Kadınlar Kulübü Günlük

offf içim sıkılıyor

benim mutsuz ya da karamsar olduğumu görmek herkese nasib olmaz ama bu gün böyleyim. neden mi başta sabah sigara krizim tuttu unutana kadar canım çıktı. nişanlımı aradım çok basit bir konudan dolayı tartıştık telefonu yüzüne kapadım. sorun ne biliyor musun günlük. hergün aynı telefonla 100 kişiyle görüşüyorum ama sadece aşkım sesimi duyamıyor. sesimi duyuyracağım diye canım çıktı üstüne bir de kızdı bende sinirlendim kapadım yüzüne. yarım saat sonra aradı gönlümü aldı:asigim: tam düzeldim derken imalathaneden bağırtılar koptu babamla koştuk hemen gittik. personellerden biri iş kazası geçirmiş görünce şoka girdim. hemen apartopar götürdüler hastaneye. şimdi babamla görüştüm yarası biraz büyük ama iyi dedi çok şükür allahıma içim biraz da olsa rahatladı

merhaba günlük
arkadaşlar bu gün fazlaca stresliler sanırım baksana yazılanlara
birbirimizi kırmayalım arkadaşlar
yarın öbürgün dönüp açacağımız kapıları hızlıca kapatmayalım
bu mubarek günlerin yüzü suyu hürmetine biraz daha hoşgörülü olalım.:1hug:

herkeze huzurlu günler dilerim a.s.

Sevgili Günlük....
Son günlerde Allaha sükür cok iyiyim...kaydirigubbakcemile2

Az önce esim aradi...
Gitmis 3 paket yani 18 sise 1,5 litrelik su almis
ama malesef yanlis sudan almis...

Erkege tek basina is yaptirirsan, ne bekliyorsunki demi...kaydirigubbakcemile

Ztn bizimkine evi topla dersin yaptigi su olur:
koltugun yastiklarini ve masa örtüsünü düzeltir...
Halo evi topladinmi?
Cevap: Evet topladim görmüyonmu...

Höööfff....benneyaptımki

evet yine canım sıkkın günlük
zaten sıkkın olmasa sana uğrayacağım yok
içimi dışımı parçalayasım isyanlar edesim var
sınanıyorum sanırım ben ama yeter!
bu kadarına dayanamam artık!
ne olur ölsemde kurtulsam şu işlerden senağlama
bıktım doktor yüzü ultrason ilaç görmekden
yine hüsranlarla boğuluyorum boğazım düğüm düğüm
1 senedir hiç yüzüm gülmedi bu gidişlede gülmez
1 bebek istedim ama onuda haketmiyorum sanırım
ne kocadan yana ne ailesinden nede ailemden yana şanslıyım
hepsine lanet okuyorum!!!
ne istiyorum biliyormusun...
şu aldığım nefes son olsun artık!!!! dayanamıyorum

Son düzenleyen: Moderatör:
merhaba günnüküm...
sana son yazdigim saniyeden beri ayniyim...
is yorucu, okul bunaltici....
ve malum bitkisel hayata girmis olan mantigim bu aralar beni fazlasiyla zorlamakta...
kalbimi hele hic sorma hala onun izleriyle sIkIsIp durmakta...
biliyormusun günnük artik beni hic bir sey tatmin etmiyor...
hic bir sey mutlu olmama yetmiyor...
sadece birgün türkiyeye dönme hayali, iste o gelince aklima olup biteni umursamiyorum ki biliyorum gerceklesmesi cok cookk zor bir hayal bu....
günnük zaman bir daha cabuk gecse ne güzel olurdu söyle iki sene gecmis olsa ben mezun olmus olsam, kalbim, ruhum o iki heceli isminden arinmis olsa.............
neyse günnük ben yine bana aci vermeye basladim en iyisi her zaman yaptigim gibi susmak...
kendine ve kizlara cok iyi bak...

merhaba gunlukcum.
bugun sana ne ısım verebılcegımı dusundum ve sunu buldum..bundan sonra senın adın rosemceolsun ne dersın..kaydirigubbakcemile3
anyway,bugun evımdeydım dun o kadar cok yorulmusum kı kaynanamlarda.
dun cok sınırlıydım gunlukcum.eltımde vardı dun buyuk olan.bosa dememısler eltı eltının nıkahsız kumasıdır dıye.

