumu paylasmaya geldim, Allahim bana bugun bu mutlulugu yasatti sukurler olsun, bekledigim guzel bir haber geldi Fransiz vatandasligi icin hemde bugun 2007 uzgun geciyor derken, son saatler kala bu yilin guzel haberini alip sevindim, umarim gelecek olan yeni yil hepimize sans mutluluk ve huzur getirir, sevgilerimle

Selam günlüük,
Sabah sabah yazıyorum çünkü çok sıkıldımmm
Hastayım günlük yeni yıla hasta girdiim=(Dün geceyi evde yatarak geçrdim...
Sadece annem vardı başımda Allah razı olsun...
Sevgilim nasıl oldun demekten başka ilgi göstermedi sağolsun ve birilerini bulsaymış geceyi kesin dışarda eğlenerek geçirirmiş bunu söyledi...
Çok sinirlendim ters ters cevaplr verdim mesajlaşırken kavga ettik ve şimdi konuşmuyoruzz..
Ben haksızdım ağır şeyler söyledim ama hemen özür diledim yoksa bu gece uyuyamazdım...cevap vermedi...
Yani 2008'e hasta ve sevgilimle küs olarak girdim...Allah sonumuzu hayır etsin ne diyim...
İnşallah 2008 dün geceye hiiç benzemezzz
Günlük bi an önce iyileşiyim ve sevgilim de barışsın benimle yaasenağlama
Bu sene çook sağlıklı,huzurlu, aşk ve para dolu geçsin inşallah
Her şey çoook güzel olsun...

selam gunlukk

yenı yılda dun de dedıgım gıbı teyzemlerdeydık.guzel gectı her yıl kı gıbı.
ama ben butun gece askımla olsaydım keske dıe dusundum.seneye bırlıkte gecırırız buyuk ıhtımal ama seneye kadar yasaıcaz mı bakalım:1no2: cok ıstedım onunla olmayı ama olmadı malesef...askımda teyzesıne gıttı cok korkuodum bensız dısarda olucak dıea.s yenı yıla sorunsuz we mutlu gırdık umarım yıl boyu oyle olur.askımız dahada buyurŞeniz onu cok sewıorumm.

bugunde teyzemlerden oglende cıktım askımla bulusmak ıcın ewe geldım.
gorustuk bıraz cafede oturduk dolandık falan sonra parkımıza ugradık we ewe geldım. benden sonra arkadaslarıyla yemek yemeye gıtmıs cok kızdım. sen nasıl bana bensız yemek yeme bıyere gıtme dıosan sende yemıceksın yapmıcaksın dedım.soguk soguk msj lar yolladım.ama bıtanem ya kus duramıorum kı aradı uzun uzun sustuma.ssonra tekrar aradı gonlumu almayı basardı ıkı saatın sonunda .bı askım demesı yeter ama olsun ole hemen ewt barısalım askım dıemem.ama cok sewıorumm askımııııı cokkk:asigim:

bu yıl yenı yıla test kıtaplarımla gırmedım gecen yıl oyle yaptım derler ya nasıl gırersen oyle dewam eder dıe aynen dogru wala hala test cozuorum.a.sbu yılın yarısına kadar cozsem yeter dıerek uzak tuttum kendımden:roflol:

Cotton Candy cım ılk once gecmıs olsun dıorum sana.sewgılın haksız wala bıde ben haksızdım dıosun aa olur mu hıc arkadas bulsaymıs dısarı cıkcakmıs beyfendı.ben olsaammmmklava:kı bıde hastasın.neyse saglık mutluluk para we ask dolu bır yıl dılıorum canım

bu aksamlıkta benden bu kadar II aksamlarrr...

Gny günlük,
yeni senenin ilk yazısı, çok kötü bir seneydi benim için,
dilerim bu sene umutlarımızıda beraberinde getirir..
Tüm dostlara selamlar

Selam günlük...

Bu hayattan bu yeni yıldan ve yeni günlerden tek beklentim..SAĞLIK MUTLULUK ve HUZUR diliyorum (Tüm sevdiklerimin yanımda olmasıyla:asigim:)

Her günü YENİ AÇILMIŞ TEMİZ SAYFA GİBİ DÜŞÜNÜYORUMtatlicadiarzu

Selam günlüük,
Hala hastayım malesef eve hapsoldum...
Sevgilimle sadece 1-2 soğuk günaydın iyi geceler mesajları attık o kadar...
İşin kötüsü konuşmak istemiyorum onunla...
O da beni aramıyor...bilmiyorum ya içimde bişeyler söndü,belki de hasta olduum içindir...şu anda gerçekten hiç uğraşacak halim yok...
Rockerx sağol tatlım benim, ya aslında o haksızdı evet ama ben dilimi tutamadığım için boş yere haksız konuma düştümklava:
öptüüüm
Her şey çoook güzel olsunnn

Selam Günlük..:1closedeyes:
Benim danayla aramiz cok fena bozuldu bugün..:dilcikar:
Oysa ben ne kadar cok özlemistim onu..:çok üzgünüm:
Tek bir kelimeyle,tek bir haraketle bazen en güzel anlar yerini cehennem yerine birakabiliyor..
Elde kalansa yine dil yarasindan ibaret..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…