Kadınlar Köyü

Yeni nesil zaten bir başka... Resmen liseli kızların üzerinden üniformayı çıkart kadınsı bir kıyafet giydir bakıp dersin bu 30 yaşında. Hiç liseli gibi değiller...
Oooo hem de nasıl..Saçlar boyalı,kaşlar alınmış ip gibi..Tırnaklar uzun.....

Ada bu arada gerçek adın mı bilmiyorum ama ben Ada ismini çok severim..Erken doğumla kaybettiğim ilk ikizlerimden kız olanına da Ada ismini vermiştik.......

Erkek kardeşim lise 1'e gidiyor. Kız arkadaşının resmini gösterdi şaştım kaldım inanamadım. Bu kızın senin yaşıtın olduğuna eminmisin dedim. Birde ilkokuldan beri beraberlermiş evleniceklermiş ileride :)

Erkek kardeşim lise 1'e gidiyor. Kız arkadaşının resmini gösterdi şaştım kaldım inanamadım. Bu kızın senin yaşıtın olduğuna eminmisin dedim. Birde ilkokuldan beri beraberlermiş evleniceklermiş ileride :)

Üniversite yıllarımda ara tatillerde ufak tefek işlere girerdim..Harçlık olsun diye...Evlerde kapıdan ansiklopedi vs satardık...Bir gün kızın biri açtı kapıyı...30-35 yaşlarında bir hanım sandım...Meğer 17 yaşındaymış...Arkadaşla 17 miii ?? diye elimizde olmadan bir şaşkınlık ifadesi geçirmiştik...Acaba yaşını mı küçültüyor,yok canım doğru diyordur,amma da büyük gösteriyor ya diye bir sürü şey geçmişti akımızdan...Tabi kızı rencide etmedik öyle yaşından büyük duruyorsun diye.....

Ada bu arada gerçek adın mı bilmiyorum ama ben Ada ismini çok severim..Erken doğumla kaybettiğim ilk ikizlerimden kız olanına da Ada ismini vermiştik.......

Gerçek ismim değil ama benimde çok sevdiğim bir isim ve kızım olursa adını ''Ada'' koymayı düşünüyorum daha doğrusu düşünoyoruz diyeyim. Çok üzüldüm gerçekten. Galiba yine ikizlerin var sanırım. Sanki yazılanların arasında gördüm öyle birşey yazdığını yanlışta hatırlıyor olabilirim.

Kaşlar İp Gibi mi..
Olur mu Canım, Yeni Moda Balta Girmemiş Orman Misali Geziyorlar.. :KK1:
Bir de Kalemle Boyuyorlar.. :KK1:

Bir de Olgun ve Dolgun Erkeklerden Hoşlanırlar..
Tecrübeli + Evli Olsun İstiyorlar.. :KK1:

Gerçek ismim değil ama benimde çok sevdiğim bir isim ve kızım olursa adını ''Ada'' koymayı düşünüyorum daha doğrusu düşünoyoruz diyeyim. Çok üzüldüm gerçekten. Galiba yine ikizlerin var sanırım. Sanki yazılanların arasında gördüm öyle birşey yazdığını yanlışta hatırlıyor olabilirim.

Evet tam 1 sene arayla 2 kez kız -erkek ikizlerime hamile kaldım...Allah ın takdiri..

Kızım Selin Almina ve oğlum Serkan Çınar...İlk bebeklerim kızım Ada ve Oğlum Ege idi..Tekrar aynı isimleri koymak istemedik çünkü bu ikizlerim onların yerine geçsin diye değil,onların kardeşleri sadece......

Haklısın... :KK1: Bu arada doğu ne durumda?
Geçen sene Kasımın 1 inde karı görmüştük. Bu sene soğumaya başladı mı oralar?

İnanırmısın şaşılacak derecede hava güzel ki bizim burası Doğu Anadolunun en soğuk yeridir. Hava güneşli yağmur yok kar yok . Gündüz güneşli ama geçen gece -1'i gördük ve akşamları kaloriferleri yakıyorlar. Ben bu sene çok soğuk olacağını düşünmüyorum çünkü geçen yıl çok soğuk oldu.Neredeyse ekim ayından haziranın ortasına kadar kar hiç kalkmadı. Beyaza bakmaktan artık gına gelmişti. Güneş duasına çıkıyordum :)

Kaşlar İp Gibi mi..

Moda bir ara böyle oldu doğru.
Kalın kaş modası var :KK53:

İnanırmısın şaşılacak derecede hava güzel ki bizim burası Doğu Anadolunun en soğuk yeridir. Hava güneşli yağmur yok kar yok . Gündüz güneşli ama geçen gece -1'i gördük ve akşamları kaloriferleri yakıyorlar. Ben bu sene çok soğuk olacağını düşünmüyorum çünkü geçen yıl çok soğuk oldu.Neredeyse ekim ayından haziranın ortasına kadar kar hiç kalkmadı. Beyaza bakmaktan artık gına gelmişti. Güneş duasına çıkıyordum :)

Bizimki de isyanlardaydı :KK53: Şansına hemen hemen her gün kar yağdı.
Umarım basit bir kış olur sizin açınızdan... :KK3:

Evet tam 1 sene arayla 2 kez kız -erkek ikizlerime hamile kaldım...Allah ın takdiri..

Kızım Selin Almina ve oğlum Serkan Çınar...İlk bebeklerim kızım Ada ve Oğlum Ege idi..Tekrar aynı isimleri koymak istemedik çünkü bu ikizlerim onların yerine geçsin diye değil,onların kardeşleri sadece......

Ne güzel en azından acınız bir nebzede olsa hafiflemiştir yeni ikizlerinizle. Derdi veren Allah dermanınıda veriyor. Sadece biraz sabretmek lazım. Bu arada ne güzel iki seferde ikiz olmuş ve biri kız biri erkek.

Kaşlar İp Gibi mi..

Tek kaş olmadıktan sonra eğer çok karman çorman değilse kalın kaş hoşuma gidiyor..Mesela Brooke Sheldis tarzı sık ve düzgün kaşlıysa hoş duruyor..Yüze masumiyet katıyor...İnce kaş çok daha büyük ve kadınsı gösteriyor...

Dedem asker olduğu için çok yer gezmiş babamlar...Tabi doğuda da kalmışlar yıllarca...Babam Ağrı da eksi 46 dereceyi gördüklerini söyler....

Ne güzel en azından acınız bir nebzede olsa hafiflemiştir yeni ikizlerinizle. Derdi veren Allah dermanınıda veriyor. Sadece biraz sabretmek lazım. Bu arada ne güzel iki seferde ikiz olmuş ve biri kız biri erkek.

Eh bi nebze..10 çocuğum daha olsa onların acısı geçmicek..Herşey dün gibi taze...Daha dün mezarlarına gittik....

X