Kadınlar Kulübü Günlük

SEVGİLİ GÜNLÜK,,,
BU GÜN ÇOK HEYCANLIYIM GÜNLÜKÇÜĞÜM.İÇİM KIPIR KIPIR...
BU GÜN GEÇMEK BİLMİYOR BİRTÜRLÜ YA...
ÇOK BUNALDIM....BİRAN ÖNCE BİTSİN İSTİYORUM BU GÜN....
YARIN SABAH ERKENDEN TATİLE GİDİYORUZ GÜNLÜKÇÜM.
1 HAFTA YOKUM BENİ ÖZLE TAMAM MI ÇÜNKÜ BEN SENİ VE CANIMMM ARKADAŞLARIMI ÇOK ÖZLÜYECEĞİM....
ŞİMDİ ÇOK İŞİM VAR GÜNLÜK MALUM TATİL ÖNCESİ TÜM İŞLERİ TOPARLAMAYA ÇALIŞIYORUM....
SENİN İÇİN BOL BOL FOTOĞRAF ÇEKİNCEM GÜNLÜK.....
SENİ VE TÜM ARKADAŞLARIMI KOCAMANN ÖPÜYORUM..
HEPİNİZ ALLAH EMANET OLUN...a.s.

selam günlükçüm bir haftadır devam eden karın ağrılarıma dayanamayıp bugun doktora gittim, sabah dokuzdan üçe kadar tahlillerle uğraştık, ağrılarım üşütmekten kaynaklanıyorumuş, galiba klimadan oldu tüm gece ardayı emzirdiğim için açıkta kalan karın kaslarım üşümüş neticesinde bu ağrılar oluşmuş

ancak yapılan ultrason muayenesi sonucunda karaciğerimde 1 cm büyüklüğünde tümör tespit edildi
doktor iyi huylu olduğunu ancak üç ayda bir kontrol edilmesi gerektiğini söyledi
büyüme yapabiliyormuş, yaparsa ameliyatla alınacakmış, fazla kafama takmamaya çalışıyorum
çok şükür ki iyi huyluymuş

neyse seni de fazla sıkmayayım günlükçüm, herkesi kocaman öpüyorum

sevgili günlük

çok çok çok çok çok kötüyüm... her gün ağlıyorum her gün mutsuzluğum bin kat daha artıyor... bugün ikibin kat arttı gerçi... ne kadar dayanıcam daha bilmiyorum günlük. tükendim, tükettiler ama umurlarında bile değil...

günlüküm veciimle bugün itibariyle 8 yılı geride bıraktık. rabbim nice 8 yıl görmeyi nasip etsin, hayırlısıyla tabii....

birazdan işten çıkacağım, o da öyle.. ne yazık ki bir programımız yok, her sene ki gibi malum misafirlerimiz var, hep beraberiz yane.... neyse gönüller bir olsun günlüküm değil mi?????bize her gün evlilik yıldönümü, sağlıklı, huzurlu olalımda yeter bana....

selam günlük,
itiraf ediyorum seni niye daha önce keşfetmedim yine yanıyorum şimdi:mymeka:

oysa ki, yıllar önce ne günlükle tutmuştum, hem de yabancı dilde(annemler anlamasın diye) yazıyordum, tamam yine bir itiraf, yabancı dilim gelişmesinde de çok katkısı olmuştu.

Malum yaz şimdi, tatil dönemi, dersler çok az ve benim hayatımdaki en çalkantılı dönemlerden biri. Çok şükür KK var da, çıldırma noktasına varmıyorum.:Saruboceq:

Ne yalan söyleyeyim birkaç gündür tekrar sigaraya başlamayı fena halde düşünüyorum, düşündükçe KK'ya geliyorum ama yolda, işe giderken, iş yerinde resmen yutkunma noktasına geldim.

Allah'ım bana güç ver diyorum, ne olur tekrar başlamayayım, şimdi gelecek hafta çıkacağımız tatile odaklanmaya çalışıyorum, annemmmle çıakcağız inşallah.