bu kadın evınde cocuklarına hıc yemek yedırmez mı yahu.ne zaman bır yerlere gıtse yada kaynanamlara gelse hemen cocuklara yemek yedırcem bahnesıyle cocuklarıyla ılgılenıyor.sonuc olarak ne mı oluyor???benım bebegım olmadıgı ıcın butun ısler bana kalıyor.senağlama
onlara gore mazeretım yok cunku.dun de aynısı oldu.yanı sırf bebegım olmadıgı ıcın boyle olması benın cok uzuyor gunlukcum.
sankı ıs yapınca elımde mı kalıcak ama kendımı onların yanında meyvesız bır agac kuru bır dal gıbı hıssedıyorum..senağlama

bugunlerde bıraz huzunlerdeyım yıne gunlukcum hos gor.
hos gor sen affet gıtsın aldırmaa buyukluk sende kalır sonunda..sositosositoaklıma da bırden bu sarkı geldı..:roflol:

su sınav sonucu bır acıklansaydı hayırlısıyla.ınsallah hıslerım yıne yanılmaz.ve hıssettıgım gıbı hersey yoluna gırer.
kocıs bugun ıs teklıfını kabu etmedıgım ıcın bıraz kızdı.ona bellı etmedım ama bazen bende dusunuyorum acaba yanlıs mı yaptım dıye..:1no2:
neyse bekleyıp gorucez bakalım ınsallah su sınavı gecerımde kocısede bıraz yuzum olur demı gunlukcum..

beklemek beklemek beklemek..
omrum her gun bırseylerı beklemekle gecıyor.
cocuklugumda evımızın penceresınden babamın gece yarısı eve gelmesını beklerdım..senağlama
sımdıyse hayata kucucuk bır pencereden bazen huzun dolu bazen umutlu bakmaya calısıyorum.
ve beklıyorum ....
bır gun benımde yuzum gulecek ınsallah..:Saruboceq:

Son düzenleme:
Selam günlük , siteye yeniden ısınma aşamasındayım bu aralar . Bir ara bazı durumlardan dolayı pek giremiyordum , içimden de gelmiyordu ama döndüm sanırım. Döndüm de çok sevgili arkadaşlarımdan bazılarını bulamadım. Yerleri belli .
KK da ortak noktamız kadın olmak, böyle kalsın istiyorum.
Farklılıklar da guruplaşmaya yol açmasın, renk versin istiyorum.
Saygı istiyorum . Düşünceye saygı.
Hakaretsiz bir kk istiyorum.
Şimdilik bu kadar günlük, isteklerim olur mu dersin.

sevgili günlükcüm
bugün garip bir gündü sanki :/ uyandım güzelcene bi kardeşimle buluştum hediye baktık..hoşlandıgı kızın doğum günüymüş:)zarif bi kolye aldık
neyse biraz da canım sıkkındı bugün günlük ders seçimlerimde sorunlarım çıktı:/ yaptıkları çok saçma ama neysebu akşam iftardan sonra heykele gittik günlük bugün bursanın kurtuluşu o sebepten dolayı eğlenceler ..baya güzeldi..tabi duygulu anlarda yaşadım:/
günlücük yaa kaç gündür msn e girmiyo zaat :/ kafam karıştı fisfisfis bir ben var benden içeri:bbo: anla be günlük arap saçı oldum işte:uhm:
günlük yaa bi normal gülen smile bulamadım :roflol: sırıtan bitane neyse ne alaka şimdi demi :/ :)
benimle okadar değişik konuştu ki en son:1shok: şaşırdım bi hayli.. onun da zihninde belirmiş eskilerr walla günlük hiç uğraşma ben bişey demiyorum olanı anlatıyorum sana yorum yok:1closedeyes: ya günlük güzel şeyler olsun olur mu:Saruboceq: hadi yeter bu kadar çenem düştü bu satte iyi geceler günlük:):)

Merhaba sevgili günlük!!!..
Uyuyamıyorum günlüküm yatağım resmen batıyor bana..Malum Ramazan mübarek ay olması sebebi ile sanırım güne geç başlamamdan kaynaklanıyor afyonum geç patlıyor,patladıkan sonrada zaten gün bitiyor.
Canım günlük bir kez daha anladım insan öncelikle kendine değer verecek yani ben hayattayım yaşıyorum demeli bende artık öyle yapıyorum.Hepimizin hayatında inişlerin olduğu kadar çıkışlarıda var.Ben ise şu an büyük bir yokuşu çıkma çabası içersindeyim Rabbim bana güç verdiği sürece ben o yokuşu çıkıp en tepeye çıkarak avazım çıkana kadar bas bas bağıracğım ne diyemi ''hayat bana çok oyun oynadın beni çok zorladın ama yıkılmadım yıkılmayacağım yılmayacağım''
Uzaktan bakıldığında herşey tozpembedir belki ama işin içine girdiğinizde asıl herşeyin tozpembe değil simsiyah ama onu beyazlaştırıp tozpembe haline getiren yine insanın kendisi olduğu için ben şu an çok relak düşünmeye çalışıyor ve bu zor günlerinde üztesinden geleceğime inanıyorum
Kim demiş kadın güçsüzdür eziktir hayır efendim kadın dediğin ayakları yere sağlam basanıdır,mantıklı düşünedir ve kendine güveni olan varlıktır.Bende bu yolda ilerleyeceğim ve bu kötü sınavımı vererek ben bu sınavı geçeceğim!!!:1hug:

Son düzenleme:
günaydın günnük
alışkanlık yaptın bana yazmadan duramıyorum
çok şükür bir derdim yok ama
sıkıldım günnük bunaldım
dün watoşa da dedim kendimi 22 değil 60 yaşında hissediyorum diye
bi düşündüm dün herkesin muhasebesini tutuyorum ya hayatımın da muhasebesini yaptım
neydim ne oldum nerdeyim
çok şükür herşey iyi
ama geçem yıllar çok yordu beni çok bunaldım
yalnız kalmak istiyorum sadece yalnız
bi evde bi arabada bi odada belki ama yalnız kalmak istiyorum
tat alamadığım şeyleri atmak istiyorum
büyüdüm mü büyümedim mi bilmiyorum
evlilik güzel görünüyo ama bir yandan korkuyorum
sonra nişanlıma güveniyorum korkucak bişey yok diyorum
çok gel gitler yaşıorum günlük çook
herkes dert sıkıntı çekmiştir ama toparlanmıştır ben hep o sıkıntıları aklımın bi köşesinde tutuyorum
acı çekiyorum günnük
hemde çok içim yavaş yavaş çürüyo sanki
öle işte be günnük hadi çok kasvetliyim bugün boğmayım kimseyi
sağlıcakla kal
hatunlara selam olsun

Sevgili günlük ;

Bir günlüğümüz varmış da benim haberim yokmuş. Bilseydim gelip sana yazmazmıydım hiç. Küçükken senin gibi bir günlüğüm vardı. Her gün ona yazardım. Sonra da döner okurdum. Güzeldi küçüklüğüm günlükçüm. Şimdi de güzel. Allaha şükürler olsun. Tek çocuk olmanın hep zorluğunu yaşamışımdır , hala da yaşıyorum. O zamanlar sırdaşım günlüğümdü. Şimdi de sırdaşım sen olurmusun? Ama anlattıklarım aramızda ona göre kaydirigubbakcemile5 yerimseniben

Ben 2.5 senelik evliyim günlüğüm. Çok şükür mutluyum. Eşimi çok seviyorum. Eşimin ilk evliliğinden bir oğlu var. Bizimle yaşıyor. Onu da çok seviyorum. O da beni çok seviyor. Allah mutluluğumuzu daim etsin. Bana karşı çıkmışlardı evlenmemem için. Ama dinlemedim ben günlükçüm. İyi ki de dinlememişim. Şimdi çok mutluyum. Tek eksiğimiz bir bebek. Miniminnacık bir bebiş. Onun gelmesini bekliyoruz. Doğal yoldan olması mucizelere bağlı. Allahıma sığındım , üzerimize düşenleri yapıyoruz. Gitgide yaklaştığımızı hissediyorum. Belki bu ay o aydır. Hani çok sevineceğim aydır belki. İçim hep kıpır kıpır. Hiç umutsuzluğa kapılmadım ki ben günlük. Hep pozitif baktım. Gelirse sana da haber veririm günlük. Ama önce kendime gelmem lazım. Zira şok geçireceğim kesin. Mutluluk sarhoşu olacağım garanti. Allah isteyen herkese versin di mi günlükcüğüm? Herkes yaşasın bu kutsal duyguyu. Kimbilir kimler bu günlüğe bu yoldaki üzüntülerini yazdılar.

Biz arkadaşlarla toplandık dua ediyoruz bol bol birbirimiz için. Belki bugün bir hamişimiz daha çıkabilir. Öyle bir ihtimal var. Çok heyecanlıyım. :dance:

İşler pek yoğun değil bugün. Allaha şükür iş konusunda da şanslıyım. Tabi 1,5 sene sonra böyle olmayacak. O zaman eskisi gibi külkedisi olacağım. Çok çalışacağım. Bu durum bana şimdilik mükafat gibi bişi. Buna da şükür. Pek onure oldum.

