Kadınlar Kulübü Günlük

günlük kolye gelmedi...:gitme:
kocaman bi çiçek geldi yerine....
sonrada dışarda balık...zemuszemus
neyse bu sene affettim..tedaviye başlıyacağımız için pek masraf yapmasını istemiyordum zaten...:CüvCüv:
bugün 11:30 da dr da randevum var aşılamam için reçete yazacak...
umarım herşey yolunda gider...1 ay sonra sana hamileyim diyebilirim...
hadi kendine iyi bak...

turkbayragi

:teytey::teytey:

:sm_cool::sm_cool:

günlük oğlum iyileşti
bugün daha iyi

şükürler olsun yarabbim:Saruboceq:

merhaba günlük nasılsın ben bugün iyiyim yalnızlıktan korkmuyorum acıtmıyor bugün yalnızlık beni dün arkadaşım diyi bende küçük kız bana akıl verdi ve çok haklıydı günler geçiyor ben ben kendime geliyorum hayat güzel vede taohaf birgün ölmek isterken öteki nasılda mutlu oluyoruz herşeye rağmen seviyorum yaşamı ve rabbim bana verdiği canı almama izin vermediği için şükür ediyorum
birgün bende sevinçlerimi yazcam sana grçi bugün anlatamadığım bir huzur var içimde iştede tekim vakit geçmiyor günlük

günlük naber kııı nasılsın sana hiç hal hatır sormuyorum kendi derdimden

mutluyum kursa başladım ve çok güzel geçti ilk günüm............
inşallah tez zamanda hayırlısıyla bu haftayıda atlatırsam sonra sınav sonra sertifika inşallahh yuppi sonrada iş Allah ın izniyle yuppi yupiii sositososito

günlük ben mutluyum ama herkes mutlu degil.........
geçen gün söylemiştim bi çocuk bogulup vefat etti diye......
bugunde düğün var bizim apartmanda yine etraf kalabalık olacak.......
geçen yollar cenaze için gelen toplulukla doluydu.......
bugun düğün için gelen toplulukla dolacak........
bi tarafta hüzün toplulugu bi tarafta sevinç toplulugu ne garip bi hayat bu,, günlük.........

Allah ım hiç kimseye acı yaşatmasın inşallahhh.....

iyi bak kendine bebiş bana lazımsın senn....
hayat yeni başlıyor benim için daha bissürü şeyler anlatcam sana.......
opuyorumnanaktan

günlüğüm, aylardır kasığımda var olan ve et beni sandığım şey meğerse siğilmiş, genital siğil:a015:dün forumda yazılanları okuyunca dünyam başıma yıkıldı, zor bir dönem beni bekliyor, iyi ki kk var, ve ben onu ben diye daha ne kadar daha zararsız bişey zannedecektim, acilen tedavi olmam lazım, çok korkuyorum günlüğümsenağlama

vücudum bu virüsü yenmeli:gitme:

Son düzenleme:
slm günlüğümm,
okadar şey yazmak geliyorki içimdennn hangi birini yazıcamı bilmiyorum
bi köşeye sıkışmış gibi hissediyorum kendimiii
bi an diyorumki hayır artı ktakmıyorummm nolcaksa olsun zamana bıraktım ama
öle bir an geliyokii çıkamıyorum işin içindenn
artık okumıcam gebelikle alakalı yazılar diyorumm çıkıyo karşıma istemedenn
okuyorm moralim bozuluyo suratımı asıyorum bi zaman geçiyo unutuyorumm
kendimi kandırdımı biliyorummm
çok mutluyum allahıma şükürlerolsun bir sıkıntım yok tek derdim bu işte
şükrediyorum alalhım başka dert vermesin...
hiç boş kalmak istemiyorum aklıma gelmesin düşünmim die amam olmuyo hep aklımın bi köşesinde
ağlamak istiyorum şuandaa sinirim bozuldu yinee​
mafoldumbenmafoldumben mafoldumbenmafoldumben mafoldumben

