Kadınlar Kulübü Günlük

Günlük...
Çok kötüyüm:çok üzgünüm:Sahur için saatimi kurdum ama kalkamadım. cokacimcoook
Neden?
Saat çaldı ben 5 dakika daha yatayım kalkcam dedim. Ama yatış o yatış sabah 7 gözlerimi açtım. Kafama tüküreyim:mymeka: Niyetliyim genede. Ama midem kasılıp duruyor deminden beri. :icecream:
Biliyorsun dün evlilik yıldönümümdü:asigim:
Ama eşim 4-12 olduğu için bişey yapamadık. Ama bugün haftalık izni.
Akşam için bişeyler yapacak galiba öyle hissediyorumcokacimcoook
Dün gene annemdeydim iftarda. Ablamlarda geldi acayip keyifliydi. Babacım sağolsun benim en sevdiğim tatlıdan almış :1rolleyes:
Yeğenim yordu beni:ecrin_bebek: hadi gel güreşelim deyip üstüme atlayıveriyor. Beni kendisiyle akran sanıyor sıpa. Şükür onunda yanlışlıkla bir tarafını yaralamadın akşamı bitirdik.şakkıdı
Şimdilik bu kadar.Görüşmek üzere

gunun aydin olsun gunlukcum..benim cok sukur gunlerim gecelerim piril piril aydinlik ve huzur dolu.allah bozmasin allah bugunlerimi de aratmasin...ben yine bir haftalik kacamak yaptim..biliyorsun gecen ay Datca Marmaris dolasip gelmistim. biraz Izmir de kaldim.islerimi hallettim. baktim yine beni gezme durtulerim yokluyor..bende onu kirmayip ver elini Ayvalik Artura gittim.Eylul ayinin tüm guzelligi ile Artur muhteşemdi..denizi, havasi insanlari ...ohhh bir hafta kaldim yine hucrelerim yenilendi :dance: dun döndüm.arabami bakima verdim alis verisimi yaptim..evimi temizledim..ohh!! hersey harika..askerimle gun aşiri telefonlasiyoruz..iyi oldugunu bilmek rahat oldugunu bilmek icimi rahatlatiyor.10 ayimiz kaldi..Izmirimizin yakici sicaklari kalmadi gibi.aman seytan kulagina kursun.neydi o sicaklar.dunyanin sonu geldi sanmistim..bu hafta sonu kk dostlarla toplanacagiz.onlari gormek bana cok iyi geliyor.iyiki varlar.hepsi ayri birer deger. iste boyle sekercim..herkezin gunleri geceleri piril piril olsun..ışıkları sönmesin...komsuma kahveye gideyim..epeydir buradayim.gozlerim yoruldu dinlensin.hem de komsumun gonlunu alayim.yasli ve bana ihtiyaci var..operim seni

naber gunnuğüm,

ben iyi değilim be... sebebını bir bilsem ya.. çok aglıyorum..senağlama

bugunsabah trenden indim.. caddenın ortasındaydım.. baktım dolmuş gelıyor..el kaldırdım.. bana daha çok beklersın gıbı bısey yaptı..Çok üzgünüm çoook trafık acayıp yogundu.. yolun ortasında kalakaldım.. beklemedı beni dolmuş.. basladım aglamaya yıne..

okula yıne 10 dakıka gecıktım..

gunumun trajıkomık bır hıkayesıde var tabıı.. anlatmazsam çatlarım..

ıkı haftadır derse annesıyle geln hep ağlayan salıhım vardı.. ıkız kız kardesıde bızım sınıfta ama o çok olgun akıllı.. neyse..kaydirigubbakcemile
salıh bugunde babasıyla gelmıştı.. babam gıtmesın dıye basladı aglamaya.. ben tatlı tatlı konusuyorum.. kucagıma alıp öpuyorum.. bu arada babası bırakıp kaçtı..

salıh öyle bır aglamaya basladı kı... okul cınladı bagırtılarıyla.. her neyse mudur geldı konuştu .. bızımkı ıyıce krız geçırmeye basladı.. baba babaaaaaaaaaaaaaaaa

müdür döndü bır bagırdı buna.. korkudan arkama saklandı.. örtmenım nolur elımı salma dıye..çok sekerdı ya..sengözlerimebaksanab

sınıfa gırdık hala aglıyor ama elımıde bırakmıyor.. baktım olacak gıbı degıl.. mudurun taktigini uygulayım dedım..