Milli maça çok üzülmedim günlük. Sinir oldum sadece. Volkan yine yaptı yapacağını. Herşeyi Volkan'dan biliyorum. kaydirigubbakcemile3 Bebeğimin olmaması da Volkan'ın yüzünden lülülülülülü

Günlükçüm sana daldım. Arkadaşlarım gelmiştir benim topiğime dönmem lazım. Sonra yine gelirim ben.

heey günlük günaydın
ben geldiiiiiiiiiiiiim yine yeniden burdayım heyooooooo :sm_cool:
çok mutluyum çok
herşeyi herkesi çok özlemişim
kendimi nasıl garip hissettim kk sızbenneyaptımki
bir yanım eksik gibiydi vallahi
neyse dün akşam babişkoma d.günü kutlaması hazırladımkaydirigubbakcemile2
yemekler pastalar yaptım
canım benim nasılda mutlu oldu
hatta az önce aramış kızım herşey çok güzeldi teşekkür ederim diyor
oyy kuzum benim,o beni her zaman mutlu etti artık ben onu mutlu edicem canım babişkom benim iyiki doğdun
seni ne çok seviyorum bir bilsen:asigim:

selam günnük nabersin cicim
ben pek iyiyim maşşallah allah bozmasın :Saruboceq:
aşk-iş-sağlık-huzur herşey yolunda çok şükür
eccük maddi sıkıntımız var ama oda eccük hihoyyyt
2 ay sonra oda olmıcak inşallah
bugün biraz keyifsiz başladım güne çok sevdiğim bi abamın kızı apandist ameliyatına giricek birazdan daha 11 yaşında ilkokul öğrencisi biliyorum öle aman aman zor bi ameliyat değil ama adının ameliyat olması bile kötü :1no2:
rabbim yardımcıları olsun :Saruboceq:

günnük nedir bu milletten çektiğimiz
sevgili bulursun söz-nişan ne zaman
sözlenir nişanlanırsın evlilik ne zaman
ee evlendik şimdide çocuk ne zaman
hemde ilk aydan itibaren sormaya başladılar
yaa yater bunun sonu gelmicek sanırım 1.yi doğurursun bu seferde 2. ne zaman diye sormaya başlarlar
sıkıldım artık günnüküm
allah aratmadan versin inşallah bütün isteyenlere ama
ben hazır değilimki henüz hem ben çok yeni evliyim daha 11 aylık
henüz evliliğe tam anlamıyla alışamamışken nasıl çocuk yaparım nasıl bakarım
henüz erken daha vakit var dediğimde de ee yaş geçiyo demezlermi bide ulen hösstt ben daha 26 yaşındayım kocemde 29 biz kendimiz çocuğuz dimi ama :lepi:

böyle işte günnük gerçi ben öle birilerini kafaya takıpta kendimi yıpratıcak bi kimyaya sahip değilim çok şükür:CüvCüv:
kim ne derse desin tıkarım kulaklarımı ellerim cebimde çalarım ıslığımı

mutluyum günlük sağlığımız huzurumuz yerinde seviyorum seviliyorum aşığım
annem ailem yanımda herkez turp gibi maşşallah
ee dahada kafaya takıcak bişi varmı yooooookkkk
herkezleri öperim en sulusundan bide herbiyerlerisinden

Günaydın günlük
dün dr.gittim kontrol için iyileşiyormuşum günlük ama ilacı kullanmaya devam dedi dr.umbenneyaptımki
kurtulamıcam ben bu gidişle neyse teldede bayağı bir psikolajik destek oldu ama gelde
bana sor işteee:çok üzgünüm: istersen ilacı değiştirelim falan dedi ama bilmiyorum günlük
Bugunlede herşey yolunda çok şükür Allahamıa şükürler olsun:Saruboceq:
çubuk gelmiş çok sevindimonu gördüğümee çookkkhihoyyyt
ilona da söyle tıkasın kulaklarını dinlemesin kimseyi ben öyle yapıyorum zamanı gelince
oda olur diyorum geçiyorum:ecrin_bebek: gerçi yapı itibariyle oda öyle yapıyormuş zaten
Allah herkese sağlık huzur versin :Saruboceq:gerisi geliyor zaten kaydirigubbakcemile
herkesleri öper ve giderim Şeniz

