Kadınlar Kulübü Günlük

bir aylık ayrılığın ardından işte yine yanındayım günlükçüm, inan seni çok özledim
şimdi baba ocağında ana kucağındayım bol bol hasret gideriyorum
seni arada ihmal edebilirim kusura bakma
bu arada küçük oğlum bu bir aylık zamanda iki tane diş çıkardı, fare dişlerini bir görsen günlük
seni fazla meşgul etmeyeyim canım, arada uğrarım
tüm kızlara selam olsun hepsini çok özledim
hepsini kokulu kokulu kocaman öpüyorum

bugün biraz gerginim yine
sesim değişik gelebilir biraz
ama sen anlarsın
bana katlanırsın
tuhaf laflar edebilirim
seni belki üzebilirim
ama sen susarsın
çünkü beni tanırsın

öyle çabuk kızma derdine
bukadarda kolay alınma
o zaman beni sana değil sarıl bana
değişmez huylar bilirsin
bikerede sen dene alışmayı
ben gögsüne yatarken öyle derin nefes alma

buara ihtiyacım var sana
ellerimi sakın bırakma
bana huzur veren tek yer senin yanın unutma
gün varıncaya kadar sabaha
sakın hiçbiryere kalkma
fazla birşey istemem sadece dur burda

Günlüğüm ben geldimmm ömrümün bugün emar sonuçlarını kenan babam (kayın pederim)aldı ömrüm işte olduğu için kenan babam gitti almaya ben gidim alim dedim yok kızım sen yorulma dedi peki edim,fakat emar sonucunu gösterememiş çünkü ömrüme bakan doktor hastanede yokmuşş p.tesi gelicekmiş. kenan babamda ömrümün göründüğü doktordan başka bir doktora göstermek istememiş..yani anlicağın günlüğüm p.tesini bekliyooruz mecbur.. keşke şurda bi doktor olsada belinay sonuçlarıı bana yolla ben hemen sana sölim dese neyse 1 hafta bekledik ne ocak 2 güncük daha sıkarım dişimi KÖTÜ BİŞİ ÇIKMASINDAAAA.

Günlüğüm bugün çok kötüydüm regl oldum ve doğru dürüst kahvaltı bile edemeden ilaç içip tekrar yattım bel ağrısından öldümm sonra kendime geldim ve telefonla uyandım geenel müdürümaradı belinay 4ağutosta başlıyoruz haberin olsun dedi tamam nasıl uygun görüyorsanız ben hazırım dedim.. işede başlıyorum ALAHIMIN İZNİYLE ŞÜKÜRLER OLSUN... günlüğüm ömrüm arıyor benim tele bakmam lazım kocaman öptümmmm herkesi öptümmmm

Günaydın günlükçüğüm. En önce şükürler olsun ki bu gün dünden daha iyiyim:sm_cool:. Neydi öyle aman yarabbim. Sanki ölü toprağı serpmişler üstüme kolumu kaldıracak takatim yoktu. Acayip duygular içindeyim mutlumuyum mutsuzmuyum bilmiyorum. En iyisi deliliğe vurmak bir günü daha mutlu yaşasam üzülmesem o kardır diyorum. Biliyorum bastırdığım duyguların patlamasını çok fena yaşayacağım. Aman ne yapayım günlük boş veriyorum . Gece gündüz dua ediyorum hayırlısı neyse o olsun diye.:Saruboceq: Herşeyimi gören rabbim gizlimi saklımı açığımı bilen rabbim dualarımı geri çevirmeyecek inşallah.

Hafta sonu geldi günlük ohhh be. Pazar günü iyice yatıp dinleneceğim inşallah yeni haftaya da daha iyi başlayacağım. Aklım hep k.k. da günlük burada olmadığım zamanlarda bile buradaki arkadaşlarımın dertlerini sevinçlerini düşünüyorum dua ediyorum seviniyorum üzülüyorum. İyiki varsın günlük iyiki beni böyle güzel insanlarla bir araya getirdn k.k. :enbuyukkk:

Bu arada 1 haftadır şehir dışında olan patronum bu gün 17:00 de geliyormuş. Bu gün buraya gelmez ama yarın mutlaka gelir.:bbo:

G&NUR24 e acil şifalar ve Belinay_Merve ye de söyle İnşallah sonuçlar iyi çıkacak içini ferah tutsun.