selam güynük

Bugün burada olmama şaşırdın değilmi...
Eşim çalışıyor bugün gitmedik daha kayınvalidemlere...
Akşama gidicez kısmetse....
Düğün olmasa gitmeyiz ama işte akraba diye gidiyoruz,hatırları kalmasın diye....
Bebişim oğluşum eguşu soracak olursan cezalı hala kendisi,açmam için gözümün içine bakıyor ama açmam ........lmaz:
Ama ona bu sabah bir kıyak geçtim...:1closedeyes:
Eşimle kahvaltı yaparken onuda aldım mutfağa,koydum kafesi ile sandalyenin üstüne...
Biraz salatalık verdim..
Nasıl sevindi,nasıl yedi anlatamam..
Çok ta kibar beyefendi,yere düştü gidip yerdekini yemeğe tenezzül etmedi kibar feyzo...kaydirigubbakcemile3
Sankim Londra kontu mübarek...kaydirigubbakcemile3
Gözümün içine bakıyor,yeni bir salatalık koyayım diye...
Koydum bende onu düşürmeden yedi....
Ohoo hoşuna gitmiş olmalıki salatalığı bitirince başladı şakımaya,konuşmaya..hihoyyyt
Bir lafı var , gel gel gel diyor...
Bugün yine gel,gel,gel dedi...
Bende sağ yap sağ yap yanaş. dedim...:roflol:
Eşimin hoşuna gitti sankim komedya izler gibi gülüyor...
Öğreticem ama oğlumada, gel,gel,gel dedikten sonra sağ yap,sağ yap,yanaş demeyi...kaydirigubbakcemile3
delü oğlum benüm....opuyorumnanaktan
n

sLm çikiLetamm Şeniz
kursa gittm geLdim.. haziranın sonunda direksiyon dersLeri başLicak ehLiyetim oLcak hayırLısıyLa opuyorumnanaktan
cook sıcak duruLmuo hiç bi yerde
biraz zayıfLamısım gibime gelio..ama bu durum annemLerin hiç hoşuna gitmio yaa ..kızıoLar rejim fLn yapıorum diee lmaz:
pek bi değişikLik yok hayatımda evde otur dizi izLe fLn aynı işte :CüvCüv: kafamçokkarıştı

asipigrensesimLe sevgiLisinin eLeLe fotoLarını cok beeendmm keşke bizde sefgiLimLen aynı takım oLsakta taksakk :kedi: ama değiLizz klava:

hadi ben kaçtım asi'mide senide öperimm ŞenizŞeniz Şeniz

Son düzenleme:
ben geldım gunlugummmm caanımmmmm
oncelıkle malıbuma cok tesekkur ederımmmm opuyorumnanaktan bende onu cok cok opuyorumkaydirigubbakcemile5

ayy gunluk yorgunum yaa walla yorgunum dun gece uyumıycaktım ama uyuya kalmısım 12 gelıodu saat sabahtkaydirigubbakcemile5 11 de kalktım zorlaa
hee bu arada gece bı ara yanı sabaha karsı sevgılımle msjlastık uyku arasında da benı sınır etmeyı basardı saolsun gunluk bak sımdı anlatıyım sana
dun aksam 7 den sonra msjlasmadık dogru duzgun beyaz showa gıdıcektı arkadaslarıyla
ıyı tamam dedım araba kullanıorum msj cekemıorum dedı ıyı tamam dedım
ama mokunu cıkardı ısın yanı
sınırlı msj cekınce baktım aradı saat aksam 10 falandı ıste soyle oldu arab a kullanıodum o oldu bu oldu arkadan muzık son ses kız arkadaslarında var mı dedım yok askım ya dedı pekı dedım sonra ordan bırı bagırıoo kızlar sımdı ıcerde bırazdan gelcekelr dıee
sonra askım walla saka yapıo vs vs bıseyler zırvaladı bende kapadım sonra ben uyuyom dıe msj attım
sabaha karsı saat 5 bucukta msj atmıs ortakoydeyım arkadaslarla askım bbıraz daha takılcam bılmem nee nasıo uykumdan uyandım onuda bılmıorum bı msj yazdım sonra uyuya kalmısım gene sabah da askım daha uyumadım bıle ıslerım var falan dedı
sonra ben evdeyım uyuyorum dıe msj attı bende msjlarına cvp atmıorum ıste
bugun gorusucektık bı deeee lmaz:
sımdı yarın goruselım dıcek gorusmıycezzz her sey onun keyfıne gore olmıycak ıstee
bugn boyunca msj da atmıycammmm ayyyyyyyy cok sınırlıyım cookk

