Kadınlar Kulübü Günlük

Sevgili günlük öğlen yemekten önce sinir katsayımı 20 ye katlayan bir olay oldu işyerinde.

Haddini bilmez birine haddini bildirmem gerekti ama çok da canım sıkıldı. Aşağı muhasebeye indim bir evrak için, ordaki bir gerizekalı adam, "bu kadar güzel olmak zorundamısın" dedi bana eşşoğlusu:1shok::mymeka: şok oldum. Bir anda şalterler attı bende, "sana ne benim güzelliğimden bilmem kim bey, senin ne haddine bunu söylemek" dedim ve çektim gittim. Pisliğe bak ya, sen ne cüretle bana böyle söyleyebiliyorsun:mymeka:, sen kimsin, senle hukukumuz nedir. Kuzum hanım bugün çok şıksınız filan hadi bir yerde anlarım ama bu ne demek ya.:mymeka:

Ay sinirimi alamadım, başka napmam lazım bu pisliğeÇok üzgünüm çoook

günlük su kuzu kafaya sorsana, cart dadanak niye yirtmamis agzini:nazar:
hem niye bozulmus ki bu kuzu,güzele bakmak sevabdir-tatlicadiarzu-:tomato::tomato:

sevgili günnük;
uzun bi aradan sonra sana yine geldim.canım çok sıkkın,ruhum daralıyor.ne çileli bi insanım ben herşey,herkes üstüme üstüme geliyor.ben iyi oldukça tepeme biniliyor.iyi bi gelin,iyi bir eş olmaya çalıştığım halde kimseye yaranamıyorum.:gitme:kimse bu kıza yazık demiyor.hiç kimsem yok yapayalnızım bu dünyada.kime güvendiysem hepsi sırtımdan vurdu.senağlamaderdimi yazsam sayfalar dolar.19 yaşında evlendim :mymeka:6 yıllık evliyim ama bütün derdi çileyi çektim.ve çekmeyede devam ediyorum.ne kötü şansım varmış yarabbim.ama ben herkesi allaha havale ediyorum yaptıklarını en kısa zamanda anlasınlar..bana yaşattıklarının bin mislini yaşasınlar..avazım yettiği kadar bağırasım geliyor yeterrrrrrrrrrrrrrrrrrrr artık diye ama yapamıyorum.çok üzgünüm çok mutsuzum :gitme:bitsin artık bitsin dayanacak gücüm kalmadı artık.yoruldum artık bu hayatın yükünü sırtımdan taşımaktan.eşek gibi yükleyin bana nede olsa sesim çıkmıyor.ama bu dünyanın öbür tarafıda var o zaman elim yakanızdadır..

selam günlük
yan tarafımda dügün var hemen camımın karsısı göz mesafesi yani
ahh bi tuhaf oldum günnük yaa nasıl heyecanlılar herkeste bi kosturma
daha oynamaya falan baslamadılar hazırlıyolar bahceyi
müzikte acmıslar görsen nasıl sevinc dolu hepsi
bazen icimden yeni evlenenlere kosun kosun b.. var sanki evlilikte diyorum
ama napim sevinsinler bosver kendimi yerlerine koyuyorumda insann eli ayagı titriyo dügünde
allah mesut mutlu olsun huzur dolu olsun yuvaları bi ömür boyu...
daldım ben derin denizlere yine su bogazımda hep dügümleniyo son zamanlarda ya

günlük bugün bizim evlilik yıldönümümüz,
5. yılı bitirdik...zemuszemus
gerçi düğünümüze daha 1 buçuk saat var...
allahım ben 5 yıl bu adama nasıl tahammül edebildim...kendime hayret ediyorum...-tatlicadiarzu-
şaka şaka...
kocam henüz ne kutladı ne de bişey dedi..
unuttumu acaba...:eek:lmaz:
neyse akşam görücez...
süpriz yaparsa ki hiç zannetmiyorum en fazla bi yemeğe götürür..ne yaptığını yazarım yarın...
insan karıcığına bunca yıllık hizmetine kaydirigubbakcemile3karşılık bi altın kolye filan alır nerdeeeekafamçokkarıştı
allahım ömür boyu mutlu etsin bizi...evimizde bebeğimizin zırlamalarıyla beraber inşallah..:emir_bebek:.

