Kadınlar Kulübü Günlük

günlükçüm bi ders çalışamama krizi daha... yarın son sınavım var ve ben çalışamıyorum... çok da korkuyorum bi yandan, bir koca hafta çalışmıştım bu derse hem de öyle böyle değil ama gene de kalmıştım, şimdi ya kalırsam korkusu çalışmamı engelliyo... herkes son bi gayret sık dişini filan diyo ama yok işte olmuyo günlük ne yapabilirim ki... ama kalamam bu dersten, tek ders sınavı 700 YTL filanmış, kalırsam mahvolurum, nerden bulurum o kadar parayı senağlama... günlük kk daki arkadaşlarıma söyle şimdiden dua etmeye başlasınlar bana, yarın başarılı olıyım ve geçiyim şu dersi, ne zormuş mezun olmaya çalışmak, son ders stresi çok kötüymüş, eskiden ne rahattım amaaan nasıl olsa dönemde geçerim diyodum... offf of günlük, neyse ben gidiyorum, sabahlıycam muhtemelen, bu saat oldu daha konuların çeyreğine bile gelemedim, bi atak yapmam lazım (çaktırma iki üniteyi sallamıycam, konularını biliyorum :jeyyar: böylece yaklaşık yarısına gelmiş olcam günlükçüm konuların ama sabaha kadar tekrar yapmayı düşünüyorum, onlarca kez...) nasıl da gıcık bi ders günlükçüm anlatamam...
neyse gittim ben kızlara söyle sabaha kadar akıllarına geldikçe dua etsinler bana​

unutmuşum günlükçüm, geçen sınavımda bana başarılar diliyen ve benim için dua eden bütün arkadaşlarıma da çok çok teşekkür ettiğimi söyle a.s.

Son düzenleyen: Moderatör:
slm sevgılı gunluk bugun bnde evde oturmaktan cok sıkldım bıde taşınma işi cıktı ev taşıycaz eşya toplamak bnı delı edıyo bıde daha ev bulcaz bırsuru işkafamçokkarıştı ama hyrlısı bakalım bu sene tatıle gıdelım dedık oda olmadı sıkıc bı günn yanii cok bunaldım :çok üzgünüm:

Sevgili Günlükçüm,,
Ugrayamıyorum diyeyim ben sana..
Çünkü bu dönemi sevgili kızımın gelişimini takip etmekle geçiriyoruz.
Hergün yeni birşeyler ögreniyoruz...
Ona kendim küçük oyuncaklar yaptım .
huniler,küpler,iç içe geçen kutular..
vee daha ögrenmesi gereken bir sürü oyuncak..
Günlüküm..
Kızım artık yabancıları tanıyor..Yabancı birinin kucagına gidince önce garip garip bakıyor..
Sonra hüngür hüngür aglamaya başlıyor..
İlk zamanlar bu beni korkutmadı degil..Kızımın içe dönuk ve yabani bir çocuk olmasını hiç istemiyorum.
Araştırdıktan sonra ögrendimki..
Bu *yabancılama* gayet dogalmış..
Hemen hemen her bebek bu aşamadan geçiyormuş.
Sevgili turşum şu anda nesneleri tanıyor
evde ne kadar bardak tabak ayna (ona zarar vermeyecek cisimler)
varsa döküyoruz önune once garip garip bakıyor.. :roflol:
sonra yemeye calışıp atıyor.
artık oyuncaklarımızı istediklerimiz arasından kendimiz seciyoruz.
En büyük dilegim kendi kendini oyalamaya başlaması..
Bu süreç e girdik sanırım..
Artık tek heceli ve cift heceli kelimeleri yavaş yavaş söylüyoruz
Işıklar acılıp kapanınca bunun nasıl oldugunu merakla izliyor..
Gözunun önunden alıp sakladıgım bir nesnenin nerde oldugunu tahmin edebiliyor.
Şükürler olsun..
Minik kuzum büyüyor ve ögreniyor..
Şimdilik benden bu kadar günlügüm..
Kızım yeni nesnelerinden sıkılmaya başladı..
Şimdi yanına gitmem lazım..
*Anne ve ihtiyaç vaktimiz*

