Kadınlar Kulübü Günlük

Dünya üzemez beni
Ölüm korkutabilir mi
Sen olmadan bu kalp hissedebilir mi

Güneş batmış bana ne
Ellerin yok kime ne
Yerine koyamadın
Razı olamadım sensizliğe

Kalpler yanmış yağmur ıslatmış
Tanrı korumuş ya sevenleri

Son nefesimde elimi sen tutacaksın
Son sözlerimi bir sen duyacaksın
Meleklerin sözü var
bitti işte ömrüm bitti 3. senemizide devirdikk 4.senemize elele gidiyoruzzz bu hep böle sürsünn dün okadar güzel şeyler yazdınki bana gece 3'e kadar ve okadar güzel uyandırdınki mesajlarınla BEN SAN EVET DEMEKLE BU YOLDA BERABER YÜRÜMEKLE EN DOĞRU KARARI VERDİĞİMİ BİRKEZ DAHA İYİ ANLADIM ÖMRÜM.. bugün birlikte değiliz evet yanyana değiliz bitanem ama sabah o güzel buketinle uyandım o güzel çiçeklerin bana ulaştıı şuan odamda masamın üstünde camların önünde yerlerini aldılar sanada dediğim gibi saklicam kurutucam bunlarıda diğerleri gibi aşkı.. biliıomsuun sanki senin kokun geldi bana içime çektikçe çektim kokunu canımsın sen yaaa..aşkımm evet dediğim gibi bugün yanyana değilizi çünkü böyle olmasını ben istedim hem tatil günün diye hemde kpss sınavı yaklaşıyor ders çalışman gerek biraz üzüldün ama sonra beniim tatlı sözlerimle kendine geldinn şuan ders çalışıyorsun 1saat sonra tekrar başlicak mesjlaşmamızz:) sabrediyoruz bitanem şu eylüle kadar sabrediyoruz emin olsınavdan sonra hep görüşücez ama şimdi senin bizim geleceğimiz için sıkıca çalışman lazım, süzünüde tutuyosun çaktırmadan beni arıyorlar ayşe annemden ve kuzeninden haberleri alıyorum :) aşkım seni çok seviyorumm ellerin ellerimde olduğu sürece en mutlu insanı benimm YAŞAM DESTEK ÜNİTEMSİN...

günlük selam
sabahtan beri uyuşuk uyuşuk oturuyorum. halbuki kalkıp finallerime çalışmam lazım ama hiç içimden gelmiyor çok sıkıldım artık. ama çalışmazsam da mezuniyetim tehlikeye girer. ne yapıcam bilmiyorum.
sevgilimi de çok özledim. babamla tanışmaya da gelemedi hala offf of herşey sakata biniyor. sınavlarım bitince de gelemezse babama uydurucak bahanem de kalmadı artık. ama zavallımın da durumu yok çok sıkışık, ne yapıcam bilmiyorum :1no2:
yazık bana ya senağlama
neyse günlük içini kararttım zannımca
gittim ben, bari kk da ki kıyafetlerim satılsa da elime geçen para sayesinde bi yol bulurum belki sevgilimin babamla tanışması için, artık evlenelim ya, düzelsin durumlar artık senağlama

seLam günLük

bugun üstümde çok kötü bi ağırLık var kendime bakmak süsLenmek istiyorum ama çok üşeniyorum evde de kimse yok herkez gezmeye gitti ben gitmedim okuLLar açıLsın artıKK canıM çoK sıkıLıo yaa gezmeye gidiyorum bi tat aLamıyorum çünki gezmeye giderken arkadaşLarım sevgiLiLerini getiriyo ben sap gibi kaLıorM off offsenağlama:1no2::çok üzgünüm:

ufuğuma İthafen;

hani derler ya uzun süreli ilişkilerde çok uzatılan ilişkilerde herşeyin cılkı çıkar derler ya hani...

Korkmuştum biraz . Sana söylemedim ama...

