Kadınlar Kulübü Günlük

bide uzun zamandır hep ilgimi çeken ama hiç yazmadıım nedense okypete ile tanıştım..
ve keşke faha önbnce yazsaymışım die kendime baya kızdım..
nese zararından köşesinden döndük..
elendrayı da tanımak istedim ama..

elendracımı banladılar.....
tartıştığı kişi hala buralarda ama o banlandı.......
eloşumu suçu hissettiklerini canımlı cicimli değil açık açık yazmakmı?......
aaa unutmuşum tabi biri bize sataşınca bizim elimiz armut toplamalı nede olsa ucunda banlatmak var
.......sengözlerimebaksanab

Günlüğüm...

Oufhh... Bugün fazla birşey anlatamayacağım sana...
Öyle karışık ki aklım ancak bu kadar karışık olabilir...
Çok yorgunum, uykusuzum...
Düşünmekten beynim durdu...
Yeter diye çırpınıyor içimde bişi...
Gerçekten YETER...
Benim için dua et lütfen =(

"Ağlayan gözler aslında..
Gülermiş bakarken ardımdan..
Özledim derken aslında..
Başkası geçermiş aklından..
Söyleme asla..
Ne şimdi, ne sonra.."

Hoşçakal....

sevgili günlük
sabah hastaneye gittik 8 de
işlemler tamamlandı odamıza çıktık eşimin ameliyat kıyafeti giyildi aldılar götürdüler saat 9:10 da
beklerken 300 ihlas 300 salavat okudum bittiki tam 10:10 da geldiler
eşimin görüntüsü çok kötüydü canım benim yaa okadar sancılandıki ağrı kesici iğne bile fayda etmedi :1no2:
2gibi tekrar iğne yaptılar ve dr istediğiniz zaman çıkabilirsiniz dedi sabah hemşireler 1 gün kalırsınız demişlerdi çok korkmuştum:bbo:
şükürler olsunki evdeyiz şuan dr 2 gün hiç kalkma yaran iyileşsin dedi bizim yaramaz oğlan inşallah söz dinlerfisfisfis
Allahım sana şükürler olsun şimdi beklemedeyiz:Saruboceq:
rabbim isteyen herkese evlat nasip etsin:Saruboceq:
inşallah çocuklarım olursa gelmek için çok nazlandınız babanızı bile bıçak altına yatırdınız diycem:ecrin_bebek::ecrin_bebek:
canım yaaa
:asigim:

Günlük Bu kızların arasında her ne varsa, msn den halletsinler bence, hiç olmazsa belki yanlış anlaşılma filan vardır düzelir. Malum kk da karşılıklı bir kaç kelam edince banlanıyorsun :) Ya da konu kilitleniyor içinde kalıyor bazı şeyler :) Öyle ya üslubun ne zaman çirkinleşeceğini kestiremiyorlar müdahale ediyorlar tabii:)
Bu şekilde tansiyon iyice yükseliyor, üstelik hamile arkadaşlar da var bu şekilde bebeklerini de strese sokuyorlar. Ya da geçici bir ateş kes iyi olur .

Bir olayın çözüme ulaşmadığını görünce rahatsız olurum, çözüme de sadece konuşarak ulaşabileceğime inanırım. Taraflar kırgınlıklarını ya da rahatsızlıklarını karşılıklı olarak açık bir şekilde ifade ederlerse bu gerginlik biter diye düşünüyorum.
Kimse boşuna birbirini önemsemiyormuş gibi yapmasın, önemsemeyen insan konuyu kapatırdı laelaelaelaelae
Şimdi başıma patlayacak belki ama düşüncem bu, söylemek istedim. :tomato:

Gelelim beni yavaş yavaş geren tavırlara günlük, küçüklüğümden beri değişik bir insan olduğum söylenir. Hatta melek gibi olduğum vs. vs. tabi ki öyle değilim, :jeyyar: ama bazı insanları gördükçe içimde tertemiz, kirlenmemeyi başarmış bir çocuk görüyorum hala :ecrin_bebek:
Bir de kendimi gereğinden fazla nazik buluyorum bu aralar, bu da demektir ki kirlenmeye başladım bazı gerçeklerin farkına varıyorum ve nezaketin de bir sınırı olmalı diye düşünüyorum açıkçası:icecream:
Yaşasın mı demeliyim yoksa üzülmeli miyim, birilerine hadlerini bildirip yeniden o relaks halime geri dönebilir miyim bilemiyorum :)
Açıkçası bir yandan kirlenmek güzeldir diyorum, en azından insanlara hadlerini bildirdiğim için içim rahatlar, bir yandan da düşünüyorum ama o zaman haddini aşanlardandan ne farkım kalacak. Zor bir karar anlayacağın. Bir de becerebilir miyim, kıvırabilir miyim, yoksa ağzım bir karış açık mı kalır alacağım tepkiden dolayı :)
Şimdi düşünüyorum benim düşünceme uymayan her düşünceyi saçmalık , o düşünce sahiplerini de cahil olarak mı niteledireceğim CADIARZU
Normal olan bu mu ? Zor olacak ama öyle yapmaya çalışayım bari . İyi de çok değer verdiğim insanlara ne yüzle bakarım, ikiyüzlülük değil mi bu?
Yani değer verdiğim insanlar, her konuda benimle aynı düşünmüyor tahmin edebiliyorum.
Şimdi bir konuda farklı düşündüğünü yeni anladığım cici bir arkadaşım birden kaka mı olacak? Ben de olmuyor da hissediyorum, ben kaka oldum. Üstelik insanoğlunun yargılama yetkisi olmayan bir konuda.
Ezberin dışında bir şey söylemeniz sizi öteki, cahil, hatta dinsiz, yapabilir mazaallah. Ha tabi açıkça söylemiyorlar canım, o kadar da babayiğit değiller, ama imaları anlıyorum . Kimse heveslenmesin çoğunu anlamam, Ancak çok belirgin ve sürekli olunca :eek:

Şöyle yapayım en iyisi, haddini bilmeden bana cahil diyen , evet sen, cehaletin tüm emarelerini taşıyan asıl sensin. Sen sorgulamadan, mantığını bilmeden , anlamını kavrayamadan ezbere yaşa. Ben mantığını bilerek, aklımı kullanarak...

Siz ne derseniz deyin, dünya yuvarlak ve dönüyor :lepi:

HERKESİN MÜNASİP BİR DAYISI VAR
E İNSANOĞLU BU İYİSİ, AYISI VAR
BENİM ZARAR BİLDİĞİM ELALEME KAR
ADAMINI BULUP DA UYUŞAMADIM
..................................................................................................

ELLER GÜNAHKAR
DİLLER GÜNAHKAR
BİR ÇAĞ YANGINI BU
BÜTÜN DÜNYA GÜNAHKAR

MASUM DEĞİLİZ HİÇBİRİMİZ
MASUM DEĞİLİZ HİÇBİRİMİZ
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

NE HÜKÜMRAN KALIR
NE ZULÜM NE DE KİN
ÖZ DEĞİL DOSTLAR
ÖZ DEĞİL BU BİÇİM
KULLARIN KULLARA ETTİĞİNİ
ETMİYOR EN ZALİM HARI ATEŞİN

BUGÜN DUA ETTİM HEPİMİZ İÇİN
YÜCE TANRI BİZLERİ AFFETSİN

NE PARA NE PUL
NE İKTİDAR NE DE GÜÇ
BU DEĞİL GERÇEK
BU DEĞİL GERÇEK
BU KAVGA BİR HAYIRSIZ DÜŞ
UYANIR NESLİM UYANIR ELBET

YÜCE TANRI İNSANI AFFETSİN
Günlük dediğin böyle uzun olur, insan okumaya üşenir :enbuyukkk:

merhaba gunlukcum.

yas 29..gozumde ne kadar cok buyuyor bır bılsen.halen ınanamıyorum.kabullenemıyorum.
acaba 30 yası sendromu mu yasıyorum.bırde ısın su tarafı var yas 29 a dayandı ama elllerım halen bombos halen hayata tam anlamıyla baslayamadım.:çok üzgünüm:

yarın benım dogum gunum gunlukcum..ama mutlu degılım.acaba bellı bır yastan sonra ınsanlar dogum gunlerını hatırlamak ıstemıyorlarmı?kaydirigubbakcemile3cunku cocukken dogum gunlerı benım ıcın yenı bır yas genc kızlıga yenı bır adımdı.sımdı oyle degıl maalesef..

bu dogum gunumde hamıs oldugumun haberıni alsam ne ıyı olurdu.cok ıstemıstım bunu ama nasıp degılmıs.senağlama
bu ay kendıme daha cok dıkkat edıyorum.bakalım umutlar bu aya kaldı ama herseyın hayırlısını dıliyorum..

