Kadın İnfertilitesi Yüzünden Hamiş Kalamayan Bayanların Listesiiii

bende devamlı gelicemde yatmam lazımmm sonu iyi oosunda yatmak sorun degil

slm kızlar nabersiniz nasıl gidio ben bu arada soğan suyu içiyorum bakalım neler olacak 15 soğan suyu sonra bir hafta da incirli havuç suyu içicem bakalım hayırlısı herşeyin siz neler yapıosunuz yokmu yenilikler bakalım canlar herşey gönlümüzce olur inşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşş

hoş geldin canım yine başbaşayız
başbaşada kalamadık kız,eşim pc yi isteyince,çıktım ben,göremedim malesef.
bende devamlı gelicemde yatmam lazımmm sonu iyi oosunda yatmak sorun degil
hayırdır nzo,sen neden yatıyodun canım,ters bi durum mu var?

şifa olsun haticecim,bende bu ay yediklerime çok dikkat ettim,çaylarıma karanfil attım,tahin yedim bolca,e vitamini çok zenginmiş,hücre yeniliyomuş,sonra folbiol ve coraspin kullanıyorum,kan sulandırsın diye,kasıklarımı çektirdim,süt buharına oturdum,heee bide bolca havuç yedim,şu sıralarda yımırtlama günlerim,nasıl iyi çalışmış mıyım,lojistik destek olarak?:119::119::119::128:

hemde baya çalışmışsın canım inşşş hepimize şifa olsun bunlar senin tam olarak sorunun neydi senindemi yumurtalıklarda sorun var cnm benim gibi

hayırdır yetercim neden çok yorgunsun gel yorgunluk kahvesi yapayım sana:79:

canım teşekür edrim
Abimin eşi geldi onunla alış veriş yaptık çocukları için
köyden geldiği için bir güne sığdırmaya çalıştık
sabahta dr götürdüm
işte yordu bu işler beni:26::26::26::26:

neyse canım bunlar güzel yorgunluklar allah bizede kendi çocuklarımız için alışverişe gitmeyi nasip etsin cnm

neyse canım bunlar güzel yorgunluklar allah bizede kendi çocuklarımız için alışverişe gitmeyi nasip etsin cnm

canım yaaaaaaaaaaaaa
inşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşş
inşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşş
en büyük temmenimiz bu

hemde baya çalışmışsın canım inşşş hepimize şifa olsun bunlar senin tam olarak sorunun neydi senindemi yumurtalıklarda sorun var cnm benim gibi
canım,arısütü,bal polen yazmayı unutmuşum.
ben sebepsiz gruptayım canım,aslında yumurtalarım iyi görünüyor ama döllenipte,sonlandığı için,kalitesiz olabilir diye bi ihtimal var,ama ölçülen e 2 lere görede orantılı gidiyoda,nasib olmadı işte daha,birde bende kan pıhtılaşması çıktı,bu sorunda bebeğin rahme yerleşmesine mani olabiliyomuş,ondan kullanıyorum coraspini.
kızlar nasılsınız
ben çok yorgunum bu gün ya

canım,haticeninde deiği gibi,bunlar güzel yorgunluklar,inşallah bi gün kendi çocuklarımızada yapmayı nasib etsin rabbim.

canım
inşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşş
inşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşş

anladım cnm inşşşşşşşş en kısa zamanda bebişlerimizi kucağımıza alırız gerçekten insan kendini boşa yaşıomuş gibi hissedio şükürler olsun ki inancımız var oda olmasa kafayı yer insan heralde insan manen hemde madden çok yıpranıo o yüzden allah hepimizin yardımcısı olsun cnm artık bi yakınımdan bile hamile haberi aldğım zaman onun adına seviniyorum ama kendimi de zor tutuyorum ağlamamak için ki benden sonra evlendi daha bir sene bile olmadı ki istemediği halde oldu hala daha da istem,o bende biz istiyoruz bak olmuo bunun kıymetini bil dedeğimde aklı başına gelmiştir die düşünüorum dün iki kişden hamile haberi aldım ve çok kendimi bitkin hissediyorum arkadaşlar sakın bu dediklerimi yanlış anlamayın tabiki seviniorum onlar bizim gibi uğraşmıolar ama siz benim ne demek istediğimi gayet iiiiiiiii anladığınız düşünüorum ben artık kendimide boş verdim eşim de benim ytüzümden baba olamıo ona çok takıyorum kafama halbuki eşim çok anlayışlı bu konuda üzülücemi bildiği için hiç bu konuyu açmaz ben açtığımda ise hemen olur olur die kapatıo meseleyi bilmiorum artık kızlar ya artık zurnanın zorrttt dedği yerdeyim kafam çok karışık be yaff

canım,o duygu hepimizde oluyo malesef,temmuzun ortasında kuzenim evlendi,ilk koruncaklardı,ertesi ay vazgeçmişler korunmamışlar ve şu an iki buçuk üç aylık hamile,duyduğumda bende çok kötü oldum,hem sevindim,hem kötü oldum,hatta bana,üzülürüm diyede söylemiyolardı güyaaaa.
napalım,bu bizim kaderimiz,onlara vermeyi bien rabbim,bizede vermeyi biliyo ve buna gücü yetiyo,vermiyorsa bi sebebi vardır mutlaka diye düşünmek gerek.
inşallah en kısa zamanda olsun bebişlerimiz.

canım demişsin yainsan kendini boşa yaşıyor gibi hisediyor diye
işte tam anlamıyla öyle
denedir bmiyorum ama bende ömrümün boşa geçtğini düşünüyorum
dün bir yetde 2005 yılı doğumlu çocukların okulumuza kaydı yapılmaktadır yazısını okudumben 2004 te evlendim eğer benim meleğim gelimiş olsaydı okulamı başlayacaktı
benden sonra evlenlerin 2.3 çocukalrı oldu rabb,im sağlık versin
hepsine
ama neden

artık doğal yoldan çocuğu olanlara bakmıyorum benimle bu yola çıkanların bir çoğunu anne oldu (RABBİM SAĞLIK SIHAT İÇİNDE BÜYÜTMEYİ NASİP ETSİN HEPSİNE )ama ben hala tekim kıskanmıyorum hatta çok seviniyorum onlar için ama kendime çok üzülüyorum
ne olacak biizm halimiz diye
RABBİM SESİMİZ DUY NE OLUR NE OLUR
AMİN

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…