Sonra bir daha hiç korkmadım seninle birlikte olunca, anladım çünkü;

♥Ablamlarda yada kuzenimizde Televizyon seyrederken büyük koltuğu bana bırakışındı

♠ Kızarttığımız sosislerin son parçasını benim yememdi iştahla

♣ Bütün mızmızlanmalarıma rağmen gülümseyerek bakışındı bana

♦ tv' de zaping yaparken Bir program ilginç gelse bile benim "DİZİMM" başlıyor diye sesini çıkarmadan Kanalı değiştirip hemen istediğim programı açmandı

☺ Ben yanında değilken birşey beğenip alırken bile bana telefon açıp fikrimi sormandı

☼Renkli kalemlerin hepsini bana bırakmandı

☻ Gittiğimiz her yerde önce bana sormandı ne istiyorsun diye

♪ Sabahları işe giderken her saat hatta dakikası bile aynı:)hiç aksatmadan mesaj çekmen ve benim uyanmamı beklemen ben uyanana kadar (uykumu alim bölünmessin diye) aramamanndı

♫Geçen sene ben işe giderken 2 dakikalık bile olsa her sabah evden erkenden çıkıp beni sizin ordan otobüsle geçerken o durakta bekleyişindi

▓Arkadaşlarıma olan güler yüzündü, kibarlığındı

▒İstediğim dergilerin hepsini tek tek almandı

♥ Evde çikolataların hiç bitmemesiydi ( her buluşmamızda hep alıp gelmendi ve benim yine onları yememdi)

☼ Akşam geç saatlerde kursta dersim bittiğinde okulun önünde bekliyor oluşundu

♣bi badi yada kıyafet gördüğümde aklım takıldığında istiyorum diye tutturunca Cumartesi sabahı kalkıp bana mesaj atıp hadi gidiyoruz hazırlan diyip benimle gelişindi

* Yemek yemediğimde bana kızan yemem için herseferinde zorlayan,hapşuruğumu tuttuğumda bile kızandın :) hapşuruğumu tutunca beyin felci olucam diye ödü kopandınn

&senin beni saat basi "askim özledim sesini duymak istedim" demen. yada sen isteyken telesekretere anlamli msjlar birakman, dakika dakika mesajlar atışın o mesjlarda harika şeylerin yazması, seni cok seviyorum. Benim dertlerime (zor biri oldugumu biliyorum) herzaman bi care bulman

bana sevildiğimi hissettiren

Ve daha neler neler...

Biliyorum bunu okusan "ama sen de..." diye başlayan cümleler kurarsın.

Hayat müşterek haklısın. İkimiz de yapıyoruz birşeyleri.

Mutluyum, ve seni çok seviyorum...

Aslında sadece bunu söylemek istemiştim ama sevgiyi düşünürken aklıma bunlar geldi ve yazmak istedim.

pazar günü ben yine mesaideyim günlükçüm....ruh halimi sen tahmin et artık....

bir de yurtdışından misafirlerimde geldi, 3 hafta buradalar yani başımdalar. daha geldiği saat (kaynım ve oğlu geldi) valizindekileri dolaba yerleştirmemi istedi.:1shok: yuhh ya dedim içimden, oda hizmetçisi gibimi gözüküyorum oradan bakınca diyecektim ama......ailemden almış olduğum terbiye olmasa, misafire olan saygım, büyüğüme olan saygım olmasa lafı yapıştırırdım da, hadi gelinliğimi bileyim, susayım dedim. 3 hafta günlük , geçer değil mi? Ya sabır......:çok üzgünüm:

ben geldim günlükçüm...
banane deme kırarım kafanı bak...uyarıyorum...offf kumaş pantolon topuklu ayakkabı toplanmış saçlar ...bunlar nedir yaaa...hayyret heee...sıkıldım ilk günden...bitti tatil bittiii...
deinleyecek misin anlatayım mı...?
çınarcıktaydım biliyorsun melenk kayınvalideciimin yazlığında...anam kapının üstünde4 bile kadının adıu yazıyor yaaa...örnek almam gereken davranış bir...daha içeri girmeden öğrenmeye başladım...
çok ayrıntı yazıp kafanı şişirmeyecem merak etme...bir kaç öğrendiğim şeyi yazı gidecem...çünkü ben hiç bu kadar uzun süre kayınvalidemle aynı ortamda bulunmamıştım...dolayısıyla şoku henüz atlatmış değilim...
güzel bir tatildi...akdenize dünyanın parasını dökmeye gerek yok bence...çok güzel bir doğa nefis bir deniz...seviyorum ben marmara bölgesini...
anladımki yai bir kez daha anladım ki, kayınvalidenizi anneniz gibi görün lafaı yalannnn...zaten görmem de artık bu cümleye bile tahammülüm yok yani...
diyeceksin ki bişey mi oldu...hayır somut bişey yok...ama diyorum ya çok şey öğrendim...
koca kıskanılırmış annesinden...evet evet...doğru bir davranış demiyorum ama kıskanılırmış...kıskandım...yok yok çatladım kıskançlığımdan...adam her anasının yanına gittiğinde gıcık oldum...haklı mıyım hayır...ama insanım be...
peki kayınvalide gelini kıskanır mıyımış...offff...benim melenk bile nerdeyse yarışacaktı benle...sebebp...ayy çok komik...çok hızlı yürüdüğümü söyledi eşim kayınpederimde herzamanki gibi onayladı...yorum...ben de4 çokkk hızlı yürürüm çokk...olm 100 kilosun nasıl yürüyeceksin...onlar da böyle dedi zaten...olsun yürürüm diyor hala...ayyy eşim çok güzel salata yapıyor dedi benim için kalktı hemen salata yaptı...benim salatalarımın ününü bilmeyen yoktur şeklinde...
ayyy ne ilginç yaaa...önemli mi değil...ama ne bileyim ben kendi kayınvalidemden pek beklemiyordum galiba...
yani mesafe şart günlükçüm...Allahtan ayrı şehirlerdeyiz...yoksa ben kötü gelin olurdum o kaynana...
dinlendim...yüzdüm...güneşlendim...geldim...iyiyim çok şükür...
öptüm herbirkesleri...

Günaydın günlükçüğüm,

Yeni bir güne yeni bir haftaya yeni bir aya başladık. İnşallah bu yenilikler hepimize uğur getirir.

Dün görüşemedik umarım tatsız birşey yoktur. Beni soracak olursan çok şükür diyeyim. Cumartesi gecesi beyefendiyle mesajlaştık gelmesine az kaldı. Haftaya salı burada Allah kısmet ederse. Çok üstüne gittim canını çok yaktım. Çok acımasız oldum ona karşı. Haketti ama beni burada bırakıp gitti 90 derece derece döndü. Hele bi gelsin hele bir gelsin o zaman görüşeceğiz. Üstelik beyefendi gelip tekrar gitmeyi düşünüyormuş. Ne yapayım ne diyeyim bu adama oofff günlük. Allah hayırlısını versin.

Pazar günü uyanır uyanmaz hemen gözlerim doldu. Yaşların akmaması için tuttum kendimi. Çok sinirliydim bağırıp duruyordum baktım bu böyle olmayacak evdekileri kıracağım herşeyi bir kenara bıraktım ailemle birlikte kahvaltı etmenin tadını çıkardım. Sonra bir sürü iş güç. Kardeşim cumartesi günü izne ayrıldı. Pazar günü alışverişe gideriz diye kararlaştırmıştık. İşler bitti kardeşim, çok tatlı bir arkadaşı ve ben çıktık dışarı. O mağaza senin bu mağaza benim gezdik dolaştık. 6 saat boyunca hiç durmadan giy, çıkar, öde. İçim yanıyordu ama belli etmedim. . Üstümden atamadığım yorgunluğum vardı dinlenemedim aksine daha çok yoruldum. Çok güzel bir gün geçirdik. Allah inşallah daha güzel günler nasip eder. Çok şükür be günlük ailem yanımda çalşıyorum arada ufak tefek ağrım sızım olsada çok büyük rahatsızlığım yok. İşte tek derdim paşa ile ne yapacağız onu bilmiyorum.

Çok uzattım günlük farkındayım. Sahip olduğum herşey için rabbime sonsuz şükürler olsun. Allah daha başka dert sıkıntı vermesin. İnsanlar ne acılar yaşıyor bunada şükür. Günlükçüğüm bu günüm nasıl geçerse haftam hep öyle geçer o yüzden bu gün elimden geldiği kadar iyi olmaya çalışacağım üzülmeyeceğim.

Selam söyle benden bütün hanımlara herkese kazasız belasız hayırlı günler diliyorum günlükçüğüm. a.s.

şimdi ben, kalksam;
ve oraya gitsem
parke taşlı sokakları dikkatsizce adımlayan
o güzel çocuğu bulabilir miyim?
yüreği hiç yaşlanmayacakmış gibi duran
haylaz ve sevimli,
baktı mı gözleri yüreğime akan
o meraklı bakışlı çocuğu…

şimdi ben, gitsem;
gençliğim mi?
çocukluğum mu?
mutluluğum mu?
NEYSE KAYBETTİĞİM…?
Yamaca yayılmış küçük şehrin,
kıvrılarak yükselen dar sokaklarına
yavaş yavaş tırmansam,
hiç bakmadığım kadar dikkatli baksam,
özenle yürüsem kaldırımlarında
- hatta uçsam-
ve arasam geçmişimin kalabalığında
kendimi gökyüzüne çarpa çarpa arasam
bulabilir miyim?