Benden şimdilik bu kadar günlük Seni çok seviyorum arkadaşlarımı çok seviyorum herkese kucak dolusu sevgilerimle hayırlı cumalar diliyorum a.s.Şeniz

.

Son düzenleme:
Günlükkk ben gidiyorum laa :lepi:
Koca koca 3 hafta izin kullanacağım...

Ne gaddar mutluyum anlatamam :sm_cool:
Sabah benimkinin arabası bozuldu yarın bana direksiyon dersi verecekti pazar günü sınav var şu ehliyeti de elime aldım mı tutmayın beni....
Bakarsın resim çekip kk ya bile koyarım :roflol:
Ama önce elime geçirmem lazım ehliyeti
Bana şans dile arkadaşlara da selamlar beni özlesinler he...
Arada gelirim girerim kk ya ayrı duramam zaten ...

Günlüğümm ben geldim yine...
Akşam çokk ağir bir misafirim vardii benimm:))))
anneme uğradik eve giderken ablamin oğlu ondaydi eşim hadi seni bize götüreyim bizde kal dedii oda tamamm dedi..aa dedim şunlara bakk..aldik götürdükk..karni açmiş yavrumunn bi güzell karnini doyurdukk ben bi otur bi kalk kendim yiyemedim kayinvalidemde diyor ki bak gördün mü çocuk olunca böyle olucak işte:)) dedim hayirlisi herşeyin....
çok tatliydii canim benim...BU ARADA 3 YAŞINDA BENİM YAKIŞIKLI YAHYA KEMALİMM:)))
Bütün gece eniştesiye top oynadilar:)) güreştiler..kayinvalidem masal anlatti o dinledi...çok güzeldii..gece dee eşimle bizim ortamizda yattiii ...uzatti kollarinii ikimizede sarildii saç hastasi benim saçlarimla oynadi...sonra mişill mişill uyuduuu:))) tam bir melektii...seyretmeye doyamadimm..ve içimden çocuğumuz olursa böyle olucak diye geçirdimm....rabbim bütün çocuklari korusunnn...sabahta uyandi hemen sarildii teyzemm diye..kalktik hazirlandik annesine biraktikk ve işe geldikkk bittii güzel bir gece dahaa.....
öyle işte günlükçümm çok mutlu oldumm ben...
Allah herkese evlat sevgisini tattirsin inş..
Herkesee hayirli cumalar olsunn gönlündekini versin inş...

Son düzenleme:
selamın hello günlkkk naberrr bakem şakkıdı
uzun zmandır seni ziyaret etmedim ,biliorum kızdın bana ama napim be günnük dalgınlığıma gelmiş işte:CüvCüv:
günnük be kaç gün kaldı biliomuusn sevdiceğimn gelmesine sadece 16 güncüksengözlerimebaksanab
bitti dimi günnük,herkes öle dio ayy bitmiş dio ama ben ona dokunmadan öpmeden sarılmadan bittiğine inanamam .çok ösledim onu gözümde tütüo ahh ahh bitti askerlikk bekledimm sevdiğimi 460 gün boyunca:asigim:.kimi zamn hasretten tutuştum kimi zman ağladımm saatlercee,kimi gece hayellerle kimi gece ise gözyaşlarımla beraber uykuya daldımm senağlama.sonunda bitti walla .:)))))))))) bide şöle sımsıkı sarılsammm çeksem kokusunu içimee.o zman benden mutlusu olmaz herhaldee.o zman dünyayı verseler istemem .şimdide istemem sadece sevdiğimi yarimi askerimi istiorummmŞeniz .ama bu aralar onda bişeyler war bilmiorum ne.bi aradığında şen şakrak konuşuo bi aradığında bağırıp çağırıp kapatıoklava: .kızıo herşeyekötükedihüso .oysaki ortada kızılacak bi durum olmadığı halde ( nie böle yapıo ya.yinede son günlerine veriorum bişey demiorum hatta dememeye çalışıorumm . . .:çok üzgünüm:
neyse canım günnük yarın yine görüşmekk üzereee
hoşça kallll laelaelaelaelae