Ama sigarayı çok canım çekiyor bu aralarsenağlama

Aramızda kalsın emiyerimseniben

ben geldim günlüğümmmmm bugün yeni işim için takım almaya gittim etek ceket ve pantalon ceket mağzaya girdim çok beğendiğim iki takımı aldım kabine girdim içime sindi ama pantalon çok bool geldi üstelik s bedendi yani 36 beden neyse müşteri temsilcisini çağırdık ablamla dedik pantalonu yaptırabilirmiyizzz kız tabik ölçü alim dedi belimi ölçtüü kız dediki sen neyaptın böle 28 bedensin sen dedii ben şooook neyse verdim pantalon yapılcak verdim terzilerine ama inan üzüldüm yaa inşallah işe başlayınca dengem yerine gelirr toparlanırımm 43 kiloyum düşün yaa senağlama mağzadaki tüm şatış elamanları 24 yaşındaki kooskoca kıza s beden nasıl olmadı diye gelip bakmaya başladılar :roflol: rezilde oldum böyle işte günlüğümmmm sonracığıma saat 8 gibi ömrüm geldi hep beraber alışveriş merkezinde ablam eniştem ömrüm ve ben hep beraberrr yemek yedik biraz daha otrudukk sonra evlerimize döndük geldim üstümü değiştirdim cicilerimi gösterdim annemle babama :) yarında ayakkabı alıcam ve tekrar mağzaya gidip yapılan pantalonumu alıcamm bikaçda gömlekle badi almam gere ktakımlarımın içinee :) bu arada günlükçüm arkadaşlarıma söylermisin ablamın yeni sütüdyo resimlerini ekledim az önce işte ulaşabilcekleri yer günlükçüm kızların kulaklarına söyle olurmu :) http://www.kadinlarkulubu.com/sutudyo-fotolari-geldiiii-p3513318/index.html#post3513318

ben geldim günlükçüm...iyiydim bugün...yarım saat önceye kadar...ben ankarada ilk işe başladığım yerde yaşıma başıma bakmadan benle çok uğraşmış bir topograf vardı...babamdan büyüktü yaşı ama çok canımı yakmıştı...kızı yaşında olmama bakmadan aptalca bir rekabete girmişti benle...ölmüş...feci bir trafik kazasında...internette okudum haberini fotoları gördüm...içim acıdı günlük...üzüldüm...çok üzüldüm...Allahım rahmet etsin ne diyeyim...ölümüne mi ölüm şekline mi içim acıdı bilmiyorumki...üzüldüm günlük...ölümlü dünya be...herşeyi bırakıp gidiyoruz işte...ne makam ne para ne hırs hiçbişey kalmıyor geride...Allah sabır versin ailesine...
öperim herbikesleri...

günlük 3 saat sonra üniversite hayatımın sondan bir önceki sınavı var. çok çalıştım diyemem. aklım derslerim dışında her yerde... son sınavım cuma, hayırlısıyla mezun oluyorum ama sonrası yok işte, diplomalı işsizler kervanına katılıcam gibi görünüyor. o ayarlıycak bu ayarlıycak derken dımdızlak ortada kaldım... 5 gün sonra da sevgilimle 7. yıl dönümümüz. istediğim gibi bi albüm bulamadığım için hediyesini hazırlayamadım ama idareten büyüyünce üstünde "i miss you" yazıcak olan bi fasulye tohumu aldım :asigim: inşallah yıldönümümüzü beraber geçirebiliriz günlük, çok özledim onu çok ihtiyacım var ona... huzurunu özledim... neyse ben gittim günlük kk da beş dakka dolanıp son bi tekrar yapıyım sonra... bekle beni KİM 413 ben geliyorummmmm kaydirigubbakcemile3

bu arada günlük kazen abiye söle yeni smiley ler çok sevimli kaydirigubbakcemile buna bayıldım özellikle​

Son düzenleyen: Moderatör:
içim burkuldu nan günlük...
bugün babamın bir işi için emniyet müdürlüğü Personel şubeye gittim.. personel şubeye girerken bir polis bana polis memurumusun dedi
hayır diyebildim ama çok zoruma gitti...senağlama çok içim acıdı hayır derken:çok üzgünüm:
en büyük hayalimdi ,parmaklarımın arasından akıp gitti....
oradaki bayan polisleri görünce öyle kötü oldum ki... içimi nasıl bir fesatlık kapladı bilmez sin.. hepsini yolasım geldi...kaydirigubbakcemile
artık uzun süre aklımdan çıkmaz .. hadi selametle...