bugün bana ne olduğu hakkında hiçbir fikrim yok ....küçüklüğümden şu ana kadar ki tüm yaşadıklarım acı tatlı film şeridi gibi gözümün önünden geçip duruyor....bana neler olduğunu hiç bilemiyorum gerçekten...iniş çıkışlardayım duygusal anlamda....normalde gayet dengeli bir insan olmaya çalışırım elimden geldiğince ama bir haftadır bir tuhafım sabah iyi mutlu güleryüzlü öğlen hafif ağrılı uykulu akşam sinirli huysuz bir cins oldum bu aralar ..kendime kızıyorum ve açıkçası bu ruh halimi çözmeye çalışırken yine dolanıyorum sanki ...hayır olan bariz birşeyde yok beni alt üst etmeye yetecek.....nedir bu gerginlik anlamıyorum...eskilere takılmasından nefret ederim ama bu 1 haftadır kendime aynen bunu yapıyorum ve bir anda pufff....kafamdaki bütün güzel şeyleri siliyorum bir anda....çok mu yordum kendimi acaba diyorum artık dinlendirme vaktimidir...ruhumun derinlerine inip yine kabuğuma çekilsem acaba herşey yoluna girermi yani kafamdaki eksik taşlar yerine oturur mu?huzursuzum ve sanki farkına varmadan hayatımın bir noktasında birilerine ölesiye mutsuzluk vermiş incitmiş gibi tuhaf yarım bir duygu taşıyorum...5 dk sonra bu geçicek yine şen olucam biliyorum ama içimdeki yarımı bir bulsam ...ve içimin sesini huzursuzluğunu bir sustursam daha özüme dönücem yani mutlu ben olucam...allahım bana ve içinde bir yerlerde acı hisseden herkese yardımcı olsun....ben şu an çok keyifsizim......ve de dengesiz...allahım şu anki şerrimden çevremdeki herkesi korusun...kırıcı olabilir ve daha çok kafamı karıştırabilirim....bu istiyeceğim en son şey.......çok doldum döküliyim istedim saol günlük iyiki varsın........

Merhaba günlük..
Bugün anladımki tekim hayatta.
Üzgünüm çok üzgünümsenağlama

Bu kadar kötü hissetmemiştim kendimi.
Boğazımda bir düğüm var.Yutkunamıyorum.
Oysa sana anlatacak o kadar güzel haberlerim vardıki..Herşey nasılda tepetakla oluyor
Ne yazacak ne konuşacak nede yutkunacak halim varsenağlama

sevgili günlük,
zaman öyle çabuk geçiyor ki aslında hem geçsin istiyorum hem de geçmesin.... bugün işten okula gittim tezimin son halini yardımcı danışmanıma verdim ama nasıl tedirginim nasıl tedirgin danışmanım okudu kontrol etti tamam dedi ama şimdi farklı biri okuyacak ya çok korkuyorum beğenilmicek diye günlük yaaa şurda 1 aylık bir zaman kaldı çünkü jürinin son gününee
şimdi bu da tamam derse jüri için hocaları toplayıp bir tarih belirlemek lazım en erken 15 gün sonrasına sonra da onların önünde bir sunum ya tamam bunu ben hazırladım herşeyi ben biliyorum ama o dünya kadar formüllerin çıkarımlarını bazen an geliyo unutuveriyorum sunum sırasında sorulan soruları bilemezseeemmm bi de ingilizzce yaaa günlüüük kızlara söyle dua etsinler bana bu çile bitsin artık

Dün akşamda her akşam olduğu gibi işten eve gittim kapıyı açar açmaz karşımda olması gerken kaplumbağama seslendim "Umut kızım " ama oda ne akvaryum boş...:1shok:
çıldıracağım Yarabbim nereye gitti bu ? eşimi aradım ağlayarak umut yok kaçmış...
Eşimde şaşırdı akvaryumdan nasıl çıkar diye...
Koltukalrın altına bakıyorum , vitrinin altına , perdelere yok ... Birde umut salonda kalıyor salonumun kapısıda yok oradan çıktıysa asla bulamam.. yada ölüsü çıkar karşıma..
Br anda öyle çok üzüldüm , korktum ki... Neyseki sonunda buldum ... koltukal peteğin arasına saklanmış...
Ama hala aklım almıyor minicik şey nasıl akvaryumdan çıktı, sehpadan indi...
kim bilir kaç saattir dışarıda ...
Hemen suyun içine attım , birde fırçaladım... ödümü koparı...
Kaplumbağa dediğin ağır kanlı , hımbıl bir hayvandır.. benimkisi hiperaktif..
Durduğu yerde durmuyor ... kıpır kıpır... hihoyyyt birini görünce bir takla atmadığı kalıyor sıpanın....