şafak 16-tüm bursalılaraaa selam ve sevgiler​

Bu sabah yağmur var .bursa ’da
Gözlerim dolu dolu oluyor bilinmezliğe
Anne sözü dinler gibi masum
Ağladım bu sabah
Günler dayanılmaz oldu
Senden uzak olunca
Martılar mahzun oldu onlar bile ağladılar
Şarkılarda düşünmek seni bana getirmez ki
Seni bana getirmez ki

Selam günlük bakyorumda biz aramazsak arayıp soracağın yok neyse ben iyiyim işte bildiğin gibi günlükçüm ben bugünden itibaren tamı tamına 3 haftalık tatile gidiyorum yokum burda ararsın filan haberin olsun haber vermeden çekip gitmiş deme n eyse ben aklına gelmem ama yinede söyleyeyim.
Aman işler dün bir yoğundu sorma ay sonu malum offf fenalık geldi birde işyerinde biri söylediğim bir sözü yanlış anladı allahım yaaa insanlara laf anlatmak ne zor neyse kafası çok dağınık şu günlerde bende ona verdim konuşmaya gerek yok.hafta sonu kocam annesigilin yanına gitmek istiyor 2 gün ordayız geçmez artık haftasonu denız kum diyor aman allahım ne denizi yaaa işlerden fırsat mı kalır
neyse gideceğiz gibi düşünüyorum da akşama bi kavga çıkartsamda gitmesekmi bakalım ne edecem
Neyse günlük esas canımı sıkan olaya gelelim eşim işten ayrıldı malesef işsizler kervanına benım kocamda katıldı ama gayet rahat paylaşmıyorda bundan sonra ne yapacağını hiç bir şey söylemedi kafasından neler geçiyor merak ediyorum geçen arkadası sordu ne yapacaksın diye sonra konuşuruz dedi kesin benım tasvip etmediğim bir şeyler var kafasında ama ne bakalım bu izinde artık belli olur ne olacağı offf günlük offfff

iyi akşamlar günlük
2 gündür yokum annemlerde kaldım
kardeşiminde gidicek 21 ağustosta atanacak canım öğretmenimiz olucak inşallah bizim
ayrılıcağız yaa çok üzgünüm
şu aralar sıkıntılıyım
hayat bir sürpriz yapsa tüyden hafif uyansam yarın yataktan..........................

Bugün güle oynaya çok sevdiğim bir arkadaşımla buluşmaya gittim,ama anlattıklarına çok üzüldüm.Ne diyeceğimi,ne demem gerektiğini bilemedim.Onu üzgün görmek beni de çok üzdü.
Başka bir yerde yaşıyor kendisi.Annesi kimseyi istemiyorum kimse gelmesin evime demiş.Kız zaten İzmir'e gelmek için can atyor,annesi de üstüne böyle deyince ağlamaktan gözleri şişmiş.Annesi neden böyle davranıyor anlamadım.Kimseyi istemiyor.Gelceksen tek gel eşinle gelme diyen kadın,bugün de kimse gelmesin bir daha demiş.:a015: Çok sıkıldım ,içim öyle karardı ki anlatamam...Benim annem böyle bir şey deseydi bana herhalde bir daha o eve adım atmazdım.Kızgınlık anında bile böyle bir şey söylenebilir mi?Anlam veremedim.Hala etkisindeyim,çünkü o benim her şeyim.Onu ö halde görmek beni çok ama çok etkiledi...:a015:

Merhaba günlük,

Bu güne üzgün başladım. İş yerine gelir gelmez yerime otururum her zaman kullandığım programları ve neti açarım. Neti açtım Antalya cehenneme döndü, Osman Yağmurdereli yoğun bakımda iki dakika geçmedi ki Osman Yağmurdereli' yi kaybettik.Ölüm her yaşta her şekliyle acı Allah rahmet eylesin:çok üzgünüm:. Çok üzüldüm günlük Cennnet Türkiye min cennet bir şehri cayır cayır yanıyor.:çok üzgünüm: Hep böyle değilmi günlük bir yanda acı öbür yanda sevinç bir yanda doğum öbür yanda ölüm. Allah sonumuzu hayır etsin ne diyelim.

Günlükçüğüm bu gün sevdiğim bir arkadaşımla görüşeceğim öğlenden sonra. İnşallah bi aksilik çıkmaz da erken çıkarım. Patron yeni geldiya raporları ister kim öedeme getirdi kim getirmedi diye soraaar durur. Heniz ortalıkta yok bir an önce gelsede beni esir tutmasa burada.

Görüşürüz günlük işlerin yoğunluğu başlamadan forumlara dalayım biraz.Seni ve tüm sakinlerini öpüyorum Şeniz. Herkese hayırlı bir hafta sonu diliyorum... a.s.

günlüğüm naber..
ne kadar oldu sana yazmayalı..sana uğramayalı..
bugün yorgunum biraz dün çok yoruldum sanırım..kayınvalidemle de çıktık gezdik..
bir haber aldım..çok sevindim..gerçekten çok sevindim.
görümcem de hamileymiş..
aramızda sadece 2 hafta var..
Allahım inşallah kucağımızda da görmeyi nasip eder..
sadece düşündüğüm tek şey var..
kayınvalidem şehirdışında yaşayan kızının yanına gider normal olarak..neticede kızı varken gelininin yanında olacak değil ya.
biraz bu koyacak bana tahmin ediyorum..
halamı aradım..söyledim..
ben gelicem zaten dedi 40ın çıkana kadar yanındayım dedi merak etme sen..
keşke dedim annecim hayatta olsaydı da..bu günlerimde yanımda olsaydı.
işte böyle..

sevgili günlük
pek iyi değilim, iki gündür sevgilimle aramız soğuk biraz. bi de bi iş aldı gece sabaha kadar çalışıyo hepten koptuk senağlama yarın biticek inşallah iş biz de düzeliriz inşallah
dünkü sınavım çok kötüydü, çalışmamıştım ama hoca da çok zor sormuştu ya, günlük haftaya cuma son finalim var ne dersin bitermi ki bu okul? çok korkuyorum kalmaktan senağlama
iş meselesi de hala aynı, bulamadım, kimse yeni mezun kimyager istemiyo, herkes tecrübe istiyo günlük, bi hafta sonra dımdızlak ortada kalıcam :1no2: offf off dertler bitermi be günlük. neyse yemek yiyim de ders çalışıyım bari senağlama

İçini hiç dolduramadığım bir yaşama boşluğu var içimde........

Hayattan beklentilerim hep çok oldu ....Hayal kırıklıklarım da...
Üzüntülerim mutluluklarımdan hep daha uzun sürdü....
Hayatımın her döneminde -kaçmak-istedim....Ama hep hapsoldum....
Ben ölüm acısı nedir bilmiyorum henüz...Ama yaşamadan ölenlerim oldu benim...
Bugünü yaşamadan hep geleceğim olsun istedim...Ama hep geçmişe gömdüm kendimi...
Yarınlarım olmadı!!!!!!

Dirayetli miyim soğukkanlı mı....Aslında kaçıyorum da mesafeleri kendime mi koyuyorum ben...

İnsan hayatı bir grafik gibi...Yükseliyorsun...alçalıyorsun...alçalıyorsun....yükseliyorsun...
Bazen de benim gibi hep yerinde sayıyorsun...