çabuk otur yerıne salih...dıye bagırmamla salıh, örtmenım canım dedı.. oturdu ve ben babama aglamıyom ki

eve ne zaman gıdecez dıye mrk ettım dedii..

oyyy yerım ben onu ya.. aksama kadarda gıkı çıkmadı.. tenefuslerde de elımı hıç salmadı...
şakkıdı

iftarda yıne herzamankı gıbı yalnızdım.. içimden gelmedı yemek yapmak.. öölece atıstırdım bugun.. süslemedım her zamankı gıbı bır sofra..

her neyse bu kadar lak lak yeter.. öpuyorum senıııı... mirmirmirmir

sevgili günlük benim canım çok sıkkın dün akşam eşimle konuştuk dedik görümcemleri iftara çağıralım her neyse tamam sabah oldu aradım görümcemleri ok dediler yarın akşam bizdeler bide dedim kaynanamı arıyım aradığıma pişman oldum benim moralimi bozdu yine herzamanki gibi ayda 1 arıyorum ondada canımı sıkmayı başarabiliyor tebrik ediyorum onu neyse akşam oldu eşim geldi hani laf olsun falan diye dedim yemek hazırlıyımmı oda dedi kızarak yok hazırlama bi zıtlaşma oldu kafadan hadi hayırlısı bugün bi burun ağrısı bi baş ağrısı bide hemoraid sorunu gidip duruyor bana diyor hastamısın sen neyin var ya bende var ya sende bende biraz söylendim ozaman dedim hemorait sorunum var hangi doktora gidicem evde yattığın yerde hasta oluyorsun diyor bana çok zoruma gitti sanki ben isteyerek acı çektiriyorum kendime her neyse bugün hiç iyi bi gün değildi işallah yarın güzel bi gün olur

selam günnüküm sengözlerimebaksanab
iş yerinde terfi ettim
akşam işten cıkarken kocise ddedimm kii
sana bi müjdem var
hadi tahmin et dedim
birden hamilemisin yoksa dedi gözlerinin içi parlayarak :çok üzgünüm: :çok üzgünüm:
yok dedim sonra işte olanı annattım
ama bozuldumm be günnük kötü oldum :çok üzgünüm:

Merhaba günlük...

Hayatımın yönünü bulmaya calışırken kaybolmuştum.
Artık buluyorum sanki yörüngemi. Yada ben öyle hissediyorum.
Elbet her derdin bir caresi var bundan eminim
İnsanbazen öyle cıkmaza cıkıyorki. bütün kapıları sonuna kadar açsa içerdeki careyi göremiyor. Çaresizlikle meşgul ettiğinden aklını körleşiyor careye karşı gözler.
Şuanda sebebsiz nedensiz hafif bir mutluluk var kalbimde içimde beynimde yüzümde
Özledim mutluluk özlediğim hasret kaldıgım şeydi.

Bugün morukumla görüşmedim özledim ses tonunu özledim onla tatlı yitişmemizi:smiley-cool:
Aslında biraz ben ondan uzak kalmak istedim. Aramadım hiç.
en ufak şeyine bile kırılı incilir oldum. Tek ona karşı değilim kim bana nasılsın dese ben onu başka türlü anlıyorum.Ya hemen sinirleniyorum tepki veriyorum yada içimde kendi kendimi yiyorum. kaydirigubbakcemile
Bu durumdanda sıkılıyorum. Ne var kızım ya normal diyorum kendi kendime daha sonra yiyi veriyorum kendimi.
Acaba dayakmı? istiyorum ki ben
hey allam ya krizdeyim :))))))))))))))))))))))))))))

Bu hafta hani psikiyatriye gidicektim ya gidemedim. İş yerinden izin alamadım malum gecenhafta almıştım. Bu hafta almayada yüzüm tutmadım.
Ama öyle cok istiyorumki gitmeyi. Herşeyimi döküp bagıra bagıra aglamak istiyorum.
Utanmadan göz yaşlarımı saklamadan aglamak istiyorum.
Öyle cok birikintim varki. Hep saklıyorum içimde yada umursamamaya calışıyorum.
Bazende en ufak bir gözyaşı sahnesinde aglıyorum.Tutamıyorum hakim olamıyorum kendime.

