Kadın İnfertilitesi Yüzünden Hamiş Kalamayan Bayanların Listesiiii

slm kızlar nerelerdesiniz hiç sesiniz çıkmıo bu ara gene ne oldu bi ara iiiiiyiiiiiz bi ara böle herkes dağılıo neden acaba
:KK16::KK16:

slm kızlar nerelerdesiniz hiç sesiniz çıkmıo bu ara gene ne oldu bi ara iiiiiyiiiiiz bi ara böle herkes dağılıo neden acaba
:KK16::KK16:

evet malesef,ben geldim arada,kimse uğramamış görünce,bişey yazasımda gelmedi hiç.
sen yeni etdaviye ne gün başlıyosun canım?
söylemiş miydim,ben aşılamay geçicem,bu ay boşta kaldım ama,tatile denk geldi gidiş günleri,belkide söyledim,bilmiyorum.:86::86::86:

evet malesef,ben geldim arada,kimse uğramamış görünce,bişey yazasımda gelmedi hiç.
sen yeni etdaviye ne gün başlıyosun canım?
söylemiş miydim,ben aşılamay geçicem,bu ay boşta kaldım ama,tatile denk geldi gidiş günleri,belkide söyledim,bilmiyorum.:86::86::86:

inşşşşşş cnm hayırlısı olsun allah emeklerimizi boşa çıkarmaz inş ben şu ara tedavi görmeyi düşünmüorum bakalım biraz bitkisel kürlerle haşır neşir olmayı düşünüorum cnm :KK3::KK4:

slm kızlar nasılsınız

kimseler gelmiyoropiğe
nedennnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn

4 senelik evliyim 1 senedir korunmuyoduk en sonunda dr a gittim geçen ay yumurta takibi yaptı,yumurtam kiste dönüşmüş ama adet zamanında atıldığını gördük,bu ay klomen tedavisine başladı,klomenimin 4. günü şu an,bundan sonra ne olcak bilmiyorum,pazartesi dr a gitçem,bu arada rahim filmide çektir dedi ama korkumdan çektiremiyorum:KK43: bu arada bundan önceki rutin muayelerimde ne zaman dr a gitsem sol yumurtalığında bir yumurta görünüyor diyordu,bu sağ yumurtalığım çalışmadığı anlamınamı geliyor acaba?

4 senelik evliyim 1 senedir korunmuyoduk en sonunda dr a gittim geçen ay yumurta takibi yaptı,yumurtam kiste dönüşmüş ama adet zamanında atıldığını gördük,bu ay klomen tedavisine başladı,klomenimin 4. Günü şu an,bundan sonra ne olcak bilmiyorum,pazartesi dr a gitçem,bu arada rahim filmide çektir dedi ama korkumdan çektiremiyorum:KK43: bu arada bundan önceki rutin muayelerimde ne zaman dr a gitsem sol yumurtalığında bir yumurta görünüyor diyordu,bu sağ yumurtalığım çalışmadığı anlamınamı geliyor acaba?

canım gbeçmiş olsun
bu tedavini klomenle olanı belki bir kez daha deneyip sonrasında aşılamya geçersiniz
bu arada mutlaka raahim filmi çektirmen gerekiyor (korkunun ecele faydası yok
korkacak bir şeyde yok )eğer kanalarında bir sorun varsa bu tedavilerle boşa uğraşıyorsun demenktir (inş bir sorun çıkmaz ) bu arada eşinde bir spermmiyoğram yaptırmalı
buna görew tedavinin nasıl ilerleyeceğine dr karar verecektir

inşş bebişin süprüz yapar

spermiyograf ve tüm testlerimi yaptırmıştım zaten hepsi normal çıktı,doktorumda herhagi olumsuz bişi sölemedi,şuan sadece takip altındaymışım,bakalım zaman ne gözterecek,rahim filmi için de bilmiyorum yaa,hala kendi kendime erteliyorum..

spermiyograf ve tüm testlerimi yaptırmıştım zaten hepsi normal çıktı,doktorumda herhagi olumsuz bişi sölemedi,şuan sadece takip altındaymışım,bakalım zaman ne gözterecek,rahim filmi için de bilmiyorum yaa,hala kendi kendime erteliyorum..

canım diğer testlerde sorun olmaması güzel
ama rahim filmini her şert isterler
yukarıyada yazdın eğer sorun varsa kalalarında bu tedaviler boşuna yapılmış olur
onun için ertelemeden çektir
hem 3.5 dk süren bir işlem adet ağrısoı kadar ağrın oluyor

canım hiç vakit kaybetmeden çektiirr inş. bi sorun yokturda şayet varsa hemen önlem alınır ona göre tedavi olursunn ...bundan kaynaklaan bir sorun varsa yanlış tedavi uygulanmış olur...

ist anadolu yakasında anesteziyle rahim filmi çekilen bir yer biliyormusunuz?