merhaba günlükçüm bugun büyük oğlum altı yaşında:lepi:

06.08.2003'de saat 09 da başlayan sancılarım saat 15.15 de son bulmuş ve oğlişim dünyaya gözlerini açmıştı, aradan tam altı yıl geçmesine rağmen o muhteşem anı asla unutmuyorum günlük

doğduğunda ağlamayınca ebeler hızla odadan bebek nefes almıyor diye çıkınca, dünyam başıma yıkılmıştı

aradan beş dakika geçmeden bebeğimi geri getirdiler ve göğsüme koydular, o anı hiç ama hiç unutmuyorum, hıçkıra hıçkıra ağlamıştım:Saruboceq:

aradan altı yıl geçti ve dünyalar tatlısı bir oğlum oldu ve bu yıl okula başlayacakhihoyyyt

berkanım sen bana allahın bir lütfusun, rabbimin en güzel hediyesisin,

allah yokluğunu ve acını göstermesin bebeğim, tüm acılarını allah bana versin

iyiki doğdun, iyi ki benim oğlumsun aşkım:1hug:

günlükçüm benden bu kadar bugunu oğlumla doya doya geçirmek istiyorumhihoyyyt:dance:

Son düzenleme:
Bitkinim gunluk...yorgun, isyankar...

Bizi bitirdiler...yok etmeye nihayetinde basardilar...dugunume 2 ay kala ustelik...

Sence can verebileceklermi ?

Konusamiyorum...tikandim.

Ben yasama sebebimi de kaybettim artik beni bu hale getirenler utansinlar dimi gunlugum...Utansinlar...Kivransinlar...Son sozleri ismim olsun senağlama

Offf günlük bu sana bu gün kaçıncı yazışım bilemiyorum. Yazıyorum gönderemiyorum. Yazdığım kayboluyor. Deli oldum. Virüs programım engelliyormuş sayfayı.Bütün progrmalar kilitlendi takıldı kaldı O sinirle sildim attım pc den.kaydirigubbakcemile. K.k. ya girememek deli etti beni.

Canım çok sıkılıyor günlük içim daralıyor. Çok yoruldum sms pes etmeyeceğim yıkılmayacağım. Dün evde 3 kişi kaldık demiştimya bu gün 2 kişi olacağız annemle ben.Babam ablamlara gidip batumu ablamı ve kardeşlerimi getirecekmiş.:dance:
Günlükçüğüm yeğen sevgisi nasılmış böyle aman yarabbim aklım çıkacak nerdeyse. Batu'mun geleceğini duyunca bütün sıkıntılarım sinirim gitti.

Günlük itiraf ediyorum bu saat oldu hiç bir iş yapamadım. :mymeka:Okuyanlar belki senin hiç iş yaptığını görmedik diyecekler ama elim hızlıdır bi başlayayım bu karışık işleri hemencik hallederim.

Günlük kov beni hadi yaaa :mymeka:Çok üzgünüm çoook

Uff yaaa tamam gittim selam söyle herkese

Bu arada 4 gün oldu aramadı inat ettim bende aramayacağım.Bak gör canını nasıl yakacağım senin

Günlük slmlar,
Uzun zamandır ugramıyodum sana , zor zamanlar geçirdim ama şükürki bitti artık günlük...
Bu zamanlarımda bana yardımı esirgemeyen tüm kk arkadaşlarımla çok tşk ederim , onlar kendilerini biliyolar zaten ...Şeniz

Beni tanıyanlar zaten nasıl bir insan oldugumda biliyorlar, hayatta kimseyi kırmadım ,şartlar sadece beni böle gösterdi insanlara....