bende dun ıs cıkısı bakırkoye gıttım 4 tanecık bady aldım zemuszemuszemuszemus ay gunluk cok guzeller yaaaaaazemuszemus neyse sımdı de kalkıp hazırlanıyım ablamla bıraz dısarı cıkıcamm

haftaya stajda bıtıyo gunluk ohhhhzemuszemus
sonra bıraz dınlenıcem ve ıse baslıcammmmmmmm bı yere gırıp calısmam lazım
seneye okul harclarımı falan cıkarsam bıde yaz boyunca kendıme harclık yapsam yeter
2 ay calısırım gunluk evde opturup napıcam kı
neyse hadı ben kacar zemuszemus

Çok oldu sana yazmayalı günlük..
Artık sevdiğim adamla nişanlıyım.:asigim: nişan hazırlıkları , nişanımız ve sonrası herşey güzeldi Rabbime şükürler olsun. Her sabah kalktığımda alyansımı görmek , otobüsteyken durup durup alyansıma bakmak , hayırlı olsun cümlelerine teşekkür etmek , hayaller kurmak herşey herşey çok güzel..dee desi var iştee. Şimdi ben evlenecekmiyim günlük yaa.:1rolleyes: ben evimin kadını olucam öylemi. kocama yemekler yapıcam cokacimcoook, misafirler ağırlıycam hem evimin hem işimin kadını olucam.. pufff ne kaa zor bunlar gözümde büyüyo şimdiden. hele hele şehrimden , anamdan , babamdan toprağımdan nasıl ayrılıcam ben günlük. sevmek kavuşmak bunlar harika da. ya ailemden kopmak ? işte bu aklıma geldikçe kalbim cız ediyor :çok üzgünüm:.Ah şu ayrılıklar olmasa değilmi keşke olmasa

Son düzenleme:
günlüükkkk,gelen gidenim öyle cokki bu aralar...
cok severim misafiri ama bi zor,hicbiseyi begenmeyen ve lafci misafir var,birde evini düzenini degilde seni görmeye gelen misafir var demi ama...:umursamaz:
maalesef bu aralar olanlar hep esim tarafindan hep suratsiz olanlar..lmaz:
offf parcaladim kendimi 1 haftadir...:1no2:
3 aile kaldi gelecek olan..birisi yarin..
su ilactan dolayi feci bas agrim var üstelik,cildirasim geliyor bazen bu tempoda..mafoldumben
dua et bana alnimin akiyla atlatayim su formalite misafirleri mafoldumben

Sevgili Günnük
Ben bir çılgınlık yaptım gittim sapsarı saçlarımı simsiyah yaptım kaydirigubbakcemile3
Ayy iyi mi yaptım kötü mü bilmiyorummm
Ama beğendim hoş oldu beeeeeopuyorumnanaktan
Yarın sevgilimle buluşacamm sürpriz olacak :roflol::roflol:
İşte öyleee bi değişiklik yok be günnükk
Yarın kuzenim sınava girecek inş. iyi geçerr:Saruboceq:
Neysem dilay kaçar:roflol:
Başşş başşşş

oyyyy günlüğüm biliyosun bende pko var ve 3 aydır adet olamıyodum 2. günü doktor çağırmıştı
3 aydan sonra bugün sonunda oldum ama dr.a gitme günüm neye denk geldi bil bakalım tam ing sınavımın olduğu günemafoldumben gitmezsem sertifika alamıycam
yaa tam 3 ay 3 aydır bekliyorum ve ola ola bugün oldum off yaa çok kötüyüm napıcam ben şimdi
neyse bi yolunu bulmaya çalışıcam geçte olsa sınava giricem önce hocayla konuşup durumu anlatıyım ki sorun çıkmasınmafoldumben

