Kadınlar Kulübü Günlük

selamm günlükk..Bİliyorum seni ihmal ediyorum ama yazın nişan telaşı vardı o bitti şimdi de okullar açıldı.1.sııflar busene bende ben onları okutmuyorum onlar resmen benim canımı okuyor.senağlama Her gün eve kendimi zor atıyorum ayaklarım davul gibi şişmiş başım zonkluyor.....Eve gelince bir düşünüyorum meğer ben bütün gün hiç oturmamışım senağlama Nereye oturuyorsun ki 20 tane öğretmenim öğretmenim diye elinde defterle peşinde dolaşan yumurcak..Sürekli tuvalet ihtiyacı su ihtiyacı....Tuvalete gideni bahçeden mi toplamıyorum,sıranın altında yatan mı dersin..senağlama Alışacaklar elbet öğrenecekler okulu ve sınıfı,kurallarını ama daha o kadar yeni ki her şey düzenmiz oturdukça ben de daha az yorulacağım elbet. :CüvCüv: Yoruluyorum,dermanım kalmıyor hatta bazen ağlayacak duruma geliyorum ama o kadar şirinler ki varsın bütün gün oturmıyım onlarla birarada koşuşturayım hihoyyyt
Bu arada düğün tarihini konuşmaya başladık aşkımla ve ailelerle sanırım 31 temmuz kına gecesi 1 ağustos da düğün olarak konuştuk.Şimdi İzmir'de mükemmel bir organizasyonu olan kırdüğünü yeri arıyoruz.Yeşillikler içinde mumlar yanarken her yerde göz kamaştırıcı bir mekan......kaydirigubbakcemile5 Her şeyi gönlümüzce yapmayı nasip etsin allahım :Saruboceq:

guzel gecirdigim bir gun daha bitmek uzere..yarin bugunumden cok daha guzel olsun.tabi benim ve tum insanlarin..iki ayagi bir papuca girmis bir gun yasasamda mukemmeldi.sabah erken kalkti yemegimi yaptim.evi biraz topladim..kk nin Izmi toplantisi vardi yuregim cok gitmek istiyordu..ama oglumun resim ogretmeni ile saat 2 gibi randevu almasi isleri biraz sarpa sardidiysa da, ses hiziyla yapilan bir kucuk gorusmenin arkasindan dogruca bornova semtine yol aldim.yol aldim da bulusma yerini bulmak icin onlarca bornovaliya sordum.bu adres özürlü olma halimden utaniyorum.birde gogsumu gere gere ben Izmirliyim diyorum..nerdee.burnumun ucu olan semti dogru durust bilmiyorum.neyse sora sora bagdat bulunur hesabiyla..toplanti yerini buldum ve canlarimla kucaklastim.cok guzel bir toplantiydi ..bunun adına "herzaman ki gibiydi şahane" diyorum.yedik ictik sohbet ettik gulduk. ve evlerimize dagildik...bu toplantilar bana cok iyi geliyor..eve gelir gelmez fenerin macini izledim.ama ah! ah! yenildik..ne yapalim hayat bu yenmek de var yenilmekte var..biz ne gemiler yaktik demi gunlukcum :)) haydi saglikcakla kal.öperim seni

iyigecelr günlük;
bugün uyandım direkt hazırlıklara koyuldum daha doğrusu annemle koyulduk..
iftara teyzoşum gelcekti çünkü.. yoruldum ama olsun.. yemekte bi güzel tıkındık ..
biraz fazla kaçmış yemekcokacimcoook çatladık hepimiz..
ama güzeldii.. hihoyyyt
ikramlarımı yaptım cici kız oldum huzurluyumsırnaşık şey
otururken telefonuma mesaj geldi..:1shok:beklemiyodum walla..neyse
baktım hepten şaşırdım.. yani durduk yere hiç beklemedıgım insandan mesaj..
nette görememişmiş beni merak etti heralde kaydirigubbakcemile3 ohh iyi olmuş..
ayy karnım hala gergin yaa ne yemişim okadar kıtlıktan çıkmış gibikaydirigubbakcemile3
günnükcüm be bi tuhafım.. mutlulukla mutsuzluk arası bi yerdeyim galbafisfisfis aman
keyifliyim diyelim geçelim :/
günnük uykum yokkk yine sahura kadar ayaktayım heralde..son tatil günüm ..sora okul :/
neyse hadi bana müsade..:a015:

iyi geceler günnüküm :smiley-cool:
bu akşam arkadaslara gittik iftara
şimcik geldik

o kadar yorgunum ki işler cok yoğun bugünde calıstım
her gün tam 2 saatlik uyku ile ayakta durmaya calısıyorum mirmirmirmir
yarın iftara kadar uyumak istiyom
ama evin temizlenmesi lazım benneyaptımki
napcam ben bee günnük
yardıma gelsene bana olur mu kaydirigubbakcemile5
herkese iyi pazarlar diliyorum ve gidiyorum a.s.

