Kadınlar Kulübü Günlük

iyi geceler günlük
bugün hep aglayasım var durduk yerde icim doluyo baslıyorum aglamaya
varya bu göz yasları tuhaflar bazen aglayacagına sanarken bir damla yas gelmez
bazende kendiliginden gelirler ve hıckıra hıckıra aglarsın
dün aglamadım aglayamadım
ama bugün tutamıyorum...
aglamayı bilmeyen gülmeyi bilmez evet dogru ama...
ben birazda gercekten icim rahat bi sekilde gülmek istiyorum
kafamda kötü seyler olmadan birazdan yine hüzünlenecegimi düsünmeden
mutluluk icinde gülmek istiyorum...

Yazacaktım vazgeçtim günlük
aklıma getirip getirip çıldırmak istemiyorum
sadece ben ve balsurat kaldık
nasıl bir sınamadır bu anlayamadımbenneyaptımki

ah günlük bilseydim daha önce yazardım çok sıkılıyorum buaralar bebek yolu gözlemek yordu beni her ay aynı umutla beklemek içimden bir ses yine olmadı diyor bıktım bu sesten sesini kesse otursa yerine zayıflamak istiyorum hiç bir şey kullanamıyorum ya hamileysem
başım ağrısa ilaç içemiyorum ya hamilesem
çok sevdiğim kahveyi fazla içemiyorumya hamileysem
ama değilim işte değilim değilim değilim ..............................................

günlük bebişim selam

gidiyorum günlüküm aradılar yarın gel işe başla derlermi acaba inş.... delikafadulden

nolur sende dua et vede seni okuyan herkes dua etsin bana inş..

görüşürüz bebişim inş.. dahada hayırlı haberlerle dönücem sana
opuyorumnanaktan

günlüküm naber ben geldim.

gecen laptopım öldü,
3. senesini doldurmuştu.
birden bire ortada kaldım.
eşimi bekledim akşamları gelsin de ne var ne yok bakayım diye..
pek zordu pek :nazar:

hele şükür bu haftasonu gıcır bilgisayarıma kavuştum da kendime geldim.
offline olmak pek zormuş be günlük.
dünya ile irtibatım kesildi resmen..

bende pek bi değişiklik yok..
ama zaman çok çabuk geçiyor.
kısçem 6. ayını doldurdu geçen hafta.
sanki daha dün doğum yapmak için bekliyordum.

Allahım uzun ömür versin kuzuma...

Günaydın Günlükmirmirmirmir
Nasıl yorgunum anlatamam :nazar: sözde Pazar günü benim dinlenme günüm:sm_confused:
Temizlik yaptım canım çıktı bir daha dünyaya gelirsem studyo dairede oturacağım 1+1 neyime yetmezzemuszemus
Atılacaklar verilecekler seçildi oda değişimi yapıldı perdeler yıkandı camlar halılar silindi senin anlayacağın bir nevi ev detoksu günlükcüğümmirmirmirmir
Akşam duş alıp yattım ayaklarımın altı zonkluyordu yorgunluktan uyuyamadım şimdiyse omuzlarım bende değil sanki:teselli:
Ama temiz temiz evde oturmakta güzel oluyor be günlük hadi ben bir ağrı kesici daha alayım bir de üstüne çay oh ne güzel:kahve:
Baaaayyyyy
:eek:

günlükcüm selamm...
izine tam 1 ay var..kalbim pit pit atiyor...ülkemi,topragimi,akrabalarimi cok özledim...
izine zayiflamis gitmek istiyordum ama yine gelmeyince kirmizilar,söktürücü verdi doktor...
öyle biseymiski,okuyunca alsam mi almasammi diye düsünsemde bebisim icin bunada raziyim dedim..
3 gündür basimi nerelere koyucam bilemiyorum,feci agriyor..
tek hayirlarla gelsinde melegim,bunun bin mislinede raziyim...
Allahim tüm dileyen arkadaslarimada göndersin meleklerini..hepimizin yüzü gülsün insallah...
iste böyle...bugünde erkenden kalktim temizlige basladim,moladayim..
ev kücük falan ama asiri tozlaniyor yaa...
neyse ben kacar..herkesi herkesii cok seviyorummmmm.

günlüğüm;dün harika bir pazar yaşadım..alya iel birlikte..
samsun buluşması vardı..süperdi..çok eğlendik..sattler nasıl geçti bilemedim inan..
eve geldim bi baktım goncam yok.sahile yrüyüşe gitmiş.garibim.çok sıkıldım dedi.
akşamda sahilde tavla oynadık..
işte samsun buluşmasından bir foto..merak edenlere samsunun gülleri buluştu topicinde fotoğraflar 10.*13.sayfalar arasında..

132.jpg
[/IMG]

kız günlük
bişey dicem..
bu cumartesi hamilelikten beri ilk kez kendime bişeyler almaya gittim.
forma gibi hep aynı kıyafetlerimi giyordum,
ısrarla hiç bişey almadım,
hatta denemedim bile bedenimi öğrenmemek için:bbo:

cumartesi 40 beden olduğumu öğrendim.
ömr-ü hayatım boyunca 40 beden olduğuma bu kadar sevineceğim gelmezdi heralde aklıma -tatlicadiarzu-
hayatım boyunca bu kiloları görmedim ben ya :nazar:
bi yandan guatr bi yandan hamilelik,2 senede rekor kilo artışı yaşadım.
diyet işe yarıyor yani..
hadi bakalım durmak yok :jeyyar:

Sevgili günlük
Bugünlerde bir bunalımlardayım ki sorma gitsin
Ani bir kararla sapsarı saçlarımı simsiyah yapabilirim değişiklik iyi olur benim içinsengözlerimebaksanab
Zati dip boyam da geldii boyasammı ki herkese büyük sürpriz olurdu heekaydirigubbakcemile3
Neyse bugün benim için büyük gün iş görüşmesine gidicem çok heyecanlıyım ayy yaa bugün hayatımın dönüm noktası neyseki ablam da bana eşlik edecek :1hug:
Şimididen hazırlanmaya başlayım ben anca opuyorumnanaktan
Şeniz

Ay günlüğüm çok sıcak ya...
Hiçbir yerde durulmuyor valla...
Dün kardeşimin SBS sınavı vardı ve çok kötü geçti..
Başarılı bir öğrenci ama işte ne oldu ise yetiştirememmiş ve birçok yanlışı çıkmış...
Dershana soruları kontrol ettiklerinde çok ağlamış öğretmeni de çok şaşırmış sonucu görünce ...
Bütün gece de ağladı ya ne dedi isek teselli edemedik...
Nefret ediyorum bu sınavlardan , Allahtan seneye bir şansı daha var 8. sınıfıa geçiyor..
O kadar başarılı bütün dersleri 5 gel gör ki sınavı kötü geçti diye belki de istediği okulu seçemeyecek...
Çocukların kaderlerini 2-3 saatlik sınavlara sığdırmalarından da nefret ediyorum..
Ben de annemle kayınvaldemlere kahvaltıya gittim dayısı da görmemiş beni oda ailesi ile geldi..
Benimkinin moralini çok bozdu birşey yemeden kalktı kahvaltıdan sonra bende kalktım..
Neymiş eş çalıştırılmazmış, kendisi hayatta çalıştırmazmış yok bakamayacaksa almayacakmış..Arada böyle kafalar da çıkıyor ne yapalım..
Benimki de annemin yanlış anlamasından korktu ..Bende benimkine işaret ettim gittik daha sınav bitmeden kardeşimi almaya oradan kutulmak için...
ınşallah biz gidince dayımlar olmaz dedi ki gitmişlerdi de..
Sonuçta gün biraz üzücü olsa da güzel bitti...

günnükk offf günnükkk mafoldumben
kötü bi hafta sonu geçirdim ama dün ii ki anneciimle brilikteydik
anneciğim babacığım ve kociş gezmeye gittik sonra onlar bize geldiler balkon sefası yaptık
ama ctesiden bahsetmek bile istemiyorum
berbattı :nazar:
kendimi hala çok kötü hissediyorum
bu hafta güzel geçsin inşallah
Allahım eşimle aramıza kimsenin girmesine izin vermesin
bi başkası yüzünden evimize yuvamıza huzursuzluk girmesin ne olur :Saruboceq:

Son düzenleme:
slm günlük şuan tek başıma oturuyorum ama pardon tek değilim canım kızım patişim var yanımda bide kaplumbağalarım kocam ist.a gitti kardeşini dr.a götürdü bende annemde kalıyorum ve onun gelmesini bekliyorumm çooooooookkk özledim onu biran önce gelsin:eek: gelirkende bana ordan yeni ciciler getirsinkaydirigubbakcemile3
akşama ing kursum var oraya gidicem ödevlerime son bi kez daha bakıp öyle gidiyim bari
heee bide bugün kankim dilayın iş görüşmesi var inş. çok iyi geçer ve işe başlar çünkü çok hak ediyo bunu hadi görüşürüz öptüüümm seniopuyorumnanaktan

ağlama nöbetimizi bitirdik geldik. göz kapaklarım kocaman oldular yine. saatlerce ağladım o yaşlar nerden geliyor anlamıyorum. başlasam tekrar akşama kadar ağlayabilirim. olumsuz şeyler düşünmeyim diyorum ama herşey çok çabuk etkiliyor hamile olmak zormuş. haberleri açarım şimdi onada ağlarım. aynaya gidip bakarım göz kapaklarımın şiştiğini görüp yine ağlarım. ağlamak için bi çok sebebim var sanırım :eek:klava:

günlüğm ohhh bee, sonunda ayağım iyileşti, allahıma şükürler olsun, çocuklara çikolata dağıtacağım valla... hadi sağlıcakla kal günlüğüm....

Günlük Kıs..

Kaçıp Gitsem Kimseciklerin Olmadığı Yere Olar Mı Acep gamyoncuiremsu

Kimseler Moralimi Bozamasa.. zemuszemus

Ben Öyle Bi Yer Araştırmaya Gidiyorum Sende Bekle Emi Beni Muahhh opuyorumnanaktan

günnükk Şeniz
insan fulll evde oturunca yazcak işeyde olmuo haliylee mirmirmirmir

başım cook agrıo yaaa benneyaptımki

yürüyüş yapıorum her gün.. ii gidio :))

temmuzda tatile gitcem sanırım..beni özlee :)))

asiigrensesimide öp bnm içinn Şeniz Şeniz

hadi kaçtım :eek:

selam günlük bütün k.k meleklerine çok teşekür ederim beni yanlız bırakmadılar
insanın yüzünü bile gürmediği insanlardan güzel mesajlar alması çok güzel bir duygu
eevvvvvet sınav biti çok iyi geçmemiş biraz üzüldük ama neyapalım biz elimizden geleni yapmaya çalıştık oğlumun heyecandan midesi bulanmış kalemi kırılmış.yavrumun moreli çok bozuk .biz atlatık ALLAH haftaya sınava gireceklere zihin açığı bol şans versin inşallah
hadi ben kaçtım

X