Kadının Düşmanı Yine Kadın, Problemli Kadınlar

Bunu yazan adam muhtemelen kk okuyor fazlaca ve toparladı bu bilgileri,ve yine muhtemelen sallıyor, bosanmama sebebide çocukmuş buradada fazlaca bosanmama sebebi olarak gösteriliyor ya. Bizde oturduk tartışıyoruz. Ben böyle kadınlar yok hepimiz pürüpak,bakımlı,şıkır şıkırız demiyorum ama bu kadarıda olmaz yani,sallamasyon olduğunu düşünüyorum, kk versiyonu ile fake
Zaten bir insanın kendinide,eşinide bu kadar yerin dibine sokabilmesinin ve ısrarla aynı evde yaşamasının başka bir açıklaması olamaz.

Emin misiniz ? Bdv'de kaç tane konu gördüm ''aldatıldım/şiddet gördüm/eşimi artık sevmiyorum ama çocuğum var'' diye.Bence farksız.Adam eşini sevmiyor kendi gözüyle eşi böyle bir kadın ama çocuğu olduğu için katlanıyor.Bence gayet olası.
Ha bu bir insanın bakış açısı.Belki de anlattığı kadar kötü değildir ama hiçbiri bana hayali-asla olamayacak bir davranış gibi de gelmedi.
Bence şu an objektif bakamıyoruz çünkü yazılanlar ayrı ayrı hiç de yanlış değil.Telefon listesi ''yanındaki kimdi???''ler hiç uzak değil yani kendimizi kandırmaya gerek yok.Ha erkekler farklı mı ? Hayır değil.

Emin değilim,bu benim fikrim. Kk okuyup hatta abartıp dalga geçmek amaçlı aptal saptal konular açan insanların,burdan esinlenerek böyle bir profil çizmesi muhtemel. Gerçekse zaten eşinden nefret eden,kaşının üzerinde gözü olmasi bile batacak bir adam var ortada. Kadında belliki bu adama bayılmıyor,bu da bir gerçek ama inanmıyorum gerçekliğine şahsen. Buraya taşınmış olmasıda bu fikrimi destekliyor gibi. Asağiya bakiyorum,kullanıcıdan çok ziyaretçi var,bu konunun bana hissettirdiği bu maalesef.

Katılıyorum. Burdaki dertleri okurken ''ozellikle eşim benden soğumuş " cümlesini her gördüğümde bu ihtimaller de geliyor aklıma. kadin hakli da olabilir ama bu tek secenek degil. Bunlar da soğuma sebepleri sonuçta.

Kilolarini cocuga baglayan, cocuk dogduktan 5 yil sonra bile "ayyyy bwn dogum yaptim amaaaaa" diyenlere doguma ragmen hala guzel gorunen bin tane kadin örneği gösterebilirim

Tamam konu yalan olsun.İçeriği hakkında ne düşünüyorsunuz peki ? Şurda yazanların hepsi olmasa bile ayrı ayrı üstünde taşıyan hiç kadın yok mu sizce ?

Tamam konu yalan olsun.İçeriği hakkında ne düşünüyorsunuz peki ? Şurda yazanların hepsi olmasa bile ayrı ayrı üstünde taşıyan hiç kadın yok mu sizce ?
Ilk alıntıladığınız mesajıma dönüp okursaniz ne düşündüğüm yazıyor,ha siz okumadan yazmış olmak için yaziyorsanız bilemem. Yine kısaca belirtiyorum ,zaten kadınların hepsi mükemmeldir gibi bir düşüncem yok,savunduğum bu değil rahat olun. Ben bu kadar da olmaz diyorum.
Umarım anlatabilmişimdir.

17 sayfa yorum var,hiç bir kadın da bende bunlari yapiyorum diyip özeleştride bulunmamiş sadece birbirimizin yorumlari üstünden gitmisiz

Konu sahibinin paylasiminda herhangi bir art niyet bulmadim ama ,tercih edilen yol yanliş yani bu yazıyı paylasip tepki toplayacagina baska bir baslik atip baska bir icerikle konu acmis olsaydi eminim daha faydali olabilirdi

Sayfalar onceki yorumuma ek olarak bu kadar maddedin tek bir kadinda toplaanmasi neredeyse imkansiz ..zaman zaman ya da her zaman bazı maddelerini tasiyabiliriZ o ayri ama hepsi mümkün degil diyorum

Ayrica bu zat-ı muhterem o kadar seyden sikayet edip neden bosanmamis anlamadim birde üstüne cocuk yapmis onu hic anlamadim