Son düzenleme:
inşşşşşş cnm hayırlısı olsun allah emeklerimizi boşa çıkarmaz inş ben şu ara tedavi görmeyi düşünmüorum bakalım biraz bitkisel kürlerle haşır neşir olmayı düşünüorum cnm :KK3::KK4:
hayırlısı canım,canın ne zaman istiyosa,o zaman devam edersin tedaviye,belkide kendiliğinden gelir bebişin.inş.
slm kızlar nasılsınız

kimseler gelmiyoropiğe
nedennnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn
geliyozda,buluşamıyoz galiba,birde heralde kadın infertilitesi sadece üçümüzde var türkiyede sanırsam::KK53:
4 senelik evliyim 1 senedir korunmuyoduk en sonunda dr a gittim geçen ay yumurta takibi yaptı,yumurtam kiste dönüşmüş ama adet zamanında atıldığını gördük,bu ay klomen tedavisine başladı,klomenimin 4. günü şu an,bundan sonra ne olcak bilmiyorum,pazartesi dr a gitçem,bu arada rahim filmide çektir dedi ama korkumdan çektiremiyorum:KK43: bu arada bundan önceki rutin muayelerimde ne zaman dr a gitsem sol yumurtalığında bir yumurta görünüyor diyordu,bu sağ yumurtalığım çalışmadığı anlamınamı geliyor acaba?

hayır,kesinlikle o anlama gelmiyor,iki tarafta çalışıyodur mutlaka,sana denk gelmemiştir sadece.

hayırlısı canım,canın ne zaman istiyosa,o zaman devam edersin tedaviye,belkide kendiliğinden gelir bebişin.inş.

Geliyozda,buluşamıyoz galiba,birde heralde kadın infertilitesi sadece üçümüzde var türkiyede sanırsam::KK53:

Hayır,kesinlikle o anlama gelmiyor,iki tarafta çalışıyodur mutlaka,sana denk gelmemiştir sadece.

sadece üçümüzmü:KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60:

bende varım oldu 4 ::60
ah canım,hoş geldin ama keşke infertilite olömasaydık,sayımız çoğalmasa di miiiii
ama genede iyiki bulmuşuz kk yi,bilmediğimiz pek çok şey öğreniyoruz,sorunlarımıza çareler geliyo arkadaşlarımızdan,o yüzdende,mutlaka ki varsa kadın infertilitesi,gelsin arkadaşlar,buluşup konuşalım.
4 olduk :KK74::KK74::KK74::KK74::KK74::KK74:
Kızlat yaaaaaa bunlar şaka tabiki
keşke bu sorunlar olmasaydı topikler hiç açılmasaydı
biz olayı artık tii ye alıyoruz
üzül üzül nereye kadar ama:KK60::KK60::KK60::KK60:

tabiki yeter cim,zaten sürekli olayın ciddiyetiyle yaşasak,ne hayattan zevk alırız,ne yaşamak isteriz,şükür ki inançlı insanlarız ve durum ne olursa olsun mutlu olacak bişeyler buluyoruz.:81::81:

ah canım,hoş geldin ama keşke infertilite olömasaydık,sayımız çoğalmasa di miiiii
ama genede iyiki bulmuşuz kk yi,bilmediğimiz pek çok şey öğreniyoruz,sorunlarımıza çareler geliyo arkadaşlarımızdan,o yüzdende,mutlaka ki varsa kadın infertilitesi,gelsin arkadaşlar,buluşup konuşalım.

Tabiki yeter cim,zaten sürekli olayın ciddiyetiyle yaşasak,ne hayattan zevk alırız,ne yaşamak isteriz,şükür ki inançlı insanlarız ve durum ne olursa olsun mutlu olacak bişeyler buluyoruz.:81::81:

çok şükür bu durumdada güle b,liyoruz
çok şükür bir birimizi anlıyoruz :KK48::KK48::KK48::KK48::KK48::KK48:

slm kızlar nasılsınız bakıyorum coşmuşsunuz iyi iyi hep böle gülelim inşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşş:97:

slm kızlar nasılsınız bakıyorum coşmuşsunuz iyi iyi hep böle gülelim inşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşş:97:

evet yaaaaaaaaaaaaaaaa
bazan gel git kimseler olmuyor
hep böyle olalımmmmmmmmmmmmmmmm:KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK54::KK54::KK54::KK54::KK62::KK62::KK62::KK62::KK62::KK62::KK35::KK35::KK35::KK35::KK35::KK35:

çok şükür bu durumdada güle b,liyoruz
çok şükür bir birimizi anlıyoruz :KK48::KK48::KK48::KK48::KK48::KK48:

evet yaaaaaaaaaaaaaaaa
bazan gel git kimseler olmuyor
hep böyle olalımmmmmmmmmmmmmmmm:KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK54::KK54::KK54::KK54::KK62::KK62::KK62::KK62::KK62::KK62::KK35::KK35::KK35::KK35::KK35::KK35:

heyttt beee,bütün kızlar toplandık,toplandık.:KK52:
bak,bundan bile mutlu oluyoz,buluşamassak bile,en azından irtibattayız artık inşallah.:KK31::KK31::KK31::KK19::KK19:

X