Kendi sorularıma cevap veriyorum ama memnun kalmıyorum..Başkalarının sorularına tahammül edemiyorum ve kaçıyorum...Bu yüzden ya...sığınağım sadece sensin....

Sevgili eşim ..senin varlığın beni yaşatıyor..sen dayanağımsın...senden güç alıyorum...sınırlarımı senin için zorluyorum..

Başaramamak değildi bu...Kaderdi...

Ben bu kaderde yanlış rolleri oynadım...Bazen üstesinden gelemedim bazense böyle tıkanıp kaldım...

Hatam neredeydi....

Beklentilerim mi çok büyüktü...

Yoksa ben mi beklentilere cevap veremeyecek kadar yetersizdim.....

Günlüğüm benn geldim yorgun argın ve uykusuzzzz..busabah 8.30 da uyandım ne işim varsa uyandım iştee nekadar dengesiz bir kızım haftaiçi 12_1'e kadar uyuyan ben haftasonu 8.30'da şıpp bende gözler açılıyo :) neyse iyiki uyanmışım çünkü kalktım yüzümü yıkadım yatağımı topldım tam mutfağa çay koyamaya geçiyordumki zil çaldı allah allah sabahın bi köründe kim olabilirki dedim ve diyafondan kimo dedim been dedi bi ses uyku sersemi olduğumdandırki (yoksa hiç yapmam) bastım otomotiğie :) sonra üstten zil çaldı açtım kapıyı bi baktım karşımda kuzenimm aaaaaa sen nerden çıktındedim sen nerden çıktıysan ordan çıktım dedi :)özlemişim keratayı :) bodrumdan geldiorda yaşıyorda,galatasarayın süper genç takımında oynamaya başlicakmış buraya yerleşiyormuş yazlıkları kışlıkları hatta bilgisayarını bile getirmiş deli çocuk :)neyse kahvaltı ettik sonra dediki ben dedemin dairesinde kalıcam belinay abla dedemle konuştum git orası senin evin artık demiş neyse onu dedemenin katına indirdim orda kalıcak bilgisayarını falan kurduk beyimizin :) (biz bu evimize yeni taşındık yani apartamınımız ailemize aiit annemin tarafı hep dayımlar teyzem ve dedemin dairesi var yabancı yok ) neyse sonra ablacığıma gittim sürekli midesi bulanıyo halsiz acaba dedim abla yeğenmi geliyo bana yok be beliyanım hasta oldum gelmesi mümkün değil dedi ama ablam yemek dendiğinde et dendiğinde bi kötü oluyoo hala anlam verebilmiş değilizz derkeeeeeeeeennnn bil bakalım ne olduuuu biz tabi şooook :) telefeon çaldı ve arayan teyzemm yeğniniz geliyo dedi bende dedimki biliyorum teyze sabah geldi dedemin katına yerleştirdim dedim yok belinay bu 3.yeğnin dedine ne ne dedim hamileyin teyzoşum dedi :)anaaaa nasıl olur teyze daha sena 3 yaşında naptınız sizdedim :) ablamdan beklerken senmi hızlı çıktın dedim utandı:)aslında biliyomusun en büyük şoku yaşadık diceksinki ne şoku hamile işte bunda ne şok olabilirki diceksin günlüğüm ama heemn açıklim. benim teyzoşum büyük yeğnim fatihi doğurduktan sonra bir 15 sene sonra senaya hamiş kaldı senamız gözbebeğimizdi çiçeğumuzdu 3 yaşında minik yeğnimizdi :)teyzem senanın budoğumda bodrum hastanesinde doktorlara demişki tüplerimi bağlayın doğumdan sonra (doğum sezeryan oldu) doktorlarda peki demiş teyzemde bugüne kadar tüpleri bağlı zannediyorduu o şok biz şok herkes şook eniştemse evde delirmiş bir vaziyette kutlama havalarında 2. çiçeğum geliyor uşaklar diyor (trabzonludur kendisi) p.tesi doktora gidicekmiş teyzem ultarasonagirip tüpleri kapalımı değilmi ona bakıcaklarmışş eğer kapalı değilse doktora tazminat davası açılcak..teyze eminmisin dedim eminim teyzoşum hemşire arkadaşıma gitim onla iki tane test yaptık sonra kan testi yaptık hamilesin dedi doktora gözüktüm oda hamilesin dedi demişler..anneme söledim üzüldü çünkü teyzem sol bacağından ameliyat olucaktı burda dayımlar falan hastane araştıryorduk ameliyattan sonra 1 2 ay ayağına basmak yasaktı senayla biz ilgilenicektik sol ayağı aksıyor ve kalça çıkıklığı var ağır taşıyamıyor teyzem ve şimdi düşünüyoruz bebeği nasıl taşicak hep yatarak geçircek e senanın tam zıpır çaağı onlada ilgilenemicekk fatihte artık buraya geldi galatasayarda oynamaya başladı,eniştem sabah işegidip akşam gelio kendi işi olduğu için teyzem tek kaldı orda şimdi herkes bi çare düşünüyor.. yaa böyle işte günlüğüm kurban olduğum RABBİMİN bize bugün bayağ bir sürprizi oldu işte :)