Birde kendimi bu günlerde enayi gibi sanıyorum.Yahuuu kime iyi niyetle yaklaşsam.Canımmış gibi ona yardım etsem.Son kuruşumu dahi veriyor olsam.Bir gün sonra bakıyorum kavga ediyorum yada ona karşı tahammülsüzlük içinde oluyorum.

Kardeşim olucak pis mikrop bayramdan sonra eskişehire okumaya gidiyor. öyle şanslıki benim gibi ablası oldugu için benim gibi arkadaşı oldugu için. Şimdide rahat ol ne ihtiyacın olursa araman yeter diyorum. Ben okuyamadım sen oku diyorumsenağlama
bir gün sonra geliyor olmadık sebebten dolayı benle tartışıyo.Kendimi enayi abdal sanıyorum. Halbuki kolay kolaytartışmazdık.Bizim anlaşmamızı kıskanan cok insan olurdu cevremizde. Nedense son günlerde böyleyiz.
Herşeye ragmen o gidiyo canımdan can gidiyo. Onu cok ama cok özlücem.Eminim tartışmalarımızı bile özlücemsenağlama(gerci teldende yaparuk:smiley-cool:)

Eskişehir kardeşime canıma iyi bak olur mu. O ccanımın yongası.Canımın yongasına sahip cık onu hep koru emisenağlama

Annemlede iyi gibiyiz. eskisi gibi olamayızki o bilmesede.Çünkü aramızda aşılamıcak dağlar var.O dağları aşmamız öyle imkansızki. Biliyorum onun canı yansa canım yanıcaktır bundanda eminim ama kırgınlıgım aramızdaki mesafe yine aynı olucaktır eminim.
Hak etmediğim şeyleri duydum. Kulaklarımdan hiç gitmiyor beynimden silemiyorum işte.

Kısacası;
Bendeki seni sen öldürdün..
İster intihar de buna(kendim yaptım) ister cinayet de(şartlar bunu gerektirdi de)..

Günlükçüğüm,

Hani sana günler önce yazmıştım ya.
Mutluyum, mutluyum diye.
Günlük...ben halen mutluyum.

Alışkın değilim ama..korkmaya başladım.
Fırtına öncesi sessizlik olmasından, yine her şeyin tepe taklak olmasından.
Korkuyorum hayatımda hemen her şeyin yoluna girmeye başlamasından.

Bir yandan da diyorum ki, acaba tüm bunlar yıllar yılı çekilen eziyetlerin bir ödülü mü?
Gerçekten de her inişin bir çıkışı var mıdır?
Yoksa yanıltıcı mıdır?
Bu kadar mutlu ve huzurlu olmam aslında koskoca bir yalan mıdır?
Bilmiyorum.
Yoksa ben artık kendimi buldum mu sonunda?
Sonunda ne istediğime karar verdim mi, beni artık hiçbir şey yıkamayacak mı...?
İnan bilmiyorum.
Sadece anın tadını çıkarıyorum.
O kadar aç kalmışım ki huzura.

Çoğu sabah çırpınarak uyanıyorum. Bir kaç dakika kendime gelemiyorum.
Sanki tüm o kabuslar, o dertler yanıbaşımda duruyormuş gibi geliyor.
Sonra anımsıyorum iyi olduğumu, bir çok yel değirmeniyle baş ettiğimi, yıktığımı.
Sakinleşiyorum.

Beni bir daha yıkmasınlar günlük.
Çok kısa bir süredir nefes alıyorum.
Biraz daha alayım olur mu?
Kabuslar görmeyeyim, kan ter içinde uyanmayayım, ağlamayayım.
Biraz daha huzur dolayım, tek istediğim bu.

Para, pul, mal, mülk değil günlük...azıcık daha huzur depolayayım.
Azıcık daha....