Son düzenleme:
günlüğüm bugun öğrencilerim mezun oldu, onlardan ayrılmak o kadar zor oldu ki, daha dün gibi ürkek bakışlarla sıralarında beni karşıladıkları anı hatırlıyorum

şimdi birer genç kız, delikanlı edasında karşımdalar, meslek yaşamımda ilk mezunlarımı verdim, ne büyük mutlulukmuş, gururmuş

hepsini çok ama çok seviyorum,asla unutmayacağım, mesleğimin değerini bugun daha iyi anladım günlüğüm...

bu arada hepsi bana teker teker söz verdiler, bir öğrencim bana öğretmenim "ben bilgisayar mühendisi olmak istiyorum, söz veriyorum mühendis olunca size bir laptop alacağım" dedi
biri doktor olacakmış, ömür boyu beni ücretsiz tedavi edecekmiş
biri yönetmen olacakmış beni çektiği filmde oynatacakmış, daha neler neler...ağlattı beni sıpalar...
senağlamasenağlama

Son düzenleme:
bu sana bugün 2.yazışım..
çok yoruldum günlük bacım anlatamam..alya ile yemek yapmak bu sıcakta..:bbo:
yapıştı bana birde uyku yok.Allah bilir akşam da uyur..:gitme:
canım dostum,kardeşim geliyor bu gece..Allahhhhh Alyayı ona verip ben uyumayı düşünüyorum..yatsınlar teyze yeğen..zemuszemus
eylül kafaya söyle yakın olsak biliiki getiririm..Şeniz
haydeee ben kaçar.bir duş alıp masayı hazırlamalıyım..
gece uzun..
süprizzzzz

günlükk bugün benim mezuniyet eğlencem var...hem çok mutluyum hem hüzünlüyüm..berna ve yasemin gelmiyolar sinir oldumya insan on keremi üniden mezun oluyo sanki aileleri izin vermemişler.bu anne babalar neden bizleri sadece kendi evlatları olarak görüyolar..neden birer birey olduğumuzu kabul etmiyolar.. çok şükür benimkiler sorun çıkarmadı ah keşke bi de koluma takıcağım bi yakışıklı olsaydı...neysem bende gene sap sap takılıcam.. kuaföre gittim süslendim püslendim şıkır şıkır oldum ama azcık daha zayıf olsaydım keşke.. meleklerimi özledim gitmeden onlarada uğrucam belinay bayılcak kıyafetime..çok seviyorum belinayımıda ezgimide..

SELAM GÜNLÜK....
şu an işyerinde tek başımayım ne yapayım ne edeyim derken en iyisi günlüğe bir şeyler yazayım dedim..
bu gün seninle ilk tanışmamız inşallah seninle rahatlarım ben içimi dökebileceğim güzel bir dost olursun benim için..
bu gün her günkü gibiydi tek heyecanım oğlumun karnesi oldu çok güzel bir karne getirdi ikinci sınıf öğrencisi oldu artık..bu yaz onun için güzel bir program hazırlamak istiyordum ama olmuyor işte..işlerin yoğunluğu bizim tatile çıkma şansımızda yok gibi zaten..çıksakta eşimin ailesi takılıp gelecek oğlum mutlu olacak ama yine her zaman ki gibi bir huzursuzluk çıkaracaklar...bir yaz okulu en iyisi sanırım...
eşim maça gitti gelsin eve gideceğiz yine yorgun bir hafta sonu geçireceğim..benim her günüm böyle yorgun geçiyor hafta sonuda dinlenme imkanım olmuyor anneme gidersem ne ala .. orda güzel dinlenebiliyorum..
şöyle herkesten herşeyden uzak bir hafta bile bana yeter..
geçen gün eşimin ailesi eltimlerle birlikte bir günlüğüne şehir dışına çıktılar kendimi o kadar huzurlu hissettim ki arayan yok geç kaldınız merak ettik diyen 12 de eve geldik arabadan indik pencereden bizi gözetleyen yok kapıyı açan yukarı gelin diyen keşke bu günler sıklıkla yaşansa
çok mu şey istiyorum ...
21 yaşında evlendim şu an 29 yaşındayım hala rahat edemedim bir türlü
bunlar da benim mi imtihanım Allahım sabır mı etmeliyim sabrediyorum ama nereye kadar
stresten sinirden 4 yıldır oğluma bir kardeş getiremedim bir türlü
bir bebeğim olursa evde oturacağım iki yıl öncesine döneceğim çalışmaya başlamadığım yıllarıma
akşamdam akşama gördüğüm halde beni böyle yiyip bitirdiler bir de bütün gün bunların kaprislerini çek ...
Allahım bu yaşlılar hep mi böyleler bilmiyorum bizde mi yaşlanınca böyle olacağız yoksa?
Kalplerine merhamet et Allahım merhamet ver onlara ezip geçmesinler beni
neyse ilk günden fazla yüklendim sana da fazla korkutmayayım gözünü
şimdi güzel bir çay alıp kocamı bekleyeyim bari..
şimdilik hoşçakal...

