Kadınlar Köyü

beğen butonu geldi iyi oldu ancak çoluğun çocuğuln elinde oyuncak olmasın ya :KK9::KK9:

misal yaşça küçük bizim bıdıkcan diye tabir ettiğimiz bi üye var,geçen günlerde bana mesaj atmış beni artık neden beğen miyorsun,bir sorun mu var diye :KK60:

yaş sınırı getirilsin,25 den küçükler de olmasın bu buton :KK53:

Sen beni de begenmiyorsun,gozumden kacti sanmasa:KK53:

Biyolojik yaş için değil de akıl yaşı için bu uygulama olsa sorun kalmaz. :KK31:
Bazen o yaşta bir insan bu tarz bir yorumu yazıyı nasıl yazar diye hayret edebiliyorum...

evet akıl yaşı doğru tespit :KK9: benimde şok olduğum yorumlan olabiliyor ama susup geçiyorum.

var ya piskolata burayı basıp beni hançerleyecek şimdi :KK53:

ama bunlar normal ya..bende bunu yapmıştım birine :)

o beğen butonu msjımı kimse üstüne alınmasın aman haa..sevo hanım ile aramızda bi espiri o..kendisi henüz 25 yaşında bi çıtır olduğu için ona bıdıkcan diyoruz,olay bu :KK1:

zaki kendisi gelince öldürecek beni o bana yeter :KK14: büyüklere de hiç hürmeti yoktur :KK14:

:KK9::KK9:

o beğen butonu msjımı kimse üstüne alınmasın aman haa..sevo hanım ile aramızda bi espiri o..kendisi henüz 25 yaşında bi çıtır olduğu için ona bıdıkcan diyoruz,olay bu :KK1:

zaki kendisi gelince öldürecek beni o bana yeter :KK14: büyüklere de hiç hürmeti yoktur :KK14:

Beni kastettin biliyorum. 26 yaşındayım. 1 küçük söyleyerek hedef şaşırtma kadesa :KK1:
Burada kötü içeriğe basan olmaz, en azından şimdilik, sinir bozucudan sonra insan diken üstü oluyor tabii :KK9:
Herşey kib kib kib.:KK20:

hıı ben hiç üstüme alınmadım zati 29 yaş olunca :KK37:

Beni kastettin biliyorum. 26 yaşındayım. 1 küçük söyleyerek hedef şaşırtma kadesa :KK1:
Burada kötü içeriğe basan olmaz, en azından şimdilik, sinir bozucudan sonra insan diken üstü oluyor tabii :KK9:
Herşey kib kib kib.:KK20:

beni anlıyorsun dimi :KK9:

Gunicen,yaştaşız :KK14:

olsun,bizde çıtırız :21:

:KK3::KK3: geldimmmm işimde bitti sonundaaa canımda bir kahveeee istedikiiii sormayınnnn :KK14::KK14:
$turk-kahvesi.jpg

buyur ablaaaaa....

X