Bu kadar da olmaz diyenler kayinvalide ya da gorumcelik veya eltilerini psikopat ya da cadı gibi anlatmasın. Onlar da kadın sonucta
Bana söylüyorsanız şayet ki muhtemelen öyle ,kayınvalideme ,eltime yada görümceme değil cadı,psikopat tek bir kötü laf ettiğimi kanıtlayın buyrun.
Ben kimseyi böyle tanımlayamam şahsen,hayatımda kimseden böylesi nefret etmedim,zaten böyle bir durum olsa mazoşist değilim ki aynı evde yaşayayım. Bunu yazan adam şayet bunlar gerçekse mazoşist olmali hala böylesi bir kadınla aynı evde yaşadığı için.

Genel söyledim sizin hiç bir konunuzdan haberim yok. O cümle size ait olabilir ama o cümle üzerinden bunu söyleyen herkese o hitap. Bu kadarını anlayamıyor musunuz da üstünüze aliniyorsunuz? Üstelik bdv cadı kaynana ve gorumce hikayeleriyle doluyken

Ne var mesela? Kocasinin telefonunu karistiran kadin mi? Evet var. Burda bir kadin galiba aldatiliyorum, kocamin telefonu hep sifreli, ve ya mesaj geliyor ve ya şu bu oluyor tarzinda bir konu acinca, hepimiz ayni seyi tavsiye etmiyor muyuz? Gizlice telefonuna bak diye.
Bir kadin kocasinin telefonunu, sosyal medya hesaplarini kurcaliyorsa, mutlaka suphelendigi birsey oldugu icindir. Eee napalim simdi? Igrenc yaratiklar mi olduk hemen telefon karistirinca? Bu sadece tek bir ornek.

Benim mesajimin altına benim cümlemle yorum yazdığınız için olabilir mi acaba?
Okudugumu gayette anlayabiliyorum çok şükür.
Neyse bir dahakine doğru yerden vurursunuz inşallah, bu gol olmadi.
Size iyi forumlar.

bunların hepsinin bi kadında toplanmış olabilecegini pek sanmiyorum...
ama çoğu maddeyede sahip bi tanidigim vardi.
vardı diorum cunku
artık görüşmuyorum.
Tıpkı bu tarz bi psikopatlik derecesindeydi..
He adam nie hala boşamadi onuda bilmiyorum...
aklımda almıyor.
aldatiyomudur ? onuda bilmiyorum!

yırmıh iydir hoşdir bağzılerıne yırmıh yaraşır

Nereden biliyorsunuz şüphelendiği için karıştırdığını ? Erkek arkadaşının telefonunda çok fazla kız olmasını dert edip silmek için bahaneler üreten çok kız gördüm ben.Aynısı sosyal hesaplar için de geçerli.Bırakalım şu kadın yapıyorsa bir sebebi vardır klişesini bazı şeylerin kadını erkeği olmaz yanlışsa yanlıştır.Ha şüphe ayrı bir konu o tartışılır.Aynı durum erkekler için de geçerli ona bakarsanız.Ben yazıyı neden özellikle beğendim çünkü hep kadın kadına erkeklerden bahsediyoruz,onlardan dert tanıyoruz acaba biz nasıl görünüyoruz onlara göre ?Bizim yanlışlarımız neler tamam belki hepsi bir insanda aynı anda olamaz ya da adam kadından nefret ettiği için gözüne böyle geliyordur ama gerçekten de kadın erkek bence çok yanlışlarımız var.Üstelik yanlış olduğunu bile bile yapıyoruz buna ben de dahilim.Biraz özeleştiri gerek sadece.

Bu adama acıdım da, böyle kaç kadın vardır dünyada?
Gitmiş en arıza tipi özenle seçmiş sanki garibim

Bir de okurken kendi kendime ne kadaannn da iyiyim ben ne kadınlar var ayol dedim.
Benim herif pek şanslı

Bir de bu beye bir geçiniz efendim demek istiyorum.
Bana masal anlatmasın.

Çocuk için boşanmayan bir erkek yoktur yer yüzünde inanmıyorum.
Hele bu kadının yanında kalmasın diye boşanmıyorum diye bir fedakarlığı asla gösteremezler.

Erkek milleti bencildir.

Bir başka kadın tanıyıp, gönlü kaydı mı az biraz mantığına yattı mı bir dk düşünmez çocuğu falan.

Aklı şeyine kaçıverir.

O özveri kadın da var bir tek..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…