ben geldim günlüküm...
akşam bir ud dersine gideyim dedim tüm trafiğim karıştı...ayyy gıcık oldum resmen kendime...klava:
bekarken böyle değildim ben yaa...şimdi herbişey birbirine giriyor...-tatlicadiarzu-
kocemden annemden ve lalişden rutin fırçalarımı yedim bir güze...bidaha yapmicama söz verdim ...kaydirigubbakcemile5
ayyy ayyy...yorucu bir akşamdı benim için...lalişimle de konuşamadım zaten kızdı bana...
hee bir de yıldız haritama baktılar benim günlük...ikinci evlilik görünüyormuş...enteresan değil mi sence de..kaydirigubbakcemile2
aslında sütten ağzım yandı yoğurda üflüyorum ben ama..demekki ikinciyi de yapacakmışız...
fala inanama falsız da kalma...
çok uykum var...gece sohbeti abarttık arkadaşımla şimdi gözümü açamıyorum...Allahtanki sabah tüm yazılarımı hallettim de oturuyorum...gidiyorum ben...biraz dolaşayım kkda...kaydirigubbakcemileöperim herbirkesleri...kaydirigubbakcemile3

Merhaba günlükçüğüm,

Çok şükür iyiyim keyfim yerinde. Dün batum geldi doya doya öptüm kokladım onu. Ona aldığım düplisi (sürpriz araba) çok beğendi. Teyzeciğim deyip boynuma sarıldı üç kağıtçı. Ev şenlendi be günlük ohhbeee.

Patron yok kaçar gibi saklana saklana tatile gitmiş. İşler durgun takılıyorum bende. Canım arkadaşım bitanem BenimAdımKırmızı izinden döndü. Eee tatilcilerin hepsi birer birer dönüyor. Biz kalanlarda onları bekliyoruz. K.k. ya bir kere daha teşekkür ediyorum böylesine güzel insanları tanımama vesile olduğu için.

Günlükçüğüm yazmak istediğim çok şey vardı ama gitmem lazım bu saat oldu yemek yiyemedim bi koşu yiyeyim geleyim tekrar görüşürüz. a.s.

merhaba günlük ben yeniyim sana ilk yazımı yazıyorum canım çok sıkılıyo herşey üst üstte gelirya galiba benimkde öyle gibi
kocam 10 -15 gün yok göreve gitti evde kızımla beraber yalnızıs haftaya misafirlerim gelecek
kzım babasının yokluğunda bana saracak sıkıldıkca ben stres olacam kime sracam belli değil
kalabalık misafirlerimden birisini hiç sevmiyorum kocamsız nasıl olacak bilmiyorum
o yanımda olsa bana yeterdi
Temizlik yapılacak malum nevresimler yıka ütüle ütüyüde hiç sevmem şu sıcakta nasıl yapılacaksa
alışveriş yapılacak araba bende değil
of ya çok sıkıldım günlük çok sıkıcı günler beni beklyo galiba
HAYAT BENİ NEDEN YOROSUNNNN