Sonra bugün genel müdürüm aradı :) belinay p.tesi başlayamıyoruz mobilyaalar henüz gelmedi içerininde bazı tadilatları daha çıktı dedi peki dedim 10 gün daha izinlisin dedi başlamadan izin veriyorum sana dedi :) sonracığıma bugün 4 gibi ufuğum geldi onunla olivyuma gittik sözde bana alışveriş yapcaktık ama beyimiz çok sıkıldı çünkü olivum çok kalabalıktı birde ben deli gibi ordan orayaa koşturdum ciciler görünce :)ama cidden adil ışıkta lcw vaiki ve mango da süper ucuzluk varr süper şeyler var tam baktım denicektim ufuğum ben kapıda beklim hayatım seni burası kız kaynıyo dedi :) bende neyse boşver aşkım hafta içi ablamla çıkar bakarım rahat rahat dedim ve çıktık biyemek yedik beni evime bıraktı prensim:) eve geldim pilav yaptım ve herzamanki yerimi aldımmm K.K deyimmm önce sana uğradım şimdide diğer topiclere gidiyorumm HERKESİ HERKESİİTÜM K.K'Yİ SEVİYORUM.aa buarada ebru zillisi soner beye son şans vermişş eehh soner sen inşallah bir daha ebrumu üzmezsinn inşallah bu son şansıı bu son kredini iyi kullanılırsınn...... böyle işte günlüğüm yaa iyice çeenem düştü farkındayımm,ama benim ablamın neden midesi bulanıyorkii hem hastaymıştaaaa kırmızıları gelmişama yemek diyince mide bulanıyo ve halsizz hadi bir sürprizde ondan gelsinn alıştım artık tamamen hazırım teyze olmayaaa :)

seni sevmek ve senın tarafından sevilmek çok
güzel...
biliyor musun?
sabah ilk duyduğum ses hele seninki olunca
değme keyfime benim...
ilk günlerimizde bunu hep rüya olarak gördüm.
birgün ansızın uyanacağımdan korktum.
ama günler geçtikçe artık bunun bir rüya
olduğunu değil de gerçek olduğuna
inandım.
sakın çıkma hayatımdan tanımadığım bir sürü
rengi keşfettim sayende...
tekrar siyah-beyaz görmek istemiyorum
sevdiğim.
çıkarttığın bulutlardan hiç inmek
istemiyorum.
burası bembeyaz,yumuşacık pamuklar arasındayım....

ve en güzeli senin sevginle,ruhunla sardığın yüreğinin içindeyim...

her konuşmamızdan sonra bana nasıl huzur
verdiğini,
mutluluk verdiğini bir bilebilsen...
artık eskisi kadar duygularımı saklayamıyorum
galiba...
bir bayan için zor ama
ben sana olan sevgimi itiraf ediyorum her konuşmamızda....