su sınav sonucu acıklandıgında ınsallah geçti yazar bunu ne kadar cok ıstıyorum buna ne kadar cok ıhtıyacım var bır bılsen..herkesten gec basladım unıversıteye ve herkesten gec bıtırecem sanırım.kaydirigubbakcemile

artık yenı bır baslangıclar olmalı hayata dair.yenı umutlar yenı bır soluk..

bakalım yarın kocıs bana bır suprız yapıcakmı?pek sanmıyorum ama yınede dusunmeden edemıyorum..belkıde aklına bıle gelmemıstır hatırlamamıstır..kaydirigubbakcemile3bakalım ne yapıcak?ben onun dogum gunu cok ozel gecsın ıstemıstım.cok romantikti..:asigim:

yenı yasım, ınsallah guzell mutlu gunler getırır gunlukcum..

yenı bır baslangıc yenı bır soluk lazım..kendıme yenı bır ben lazım..kaydirigubbakcemile5kaydirigubbakcemile3
[/SIZE]

Son düzenleme:
çok hastayım günlük
midem vurdu beni acı acı yanıyor resmen
bugün iki büklüm uyandım ağlamaklı oldum
bide oruç tutuyorum diye okdr sevinmiştim
dayanamadı galiba annemin deyişi
ah be narinsin sen ne diye tutarsın-tatlicadiarzu-
valla şimdi okdr acısını çekiyorum anlatamam
mide şakaya gelmez derler ya öyle cidden
annem ülser başlangıcı olmasa bari dedi:nazar:
Allah kimseye sağlıktan rahatsız etmesin
çaresiz dertler vermesin yarabbimsenağlama:Saruboceq:
en kısa zamanda yataktan kalkmak dileğiyle
görüşürz canlarım:a015:​

gunluk
en son çarsamba gunu oturdum pc karsisina, ne guzel de sohbet ediyorduk kizlarla sabah sonra oglen biraz yurumek istedim ve ne oldu biliyormusun ?
ben ofisde dustum, sefim kaldirdi beni sonra nisanlima haber vermis, allahim tansiyonum dusmusss
asiri derecede kotu oldum, doktorlar geldi, benimle ilgilendiler, sonra tansiyonum yerine geldi yavas yavas vede nisanlim beni eve getirdi
o gun bu gun evdeydim
allahim yavas yavas iyilesiyorum, stresden, uzuntuden ve oruçtan olmus
off offf
simdi birazcik iyiyim
kizlar hep yazmislar bana sagolsunlar hepsine selam ver benden
opuyorum hepsini kocaman
pazartesi gunu gorusuruz

selam günlük ;
başım ağrıyor,bilemedim ki neden :sm_confused:
hayatımın tekdüzeliği fena daralttı beni günlük...bunun için değişiklik istedim ve ilk olarak odamdan başladım günnük..tekrardan yerleştirdim.. şimdi nasıl da ferah geliyor bana bilsen...
bir de yaşayışımı düzene soksam günnük çok güzel olcak.. ama neyse bakalım okul açılınca istesem de istemesem de marş marş düzene girecemsırnaşık şey
ayrıca ders seçim olayında da aklımda tilkiler dolanıyor bakalım bi fikirlerim var gibihihoyyyt hayırlısı diyelim dimi amayerimseniben
günlük çok şükür derdim sıkıntım yok öyle büyük ama bi de accık mutlu olsam içim kıpırdasa fena mı olur be günnük:icecream: içimde kelebekler uçuşsa falankaydirigubbakcemile3 :eek: neyse o da gelir bulur yolumuza bakalım:eek:
şu hayırlı günlerde yüzler biraz tebessüm eder umarım :Saruboceq:
:a015:

iyi geceler günlük

uykum var, ders çalışmıyorum iki gündür içim içimi yiyor ama yine de senin şu siteden kopamıyorum birtürlü

ne yazsam diye düşündüm günlük.durdum biraz öylecenaniknanik bulamadım bişecik.yani bildiğin şeyler.yarın yani bugün haftasonu eşimle öğleden sonra alışverişe gideriz, ailemin yanına gideceğim ya hediyeler almam lazım

birazdan kaldırıp sahur yaptırtıcam. ben bugünden itibaren tutmuyorum özel dönemden:) bugün her su içip birşey yiyişimde annaaaaaa orucum gitti diye korktum:roflol:

yaaa günlük ben sana geçen bahsettiğim rüyadan gördüm yinesenağlama yine ağlayarak uyandım.hayırlara gelsin inşallah.anneciğime anlatayım gidince.o kesin yorumunu biliyordur bilmese de öğrenir.annem deyince bugün yine dedi garibim gelseniz falan filan.ben de kızıyomuş gibi yaptım anne bizim de kendimize göre planımız programımız var gelemeyiz işte uzatma der gibi bişeyler söyledim.bakalım pazartesi akşamı beni karşısında görünce ne yapacak:jeyyar: gerçi hisleri çok kuvvetlidir onun kesin birşeyler sezmiştir.

