Kadınlar Köyü

Aaaa öyle mi..Dudullu da inecem ama keşke vakit olsaydı canım...:KK31:

Evet saç olmayınca ve kızım da süsüne düşkün olunca mecburen :KK1: Sağolasın canım :)

Büyük avantaj..:nazar: Benimki rejim koruma,fizik koruma endişesi değil,sadece damak zevki..Oldu mu yerim ama hiç ah şu olsa da yesem diye aramıyorum.....Sütlü tatlıları tercih ediyorum genelde...

Aslında hamur neticede çok da iyi değil de :KK1: Yaş 25 i geçti artık almaya başlıyorum yavaştan...
Spor olmasa :KK37: Feciydi durumum.... :emir_bebek:

Oğlanın saçlardan daha iyi olurdu modeller... Kızın hem sarı hem azcık saç :KK1:
Babasının kızı... :KK31:
Bu arada 3. çocuk demiştin? Yok dimi birşeyler?

Valla hala adet olmadım..Hamile değilim test yaptım...3.çocuk isteğim azalmaya başladı sanırsam..Benim eşimin saçları 30 undan sonra dökülmüş..Çocukken baya saçlıymış..Görmüşsündür fotolarda...Şu an evde kendi kazıyor...Dr çok gür saçları dedi Almina için...Ama daha önce de dediğim gibi saç rengi büyük değişim gösterdiği için...Gittikçe sarışın oluyor kızım...:KK1:

Son düzenleyen: Moderatör:
Kendini hazır hissettiğinde......Hayırlısı...:KK34:

Bir topik vardı evlenmekle alakalı.
Oraya bir yazmaya başladım yazdıkça yazasım geldi. :KK53:
İnsanı bazen endişeler sarıyor hakikaten :KK31:
Evlilik de zor yaşım 1 sayı yukarı her attığında biraz daha korkum artıyor gerçeklerle yüzleşmekten zor vallahi. :KK36:

Bir topik vardı evlenmekle alakalı.
Oraya bir yazmaya başladım yazdıkça yazasım geldi. :KK53:
İnsanı bazen endişeler sarıyor hakikaten :KK31:
Evlilik de zor yaşım 1 sayı yukarı her attığında biraz daha korkum artıyor gerçeklerle yüzleşmekten zor vallahi. :KK36:

Ortalığı Bulandırmamak İçin Yazmadım Bende O Topikteydim..
Yanlış Şeyler Okudum..
Herkes Mutsuz..

İnsan Hayatının Hiç Bir Evresinde Ben Mutluyum '' İyi ki Evlenmişim '' Demez mi ?
Ne Bileyim Ben Kimseden Bir Şey Anlamadım..:KK50:

Offf şu bebeğini yolda yürürken doğurup bırakan kızı ve ailesinin videosunu izlediniz mi ?? Yuh dedim yaa...Nasıl bir vicdan...Tüylerim ürperdi...Kamera şakası mı diye düşündüm...Şehirler arası yolculukta da kızın biri yarım saatlik molada tuvalette doğum yapıp bebeğini bırakıp çıkmış...:KK53: :KK53: :KK53: :KK53:

Bazıları yıllarca uğraşır,bazıları da çabucak sahip olup çöpe,yola atar işte.......:KK50:

Allahın imtihanı ........

Esmerbomb mesaj sayısını yükseltmek için yanlış yollara başvuruyor galiba :KK1:
Komşu köye baskın yaptı ama sonu fena olabilir. :KK53:

Esmerbomb mesaj sayısını yükseltmek için yanlış yollara başvuruyor galiba :KK1:
Komşu köye baskın yaptı ama sonu fena olabilir. :KK53:

Beni görünce kaçtılar hayal.:KK9::KK9:
Ortalık boş sanıp kinlerini kusacaklardı ama,geri püskürttüm.:KK9::KK9:

Offf şu bebeğini yolda yürürken doğurup bırakan kızı ve ailesinin videosunu izlediniz mi ?? Yuh dedim yaa...Nasıl bir vicdan...Tüylerim ürperdi...Kamera şakası mı diye düşündüm...Şehirler arası yolculukta da kızın biri yarım saatlik molada tuvalette doğum yapıp bebeğini bırakıp çıkmış...:KK53: :KK53: :KK53: :KK53:

Bazıları yıllarca uğraşır,bazıları da çabucak sahip olup çöpe,yola atar işte.......:KK50:

Allahın imtihanı ........

Ben O Yolda Yürüyüp Bırakan Kızı Anlamadım..
Neden mi ?

Çünkü Bebek Pat Diye Düştü..:KK53:
Bu Bebeğin Göbek Bağı Bilmem Nesi Yok mu Anlamadım Ben..:44:
Doğurmak Bu Kadar Kolay mı ?:26:
Ben Niye Korkuyorum.. :KK1:

X