veRABBİME hep dua ediyorum..yolun yarısını
çoktan geçmiş olmamıza rağmen bana bu kutsal
sevgiyi ve aşkı yaşattığı için...

sana mektup yazmak çok hoşuma gıdıyor.eğer
adresini bilmiş olsaydım inan ki;metrelerce
uzunluğunda her gün mektubumu
alırdın..burada sana kırmızı kurdeleye bağlayıp,
üzerine benim kokumu sıkıp yollama şansım hiç olmuyor.

SENİ SEVİYORUM....pamuğum,sevdam,tutkum,
aşkım,sevgilim,tontonum,birtanem,ruh eşim,ömrüm,paşam,lokumum,aşkısının bıdısı,fufuğum :) daha nem olacaksın bir tanem.bir tane daha var ama onu da zamanı gelince söyleyeceğim...
seni çok öpüyorum sevdiğim...
güzel ve başarılı bir gün diliyorum ama içinde mutlaka ben olan.....

Yanında ben varım artık korkma
Herşeyin hakkından gelirim
Üşüdüğünde gecenin ayazında
Üstünü aşkımla örterim

Son düzenleyen: Moderatör:
BUNLARI NEDEN YAZDIM BİLİYORMUSUN GÜNLÜĞÜM YARIN 3 SENELİK BİRLİKLELTİĞİİ DEVREDİYORUZ 4'E DOĞRU ADIM ATYORUZZ 4 SENE YAA DİLE KOLAY DOLU DOLU 4 SENE İNŞALLAH RABBİM 4 DEĞİL 40. SENELERİMİZİ BİLE GÖRMEYİ NASİP EYLERR SEN HUZUR MUTLULUK SAĞLIK VERBİZE RABBİM SEN BİZİM YUVAMIZIDA KURMAMIZI NASİP EYLEE BİZEDE MUTLUK YOLUNU GÖSTERDİĞİN GİBİ EVLİLİK YOLUNUDA GÖSTERR ÇOK SEVİYORUM BE GÜNLÜĞÜM ÇOK AŞIĞIM ÇOK SEVİLİYORUM VE BİR DEDİĞİM İKİ OLMUYOR BEN BÖYLE DEĞER VEREN BENİ BÖYLESİNE ÇEKEN BENİ BÖYLESİNE KALDIRABİLEN TAŞIYABİLEN BİR ERKEK DAHA BULAMAM BUNDAN EMİNİM EVET HİÇKİMSE VAZGEÇİLMEZ DEĞİLDİR AMA BEN GERÇEKTEN ÖMRÜMSÜZ BİRGÜNÜHAAYALBİLEEDMİYORUM ŞU BİR GERÇEKKİ ARADA SAYGI OLAN BİR İLİŞKİDE HİÇBİRŞEY YIPRANMIYOR BENİ YENİDEN HAYATAA DÖNDÜRENTEK KİŞİ O BENİM YENİDEN YÜRÜMEMİ SAĞLAYAN BANA DEYNEK OLAN BENİ GÜÇ KUVVET VEREN OYDU PES ETMİCEZ DEDİ SAKIN PES ETMİCEZZ VE BU YOLA BAŞ KOYUCAZ GÖR BAK NERELERE GELİCEZ BİZ DEDİ EVET GÜNLÜĞÜM PES ETMEDİK DÜZLÜĞE ÇIKTIK BAYAĞ YOL KAT ETTİK HEE OLMADIMI TABİKİ OLDU TARTIŞMALAR KÜSMELER SES YÜKSELTMELER YERİ GELDİĞİNDE AĞIRDA KONUŞTUK AMA PİŞMAN OLMASINI ÖZRÜR DİLEMESİNİ ÇİFT TARAFLI OLARAKTA BİLDİK HERZAMAN SEVGİMİZ AĞIR BASTI VE GALİP GELDİİ SEVİYORUZ TUTKUNUZ BAĞLIYIZ VARMI ÖTESİİ YOKK..BUYAZIMLA BERABER BU AKŞAM SAAT 12 OLDUĞUNDA 4. yilimiza giriyoruz defalarca ayrildik ama her defasinda daha sevdik daha da kopamaz olduk çevremiz karsi çiktikça biz daha da kenetlendik ve çok mutluyuz HER SEY SEVGIYLE VARDIR bence AŞK geçse de sevgidir SEVDADIR ASIL OLAN "ELİM ELİNDENHİÇAYRILMİCAK AYNI YOLDA AYNI SEVGİVE AŞKLA YÜRÜMEYE DEVAM EDİCEZ YORULMAK YOKYILMAK YOKK SANA DEDİĞİM GİBİ HERNE OLURSA OLSUN ELİMİ BIRIKMAK YOK:) HANİ SEN HEP DERSİN YA SU İÇERKEN BİLE SAĞ ELİMDE SUYUM SOL ELİMDE BELİNAYIM OLUCAK HİÇ Bİ MAZZERETLE ELİNİ BIRAKMİCAM DERDİNYAA EVET AŞKIM BENDEDE MAZERET YOKKKKKK:)