bugün de koli gönderdiler canlarım yaaa. birsürü yiyecekler koymuşlar içine dolaplara sığmayacak ne yapacağımı bilemedim.kızım ders çalışıyosun yiyeceksin ki zihnin açılacak diyor:asigim: damadının da sevdiği şeyler çoğu. kış olsun dolmalarımızı sarmalarımızı içli köftelerimizi eksik etmez annem yaaa canım o benim:asigim: şimdi hava sıcak olduğu için yolda dayanmıyor tabi yemekeler falan...

kayınvalideme üstüne basa basa söyledim bize gelince annem böyle böyle kışın kaç kere koli yolladı attım dondurucuya taze taze yedik diye anlattım...hiiiççç üstüne alınmıyor bile hanımefendi:1closedeyes: tamam yapmak zorunda değil ama en azından teklif edebilir.el gibi uzaktan uzağa arar sorarlar.demezler ki eksiğiniz ihtiyacınız gediğiniz var mı.dediğim gibi zorunda değiller koca koca insanlarız ama sıkıntılı dönemleri de oluyor insanın ve ufacık minicik birşey bile düşünüldüğünü sevilip sayıldığını hissettiriyor ve mutlu ediyor insanı..o hep klasik kıyafet falan alır bir de sürekli yaptığı tatlısı tuzlusu vardır o.

gerçi şimdi hakkını yemeyeyim kadının yaw çok insafsız oldum geçen yıl bayrama gidince (1 kere gittim zaten evlendiğimden beri) kadıncağız mutfağındaki sarımsağından tut da salçasına dolabındaki sosisine kadar koymuştu.iki koli yapmıştı.Allah razı olsun onu yapmayanlar da var.bilezik de almışlardı:eek: bakalım bu bayram nasıl geçecek görümcem de var artık:1ninca:

ayy birşey yazmayayım dedim döküldüm

herkeslere sevgiler yolluyorum.Allah şu mübarek günlerde dualarımı, tüm kardeşlerimle beraber benimkileri de, kabul etsin, hastalara şifa dertlilere deva versin,bebiş isteyenlerin tez zamanda hayalleri gerçek olsun, evlerinde huzur olmayanlara sevgi ve saygı versin,benim gibi belli bir amaç için çabalayanlara da başarılar nasip etsin.amin:Saruboceq:

Günaydın günlük.. Sana bu kez sabahın erken saatlerinde yazıyorum.

"Hayırdır ne oldu" , "Hangi dağda kurt öldü" gibi laflar etme bana rica ederim. Sahurdan sonra yatmadım anlayacağın üzere. Gece erken yatmıştım , topiğimize girip yazılanları okudum. Cevapladım , düzenledim.

Asıl sebebe gelelim. Bugün çok özel bir gün günlükçüm. Sen biliyorsun tabi. Nereden mi? Bir sayfa geriye gidersen anlarsın. yerimseniben

Bugün benim çok sevdiğim , birtanecik arkadaşım Rosem'imin doğum günü. Bu saate kadar onun için kaldım burada aslında. Onun için topiğimizde birkaç satır karaladım. Tabiki ona layık değil. O benim için çok daha değerli.
przyjacieledw9.gif

Keşke aynı şehirde olsaydık. Sımsıkı sarılarak , gözlerinin içine bakarak ona karşı hissettiklerimi ve hakkındaki temennilerimi iletmek isterdim. :asigim:

Onun mutlu olmasını çok istiyorum. Biraz güneşini kaybetmiş gibi son günlerde. Bebek özlemi çok büyük biliyorum. Sen de biliyorsun. Sana da anlatıyor haberim var. O kadar içli anlatıyor ki boğazım düğümleniyor benim. Onun burada "hamileyimmmmmmmmmmmmmmmm" diye bir başlık açmasını çok istiyorum. Haykırmasını istiyorum sevincini. Sabrettiği , üzüldüğü kadar doya doya kutlamasını istiyorum. süprizzzzz