hadi benden bu kadar yine gelirim

ben geldim okadar yorgun okadar uykusuzumkii bunun üstünede birde baş ağrım varki sorma gitsin sanki beynimin içi sallanıyorr yerinde durmuyorr... dün akşam herşey çoook güzeldiii şenşkarartımmm herzamanki gibi deli belinaydımm takii akşam 11 gibi tel gelene kadar, annemin cep teli çaldı arayan teyzoşumdu hani sana bahsetmiştim bodrumda oturuan bir tezoşum var ve hamiş diye 2 aylık hamileydi canımıniçi..belinaycım annen yokmu dedi burda teyzoşum verimde senin sesine ne oldu dedim yok bişi teyzem sen bi anneni verirmisin dedi tamam teyzoşum dedim ve anneme verdim annemin rengi attı hemen git durma demeye başladı necmettin nerde o götürse ya demeye başladı hemen mutfağa yöneldim ne oldu anne dedim söylemedi anne söylesene dedim annemin rengi atmıştı hemen teli aldım teyze ne oluyor dedim belinay ağrım çok var ve kanamam çokvar dedi eniştem nerde gitsene hastane dedim götürse ya dedim salonda dondurma yiyor yarın kontrolün var yarın gideriz demiş (teyzema rada birşaka yapardı eniştme ağrım var diye eniştem yine aynı şaka sanmış) hey allahım versene sen şu eniştemi dedim ağlamaya başladı eğer yarın gidersem bebek düşmüşse beni zehirlermi dedi teyze bak aynı şey benim arkadaşımın başına geldi 3 ay önce ve az daha anneyi zehirliyormuş bebek durma lütfen git dedim tamam yeğnim dedi ve kapadıteli ama ben dururmuyum annemde başladı ağlamaya kardeşim benden uzakta yanında değilim napıcaz demeye başladı ve hemen teyzemin eltisini aradım yan darisinde oturuyor nagihan abla kusuruma bakma seni rahatsız ediyorum ama teyzem kötüleşmiş ağrısı ve kanaması varmış bi doktora götürseniz dedim taamam belinay hemen geçiyorum dedi..aradan 10 dakkika geçti ben yine aradım teyzemi ve arabadalarmış bodrum devlet hastanesine götürüyorlarmışş teyzemin ağlama bağırma sesleri geliyorduu off rabbim kimsenin başına vermesin inanın çok kötüyüm hala bilee..neyse aradan zaman geçti ben yine aradım hasteneye varmışlar doktora göstermişler hastanede yatması müşade altında kalması gerekiyoruşş bebek düşebilirmiş hemen yatış işlemleri yapılmış ve yatırmışlar serum bağlamışlarr ve işte herşey bundan sonra başklıyorr öyle lanet ettim öyle sinirlendimki insan hayatı bukadarmı ucuz yaa heleki koskoca bodrum gibii ttatil beldesindee lüks denilen yerde (neresi lüksse) gece saa t12 ve hastanede sadece ebeler hemşireler var çocuk doktoru kadın doğum uzmanı hastanede yok aramışlar doktorları hemşireler ama doktor telefondan yönlendirmiş şunu yapın bunu yapınyarın sabah geldiğimde bakarım kötüleşirse arayın gelirim demişş be adam kaldır kıçınıda git hastaneye iştee o kadın orda ölürse nasıl hesap vericeksin sen nasıl doktorsunn yaa hadi teyzemi geçtim acil doğuma gelen bir insan olsaa BODRUM DEVLET HASTANESİNDE BİR TANE BİLE DOKTOR YOK HEPSİ UYKULARINDA ZEVKLERİNDELER ALLAHIMA HAVALE EDİYORUM ONLARI..teyzemle hep konuştum o acısı sancısı içinde hep benimle konuştu anneme vermedim onuda sakinleştirdim annem kardeşinin sesini öyle duyamamalıydı en sonunda teyzeme dedimki bana hemşireyi yada ebeyi versene teyze dedim teyzem ordaki hemşireye dediki sizi istiyolar dedi kadın bi bağırdı ben konuşamam diyee allahım gidip o an saçını başını yolasım geldii beni doğumhaneye götürüyolar ben çağrı yapınca ararsın teyzem dedi tamam teyzoşum dedim kapadık teli yarım saat sonra çağrı geldi aradım ne oldu teyzem dedim doğumhanede rahmini temizlemişler kendi imkanlarıyla çocuğu düşürüyomuş teyzem kürtaja falan almamışlar canı yana yaan sancı çeke çeke bebeğe düşürttüler rahmini temizlediler her kan gelişindee ALLAHIN CEZALARI ACI ÇEKTİRDİLER TEYZEME sadece birserum verdiler sabahın 4'ü oldu biz hala teyzemle telde konuşuyorduk ağlıyordu tezyem sonra eniştemle konuştum oda başladı ağlamaya bende başladım ağlamaya doktoru soracak olursanız sabah gelicekmiş lanet olsaı heriff.sabah ezanı okundu o sırada öyle bir içten dua ettimki öyle bir Allahıma havale ettimki o herifiiiiii teyzemin ağlayışları bağırışları hala kulağımda bu sabah teyzem taburcu oldu ama kütrtaj olmadı kendi imkanlarıyla saatlerce acı çeke çeke düşürdü bebeğini eğerki kanaması olursa hastaneye gidicekmiş devam edersee LANET OLASI HERİF DUA ET İNŞALLAH KANAMASI DEVAM ETMEZ VE İÇİNDE BİR PARÇA KALMAMIŞ OLURR EĞERKİ KANAMSI DEVAM EDERSE EĞERKİ İÇİNDE BİR PARÇA KALMIŞSSA VE SEN KÜRTAJ ETMEK ZORUNDA KALRISAN ZAMANINDA YAPMADIĞIN MÜDAHELEYİ SONRADAN YAPARSAN BAK NASIL SANA BEN KENDİM DAVA AÇACAĞIM ELİMİZDEKİ RAPORLARLA.bu saabah annemde fenalaştı aklında hep teyzem vardı tek kardeşii evin en küçüğü annemin gözbebeği olan teyzem acılar çekti ve biz sadece telefondan dinleyebildik babamda çok üzüldü uyuyamadık sabaha kadar hep teyzemi sakinleştirdik ona güç verdik gitti eniişte yavrum mahvettiler beni dedi teyzem ve babam söz verdi yarın ablanla gelicem baldız güçlü ol dedi ve annemlerin valizini hazırladım bugüne bilet bulmadaılar ama yarın yola çıkıyolar ALLAHIN İZNİYLE : bende çok isterdim gitmeyi ama malesef işe başlicağım için gidemiyorum ablamda kalıcam 1 2 hafta yarından itibaren RABBİM bukadarmı ucuz değersiz insan hayatıyaa bodrum devlet hastanesinden artık nefret ediyorummm teyzemin 4 yaşında bir kızı var senanur diye bu sabah annesi eve geldiğinde teyzemin karınına dokunmuş anne bebek nerde diye sormuş teyzem başlamış ağlamaya ve o psikolojiyle çöpe gitti kızım demiş senanurda anne hadi kalk demiş mutfağa görtürmüş çöp kutusuna doğru ve demişki hadi al bebeği anne demiş yaa ben artık yazamıyorum vallahi durmuyo gözyaşlarım abarttın belinay diyenler olabilir ama ben teyzemin o acıısnı o bağrışlarını o ağlayışlarını çırpınışlarını an ve an telefondan hissettim hala etkisindeyimm ne olur kusuruma bakmayın arkadaşalr bu arada yarından itibaren 1 2 haftalığına sitede olamicam ablamda kalıcamm hekes ne olur kendisine çok dikkat etsin lütfen iyibakın kendinize ALLAHA EMANET OLUN..