ii sabahlar günlüküm sahuru bekliyommm

bugün çarşı yaptık biraz çocuklara ciciler aldık tabii geç kalınca bana sıra gelmedi artıkın
kendime özel gidicemmm

yorucu birgündü aslında çok yorgunum o bu şu derken saat bayağı geç oldu bende yatrsam uyanamam diye korktum bekliyorum saatin 4 olmasını...

neyse günlüküm sanırsan pilim bitiyor ben kalkimde sofrayı hazırlayayımmm

yoksa uyuyup kalacam pc nin başında...

hadi bana eyvallahhh görüşürüz sonra tamammı....mirmirmirmir

sevgili günlük,
ben bugün birşey yaptım. şu an karmakarışık duygular içindeyim.
herşeyi bir hıçkırık başlattı. benim için çok önemli olan birisine hıçkırığı geçsin diye şaka yapayım dedim.
benim suçum yok günlük, gaza getirdi beni. ilk şakamı yutmadı, bunu da yutmaz sandım. ne bileyim hassas noktaya bastığımı:çok üzgünüm:. istemeden üzdüm bitanemi.
hüzünlü gözlerini görünce anladım ne kadar üzüldüğünü. şakama son verdim hemen.beni anlamıştır inş. çok seviyorum ben dostumu, üzülmesini istemiyordum.ara ara nabız yokladım ama o an fark edemedim be günlük.istemeden de olsa,üzmüşüm canımı .
offf :teselli:
geçenlerde bana da şaka yapılmıştı, yuttum üstelik. o şakanın rovanşına sayalım, dedim. ııı ıhh. acısı fena çıkacak gibi...:tomato:

ne zaman asayiş berkemal olacak günlük?:sm_confused:
sen söyle de rövanş falan, uğraşmasın hiç. çocuk muyuz biz ?:sm_confused:
mirmirmirmir

sevgili günlük
Allaha şükür ben iyiyim biraz boğazım yanıyo okadarbenneyaptımki

ama eşim hiç iyi değil çok ağrısı sancısı var ağrı kesiciler fayda etmiyosenağlama
geceleri uyuyamıyo dün oturma odasında yattı hem beni rahatsız etmemk için hemde tuvalete yakın diye 3 e kadar uyuyamamış:çok üzgünüm:
ne olcak ne zaman iyileşicek Allahım sen yardım et:Saruboceq:
çok üzülüyorum çok stres oluyorum :çok üzgünüm:
bide herkes çok basit bi ameliyat bu varikosel dedi
off yaasenağlama
dua edin:Saruboceq:

Günlük ben geldim..
yaa cook güzel bir gün geçirdim kocamla,süperdi...
aslında tek tek yazmak istiyorum ama başkalarını üzmekten,yanlış anlaşılmaktan korkuyorum..
senin yaşadıklarınla başkalarının ne alakası var deme..
var işte..

Ama smhsmh'ciğimin de yazdıklarını okuyunca bir şeyler düğümlendi boğazıma.
yazmaktan vazgeçtim...

Allahım sen isteyenlerin anne-baba olma dualarını boşa çıkarma ne olur..
bu konuyla tartma,imtihan etme..

günlük;
ben şu an balkondan bakan kocamın poposuna bir tekmeyle aşağı atsam..gamyoncuiremsu
sonrada gitti yiğidimm gittii aslanım..gitti erkeğim diye ağıtlar yaksam inandırıcı olurmu..:ecrin_bebek:
bide kaç yıl içerde yatarım..CADIARZU
avukat arkadaşlardan acil cevap bekliyorum lütfen..kaydirigubbakcemile

Herkesin bir sığınağa ihtiyacı olur.

Bir ev…
Bir oda…
Bir manzara…
Bir kaçış noktası…
Yalnız kalabileceği bir yer…

Hiç kimsenin, sen istemedikçe sana dokunmayacağı, seslenmeyeceği bir yer…

Yıllardır böyle bir yer hayal ediyorum; her şeyden, herkesten uzak, kafamı kirli ve gereksiz şeylerden arındırıp mutluluk, huzur ve pespembe pamuk helvası gibi düşüncelerle doldurabileceğim bir yer.

Durup, etrafta biteviye dönüp duran hayatımızı da durdurup, bütün şapkalarımızı çıkarıp, önce insan olduğumuzu hatırlamaya cok ihtiyacımız var.

Yaklaşık bir yıldır daha az okuyorum, daha az dinliyorum, daha az keşfediyorum.