Hamişlik ona çok yakışacak günlük. O çok iyi ve harika bir anne olacak. :lepi: Ben buna kefilim. O çok iyi çünkü. Lafta değil bak. He he diyip geçiştirme lütfen. Bozuşuruz. :kızgın:

Hani gelip sana yazarken gözyaşları düşüyor ya sayfalarına ; bak onlara ne kadar saf ve içten. Her damla neler anlatır. Beni de ağlattı işte sonunda günlük. :a015: Kendim için ağlamadım bu yolda. Ama canım arkadaşım için ağlıyorum. Ama onun içinin güzelliğine , kalbinin temizliğine. Ve onu çok sevdiğim için.:asigim:

Allahım onu her daim mutlu etsin. Eşiyle huzurunu eksik etmesin. Okulunu hayırlısı ile bitirebilsin. Güzel bir işi olsun. :Saruboceq:

Doğum günü kutlu olsun. Yeni yaşı ona güzellikler getirsin.

Bundan sonra ilk üfleyeceği mum , keseceği ilk pasta bebeğinin doğum pastası olsun. :Saruboceq:

Selam günlüğüm...

Bugün nasılım... Bugün bugün bugün...
Artık nasıl olduğumu bilmiyorum...
Deliye, deliliğe vurdum derler ya işte öyle yapıyorum...
Saçma sapan konuşmalar, olmayacak şeye gülmeler, durduk yerde ağlamalar...
Acı ne kadar gerçek... Ne kadar içten bir duygu...
Bir kaç gün öncesine kadar içimde nefret denen o güçlü duyguyu besliyordum...
Hani şöyle bir söz vardır bilirsin belki;

" Nefrete daha çok güvenirim dedi şeytan... Çünkü nefretin sahtesi olmaz..."

Evet işte bu söze inanmıştım... Aslında bakarsan hala inanıyorum...
Ama nefret bana uygun bir duygu değil...
Yapamıyorum o içimde beslenip büyüseydi biliyorum daha çok kendi canımı yakıcaktım...
O yüzden başlamadan bitirdim...

Şimdi ise kendi kendimi teselli ediyorum sadece...
İçimi dökebildiğim tek şeyde sen ve masamdaki kağıtlarım...
Ama yinede yetmiyor be günlük yanlış anlama ama...
İnsan sarılıp ağlayabileceği başına dayayabileceği bir dost omzu arıyor...
Ama yok işte... Yok...
Elimden tutan, kaybolduğum karanlıktan beni kurtarıcak birileri birisi yok...
Yalnızlığa alışkındım aslında ama neden bu denli koydu bu sefer bilmiyorum...
"Yanlizlik, henuz bir bebek..
Günden güne büyüyecek.."
Evet büyüyecek ve ben de alışıcam...

Acı... Acı... Acı...

"Give me something to kill the pain...
There's no tomorrow and no today..."

(Bana acıyı öldürecek bir şey ver...
Yarın yok ve bugün yok...)

selam günlüküm bir kaç gündür uğrayamadım sana

perşembe günü küçük oğlumun doğum günüydü aile içinde benim ailem ve yakın dostlarımızla kutladığımız ufak bir toplantıydı

önce iftar ardından pasta sohbet ve muhabbetin bol olduğu bir akşamdı miniğim küçüğüm mercimke oğlum tatlı kurabiyem bal böcüğüm artık bir yaşında rabbim tüm yavrularla birlikte benim kuzularımada sağlıklı ve uzuuun ömürler nasip etsin inşallah..

canım kuzum onun la yaşadığımız doğum serüvenimizi hatırlıyorumda burnumun ucu sızlıyor zor günlerdi ama geçti onu kucağıma alınca hepsi geçti......
sanki çoookk uzak geliyor
geçen sene ağustos başıydı daha 6,5 aylık bile olmamıştı kuzucum gece çok sıkıntılı bir rüya görmüştüm sabah kalktığımda bile hala etkisindeydim

güya doğum yapmışım ama çocuk yeni doğmuş bir çocuk gibi değil sanki bir yaşında ben bunu kimselere gösteremem diyorum yüzüne bakarken osırada bana gülümsüyor ama ağzı diş dolu sadece dört diş eksik daha da ürperiyorum

sabah uyanır uyanmaz kendimi işe verdim ama öyle böyle değil evleri süpürdüm sildim tozları aldım banyo wc. hızımı alamadım duş kabinini fırçaladım saat 2 civarlarıydı işim bitti ama bende bittim çok yorgun ve acıkmıştım oacağa makarna suyu koydum ve kendimi duşa attım o yorgunluğun üstüne çok ii gelmişti sofrayı hazırladım oğlumla yemeğe oturduk kapı çaldı açmak için kalktığımda ılık ılık bir şeylerin gittiğini fark ettim yavaş yavaş suyum gelmeye başlamıştı