Allahıma şükür nefes alıyorum:Saruboceq: Allahıma şükür hayattayım:Saruboceq:
ama :1no2:
hiç iyi değilim be günlüksenağlama senağlama senağlama
tek diyeceğim bu
benden dualarınızı esirgemeyin lütfen:çok üzgünüm:

günlük bitti
son sınavıma girdim ve muhtemelen mezunum ama koskoca bi boşluktayım... iş yok güç yok, istediğim maaşla iş bulmam çoook zor görünüyor... alkol var kanımda biraz şu an belki de o yüzden koskoca bir dehşet içindeyim, korkuyorum...
ne yapıcam günlük ya senağlama bi yol göster senağlama

Merhaba sevgili günlük...
Bu gün kontrolüm vardı. Sonuçlarım iyi çıktı. İlacımın dozajını düşürdü doktorum. Çok ama çok mutluyum.
Eşimle yemeğe gittik... Çayımızı da annemde içtik. Çok güzeldi herşey...
Saraçoğlu hocamın bana gönderdiği ilacı aldım. Yarından itibaren onu kullanmaya başlayacağım. İyileşeceğime dair umutlarım arttı bu gün... Rabbim tüm hastalara şifa versin...

kız günlük naber?

uzun zaman oldu sana yazmayalı

beni sorucak olursan kafam kazan bir sürü işim varsenağlama

şu anda Akdeniz sahillerinde olmak vardı günlük ama ben şimdi pc başında oturmuş sana yazıyom:roflol::roflol:

sanda yazık kız günlük burdaki bütün kadınların derdini dinle dur-tatlicadiarzu-

günlükcüğüm büyüklerimin ellerinden küçükllerimin gözlerinden öper çaktırmadan kaçarım

günlük dile gelir:

eyyy pamuuuk öncelikle :mymeka: dehşete düşmek için mi içtin bakiim sen? keyiflen, gevşe diye :içelim: değil mi???

daha yeni mezun oluyorsun, ne bu acele???hihoyyyt haa etrafındaki torpilli takımına bakıp da kendini üzüyorsan kusura bakma bir tane daha:mymeka:

burada tecrübeli günlük konuşuyor, dinle eyy pamuuuk, bu günlük de zamanında mezun olmanın sevincini yaşarken bir şeyler içini buruyordu, ne mi? etrafında bir sürü dersten kalmış olmalarına rağmen, mezun olacakları bile belli değilken işleri hazır olanlar ve de hiç böyle bir durumu olmayan, başarıyla okulunu bitirdiğine sevinmesi bile yarım bırakılan günlükçük. Zaman demişler be pamuk, zamaan!