Allahım, sen bana yarın sabah gözümü açtığımda yine bir gülümseme nasip et.
Sen büyüksün, büyüksün...

merhaba günlük :)
bugün bayaa bi geç uyandım günnük :/ ama abarttım farkındayım
yani ben mi oruç tutuyorum oruç mu beni tutuyor anlamadım gitti :/
uyku dengem fena dağıldı günnükcüm :çok üzgünüm: sabaha kadar oturup sabah yatım öğleden sonra kalkıyorum :/ günüm ölüyor resmen
neyse günnük hallolur sorun deil ..bugün malak gibi yatmanın dışında bi işe yarayım dedim işe giriştim :icecream:

günnük çoğunlukla düşünmemezliğe veriyorum ama aklıma da geliyor ara ara ..
bi kaç gecedir gökyüzündeki yıldızlara bakıyorum küçük ayı çarpıyor gözüme .. bi anı canlanıyor zihnimdesenağlama neyse günlük dalma derinlere :/
yuvarlana tekerlene devam işte rolümüzü oynuyoruz be günnük.. önümüze bakmak lazım
günlük cumartesi iftara teyzoşum gelcek a.s :sarılansmiley:
okullar da açılcak pazartesi bakalım arkidişlerimle yumak olacak yine Şeniz :yanakmıncıransmiley:
günnük be seviyorum, o günleri çok özlüyorum valla neyse günnük buarada sevdim seni iyi sırdaşsın hee kaydirigubbakcemile5
:a015:

Son düzenleme:
selam günlükçüm.sana en son uğradığımda ağlıyordum bir kaç gündür nasıl duygusalım anlatamam sürekli ağlamaklıyım:1no2: özel günüm gelmiş meğerse haberim yok :uhm:ben de 16sında olduğumu sanıyordum geçen ay.sonra takvime baktım bugünmüş:1ninca: kaç gündür kasıklarımda sancım vardı ben de çok korkmuştum hiç olmayan birşey.geçen ay üşütmüştüm göz göre göre.onun cezası işte şimdi bel ağrımla birleşti.....kadın olmak zor be günlük:çok üzgünüm: inşallah geçer de ağrı kesiciye yapışmam yine

annemle ablam gündüz nasıl ısrar ediyorlar günlük nolur gein çok özledik, size şu yemekleri yaparız bunu yaparız şöyle yaparız diye.ben de dersi bahane ettim gelemeyiz dedim.ama içimden tabikaydirigubbakcemile3 gideceğim inşallah günlük, kocişim gelemeyecek ama ben dayanamam iki ay oldu ailemi görmeyeli.maddi açıdan zordayız günlük biliyorsun ama sağlık olsun diyor kociş gitmezsen içinde kalır kıyamam sana diyor:asigim: yarın biletimi alacakhihoyyyt pazartesi gidip cuma geleceğim inşallah..ayy inşallah ucuz biletler bitmez yarına kadar günlükfisfisfis anneciimm nasıl şaşırcak beni görünce karşısında..ayyy çok heyecanlanıyorum

görümcemle de limoni oldum günlük.biliyorsun çok kızmıştım kendisine geçen gün uzun uzun yazmıştım.sonra aradı özür dilemek için.çok soğuk konuştum.sonra da işim var sonra görüşürüz deyip kapattım telefonu.daha da aramadım.anlasın biraz hatasını dimi günlük:dilcikar:

yine daldan dala atladım günlük.ara ara tv izlediğim için.özür dilerim.siyaset meydanı izliyorum..kim samimi kim değil günlük..öyle karmaşık ve iki yüzlü insanlarla doldu ki dünya, haklı olanın haklılığı bile inandırıcı gelmiyor belki...

herkeslere selamlar....sevgiler.....