çok korktum bir gün bekledim daha da çoğalınca doktora gittim hiç birşeyin yok çocukta gayet ii dedi ve beni yolladı bir kaç gün daha bekledim ama her geçen gün kötüleşyordum artık sadece suyum gelmiyor rengi dahada koyulaşıyordu... izmir tepecik doğum hastanesine gittim yatacaksın dedi itiraz edecek oldum eşim kızdı ama benim aklım fikrim çağataydaydı daha önce hiç ayrı kalmamış ayrı yatmamıştık

neyse birgün yattım ertesi gün tüm sorumluluğu alıp imza atıp evimin yolunu tuttum

nemi oldu 8 ayı tamamlayana kadar 3 gün hastane 2 gün ev derken 8 ayı doldurduk ama ben psikolojik olarak çömüş ve sinir küpü haline gelmiştim çağatayı evde bırakmak çok zoruma gidiyor hastanede olduğum geceler sabahlara kadar salya sümük ağlıyordum
onunla telefonda bile konuşamıyordum

10 eylül sabahı yine imza atarak evime döndüm artık bende hastanede di hemşirelerde usanmıştı onlar gitme demekten bak yine geleceksin ben hayır gideceğim gerekirse yine gelirim demekten bıkmıştık

ve 11 eylül sabahı 01:30 da sancılarım başladı sabaha kadar kimsaye söylemedim hastaneye gitmek istemiyordum bu sancı da diğerleri gibi geçer sandım ama öyle değildi beyzadem artık karnımda değil kucağımda durmak istiyordu

sabah 07:30 da hastanede aldık soluğu hemen doğumhaneye çıkardılar doktorlar gidip geliyor ben sancıdan kıvranıyor ama hiç bir şey yapmıyorlardı en sonunda gözüm karardı herhalde kapının ağzındaki yatakta yatıyordum tam kapıdan çıkarken doktorum bileğine yapıştım yeter artık ne olacak sa olsun dedim ya beni doğuma alın yada ben gitmek istiyorum dedim herhalde acıdı halime bana döndü ve gülümsedi seni bu halde bıraksam nereye gideceksin dedi daha doğum için erken eğer açılma olursa doğuma alacağım olamazsa sancını keseceğim dedi.... yarım saat sonra

ameliyathanede idim artık kurtuluyordum ama sonradan fark ettim ki bebeğimi hiç düşünmüyordum sanki o mutlaka sağlıklı doğacaktı 8 aylık olması hiç önemli değildi o an rüyan aklıma geldi eksik dört diş ve doldurulmayan dört hafta.....

şen şakrak ameliyat masasına yatan nadir hastalardan biriydim galiba ayık olduğum için herşeyin farkındaydım anestezi uzmanı bayan az sonra bebeğin çıkacak dedi ve o dünyaya merhaba diyen çığlığı duydum ve yanaklarımdan süzülen iki damla yaş

ayaklarından tutmuş bana gösteriyordu doktor mavimsi grimsi kordonu yüzünden sarkan küçücük bir melek adı bellimi diye sordu başımdaki uzman evet çağan dedim bayram bebeği olacaktı çağan bayram şenlik demek dedim olsun bayramı beklemedi ama o geldi ya bu bizim içi zaten bayram dedim

yarım saat sonra kollarımdaydı tıpkı düşündüğüm gibi çok sağlıklı ve güçlü bir bebekti

melekler gibi uyuyordu miskokulu yavrum....tatlı kurabiyem balböceğim canım oğlum iyiki doğurmuşum seni iyiki benimsin seni çoookk seviyorum kalbim iki parça artık birisi ağabeyin biri sen... meleklerim rabbim tüm annelerin kuzuarıyla beraber sizleride bana bağışlasın sizinle bir ömür geçsin yavrularım.... geveze annenizzz