Biraz nefes alma imkanı tanı kendine ve de boş durma, geçici olabilir, günlük işler olabilir, elinin tersiyle itme sakın, tabii ki kendi mesleğini, gönlünden geçen işin peşini koştur, ama unutma çalışan daima kazanır! Bir iş görüşmesine gittiğinde, yaptığın part-time işin bile göz dolduracağını biliyor musun?

şimdiii, şöyle güzel bir uykuyu hak ettin:1hug: mezuniyetine kaldırıyorum:içelim:
böyle karamsarlıkları at artık üstünden tamam mı?kaydirigubbakcemile5 huuu kime söylüyorum?

İmza: günlüksengözlerimebaksanab

Ooo günlük ne zamandır yazmıyorum sana ama nerde bu dememişsin bi kere:dilcikar:
Biliyorsun tabi herşey aynı
amaaaa çook yanılıyorsun günlük kardeş
Perşembeye kadar yokum sonunda ve sonunda eşimle yanlız tatile çıkıyorum:lepi:
Kızıda almıyorum odasına geçmesi için bensiz kalması lazımmış çok özlerim prensesimi ama artık birey olduğunu anlaması lazım.
Bu sene okul olmasada ciddi ciddi oyun gruplarını düşünüyorum çok yanlız kalıyor prenses:asigim:

Daha yazıcak çook şey var ama biraz daha bekliyeceğim o şeyleri yazmak için haksız çıkmak çok isterim günlük ama malesef bazı gerçekleri anladım.

"Dost dediğin sürekli seni arayan soran yada sadece başı sıkıştığında,bunaldığında yanına gelen değil yıllarca görüşmesen bile ansızın halini hatırını sorandır"
böyle birşey okumuştum doğru be günlük geçen haftalarda 2 yıldır görüşemediğim arkadaşım aradı dünyalar benim oldu.
Arayıp sormayanlarında yeri ayrı her zaman ama ama ama....
Neyse uykum geldimirmirmirmir

Merhaba günlükcümmm ben geldimmmmkaydirigubbakcemile2

15 gün diye gittim ama 1 ay oldu iyide oldu ama geldim işte sonunda
Ben yokkken neler oldu bitti çok merak ediyorum ama önce ev temizlememiz lazım malum sonra gelip seni tek tek okuyup inceliycem

Tatilim ALLAHa çok şükür iyi geçti ama tam gelirken birşey oldu umarım kötü bir şey çıkmaz çko korkuyorm günlük 2 gün içinde belli olcak yolda gelirken bile kabusum oldu inş sonuç temizdir inşalllah ALLAHım:çok üzgünüm:

Bu arada bugün benim doğumgünüm günlükkaydirigubbakcemile5

Öpüyorum herkesleri herkeslere selam olsunkaydirigubbakcemile3

gunaydin gunluk biraz once annemlerle konusdum icim cok aciyo gunluksenağlama
biliyosun yeni evime gecicem evimin perdelerini babam ben diktircem kizima hatira olsun demissenağlama kaynanam yok biz diktiririz demis deli etti beni izinde para kalmayincada laf sokmus sakayla karisik annem biz diktiriyoruz dedi ne derse desin baban hediye gonderiyo diyosenağlama peki babam sen ne zaman gelip ne zaman gorcen kizinin evini nasil gelcen istedigin zaman senağlama cok istiyorum ben ya annemi babami evimde gormek ama onlar geldik oralari gorduk sen gelir gidersin diyo sen mutlu olda biz gelmeyelim tek diyosenağlama ne kotu sey uzak olmak kimsenin olmamasi yalnizlik allaha coksukur iyiler onunla avutuyorum kendimi...(

ahh annem aahh...ne sizsizlige alisabiliyorum nede buralara...senağlama
beni niye kimse anlamiyo gelmek istedigimde niye kimse git ozledin demiyo kendileri keyif icin gidiyo ya ben ya ben niye ozledigim icin size ihtiyacim oldugu icin gelemiyorum yaninizasenağlamasenağlama

icim rahatladi ya azda olsa kimseye diyemedigim seyi sana yazdim ya ne kadar rahatlarsa insan o kadar rahatladim istesenağlama

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…