iyi geceler günlüğüm;
eşim için sahura kalktım.sonrada uyuyamadım..
bugün kayınvalideme 2 gibi gittim..orda uyuyunca 2 saat kadar şimdi uykum bölündü haliyle..mirmirmirmir
akşam gelirkende eşimin abisinin kızı geldi bize..ah günlüğüm 5 yaş evresi kız çocuğuyla uğraşmak berbat bir şey.çok yoruyor bizi dediklerinde pek inanmamıştım ama gerçekten de öyle..kafamçokkarıştı
hanımımız gece boyunca peşimde dolandı saçlarımı yarın ördürelim diye..söz verdim,saçlarını ördürmeye götürücem..doktor muayenem olduğu için bebeği o da görmek istedi.kayınvalidemlede doktorun muayenehanesinde buluşcaz..hadi iyi haberlerimle inşallah..:Saruboceq:
görümcemde benden iki hafta sonra hamile kaldıya kayınvalidem şimdiden dert etmeye başladı.senin 40ın çıkana kadar yanıma alacaktım.onun hamileliği olunca nasıl yapcaz nasıl etcez diye..anne dert etme çünkü ben seni hemen göndericem doğumdan sonra dedim..hemen gidemem dedi.15 gün sonra giderim dedi..aklım da sende kalır,dik kafalılık etme bu konuda dedi..:mymeka:
görümcem şehrdışında evli..ve sorunlu,ilgisiz bir kayınvalideye sahip..kızı aramıyor,sormuyormuş nasıl geçiyor diye..kayınvalidem de dert ediyor aklım sende olacak diyip durdu..hiç dert etme gidicen anne o kızın sana ihtiyacı var dedim..gerçektende öyle;kimsesi yok orda ailesinden..benim ailem burda,halamlar gelecek.zaten babamda kalacam halamda yanımda olacak..
herşeyin hayırlısı inşallah..
işte böyle..ksa keseyimde aydın havası olsun istedim..kaydirigubbakcemile

GÜNAYDIN SEVGİLİ GÜNLÜK,,,,
İÇİM DE BİR SIKINTI VAR GÜNLÜK....AKŞAMDAN BERİ AĞLIYORUM...
DÜN KAN TESTİİ YAPTIRACAKTIM.........YAPTIRAMADIM,,,KORKTUM
HASTANENİN KAPISINDAN GERİ DÖNDÜM.
AĞLADIM GÜNLÜK İLK DEFA TEST YAPTIRAMADIM...SONUCUN KÖTÜ OLACAĞI DÜŞÜNCESİ MAHFETTİ BENİ O SONUCU GÖRMEK İSTEMEDİM...
İLK DEFA GÜNÜM GEÇTİ....TEST YAPMADIM ,OYSA DAHA ADETİME 1 HAFTA VARKEN TEST YAPARDIM....
AMA BU AY YAPAMADIM GÜNLÜK....
İÇİM ACIYOR GÜNLÜK...TÜM ORGANLARIMIN ALEV ALEV YANDIĞINI HİSSEDİYORUM...ÜMİDİMİN HER AY BİTMESİNE DAYANAMIYORUM....
ARTIK PES ETTİM GÜNLÜĞÜM.TEST MEST YAPMIYORUM...BAKALIM 2-3 GÜN GEÇSİN BELKİ Bİ UMUTLA YAPARIM TEST GÜNLÜK...
YORULDUM
YIPRANDIM
ÜMİDİM YİTİK
GÖZÜMDE HERŞEY SİMSİYAH..
İSYAN ETMİYORUM ALLAHIM AMA NEDENNN......................................
KÖTÜYÜM BU GÜN GÜNLÜK....
AKŞAM EŞİMLE DE TARIŞTIM.....
EVE GİTTİĞİMDE ÇOK SİNİRLİYDİM...ONUNLA PEK İLGİLENMEDEN SELAM BİLE VERMEDEN GİDİP YATTIM YATAK ODASINA...
YANIMA GELDİ NOLDU DİYE YOK BİŞEY DEDİM....
ISRAR ETTİ BENDE SİNİRLENDİM VE TERSLEDİM YALNIZ BIRAK BENİ DİYE...
ANLADI........ASLINDA ADET OLDUĞUMU SANDI...............
SONRADA BANA KENDİ ÜZÜNTÜNÜ BENDEN ÇIKARTMA DEDİ............
BU NE DEMEK ŞİMDİ GÜNLÜK....
DEMEK Kİ BU ÜZÜNTÜ SADECE BENİM ÜZÜNTÜM......................................................................
TAMAM GÜNLÜK BU ÜZÜNTÜ SADECE BENİM ÜZÜNTÜM OLSUN....
KELİMELERİM BİTTİ BOĞAZIM DÜĞÜMLENİYOR...
ÖZÜR DİLERİM YAZAMIYACAĞIM DAHA FAZLA..senağlama

günaydın günnüğüm :ecrin_bebek:

orucumu tek basıma actığım 3. günümde artık bişi yiyemedim çok tatsız tutsuz oluyo ..
üstümde fena tembellik vardı ama nasıl bir tembellik anlatamam
ütü tapıcam yemek hazırlıycam yok hiç bişey yapmadım yattım :ecrin_bebek:
kocicim geldi tv izlerken uyuyakalmışız koltukta gözümü bi açtım saat 4 hihoyyyt
nihayet lady dedim sonunda sahura kalkıyorsun..ama gözüm de fena kapanıyor gözüm kapalı hazırlık yaparken elimi kestim kendime geldim :çok üzgünüm: hala çok acıyoo ...
bugün abisine davetliyiz hani o eltime yani gamyoncuiremsu günüm güzel geçer inşallah

şimdilik hoşçakal

günaydın efemkaydirigubbakcemile2
gözüm acıyor yaa
göz çevrem kurumuş kupkuru olmuş ve kıpkırmızı
çok acıyor
bi dünya krem sürdüm ama ne fayda
bugünlerdede biraz sinirim tepemde işyerinde zaman geçmiyor
hatta bu hafta bana çok uzun geldi ya
geçmek bilmedi resmenfisfisfis
bugünde geçsin hemen yarın saat 4 olsun ve tatil olsun
ooy oyy yorgunum vallahi
geçen haftadan beri hep koşturmaca içindeyiz birikti yorgunluğum
ha bu arada geçen hafta aöf sınavlarına girdim
resmen berbat geçti kesin kalıcam:mymeka:
şu 4 dersin 2 sini bari vereydimde 2 tane kalaydı
şimdi sonuçlar açıklanacak diye ödüm kopuyor:1ninca:

Günaydın hihoyyyt
bu sabah nedensiz bir yorgunluk var üzerimde
evde de yapılacak o kadar çok işim varki sular akmıyor 2 gündürÇok üzgünüm çoook
hafta sonu annemleri ananemi ve teyzemleri iftara alıcam cokacimcoookdün markete gönderdimnaniknanik
benimkini benim dediklerimin hep 2 katını almış :mymeka:fazla fazlaa olsun becermiş ya onada şükür bugunden ne yemek yapacağımı düşünmeye başladımfisfisfis bugun sanırım butun değişik yemek tariflerine bakarım k.k da...
Sarı şekerimim kontrolu çok çok güzel çıkar işallah herşey yolundadır Allah yardımcısı olsun onun :Saruboceq:
Beyaz melek de üzmesin artık kendini güzel şeyler düşünsün güzel olsun herşey Rabbim onada gönlüne göre verir işallah :Saruboceq:
Herkese hayırlı,mutluluk ve huzur dolu bir gün diliyorum yerimseniben

Günlükçüm
laelaelaelaelae Ne kaddar sıkıcı bir gün değilmi?
Bu işyeri zaten çekilmiyordu şimdi oruçlu olunca hiçten çekilmemeye başladı
Dün gece sahura kalkamıycam diye yiyip yattımcokacimcoook
Dün eve gittim bana bir güzel yemekler pişirmiş sofrayı hazırlamış yemekten sonra dışarı çıkıp sana kocaman pasta ısmarlayayım dedi. Tamam dedim. Ama iftardan sonra bana bir ağırlık çöktü popomu kaldırıp biryere çıkamadım. kaydirigubbakcemile Yani akşam evdeydik. Olsun. Benim için şiir yazmış (bana biraz kopya çekmiş gibi geldi ama neyse) Sarılıp onu okudu accık tırt olsamda beni çok sevdiğini söyledi:asigim:
Kendine baksın o tırtın önde gidenisengözlerimebaksanab
Böyle işte dünlükkaydirigubbakcemile2
Umarım bir an önce akşam olurda eve giderim
Hayırlı cumalar bütün arkadaşlarıma

ahh günlük ahh
sana ne desemm ne söylesem
gülüyorum sadece be günlük
bir insan ancak bu kadar küçülebilirdi
gerçi zaten küçüktü benim için
kendisini ne kadar önemli sanıyormuş
hayret ettim doğrusu
ya sen benim kapımdaki paspas olamazsın
nasıl kendini adam yerine koyuyorsun
ah günlük dilin olsa da gitsen manisaya söylesen bunu
hayır gittin benden zaten okuyacaktın hani
git oku orda
daha bana ne laf yetiştiriyorsun ki
yaşadıkların yetmedi mi sana
her seferinde haksız çıkıyorsun işte
akıllan artık
yoksa aklını alıcam senin:1closedeyes:

Günlükçüm ben geldimmmm.. hihoyyyt

Aaaa sevinmedin mi? Ne soğuk bir karşılama bu böyle? benneyaptımki a.s.