Son düzenleme:
Selam günlük hanım,
Nasılsın bakem ? Ben süperim süper kaydirigubbakcemile3
Bugün c.tesi olma sebebi ile evdeyim.hihoyyyt
Sabah kocamı işe geçirdim, başladım temizliğe evimi sildim süpürdüm.
Çamaşırlarımıda yıkadım.
Artık gezmeye hazırım.
Nereye gidecek bu deli diyeceksin belliki.
Hemen söyliyeyim seni merakta bırakmadan.
ANNEME ve BABAMA.
Kocacım işten gelince gidicez kısmet olursa.
Çok sevindim be günlük çok iyi oldu çok özlemiştim.
İzinden geldiğimden beri görüşmemiştik.
Böyle işte şimdilik ben kaçar.
Kızları kocaman kocaman öp benim yerime emi.
:eek:

hayatımın en zor günlerini yaşıyorum...
nereye elimi atsam dal elimde kalıyor...
ne yapacağımı ne düşüneceğimi şaşırdım...
sadece zamana bıraktım herşeyi...
hamileliğin verdiği duygusallıkla da sürekli ağlıyorum ...
biliyorum aslında hiçbirşey için gözyaşı dökmeye değmiyor ama elimde değil ...
boşa geçen onca zamana acıyorum...
allahım güç ver bana ....ve tüm zorda olanlaraaaa.....

kelimelerin bittigi anlardayim.........
Umudum kirildi.elim ayagim titriyor.........
Olmadi bu ayda gelmedi bebegim
cok umut etmistim cok istemistim seni yavrum..
Beni neden istemiyorsun nazli kusum...ben seni cok istiyorum...
Yazacak soyleyecek hicbiseyim kalmadi.........................
Gucum tukendi..................
Soylenecek sozum kalmadi.................

günlükçümmm ben geldimmmhihoyyyt, hoşgeldimmmhihoyyyt

bugunlerde pek mutluyum günlükçüm, küçük prensim, yürüme çabalarındakaydirigubbakcemile, kanepeyi baştan sona gidip geliyor, kanepeye tutunup kalkabiliyor:emir_bebek:, o kadar tatlı oluyor ki günlük:asigim:, totişine vura vura seviyorum onuuu:icecream:

daha başka söylecek sözüm yoktur, bu mutluluğun önüne hiçbişey geçemiyor, hadi kendine iyi bak günlüküm, öptümmmma.s.

Selam günlüüük
Bu ay işimi değiştirdim ve iyi mi yaptım kötü mü bilmiyorum inan!
2 haftadır o kadar çok yoruluyorum ki...eve pert bi şekilde geliyorum, orucun da belki etkisi vardır hiç enerjim yok...
Eski işime göre daha çok maaş alıyorum, iş arkadaşlarım da iyi ama anladım ki burası daha yorucuymuş!!!
Bir haftasonunu asla evde geçirmeyen been gel gör ki sadece evde yatıp uyumak istiyorummm.Arkadaşlarım arıyor gezmeye çağırıyolar , akrabalar iftara çağırıyor ama inan hiçbiyere kalkıp gidecek gücüm yok:KK43:
Bugün de çalıştım eve geldim duşumu aldım ve iftara kadar uyumayı planlıyorumm
İftardan sonra da uyuyup yarın uyanırım sanırım o kadar yani...
Bunu paylaşmak istedim çünkü başka kimseye söyleyemiyorum çünkü bu işi çok istemiştim...
Başkaaa ne anlatsaaam aşk hayatım aynıı kimse yok...
Zaten büyük ihtimal artık aşka meşke vaktim olmayacak...önce kariyer diyorum ben de napiiim
öptüm herkesiiii hayırlı ramazanlaaar Allah oruçlarımızı kabul etsin inşallah!!!