Gelenlere gidenlere dostlara slm olsun

selam günlük..........
çok yorgunum stop.
geçen cuma tatile diye arkadaşın yazlığına 10 günlüğüne hesapta deli gibi bavullarla hazırlanıp giitk 2 gün sonra tatlı oğluşu çok hastalandı hayde bi daha geri döndük......2 gün yazlğı temizlemekle uğraşmaktan denize siftah yapamadım...stop.
tam komaya henüz girmiştim ki kocişim beni hadi kalk bari günübirlikgidelim diyip kınalı adasında arka taraflarında güzel bir yere götürdü...stop...
kuzuşum ve kızışımla 10 gün tatile bedel çok güzel birgün geçirdim stop...
eve 9 da girdik stop
kocişim kayınvalidemleri otogara bırakmaya gitti...stop
bende azucuk kk yı selamlıyım dedim stop....
geçerken de sana uğradım stop.....
hadi kendine iyi davran stoppppp

Selam gunluk...
bugun biraz daha iyiyim....yanima geldi dun konustuk, bol bol agladik...
dugun stresimidir, yoksa bir buçuk yildan beri sevrdigimiz savasin yorgunlugumudur bilemedim
ama çok ozlemisim onu inan ki

tam sorunlarimiz halledelim derken, isden çikarildi :-(
ama bugun bi gorusmesi var...insallah kabul ederler...

Allahim yardimcimiz olsun...çok zor gunluk çoookkk

Selam günlük. Ben ilk defa yazıyorum sana.
Bu gün herzamanki gibi sıradan bir gün. Yatağımdan kalkar kalkmaz kk'ya koştum yine. Daha kahvaltı bile yapmadan. Öyle sevdim ki burayı... İnanamıyorum, internetin duyguları da varmış. Ben sadece sanal gerçeklik olduğunu düşünürdüm. İlk mesajım da teşekkür olsun dedim. Siteyi kuran ve emeği geçen herkese teşekkür. Burada bulduğum sıcakkanlı dostlarıma teşekkür. Sayelerinde hergün heyecanla uyanıyorum. "Bana bir şey diyen olmuş mu, arkadaşlarım neler yapmış..." Artık her günüm bir gizem barındırıyor. Türkiyenin değişik yerlerinde, görsem tanımayacağım değişik insanlar, değişik hayatlara şahit oluyorum. Ufkum genişlerken; burada paylaşmayı, karşılık beklemeden yardımlaşmayı öğreniyorum... Komşulukların bile kaybolduğu bir yerde bilgisayarın öbür tarafında bir çok insan tanıyorum her geçen gün... İyiki tanımışım kk'yı... İyiki tanımışım tüm dostları...

Ben geldim günlükçüm kaydirigubbakcemile2
Yaklaşık iki haftadan sonra yine buradayım.
Sabah çok zor kalkmış olmama rağmen buraya geldiğim anda önüme yığılan işlerle anında kendime geldim:bbo:
Hiçmi acımadınız bana yaw. Bu kız izinden gelecek, elini kaldıracak hali olmayacak, iş bilem yapmak istemeyecek işlerini toparlayalım diye düşünmemiş bile iş arkadaşlarım:dilcikar:
Of of...
Tatilin iyisi kötüsü olmaz. Gezdim tozdum evimin tadını çıkardım. İki günlüğünede Bursaya gittim. Benim pek niyetim yoktu ama eşim olacak aşk böcüğü:asigim: bana iyi geleceğine düşündükaydirigubbakcemile
Neyse canım ne kaldı bayram tatiline onu beklerim artıkınsositososito
Herkese benden selam
Öpüyorum herkesia.s:lepi:a.s.

:enbuyukkk: sevgili günlük, bugün evde oturdum, sular kesik olmasaydı temizlik yapacaktım. ama pc başında oturdum hep. bu sayede de kk da puan topladım bayağıhihoyyyt

Merhaba günlük,
Herkes tatilde ben okula gidiyorum kışın daha rahat olayım diye ama durdurak bilmeden dinlenmeden

nereye kadar bilmiyorum artık sonunda evlenirken tatile çıkacağım herhalde:)) Anladım ki tatil bana

haram Hava da çok sıcak zaten Allah dışarda olanlara yardım etsin yaz da kış da ayrı bir dert...

Herkese benden selam günlükçüğüm öptüm...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…