Kafamı kuma gömdüm devekuşu gibi, hayatım biteviye devam eden ritmik hareketlerden oluşuyor sanki.

Beni, kendimi çok özledim.

Sevgili günnük bu sana ilk yazışım bu sebeple olmasını istemezdim ama napalım.:ecrin_bebek:
Yukarıda okudum ki birisi beni üzdü diye çok üzülmüş.
Ona söyle ben akşam dedim ona geçti diye.
O benim bidenem,kuzumŞeniz
Üzülmesine hiç gerek yok biraz da benim saflığıma geldi yoksa hayatta yemezdim
Ben ona üzülmemin sebeplerini bilahare anlatırım.
Bu arada karnım da acıktı hala ne yapayım akşam diye düşünüyorum
İftarda yine yalnızım.
Bu adamdan da işinden de bu şehirden de bıktım.
İstanbul'a kaçıcam artık.
Dün beni üzen insan kaçırsa ne iyi olurkaydirigubbakcemile

canim günnüküm...
pazar bugün ve cok sIkIcI birgün...
allahdan kk var sen varsin kizlar var...
yarinda evdeyim sali günü yine calisiyorum...
aksamda okul zimbirtisini cekmek zorundayim...
günnük Saruböceq'e söyle bosuna elini kana bulanip gencligine kiymasin... hihoyyyt
smhsmh' e söyle kocasina acil sifalar diliyorum... :Saruboceq:
bhk'nin mutlu olmasina cok sevindim... kaydirigubbakcemile5
haydin günnük benim sevgili kardesim beni internet ugruna katletmeden önce ben gideyim daha hayyallerim var önümde...
kizlara ve kendine cok iyi bak günnüküm...

Son düzenleme:
sevgülü günnük..
yukardaki icimdeki_sen hem pc basinda saatlerce kaliyor,
hemde ben gelince kardesim beni kovuyo diyor:sm_confused:,
hic yakistiramadim günnük, ona tek sunu söylüyom:
duvardan atlasana
patates toplasana
ben annemin biricik kiziyim agizini toplasa
hih!!:dilcikar:
ah ben günnük, sengden baska inang beni gimse annamiyo:ecrin_bebek:

günlüğüm merhabaaa kaydirigubbakcemile5 Hani sana son yazışımda kır düğünü yapan yerler arıyoruz demiştim ya bir yer vardı yazın düğüne gitmiştim hayran kalmıştım.Bugün oraya bakmış annemler(kayınvalidemler Afyon da olduğu için ve İzmiri bilmedikleri içinsağolsun annemler ilgilendi.Ee tabi biz de gidemiyoruz benneyaptımki).1 ağustosta boşmuş aslında tutulmuşmuş ama sonradan tarih değişikliği yapmış o tutanlar.gamyoncuiremsu Tüm dekorasyonu da bana telefon açıp anlattılar 2 hafta sonra gittiğimde renklerine ve düzenine karar vereceğiz aşkımla fiyatta da anlaştık kaydirigubbakcemile2 Adımızı bile yazdılar bayramda geldiğinizde renkleri seçer kaporayı teslim edersiniz dediler..:lepi:Harika bir kır düğünü artık 1 Ağustosu bekliyorrr hihoyyythihoyyyt :asigim:

sevgili gunluk ben bır haftadır uye oldum tam oldum yaa pc sureklı acık cok guzel bı ortam ıyıkı varsınız..................................

Merhaba günlük ;

Canım sıkkın. :a015: Sen bilmiyorsun tani ben Fanatik bir Fenerbahçeliyim. kafamçokkarıştı

Eskilerin bir sözü vardı hani "Fenerli misin? Allah başka dert vermesin" o durumdayım yani.

Dün yine sinir ettiler beni. İzlemeyeceğim diyorum olmuyor. Netcem ben. Kendimi bildim bileli Fanatiğim. Eskiden daha da Fanatiktim ben. Evlenmeden önce yani. O zamanlar da evimizde muhakkak maçları gösteren kanal bulunurdu. Birkaç sene yoktu da onda da pastahane köşelerindeydim her hafta. İstanbul'da olsam stadta da yatabilirdim. Küçükken ne olmak istediğimi sorduklarında Fenerbahçe Kulübunde çaycı olmak istiyorum dermişim. Ben küçükten sıyırmışım günlük. laelaelaelaelae

Herşeyim orjinal ürünlerdi , hala da ailecek alırız. Eşim de pek fanatik. Bizim oğlan da. Babam da. Ailecek dertliyiz yani günlük.

Hergün 3 spor gazetesi alıp hatim ederdim internet denen şey bu kadar yaygın değilken. Sonraları internet çıktı elimizin altında herşey çok şükür.