Ama günlükçüm ; işyerindeyim. Hani rahatız işlerimiz az dediysek de , hiç de yok değil yani. Geldim biryandan işlerime bakarken , bir yandan topiğimizi düzenledim. Bütün arkadaşlarıma Cuma Tebriği gönderdim. Sonra da ilk sana koştum. Hadi gel surat asma , sırdaşım benim. :teselli:

Dünden beri yemek borum yanıyor. Ne yaktı geçti bilemedim. Bildiğin yağ kullanıyorum yani. Motor yağı ya da güneş yağı değil. Ama su kaynatmaya başladım. :uhm:

Çalıştığım kurumda bir sınav düzenliyor. Bu sınav beni baya gerdi. Çünkü beni danışma bellediler. Sınava 3000 kişi başvurduysa 1500'ü rahat elimden geçti. Onları yönlendirmekten başıma ağrılar girdi. Kapım açık diye bana geliyorlar. Kapatıyorum , yine çalıp girip bana soruyorlar. :mymeka:

Zaten eski apartmanda da otomatiği açtırmak için hep bizim zile basarlardı. Giriş katında otururduk. O evden taşındık. Başka bir semte. Apartmanın 5. katında 10 nolu dairesinde oturmaya başladık. Ama makus kaderimiz değişmedi. Yine otomatik açmak için bizim zili çaldılar hep. klava:

Hey günlük biliyormusun ; ben eşimle aynı kurumda aynı binada çalışıyorum. Sen de otu .oku anlatıyorsun diyeceksin. Ama bibiğimden de bahsetmek istedim. :asigim:

Tamam günlük , sen bugün bana yüz vermeyeceksin. Bir tebessümü esirgiyorsun. İlk işim sana koşmadım diye. Adın günlük de gece yazılmaz mı sana. Gün 24 saat. Eccük serbest bırak , gelmem bi daha. kötükedihüso lülülülülülü

öncelikle ciddi ciddi kk yüzünden işten atılcam az kaldı..
niyetliyim die kafam dağınık bide burda zaman geçirmek istiyom sırf ..
o zamn oruç tutmak zevke dönüşüyo bitkinlikten çok..
dünya kadar iş yığılır da bende kk ya yetişirsem olcaa bu. ,
bitkinim dikkatimi toplayamıyorum acıktım susuyorum uyumak istiyorum sürekli...
işler ööle bi yığıldı kii.. ha brede unuttuğum yazılar olu yo mu canım sana..
nese müdürümde bişe demiyo yaa. çok korkuyodum..
adam gayet güler yüzlü davranıyo.. ama bi anda patlak vermsin?
sahi noolur işten atılırsam.. atılmam da ya atılırsam...
kulüp bana iş bulur nasılsa:)
ya şaka bi yana bi de pzartesi okul başlıo..
emlak ve emlak yönetimi okicam işallah..
kampüse git gel 1 saate patlıo. hem çalışıp hem okicam.
bu arada babamla idarecilerde idare ederiz die arkamd aolcak..
sahi ya müdür aksilik yaparsa.. 2 sene idare edermi ki..
işte o da bi stres..
pek bi keyifsizim yaa ney bu...
ilk iki hafta gitmicem bayramdan sora başlicam okula.
ve sora aşkımda skere gitmiş olacak..
valla günlük nesin bilmiyom..
kablolarla oluşan bi radyoaktif kızılötesi ışın..
bi boşluk.. internet nerde yaşar?
nese işte yazıom sana.. acayip stres yaptım..
allah hayırlara çıkara..

bide uzun zamandır hep ilgimi çeken ama hiç yazmadıım nedense okypete ile tanıştım..
ve keşke faha önbnce yazsaymışım die kendime baya kızdım..
nese zararından köşesinden döndük..
elendrayı da tanımak istedim ama..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…