Bulabilir miyim pencereye koyduğum çiçekleri?

sevgili günlük satırlarıma başlamadan önce herkeseee günaydınn derr...gözlerindenn öperimmmŞenizsositososito
biraz hüzünlü biraz da mutluyum bugünnnn...
dün sabah annemle babamı yunanistan a yolcu ettik...
c.tesi günü annemdeydim sabah kahvaltıya gittim arkadan ablamla yakışıklı oğlu geldi:lepi:
bütünn günn anneciminn eşyalarını yerleştirdik akşam için güsel güseel yemekler hazırladıkk sonra kocişler geldi babişkom geldi...kayınvalidem de geldii hepberaber yemek yedikk..okadar güzel muhabbetimiz vardıkii anlatamamm sabah 5 te yolcu ettik annemleri kuş misalii gittilerr...sonra sabah 11 gibi konuştuk babamla gümrüktelermiş....
sonra ben babaannemleri aradım merak ettim saat 2,30 gibi babam açtı tlf.gitmişler bilee..oo yarım saati geçti diyoo yollar çok boştu dedii..onlar adına çok seviniyorumm onlarda annelerine kardeşlerine kavuşuyorlar orda be günlükçüm amaa kendi adıma üzülüyorum 1 ayy diyeee:çok üzgünüm:napalım onların mutluluğu için katlanırızz herşeyee..yeterki yüzleri gülsünn...şimdiden çok özledim mis kokulumuuu:asigim:....
günlük nasıl bişeydir bu anne baba sevgisii...allah herkese nasip etsiinn....:Saruboceq::Saruboceq:

sevgili günlük
ben sevgilimi çok özledim. 3 gündür (bugün 4. gün) sesini yarım saat ya duydum ya duymadım. sabah 6 da aramış ama ben duymamışım o fırsatı da kaçırdım yani senağlama görmeyeli de nerdeyse bir ay olucak off offff ne zor bu durum ya. kavuşucam diyodum ağustosta, hala iş bulamadım senağlama günlük var mı bi çözüm senağlama

canım günlük ben bebişimi çok özledim :1no2:biranönce yarın olsun da ultrasondan bana el salladığını görmek istiyorum ama zaman hiç geçmiyoki insanın vücudunda iki kalbin atması ne kadar güzel :CüvCüv:herkese nasip etsin ALLAHIM sende dua et olur mu günlük seni seviyorum hoşçakal:asigim:gamyoncuiremsu

Her gelen bizden bir şeyler götürür, biz her gittiğimizden bir şeyler koparırız...
Her sayfası ayrı renklerden, ayrı kalemlerden yazılmış, ayrı dudakların söylediği "Seni seviyorum"ları duyarız...

Bir sonrakine daha donanımlı olmak yerine, daha titrek gitmemizin sebebi budur...
Terkedişler, daha büyük yüreklere göç edişler, o günün egolarına birer saraydı belki...
Ama artık eminim ki; bir sonraki acının gecekondusunda güçsüz kıvranışlarımız bundandır...

Yüreğini pek nadasa bırakmayan bir hayatın ortasında bu “Kalp itirafının” faydası olur mu bilmem...
Ama kendimle savaşım ve duygularımla verdiğim o sayılı mücadeleden çıkardığım sonuç bu...