Yenildik mi 1 hafta spor haberlerini izlemez , gazetelerin spor sayfalarını es geçerdim. Bana yaklaşıp bir şey diyemezdi kimse , tırsarlardı. Kaybettiğimiz maçları gece rüyamda yeniden oynar kazandırırdım. Sabah kalkınca rüyama kendim bile inanırdım :roflol:

Ne olaylar yaşadım ne anılarım var. Bu futbolcular ruhsuz be günlük. Benim sevgime layık değiller. Ben zaten tarihine , renklerine aşığım. Yine sevmeye ve kahrolmaya devam edeyim di mi günlük?

Hafta içi Şampiyonlar Ligi maçında iyi bir sonuç alarak inşallah kendilerini affettirirler. O zamana kadar spor kanalları ve spor haberleri KA-PA-LI :dilcikar:

Soruyorum sana be günlük ; NE OLACAK BU FENERİN HALİ??? :mymeka:

merhaba günlükkaydirigubbakcemile2
aslında işim çok ama sana uğramadan da edemedim.yerimseniben
gitme hazırlıklarımı yapıyorum yarın yazmaya fırsatım olmaz bugünden hoşçakal diyeyim dedimhihoyyyt cuma akşamı yeniden görüşmek dileğiyle günlükŞeniz buradaki tüm arkadaşlar selam ederima.s.

günnük canım cok sıkıldı
bugün regli oldum ve okadar ağrım vardıkii ölcem sandım
hemen iğne falan yaptırdık gecti
yemek yedik eşimin arkadası aradı
hadi gelin okey oynayalım
saat olmus 9 :1shok: bi sürü iişim var
bide bana sormadan tamam demez mi :mymeka:
ben eşşek basıyım sanki

kızdım bende o zaman sen camarsırları as dedim
ama basımda dikilip duruyo
sert bi şekilde camarsırları as dedim
vay efendim ben ona neden emredermişim de kimmişimdee
basladı söylenmeye
bende giydim pijamalarımı gelmiyorum dedim kaydirigubbakcemile
ayy bi kızmalarr bi laflar günnük utanmasa dövcek beni

şimdi vurdu kapıyı cıktı gitii
allahım sen bana sabır verr :Saruboceq:

günnüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüükkkkkkkkk kaydirigubbakcemile3
içimden bi höyküresim geldi de mrb dicektim ...
günnük bugün yine şoklardayım ağzım yerlerde :1shok:
benimle fazlasıyla ilgilenmeye başladı :/ anlam veremedim walla...:1shok:
sürekli eskilerden söz ediyo..ne güzeldi demi diyo :/ hea güzeldi ama
nerden çıktı ki :jeyyar: bakalım artık neler olacak neler görecez ..
walla dedim günnük kafana bişi mi düştü dedimlaelaelaelaelae yok düşmedi dedi ..
şimdilik mutluyum günnük :sm_cool:
yarın okul açılıyo.. ilk gün ders olmaz da ben işimi halletmeye gidicem günnük..
o da güzel bi şekilde hallolur inş..:Saruboceq:
günnük duygularım karıştı .. napmalıyım günnük :sm_confused:
günnük nen bi tuhafım bee anım anıma uymuyo.. bi an gelio keyfim tavan yapıo bi an oluyo içim sitem dolu oluyo .. :mymeka:
neyse günnük ii geceler sonra yazarım yine:a015:

Günlüğüm meraba.
epeydir yazmıyorum sana.
en son ne zaman yazdım hatırlayamadım bile.
evimdeyim günlüğüm dogdugum büyüdügüm evimdeyim.
huzur dolu içim yüzüm tebessüm dolu.
benden daha mutlu insan yoktur şu anda heralde.
yine yatagımda yatcam.
yastıgıma sarılcam.
tek başıma yatcam en güzel tarafıda bu:jeyyar:
Bir kaç gün burda kalcam.
gezcem dolaşcam bol bol
arkadaşlarımla görüşcem.
Yazcak birşeyde bulamıyorum.
aslında yazsam sayfalar dolusu malzeme var da bende
hiç açıga cıkmasın yüregimin beynimin kuytu köşelerinde saklı kalsın istiyorum.
Burda olmak ne güzel bi duyguymuş be günlüğüm
eşim bugun beni bıraktı gitti ama giderken ki halini bir görmen lazımdı.
o hiç istemiyodu burda kalmamı ama ben çok istiyorum die bişey demedi.
Kulagına özle beni die fısıldadım
cokmu kötüyüm ne.
eminim cok özlicek bende onu özlicem.
cok alıştım ona.
ama annemle babamsız da oolmuyo hanihihoyyyt
Ben yatıyorum sana iyi geceler günlüğüm.
Kızlara selam söle emi..Şeniz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…