Günlüğüm yine ben...
Senden başka içimi tam dökebildiğim kimse yok...
Bugün biraz daha iyiyim desem inanır mısın bana?
Sakın inanma...
Herkese yalan söylüyorum bu aralar...
'Nasılsın?' diyen herkese...
Kimse bilmiyor günlük... Ben de söylemiyorum...
Birisi sorucak diye korkuyorum, kaçıyorum...
Herkesten, en başta kendimden...
Kendinden kaçmak ne zordur bilir misin?
Anılar, düşünceler hepsi bir bedende sıkışmışken, çıkarıp atmak mümkün değilken, sen de o bedendeyken kaçmanın imkansız olduğunu bilir misin...
Kaçamıyorum ben de zaten...
Gündüzleri bir şekilde geçiştiriyorum, kimse anlamasın diye çok uğraşıyorum...
Sahte gülücükler dağıtıyorum...
Beni tek ele veren gözlerim... Ağlamaktan harap oldular...
Onlarıda kaçırıyorum herkesden ama olmuyor bir yere kadar günlük...
Ya geceler... İşte kendimden en çok kaçmak istediğim zamanlar...
Geceler gündüzleri gibi geçişmiyor...
Karanlık çöktüğünde yeryüzüne, benimde üzerime tarifsiz bir hüzün çöküyor...
Ve sonuç ne mi? Acı... Gözyaşı...
Bu kadar güçsüz olduğumu bilmezdim günlük...
Bu kadar çabuk pes edeceğimi düşünmezdim...
Çabalıyorum bir yerinden yakalamaya çalışıyorum hayatı ama olmuyor işte...
Zamanla düzelicek biliyorum...
Zamanla hepsi geçicek...

"Mevsimler geçecek..
Sesler silinecek..
Gözyaşlarin düşecek..
Yanaklarin nemlenecek..
Ama bir gün gelecek..
Tekrar yüzün gülecek.."

Birgün gelecek, tekrar yüzüm gülecek inanıyorum...

Off günlük of ya günaydın demeden of dedim :asigim:
en son geçen sene yazmıştım sanırım birden yazasım geldi idare et artık

iyiyim şükürler olsun iyiyimde içimde anlayamadığım bi hüzün var.Sürekli zırlamaya hazır durumdayım.
Bu duygusallık beni bile baydı :çok üzgünüm:
Canım çok sigara içmek istiyo oruç oruç şeytan damarıma basıyo :mymeka:

Sor bakim bi neymiş benim derdim acaba

- Nedir derdin bonuscuğum ?

Amannn ben biliyomuyum ya :bbo: gözyaşım aktı akıcak bide sabah sabah esti yol arkadaşımı dinliyorum iyice havaya girdim he :çok üzgünüm:

Kötü bişeyler olucak sanki günlük ben sevdiklerimi kaybedicem sanırım :1no2: bunu istemiyorum ben arada sürekli yalnız kalmak istesemde aslında yalnız kalmaktan korkuyorum.

-Eee

Ee si böyle işte karmakarışık bir ruh hali ellerim titriyo kalbimi çok ağır hissediyorum.
Allahım nolur bişeyler olmasın canım meleğim hep iyi olsun.
Oğlum küçük sıpam benim oda iyi olsun bu karışık halimde onada olması gerektiği gibi davranamıyorum sanırım Allahım bana yardım et
kendi kendimi aşmam için yardım et.

anladıysan söz ver arap olucan günlük :1rolleyes:

Herkesin kaçışı başkada olsa çok zordur kendinden kaçmak.
Kaçmak isteyip kaçtıkça yine kendine dönersin

günaydın günnük

yat kalk yat kalk helak oldum yaa
ama çok utandım bu kocamdan hala sahura kalkmıyorum ya nereye kadar
sahura kaldırır namaza kaldırır ey allam ya en sonunda boşıycak beni benneyaptımki

daha büyümeme çok var bunu öğrendim sorumluluk ağır geliyormuş farkında değilim

Günaydın günlük hanım,
Her zamanki gibi huzurundayım yine.
Biraz başım ağrıyor bugün. Sahurda geç kaldım zaten.
Bir uyandım saat 05:00 olmuş. Çabuk çabuk atıştırdım hemen.
Sahiii bu akşam kocam beni iftar yemeğine götürecekmiş. :asigim:
Şirketten erken çıkmaya bak yolumuz uzun dedi. :1shok:
Yarın olsun yazarım nereye gittiğimizi.
Akşam kızdırdıya beni aklınca kendini affettirecek. :roflol:
Ben zaten kızmadım ama blöf yapıyorum aramızda kalsın.
Çok cinim dimi ?
Sadece ben değilimki bütün bayanlar böyledir eminim.
Düştü yine çenem hadi ben kaçtım.
Kızları kocaman öpüyorum ileti ver sana zahmet.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…