BEN GELDİMM GÜNLÜĞÜMMMMM. BUGÜN BAYAĞ Bİ YORULDUMMMNEMİ YAPTIM HEEMEN ANLTİMM :)BUGÜN 12 GİBİ UYANDIM ABLAMIN TELİNE VE BİZE GELSENE CANIM SIKILIYOR DEDİ TAMAM HEEMEN GELİM DEDİM KALKTIM YÜZÜMÜ YIKADIM YATAĞIMI TOPLADIM YARIM PİJEMA ALTIMLA ASKILI Bİ BADİ GİYDİM GÜNEŞ GÖZLÜĞÜMÜ ALDIM AYNANIN KARŞISINA GEÇTİM SAÇIMI DÜZELTMEK İÇİN SONRA BAKTIM KENDİME YOK YOK BELİNAY KALK Bİ MAKYAJ YAPTİM GİTTİM SÜSLENDİM PÜSLENDİMM :) KIYAFETİMİDE DEĞİŞTRDİM SONRACIĞIM AÇIKTIM EVDEN ABLAMA GİTTİM GİDERKEN SİGARADA ALDIM ONA VE ENİŞTEME BELKİ BİTMİŞTİR DİE Bİ KIYAK OLSUN BENDENN DEDİM :) SONRACIĞIMA ABLAMDA GÜZEL Bİ ÇAY İÇTİK ÖNCE SONRADA KALKTIM BİRAZ EV İŞİ YAPTIM SEN OTUR BEN YAPICAM DEDİM VER BANA ŞORTLARINDAN BİTANE ŞU KOTU ÇIKARİM DEDİM GİYDİM ŞORTU BAŞLADIM EV SİLMEYE TOZ ALMAYA SONRA ÇAMAŞIRLARI VARDI ALDIM KATLADIM AL DEDİM BUNLARI SEN DÜZENİNE GÖRE YERLEŞTİR :)BEYAZLILAR ÇIKTI MAKİNADAN ALDIM ONLARIDA ASTIMMM :)BUGÜN SANIRIM BAYAĞ HAMRATTIM ABLAM DEDİKİİİ CANIM KARDEŞİMMM YARIN YİNE GELSENE :) HADİ DEDİM ALIŞMAA BUKADARRR :) SONRA ENİŞTECİĞİM GELDİ İŞTEN ERKE ÇIKMIŞŞŞ OHH DEDİM SÜPER OLDUU ÖZLEMİŞTİM SENİ DEDİM GELDİ ENİŞTE BALDIZ SOHBET ETTİ ÇOK SEVERİM ONLA SOHBETİİİ..ABLAM HEMEN YEMEK YAPMIŞ O ARADA SÜZME MERCİMEK ÇORBASI SALATA VE SOSLU MAKARNA:) YEMEĞİMİZE YEDİK SONRA DEDİMKİ HADİ BENİM KOZMETİK ÜRÜNÜ ALMAM LAZIM ENİŞTECİĞİM BERABER GİDELİM OLURMU DEDİM OLUUR HAD İÇIKALIM DEDİ ÇIKTIK GİTTİK VE DELİ GİBİ ALIŞVERİŞ YAPTIM :) sırf kozmetik ürünü aldımmm : )fondoten pudra rimel parlatıcı terecota allık sonracıma eqaul parfüm ve vücut losyonu vee fiery parfüm aldımm yarında OLİVYUMA gidip babet ayakkabı ceket pantalon akım alıcamm :))))AŞKIMLA BERABER GİDİCEZ YARINN ENİŞTEM VE ABLAMDA GELİCEK SONRADA YEMEK YEMEYE GİDİCEZZ BÖYLE İŞTEE ŞİMDİDE EVDE KEYİF YAPIYORUM

sevgili günlük
sevgilimin işi bitmişti sabaha karşı 7 de ama bilgisayarlardan 8 ine virüs girmiş yeniden kurucakmış, bu gece de onsunum yani senağlama çok özledim günlük çoooook durumlar vahim kim bilir nasıl görüşücez, pazartesi 7. yıldönümümüz. artık evlenelim istiyorum ben günlük ama işte babamla bile tanışamadı senağlama önce babam istemedi tanışmayı, babam kabullendiğinde de onun durumu yoktu senağlama ama daha fazla geciktiremeyiz günlük tanışmayı, ne yapıcam ki? ders de çalışamıyorum bir sürü sorunum olduğu için. çalışmam da lazım. bu saat oldu hala kk da moral bulmaya çalışıyorum... bi sarılsam bi öpsem bi çeksem kokusunu bütün kötü şeyler geçer biliyorum günlük ama bilmekle olmuyo işte neyse günlük ben organik belama geri dönüyorum bi de mezun olamıyıp hepten dert almıyım başıma, sevgilimde yok gene konuşamıycaz saatlerce yani, ders çalışıyım bari senağlama

selam günlükçüm, bir haftadır yoğun bir şekilde devam eden karın ağrılarıma yenik düştüm, pes ettim, birazdan doktora gidiyorum, umarım önemli birşey yoktur

günlükçüm benim için dua et olur mu, tatil yaramadı galiba, tüm kızlara selam olsun