slm günlüküm
uzun zaman oldu sana yazmayalı herşey çok ii kocişim dışında o hasta ağzının üç yerindede uçuk çıkmış ateşide var gece üzerini değiştirdim hiç hatırlamıo okadar kötüydü sabah 11 kadar uyumuşuz gece 1de yatmıştık tekrar 4 uyandık tekrar uyuduk sabah kalktığımızda çok şükür iidi ama ağzındaki yaralar geçmemiş benimde bütün gece belim ağrıdı saolsun oğlum sağ tarafıma ayağını bi dayıyor bu kadının canı acıyormu acımıyormu die hiç düşünmüyor sıpamopuyorumnanaktanolsun tek o rahat etsin son yazdığımdan berii herşey okadar ii ki anlatmaya korkuyorum nazar değecek die:nazar: salı bu hafta güzel bi hafta olacak günlüküm pazartesi babamızla oğluşumuzu görmeye gideceğiz salı doğum günüm pazarda evlilik yıl dönümümüz 1 yıl olacak günlükk:lepi:...
geçen çok güsel bişi oldu kocişle yattık sohbet edioz ama bizim oğlan nasıl oynuyor anlatamam eşimde elini koydu sonra dayanamadı açmısın dedi bana yooo dedim hadi kalk dedi bak sen açsın bebekte aç sanırım dedi bana bişiler hazırladı beraber gecenin 3 de kahvaltı yaptık ayyy çok mutlu etti aşkum benii:asigim: sonra 5 kadar oturdukk ahh ahh hamiş olmasaydım bizim kocişimle sigara keyfimizde vardı amaa onuda doğumdan sonra yaparızlülülülülülü öle günlüküm bugünlerde hayat çok süper bel ağrılarım velülülülülülü doğum korkum dışında başka sorun yok hayırlıca şu doğumuda atlatıyım....
günlüküm herkese söle bana dua etsinlerr bir nefeste kurutluyum günlükk...
herkese ii akşamlar günlükk

Son düzenleme:
Evet günlük...
Ne kadar hızlandı hayat yetişmekte zorlanıyorum. Geçen Pazar eğitim için Ankara'daydım. Salı döndüm. Pazartesi geçici görev nedeniyle Çorum'da olmam gerek. Yarın Oğlum SBS ye girecek. Hem onda hem bizde stres diz boyu.

Bir de Pazar günü buluşmamız var. Çok heveslenmiştim. Kızlara katılamayacağım dedim ama. Belki.. Pazartesi yola çıkma ihtimali ...Olur mu acaba?

slm günlük bugün hem çok sevinçli hemde çok hüzünlüyüm.nedenmi dedin?söyliyeyim.oğlum taktir aldı çok sevinçliyim .eşim yurt dışında çalışıyor izni bitti bugün dönüş yaptı çok hüzünlüyüm.hayat nasıl yoruyor beni bir bilsen ne yapalım bunada şükür.)

gunlukcum slm sana
dunaksam bı ruya gordum cok korktum gunluk....heryanım kopektı..bıtansı tutu kolumdan bırakmıyo sllıyom sallıyom yok gtmıyo benı bırakıp..suya tutuyorum sonra suyla bırakıyo kolumu...ayy uyandım bıraz tedırgın oldum sankı gerck gıbıydı..hayr olsun...
bıde sokak lambaları bısene kadardr yanmıyodu..bıtanesı benım tam camımın dıbınde karanlıkta bı guzel uyuydum aslında karanlıgı sevmezdım ama alısmıstım..dun geldıler yaptılar..ay pembe ısık takmıslar..odayı bı gorsen gunluk cok komık ya...olan ısık odamda pesbembe ...oadyı gordukce gulesım gelıyo ya..bıde bı temassızlık var bı yanıyo bı sonuyo:)))
bıde belım agrıyo canıkom..bel fıtıgım varya bende,bu aylarda nedense ıllakı agrılarım oluyo acıllık oluyorm...bugun ılac aldım onlem ıcın ..ay o ılacta bı uyku yapıo kafamı kaldıramıyom...gzolerım dusuyo resmen ...yattım ...5ten sonrada kardesımın kep torenı vardı..kalktım dus alcam oda alcakmıs ben gelmıyorum dedım.annemle kavga etık..ben dusa grdım cıktım onlar gtmıs..kızkardesımı aradım dedım gıderken benıde alın bole bole oldu..neyse gttık..gtmemsle basladı..ortaokulu bıtrdı kardesım sukurler olsun..bkalım lıseyı apıcak..hıc ders yapmıo ya..erkek degılmı ahh ahhh..yolu acık olsun ınsallah...
ay bukadar gunlukum cok yazdım galıba..hadı babay

günlüğümmmmmm,canımm yorucubı haftadan sonra relaks olmamın ve 7 saatlık gunduz uykumun ardından ben geldım..

