Kadınlar Kulübü Günlük

selam günlük,
seninle yeni tanışmıştık, tam alışmıştım ki, bu akşam 1 haftalığına tatile çıkıyorum. Artık ben eski usül, not defterime yazarım yokluğunda, tabii senin yerini tutamazŞeniz

umaım kazasız, belasız gider geliriz. Biraz kafa dağıtabilirsem ne mutlu bana, sakin bir yer seçtik, annemle gidiyoruz, öyle geceleri alem yapmaya değil, biraz huzur bulmaya inşallah, kışa hazırlamaya kendimizi.

beni boşver de, bizim kızlardan özellikle bazıları aklımda kalacak(Ör:chatlak, pamuk)sen onlara göz kulak ol emisengözlerimebaksanab mutlu olmanın insanlık görevi olduğunu unutmasınlar, kendi mutluluklarının da kendi ellerinde olduğunu :mymeka: sen sık sık hatırlatıver günlükçüm, ben yokken, sana emanetler yani yerimseniben

daha valizi toplamadım, eşyaları dizdim de kanepeye, şimdi bir zahmet valize koyuvereyim yoksa yetişemeyeceğim.kaydirigubbakcemile

Kendine ve bizim kızlara iyi bak,

şu mühendis eşi/sevdiği olanlar konusunda da ne cevherler çıkacak daha bir haftada merak ediyorum, gelince artık yapışırım ekranahihoyyyt

sevgili günlükçüm,

dün evlilik yıldönümümüzde eşimle ben el ele sahile indik, denize karşı kahve içip, sohbet ettik, sonra da bu romantizme uymasa da mumya filmini izledik ve müthiş keyif aldık

yedinci yılımız bitti günlükçüm, ama ben ona hala ilk günki gibi aşığım

sinema çıkışı hemen eve döndük, çünkü oğlişlerimizi çok özlemiştik

şu bir gerçek ki günlükçüm birbirimize deli gibi aşık olsak da onların yeri ayrı, yokluklarında boşlukta gibi oluyoruz

bu mutluluk bana günlerce yeter cicim, hadi öptüm by

Selam günlük.
Bu günüm düğünlerle doluydu. Öğleyin bir düğüne gittim. Akşam ayrı bir düğüne. Bu sene ne çok evlenen var... Rabbim ömür boyu birliktelik nasibetsin hepsine de...
Günlükçüm her gelin gördüğümde içim cız ediyor hala, nedendir bilmiyorum. İki yıllık evliyim ama gelinlik hevesim bitmemiş. Neye üzülüyorum biliyor musun? Kayınvalidem ve kayınpederim hatta eltim ve kaynım o akşam saat 10'a kadar gitmeiler ve ben utandığım için gelinliğimi erkenden çıkarıp, günlük birşeyler giymiştim üzerime. Ertesi sabah da erkenden teslim ettik gelinliğimi. Hevesimi alamadan hem de. Gelinliğimi 200 daha versek satın alabilecektik. Ama o zaman eşimin bütçesinin sarsılmasını istemediğim için almamıştım. İşte buna üzülüyorum. Keşke satın almış olsaydım. Eşim "istersen alalım" demişti nişanlıyken bana. Neden gerek yok dedim diye kızıyorum hala kendime. Günlükçüm, bu sene evlenecek olan birisi okursa bu yazdıklarımı, söyle onlara gelinliklerini mümkünse satın alsınlar. Sonra benim gibi çok üzülürler. Bir kere giymeyle bitmiyor ki bu heves. Çok mu çocukça günlükçüm yafff... Bu duygusallığım çocukça mı yoksa!
Neyse günlükçüm bırakalım duygusallığı bir kenara. Şu an kızkardeşim yanımda. Tv izliyor. eşim erken yattı. Yarın tam 20 saat çalışacak biliyor musun? Düşündükçe sinirlerim bozuluyor. Sabah 6:30'da evden çıkıp gece 2:00'da eve gelecek. Çok üzülüyorum bu duruma. Kızdım, "sen robot musun" dedim. Bir insan bu kadar çalışmaya dayanabilir mi günlükçüm. Üstelik pazartesi de 13'te işe gidecek ve yine gece 2 de gelecek. Bu hafta da tatilsiz böyle devam edecek çalışmaya. Herkes pazar günü tatil yaparken, benim canım bütün gün çalışacak. Öyle üzülüyorum ki günlükçüm. Ben kıyamam ki ona... Oooofff offf...