HERŞEY NEDEN BU KADAR ZOR BE GÜNLÜKK...:1ninca:
YADA BANA MI ZOR GELİYOR GÜNLÜKK SÖYLEE...
BENDE Mİ PROBLEM VAR İNSANLARDAMI, HAYATTA MI:uhm:
ÇOK YILDIM HERŞEYDEN HERKESTEN..TUTUNACAK DALIM KALMAMIŞ GİBİME GELİYOR..VE KİMSEYE BİŞEY SÖYLEYEMİYORUM..BUNALIYORUM BEN..
AMA NEDEN KİMDEN...
HAFİFTEN BUNALIMA MI GİRİYORUM ACABA.......
YOKSA BENİ ZORLA BUNALIMA MI SOKUYORLAR..
HERKESİN BENİM BİLDİKLERİM DOĞRU DERKEN KARŞISINDAKİNİ NEDEN DÜŞÜNMEZ...İLLAKİ ONUN DEDİKLERİNİ YAPMAK ZORUNDAYMIŞIZ GİBİ...
YOK YOKK GÜNLÜK BEN ANLADIMM HERŞEY ZORR HERŞEYY....
İYİ NİYETE SAYGI YOK KETUM OLACAKSIN..kötükedihüso
BEN ÇOK ZORLANIYORUM HAYATTT......
BUGÜNLERDE İYİCE TÜKENDİĞİMİ HİSSEDİYORUM.....senağlamasenağlama
AMA NAFİLE YAPACAK BİŞEYİM YOK..
BÖYLE DEVAM ETMEK ZORUNDAYIMM HERŞEYE HERKESE İNATTTT:a015:

Günlük yaa günlerdiir sadece bunu düşünüyorum, ve bütün konuştuklarımız kafamın içinde dönüüüp duruyo...
Çok kırıldım çoook...beni yanlış tanıdı,yanlış anladı...
Olabilirdi, belki çok da güzel olurdu...ama olamadı ve olmayacak...artık düzelecek yanı kalmadı...düzeltmek için ikimiz de çok yorgunuz zaten...aslında aynı şeyi istiyoruz ama bi anlayamadık ki birbirimizi...
Aslında o haklı ben yine saçmaladım her zamanki gibi...
Neyse hayırlısı böyleymiş demek ki...
Şimdi ne diyo bu be? diyosundur boşver günlük böyle kalsın...aslında böle şeyleri gece yazarım genelde ama bu konu sürekli aklımdaa bi yere yazmasam kafayı yicektim...
sağol günlük
öptüm seni ve sevenlerini=)

Merhaba Günlükçüğüm,

Bu gün uyuşuğum tembelim.benneyaptımki Kardeşlerim ablamda gezip eğleniyorlar annem babam ve ben kaldık. Meğer ne zormuş evde tek çocuk olmak. Alışmışız gürültüye paırtıya cıvıltıya kahkahalara. . Aile bireylerinin herhangi biri evde olmasa ev bomboş geliyor. Allah eksikliklerini göstermesin. Annemi çok özlüyorum günlük hep yanında olmak istiyorum akşam olsada yüzünü görsem diyorum. Babamın uzun süredir sebepsiz yere çalışmaması hepimizi çok üzüyor ama annem daha çok üzülüyor.bende hem babama hem anneme üzülüyorum. Geçen gün mutfakta sohbet ediyorduk "Korkuyorum. Sizlerin evliliğini göremeyeceğim diye. Bizim sülalede ırsi kadınlar uzun ömürlü olmuyor. Aniden ölüp gidiyorlar bende sizleri bu şekilde bırakıp gitmek istemiyorum" senağlamaDedi Bir an olurmu anne ne diyorsunsen Allah uzun ömür versin kimse ne kadar yaşayacağını bilemez böyle düşünüp üzme kendini inşallah evliliğimizide daha sonrasınıda görürsün dedim. Sonra düşündm dediği doğruydu aslında anneannemi, annemin teyzesini genç yaşta kaybettiksenağlama. Çok korkuyorum günlükçüğüm anneme birşey olursa diye.Kadıncağız hayatını yaşayamadı hala daha sıkıntı çekiyor.Doğum kadar doğal olan o acı olay yaş, zaman, gençlik, güzellik dinlemiyor. Allahım anneme hayırlı uzun ömürler ver. SENİ ÇOOOOOK SEVİYORUM ANNEEM.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…