Evdeki Bunalımıma Daha Fazla Dayanamayan Annem Bugün Beni Aldığı Gibi Arkadaşına (Kuaförümüz) Götürdü..
Gelene Gidenle Çene Yapmaktan Bi Hal Oldum..
Kendime Bakımda Yaptırdım..Saçlarımıda Ördürdüm Pek Cici Oldum..
Pteside Allah Nasip Ederse Röflemi Yenileyecekmişiz :kedi:
Çok Seviyorum Bakımlı Olmayı..Giyinip Süslenip Gezeyim İstiyorum Hep..
Ailemin Gözlemlediği Bişey Varmış Bende..
Evde Olunca Dışarı Çıkmak,Dışarda Oluncada Eve Girmek Nedir Bilmezmişim :roflol:
Manita Beydende Ses Çıkmadı Bugün Hayırdır İnşallah :uhm:
Neyse Cnm Benim Öpüyorum Gacıları Şeniz:asigim:

iyi geceler günlük
bebisimizi görmeye gittim ayy sıpa cok tatlı ya
hep uyuyo ama emzirmek icin zor kaldırıyo kızcagız
altını degistirirken sıpa bir icedi havaya dogru bizide cis yaptı :))
günlük zor ama ya kızcagızın sütü cok bebisde hepsini ememiyo tabi
nasıl agrıyo gögüsleri süt dururken bile nasıl akıyo hep
insallah bigün benimde olur bi bebisim(

kıss günlükk sevdim seni benn. valla burda bu kadder insancığın derdini paylaşıyorsunalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisvalla tepriklerrrr ama arada çatlama sakınn gerçi güzel haberlerlede dolu buracıkkkk opuyorumnanaktan

günlük
dün gece çok güzeldi çok çok eğlendim iyice coştuk dağıttık ve ilk defa içtim hatta içtimde içtimsırnaşık şey...bu kadar eğleniceğimizi düşünmemiştim harika bi geceydi..bi kere manzara müthişti kız kulesi bi tarafta boğaz bi tarafta ışıklar falan herşey çok güzeldi..hele şarkı söyleyen adama aşık oldum resmen..allahım bu kadarmı yakışıklı olunur bu kadarmı çekici olunurya..adam kendini kaybediyo şarkı söylerken..hayran kaldım bi daha istiyorum unutamıcam bi geceydi..bugünde alişle konuştuk hep..9 ayı kaldı...
uzun zamandır kimseye anlatamıyorum kendimi iyi ki sen varsın günlük..

Son düzenleme:
sevgili cok az kaldi sadece 2gun evet sadece 2 guncuk saat gecmek bilmiyor yupppiii geliyorum iste geliyorumkaydirigubbakcemile2sırnaşık şeyalkisalkisalkisay cok mu heyecanliyim neyimhihoyyyt

bi de su hediye derdi olmasa ya herkes birseyler ismarliyor be gunluk.
yuh yani sanki parayi agactan topluyorum benkötükedihüsoen yakinlarimi gectim uzaktan akrabalarda siparis veriyorlar klavaaram yokkki benim olanida kendim icin harcamak istiyorumÇok üzgünüm çoook

neyse ne derlerde desinler gucum yettigi kadariyla birseyler aldim begenmeyen begenmesin.onlar bana ne gonderdiki yanilaelaelaelaelaecok da tinnnn-tatlicadiarzu-

yine gorusruz gunluk belkide gorusemeyiz cunku internet baglantimi pazartesi iptal ettiriyorum 2 ayligina turkiyede olucaigim icin belki oralardan internete girebilirsem gorusruz .

seni cok ozliyecem ama insallah guzel bir tatil yaparim sevgili kkkulubu arkadaslarimida cok ozliyecem opuyorumnanaktanopuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

byeeeeeeeeeeeee:gitme:

geliyorum TURKIYE TURKIYEturkbayragiturkbayragi:teytey:

içimdeki bütün yaşayan duyguları öldürdüğün için,

bana hakettiğimden fazla acı yaşattığın için,

her zaman boynumu bükük bıraktıgın için,

yalnızlığıma doyurdugun için,

duvarlarla dost olmamı sagladıgın için,

hayallerın hep hayal olarak kalacagını gösterdiğin için,

hayatla beni yüzyüze getirdiğin için,

teşekkür ederim..

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…