Günlüklerin bi tanesi,sana bu gece bir sır vereceğim.Az ,ama öz...
Sen sen ol ,kendin için yaşa...Bencil ol,hain ol ,ama kendin için yaşa! Hayatta sadece aileni ve kendini düşün.Ardına bile bakmadan keyfini çıkar bu kısacık ömrün...:içelim:

2 gündür "arkadaş" olarak da olsa konuşmalarımız beni mutlu ediyor günlük. Aramızda kalsın ama ben onu çok seviyorum be günlük!

Ne kadar istiyorum, ah bir bilsen, şu "arkadaşça" görüşmelerimizle tekrar 3 yıl önceki olayları hatırlamamızı, bizim de bir zamanlar heyecan duyduğumuzu, ne kadar şirin olduğumuzu...

Şimdi kendimi tutmak zorundayım biliyorum, ama kantarın topuzunu nasıl ayarlayacağımı bilemiyorum:sm_confused: kaybetmenin ne olduğunun dank etmesi lazım biliyorum, o yüzden sesimi çıkardımdı zaten içimdeki her şey tükenmeden.

Sevgiyi tüketmiş olsaydık, asla tekrar kelimesi geçemezdi çünkü ikimiz için de, biliyordum.

Bir de dün dedikleri var ya hani, ya madem bu kadar güzel ifade edebiliyorsun kendini yeri geldiğinde, niye bunu hep yapmazsın be adam diyip boynuna sarılasım geldi, tamam senden saklayamam günlük.

Günaydın günlük,
Bu saatte hele de pazar günü ne işin var burada deme sakın.
Seninle ve güzel bayanlarla vedalaşmaya geldim.
Senelik izinlerimize çıktık kocişle
:asigim:
Valizlerimizi hazırladık, geceden arabaya yerleştirdik. Birazdan aşağı inip kahvaltımızı yapıcaz.
Yolumuza koyulucaz.
İlk hafta annemlere gidiyoruz, sonraki hafta kısmet olursa Kuşadası' na istiyoruz ve son haftamızda da Çanakkale diye düşünüyoruz şehitlik ziyareti için ben gitmek istiyorum orayada bakalım hayırlısı diyelim.
Seni ve kızları inan çok özleyeceğim günlük. Her sabah şirkete geldiğimde yaptığım ilk iş
alıp k.k bakmaktı bu alışkanlığım zorlayacak beni biraz.
Ama en kısa zamanda tekrar bir arada olucaz.
Gidiyorum günlük kendine ve kızlara çok ama çok iyi bak hepsini koacaman kocaman öpüyorum. Hakkınızı helal edin.
Gidipte gelmemek,gelipte görememek var
:1ninca:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…