--------------------------------------------------------------------------------

allah kahretsinnn allah kahretsinnn teyzem ağridan sancidan bugün duramamişş sabaha karşiii fena bi ağriyla çiğlikla eniştemi kaldirmişş aşiri kanamasi gelmiş ve hastaneeye kaldirmişlarr içinde parça kalmiş bebekten parçalar kürtaj oldu teyzemmm canini dahada yaktilar beter yaptilar allahim sen sabir verrr yarabbimmm ne olursun gör bu yaşadiklarimiziiiiii

günlük çok sinirlerim bozuk
bugün dışarıdaydım arkadaşımla buluştum sonra kuzenime gitmek için otobüse giderken biri yakıldı peşime, neyse dedim, o arada fermuar alıcaktım onu unutmuşum diye geri döndüm, o gerizekalı da peşimden döndü, baktım göz ucuyla iki tane de arkadaşı var peşinde, koşar adım gittim gidiceğim yere, girdim içeri işimi hallettim dedim gitmişlerdir, bi çıktım dışarı şerefsizler kapıda beni bekliyorlar, beni görünce "hadi devam" diyip yeniden peşime takıldılar. bi tane olsa saldırıcam üstüne şerefsizin parçalıycam ama üçüyle baş edemezdim, koşar adım tanıdığım bi mağazaya girdim biraz bekledim öyle çıktım... ama çok sinirlendim. akşam kuzenimden gelirken babama anlatmak gibi bi hatada bulundum, bana o zaman dışarıdaki tavırlarına bi dikkat et bakalım neden oluyor gibisinden bir laf etti, resmen beni suçladı bu durumdan. günlük o an nasıl sinirlerim bozuldu anlatamam... ne demek ya. ben sokakta yüzümü yerden kaldırmadan yürürüm, sevmem insanlarla göz göze gelmeyi dikkat çekmeyi... nasıl söyler babam bana böyle bişey... çok çok çok kızdım... çok sinirlerim bozuk. çok moralim bozuk...
bu arada günlük belinay ın teyzesine çok çok geçmiş olsun dediğimi söyle, kesinlikle o şerefsiz doktora dava açsınlar...

BEN;

Hiç kimsenin kolu, bacağı

Gözü, kulağı olmak istemedim

Giderse/m kimse sakat kalmasın diye…

Bırakacağım eli tutmak istemedim

Ve yüzüne bakmadım alışkanlık yaratacak kadar

Kalabalıklar içinde yapayalnız kalan olmasın diye…

Solacak güller vermek istemedim

Kaybolan umutların yanında onlarda solmasın diye…

Korktum şüphesiz

Hem kendim için korktum hem sevdiklerimin yerine

Ve koru(n) mak istedim yarala(n) masın diye…

Hiç şüphesiz daha çok sev(eb) ilmek için yaptım hepsini ve ne kadar çok sevdiğimi hiç

söylemedim çekip git(me) sin diye…

Für Edelweiss

günlük beliney arkadaşıma ilet diye yazıyorum
bende bodrumda doğum yaptım o rezilliği bende yaşadım o rezillikler çok iyi bilirim orda tosun soyadında bi herif var allah onu nasıl biliyosa öyle yapsın ben yıllarca beddua ediyom ona para almaktan ve insan kesmekten başka şey bilmez o herif inşallah onun eline düşmemiştir teyzesi yıllarca bu hastane böyleydi halada böyle kimse ellemiyo nedense ama herkesde şikayetçi adi adamlar insan canını düşünmezler sadece para para onuda yiyemeden o paraları çoculuğu çocuğu için yine dr.veriyolar beter olsun diyecem çocuklarının günahı yok ama onlardan çıkıyo işte kötükedihüso
çoooook geçmiş olsun belinay kardeş teyzene acil şifalar versin allah senin yazılarını okudukça kendi geçmişim gözümün önüne geldi allah nasıl biliyosa öyle yapsın onları allaha havale ettimben :
eeeeeeee günlük bugün belinda arkadşımın olayını paylaştım seninle tekrar görüşürüz......

selam günlükcüm..
bayadır uğramıyorum sana..
aslında bayadır benim canım neredeyse hiç bir şey yapmak istemiyor.
bi karamsarlık da değil bu,farklı bişey,ben de anlamadım ne olduğunumirmirmirmir
sadece yemek temizlik yapıp işleri savıyorum o kadar..