günlüğüm iyi ki varsın ya
yazdıkça rahatladığımı düşünüyorum
kızıcaksın bana çok kafaya taktın dıye ama değil işte olmuyo olmuyoo
dün demiştim ya sana eltimlere davetliyiz dıye..
iftar vaktı ındık herkes ordaydı orucumuzu açtık..cemaat yaptık namazımızı kıldık
erkekler teravihe gittiler eşimde gitti..
geceye kadar sohbete daldık hersey çok güzeldi..görümcem benden telefonumu ıstedı arkadasına msj atmak ıcın...verdım..o gece de telefonumu orda unutmuşum
gun guzel bıttı evımıze donduk yıne koltukta uyuyakaldık esımle:ecrin_bebek:
bugun bayaa gec kalktım saatını sölemıcem:ecrin_bebek: eşım merak etmış aramasa uyanmıcaktım..
uyanır nuyanmaz asağı ındım telefonumu aldım..
yarın arkadaslarımı ıftara çağırmıştım bı tanesı gelemıyor babası yoğun bakımdaymışbenneyaptımki
silerken görümcemin gönderdiği mesajları gördüm arkadasının d.gününü kutlamış unuturmuyum hiç filan yazmış..
burda işte çok üzüldüm..ben dgunumde ondan özellikle beklemıştım ararmı diye..çünkü evlendıkten sonra 5 aydır görüşmemiştik 2 dakıkalık mesafede otururken..
ramazan iftar vesılesıyle konusmaya basladık gıbı oldu
şimdi herkesle aram ıyı..ama eskı konular hıç açılmadı..neden 5 aydır aramadığı konusunda da hıç bır fıkrım yok hala benneyaptımki
neyse..onun dgünü gelir yapacağımı yaparım :1closedeyes:
uyandığımdan berı temızlık yapıyorum bıtmıyor
acayipte susadım zaten benneyaptımki dayanamadım iftardan sonra devam edeceğim -tatlicadiarzu-
hoşçakal günlüğüm :asigim:

off günlük yaa..
Ben Allaha şükür cok iyiyim.
sadece davul gibi gerginim,patlamak üzereyim..

Sadece etrafımdaki insanların -KKdakiler dahil- öften püften şeylere bozulmalarına,
etrafındakilere karamsarlık aşılamalarına,hatta hiç bir sebep yokken -ki kendileri öyle diyorlar- canım sıkkın demelerine sinir olmaya başladım ben..

ne olur birazcık şükretsek..
İnsanların ne dertleri var.
büyük küçük herkesin elbet kendine göre bir sıkıntısı var elbet..
ama benim özellikle tutup silkelemek istediğim 3-4 kişi var sitede..
yeter artık bu karamsarlık.
yeter artık etrafa negatif elektrik saçtığınız...

Bu mübarek günlerde en azından biraz ümitvar olabilsek..
Rabbimizin bize verdiği nimetlerin farkında olup,şükretsek ve böylece daha fazlasını kazansak...

ben polyanna değilim sonuçta,
hatta bir yengeç burcu olarak kendimi hiç zorlamadan melankolik de takılabilirim.
ama bunun bana hiç faydası olmadığını gördüm ben günlük..

Allahım bu günümüzü aratma bizlere....

merhaba günlükcüm.
biliyorsun bugun benım dogum gunumm..hihoyyyt
sabah uyandıgımda telıme gelen mesajlar,kk da dostlarımın gonderdıgı kartlar mesajlar o kadar guzel ,o kadar mutlu ettıkı benı..hihoyyyt
helede nevromun gunlugune yazdıkları.o kadar duygulandım kı okurken agladım..
hepsı cok guzeldı gunlukcum bır sey harıc..:çok üzgünüm:
maalesef kocıs bugunun bırazcıkta ozel olması ıcın hıc bırsey yapmadı.:dilcikar:
aksam ıftara yakın eve geldı..mutfakta yemek hazırlıyordum.yanıma geldı sarıldı ve mutlu yıllar tatlım..nıce yıllara dedı..bırde yanagıma öpücük kondurdu o kadar..

dıyecıksın kı daha ne ıstıyorsun?hatırlamıs daha ne?
kocısın tavrı ,oyle yapmacık oyle sıradan geldıkı gunlukcum..sırf hatırlamıs olmak ıcın sankı bunları yaptı..
ne bılım en azından bır cıcek alıp gelebılırdı..:dilcikar:ne kadar cok cıceklerı sevdıgımı bılmıyormu sankı?ondan yatlar katlar ıstemıyoruz sadece benı dusundugunu bılmek ıcın bırseyler yapmasını beklıyordum..:mymeka:

kocıs maalesef bazen cok vurdumduymaz oluyor gunlukcum.ben ne kadar duygusalsam oda o kadar gamsız davranıyor..

icimde garıp bır hüzün var..sanırım bırazcık kırıldım.
uzun zamandır cok monoton hayatımız var.bırazcık soluk alması lazım belkıde..

durum bundan ıbaret gunlukcum.suan boncugumla bırlıkteyız..ıyıkı mınık kusum hep benımle.:1hug:

sımdılık bu kadar günlükcüm..hoscakal..kaydirigubbakcemile5

X