koca bır seneyı devırdık..

dun kalem tutamayan 40 böcegımı 2. sınıf ögrencısı olarak ugurladık ya..dünde onun şerefine yaptık okuma bayramımızı.harıka güzel oldu..emeklerım karsımda duruyordu.. aldıkları her alkış beni bıraz daha uzattı.ama komık seylerde yasandı.. şiirini okuyan ftma gülüm şiiri bıtmeden sahneye işedi...bayrak şiirini okuyacak özürlü öğrencım var. tekerleklı sandalyesıyle geldı..
bayragını actı ve sıırın ılk mısrasnda tıkandı. dondu ve basladı aglamaya..

o agladı ben agladım sahnede.

ama kapıdada ambulans benı beklemiş.. mudurum ööle dıyor..

dıyokı bana bız buradan senın bebekle cıkacagına inanıyoduk dıyo.. ee 8aylık koca karnımla utanmadan ulu orta kosturursam olacagı buydu.. heheheh.

Son düzenleme:
-stresli bi hayatin mi var
+sayilir
-yau ne stresi yapiyorsun birak akisina mutlu ol asik ol
+peki ama zaten asigim
-sevgilin var mi senin
+ e evet
-evlen o zaman
+tamam soylerim
-evde kalmissin sen zaten

geberdim gulmekten yahu doktor zoru ile evlencem yakinda opuyorumnanaktan

sık dişini sık sık sık!
yok ağlamıyorum ben güllük. çenem acıyor ama bu ağlamamdan daha iyidir değil mi?
babamı özledim beenn... fotograflardan nefret ediyorum! düşünmeden yaptığım işlerden de nefret ediyorum! hatırlatan her şeyden nefret ediyorum! O'nu, o günü, dünü, bugünü hatırlatan her şeyden ama her şeyden! Özleten her şeyden de!
Dün geceki rüyamı unutamıyorum güllük. bütün gün aklımdaydı, şapşal gibi oldum. Şimdi yine öyle bir şey göreceğim diye uyuyasım gelmiyor. Hayır korktuğumdan değil. Aksine çok mutluydum ama imkansızcasına bir mutluluktu. Canımı acıtıyor yine de.. Hala resimlere baktıkça garip oluyorum. Garip oldukça O'nu yeni sahrada gördüğüm gün geliyor aklıma.
Allah cezamı verecek en sonunda benim az kaldı az! Bu kadar ağlamak isyana gidecek en sonunda! Sus lütfen sus...

hayırlı sabahlar günlük
uyku tutmuyo be günlük oturdum kaldım öyle
kk da dolastım topik topik vallah
hava aydınlandı birazdan kuslarda uyanırlar cik ciklemeye baslarlar
gece 11 e kadar kayananamlar görümcemler burdaydı coluk cocuklarıyla sabah 4 ten beri hemde
bugünde dizim vardı biliyosun
asiyi izleyemedim yaa oooff
fırsat vermedilerki cocuklar
artık ya tekrarına bakıcam ya internetten izlicem
ben sevmiyorum netten izlemeyi görüntü net olmuyo
tekrarına bakarım artık
neyse daha kargalar .... yemeden :)) geldim sana hadi görüsürüz sonra günlükcüm

Günlük bir türlü sana güvenipte birşeyler yazamıyorum sanki arkamı döndüğüm an herkese anlatacakmışsın gibi bir hisse kapılıyorum laelaelaelaelae

caaağım ciğeeerim günlük günaydın....Şeniz
arkadaşımla eşimle kahvaltımızı yaptık onları gönderdik..kızçem uyumaya çalışıyor yanında ağzında emziğiyle bende buradayım..
dün gece saat 3e geliyordu yattığımızda özge ile.ne konuşacak şeyimiz varmış..çok özlemişim çok yatak sohbetlerimizi.opuyorumnanaktan
ben bugün radikal bir karar verdim.gerçi bundan ne benim kadındoğumcum nede alyanın doktoru hoşlanmayacak ama bunu yapmam gerek..
kendini çok salan vucudum doğumumun üzerinden 4 ay geçmesine rağmen halen kendini toparlayamadı..benimde yardım etmem gerek.ve bu biriken kilocukların gitmesi gerek.hiç hoşlanmıyorum kendimden.mafoldumben
dolabımı açtığımda çeşit çeşit kıyafetin arasından en fazla 10 çeşit çıkarabilmek de berbat bir şey..yok yok ben kararlıyım başlıcam diyete..sonra elveda göbiş,elveda kilolar..kararlıyım..:umursamaz:
ne diyorum ben.inandım inat kıçım iki kanat..yapıcem,vericem..zemuszemus

X