Allaha şükür hayatımda herşey yolunda.
şükredecek o kadar çok seyim var ki aslında...
bebeğim de gittikçe büyüyor.
karnım kocaman oldu:CüvCüv:
sürekli tekmelerini, hareketlerini hissetmek öyle muhteşem bir duygu ki..
Allahım isteyen tüm kadınlara tattırsın inş bu duyguyu.

güzel bir haftasonu geçiriyoruz kocacımla.
baya sıcak olduğu için ben dışarı çıkamıyorum.
kocacım bir bisiklet aldı hihoyyyt
gecen gece bisiklete doyamadım cocukken diye bi laf etmiştim.
ertesi gün almış gelmiş çılgın şey:asigim:
ben doğum yapana kadar kendi süreceknaniknanik
Çok seviyorum ben bu adamı çok..

İşte böyle günlük.
benim koca bebeğim gitti bisiklet sürmeye.
ben de bıcı bıcı yaptım ev keyfi yapıyorum.
mutfaktaki bulaşıkları yıkamak için keyfimin gelmesini bekliyorumkaydirigubbakcemile2

Allah ağzımızın tadını bozmasın,bu günümüzü aratmasın inş.

Gunlukcum selamlar olsun !

Nasilsin bakem ? ben iyiyim sukur...yani iyi olmaya çalisiyorum...
aslinda morelim sifir ama hayata ne olursa olsun gulersen oda sana guler diyorlar bana bende salak gibi guluyorum iste...umut dunyasi degilmi ?

belinay kardesimin teyzesine çok çok uzuldum...o serefsizler can verebileceklermi acaba
dava açilsin, pesini birakmasinlar pis herifler :mymeka:
çok geçmis olsun diyorum iletiler bacima gunluk :teselli:

benim yazacaklarim çoook aslinda amma....bosver beee :a015:

herkeslere selamlar olsun

çok kırdım seni çok ... ah ben varya sevgi ile insan boğulurmu ben yapıyoturm işte...
ama inan hepsi seni çok sevmemden oluyor... ikimizde üzülüyoruz böyle ama elde değil...

günlükçüm
bugün aşkımla bizim 7. yıldönümümüz... kocaman oldu ilişkimiz... inşallah tamamına da ericek. ama gene aşkımın sinirlerini bozmuşlar... ah yanında değilim destek olamıyorum ona nasıl içim acıyo anlatamam... bi gitsem ona bi kavuşsak geçicek tüm bu kötü zamanlar biliyorum... o da diyo, sen geldiğinde yeniden doğucam ben diye... ama az kaldı günlük kavuşucaz artık sevdiğimle...
ben sana gelene kadar biraz daha sabır yarim, yıpratmalarına izin verme seni... gelicem ve geçicek bütün bunlar bak gör... seni çok seviyorum, nice yıllara, nice 7 nice 70 yıllara seninle beraber... herşeyimsin benim....

günlük ben geldim
bütün bezginliğimle umutsuzluğumla burdayım. benneyaptımki sıkıldım artık evet hala bir bebeğim yok. tedaviler ilaçlar doktorlar hastaneler bıktım :çok üzgünüm: bu ay kesinlikle ümidim yok. doktor zoruyla bişeyler yapıyoruz bakalım ne olacak sonucu. ben biliyorum aslında ne olacağını kocaman bir hiç :çok üzgünüm: görümcemde hamile. herkes etrafında pervane. halbuki ben çok daha önceden planlamıştım tüm bunları. yaşamak istediğim hayalini kurduğum herşeyi o yaşıyor. onu (görümcemi) çok seviyorum ama içimdeki kıskançlık duygusunu bastırmak zor oluyor. elimde değil eksiğim bir yanım yıkık dökük sevinemiyorum böyle güzel haberlere.
bugün dr gittim. herşey yolunda dedi ama bende hiç heyecan yok. geçen ay nasılda umutluydum. of günlük bazen yaşamak bile zor geliyor. kendimi nasa alasım var

zaten canavarda kaptırmış emresini çağlaya gelinliği güzeldi bikerem :1closedeyes: ama genede emoyu kaptırdığımız için üzgünüz :a015:

Son düzenleyen: Moderatör:
günlüğüm yaralım'a söylermisin aldım iletisini çok çok seviyorum onuuu ozaten nasıl sevdiğimi biliyor onuuu şöle sölesem anlar (en bi çok en bi çok ben severim seni severim) mesaj yerine gitmiştir :)

pamuk arkadaşımızın pamuk gibi olan ilişkisi7.yılına girmişne güzellllll nice 70.yıllara inşşallah biran önce evlenirlerr kavuşur sevdiceğineee...

Bana gelincee bende bi burukluk varr bu akşam 7:30da evden çıkıyorum ve senden 2 hafta uzaklaşıyorum biliyorsun annemleri bodruma yolcu edicem ve ablamlarda kalıcamm ee onlarda yeni evli olduğu için henüz net bağlı değilll bu arada şöle bişi var bu açıdan yerimde duramıyorum :) hemen anlatimm bu akşam annemle babamı mertere ulusoya bırakıcaz 8:30da ve 9'da otobüsleri kalkıcakk ordan eve gelip enişte beyin valizini alıp esenlere otogaa gidicez onunda 12'de otobüse kalkıcak ankaraya gidicek amcası vefat etmişti 7'si var oraya gidicek ve evde ablamla tek kalmayalım diye eniştem bizi ufuğa emanet etti :) 3 gün boyunca ufuk bizle kalıcak ablamlarda :)yani sabahları sevdiğim adamı kahvaltı verip işe yollicam akşamlarıda karşılicammm bu çok güzel bi duygu olcak sanırsamm :) gör bak günlük eniştem ufuğuma nasılda güveniyor emanet edicek kadar güven vermişşş ufuğummm :) ee dile kolay 4 yılllve bu 3 yılda erniştem olsun ablam olsunufuğu çok denediler çok sınadılarr ama benim ufuğumun bi yamuğu çıkmadııı :) neyse düştü benim çenem yinee... Günlüğüm söylermisin burdaki kızları çok seviyorummmm onlarda ve senden 2 hafta ayrı kalıcam bu açıdan inan çok üzgünüm çünkü çok fena alışmışım bağımlılık yaptı kanıma işledi burasıı sen biliyorsunn ben buranın müdavimlerindendimm ayrılmazdımm siteden bakalım 2 hafta napıcammm öpüyorum en kocamınında herbikescikleri :)

sefgili günlük... kaydirigubbakcemile2
ben deldim sırnaşık şey
bu gün hava kapalı biraz önce yağmur çiseledi. severim yağmurlu havaları. uyku basar böle mirmirmirmir yağsada havada ki şu sıkıntıda gitse.
kayınvalidemler bodrumdan dönmüşler bu sabah. aradım. bişey yokmuş gibi zaten onlar yaptıklarının farkında değiller. konuştuk. kayınpederim beni özlemiş :1hug: çok severim kendisini çok değer veririm hakeden bir insan çünkü. bi başkadır hep bana bakışı benle konuşması bile. nişanlımla beni yanyana görünce adamın gözleri doluyo.
mehmet yine izmite gitti. çarşambadan beri görmedik birbirimizi özledim :çok üzgünüm:
çolakoğlu demir fabrikasına cv verecek bugün. hem okuluna staj olarak gözükecek hemd normal çalışacak inşallah olur. 1 haftaya kadar belli olacak.
benim için uğraşıp çabalıyo. amcasının dükkanında çalışıyo şimdi elleri patlamış hep çok üzülüyorum :çok üzgünüm:

Allah'ım mehmetimi ömrümü benim için koru :asigim:

merhaba günnükçüm,
bugun bi garibim ben, hem hasta hem huysuz hem mutlu hem mutsuz...
bak fonda emre altuğ "gidecek yerim mi var" diyor yine
ne garip dimi gunluk, evlendiler...
"imkansız"a oynadılar ve kazandılar...
belki de onlar dısında kimse inanmamisti bu aşkin şer güclere galip gelecegine...
fotograflarını gordum de nette; ikisinin de birbirine gözlerindeki yüzlerindeki o aşk dolu bakış ile gülümsemeleri insani karşi cinse değil de aşka aşık edecek cinsten...
hani evlilikler etkilemezdi ya beni, nedendir bilmem ama dün akşamdan beri bi garibim ben...
evlilik belki de en çok onlara yakıştı
inşallah bir ömür mutlu olurlar...
ve inşallah her acılı fırtınalı aşk; kendisine böyle bir mutlu son limanı bulur...
ikisini de hala cok seviyorum....

Selam günlükçük,
Uzun zamandır varlığını bilmeme rağmen ilk defa yazıyorum sana...
Hava öyle kapalı ki burda, çok uykum geldi inan ki mirmirmirmir
Neyse...
Doğumgünüm geliyoooor hemde çok yakın hihoyyyt
Yaşlanıyorum diye üzülsem mi yoksa doğumgünüm diye sevinsem mi bilemedim gerçi kaydirigubbakcemile2
Bu doğumgünümün bir ayrıcalığı vaaaar, biriciğimde tatil nedeniyle annesinden izni koparıp Esk'e geldi... kaydirigubbakcemile5
Bu birlikteliğimizde kutlayacağımız ilk doğumgünüm açıkçası bir sürpriz bekliyorumşakkıdı
Hediye falan belki de romantik bişiler :asigim:
Beklentilerim boşuna çıkarsa kafasını kırmayı düşünüyorum :mymeka:
Bilirsin erkekler de böyle incelikler pek yoktur ama sevgili sevgilim bu incelikleri yapmazsa elimden çekeceği var şakkıdı
Tüm bunlara rağmen içimde hep nedenini bilmediğim aslında bildiğim ama bir türlü kelimelere dökemediğim belki de buna cesaret edemediğim bir hüzün mevcut...
Neyse ilk günden çok uzun oldu.
Öptüm seni günlükçüm kaydirigubbakcemile:

Merhaba günlük,

Akşam oldu ben yeni geldim. Çok güzel bir hafta sonu geçirdim günlük:sm_cool:. Cuartesi doğumgununu iki kişi kutladığımız bir arkadaşımlaydım. Pazar günü de ailemle mangala gittik. Güzel haftasonundan sonra güne de iyi başladım. Ama uzun sürmedi :1no2:aldığım bir haberden dolayı bütün sinirlerim tepeme çıktı moralim bozululdu.kötükedihüso. Kafam kazan gibi yine.:bbo: Acayip yordu bu sinir beni. Kızgınım çok kırgınım anlayan yok.

görüşürüz günlükçüğüm hoşçakal.

sabır taşını çatlattım ya helal olsun bana... Lütfen tüm KK alkışlayın beni.. böyle yetenek zor gelir..
Pazar günkü yarattığım tatsızlığın vicdan azabını çekiyorum hala...
adam sabırlı , iyi niyetli işte ne diye dellendiriryorsun... ne oldu şimdi nasılda pişmansın dimi?
Yok ama dün akşam söz verdim artık üzmiycem onu... helallikte adım..
Aslında seni üzmeyi hiç istemiyorum ama sende bazen damarıma basıyorsun be adam...
yok yok tamam sözümü ilk günden unutmadım üzmiycem seni....

günaydın değerli din kardeşim ayyy günnüğümmirmirmirmir
günnük direkt konuya giriyom kaydirigubbakcemile5
galiba ben artıkın evlenmek istiyom
valla bak
beniim danam hep yanımda olsun istiyom ama çokta korkuyomsenağlama
annemden ayrılcam diye
sor bi uzağa mı gidicen ?
yoooo 10 dak. uzağa ama ne biliyim
karışığım bugünlerde-tatlicadiarzu-
menapoza giricem zannımca
çünküm duygularım alt üst:bbo:
oooofff oooff ne dertliymişim yaff

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…