Kadın İnfertilitesi Yüzünden Hamiş Kalamayan Bayanların Listesiiii

slm canım hiç böylr birşey duymadım 13 sm lik yumurtaların nereye gidiyor nasıl iş dr ne diyor ertesi gün kanamamı oluyosunki öyle gidiyo üzülme canım inşallah düzelir bu durum :teselli:

vücut yumurtayı fazla görüp imha ediyormuş nasıl amabilmiyorumkismile kanama falan olmuyorum öyle gidiyor sanki sabun köpüğü gibi birden patlıyor yani ortada iz yok anlayacağınız yok mu yaşayan böyle durum kafayı yiycem araştırıyom hiç bir şey bulamıyom:sinifsinif: o kadar iğne vuruluyorum ki karnım delik deşik oldu kızlar iğne vurmaktan gak geldi bide bunun maddi yönü de var boşa çıkan tedavi bu işte bir terslik var ben anlamıyorum?kızlar bir bilen yok mu?lütfen:1hug:

bende aynen hayıtı içmeyi bıraktım sıcaklardanmıdır nedir bilmem aspirin içmeyi bıraktım hergün polen kullanmayı bıraktımmmmmmm herseyi bıraktım

aşkcım,herşeyi bıraktınya,inşhiç ummadığın anda gelcek bebişin,bizim diğer topicten arkadaş,aşılama olcaktı bu ay,geçen ay kist yüzünden ertelenmişti,oda bütün evi falan temizlemiş,hiç dikkat etmemiş yani,zaten kendiliğinden olmuyo,aşılamaya gitcem diye,ama bi bakmış ki hamileeeeeee.rabbim ol deyince bütün sebepler çaresiz kalıyo,inş.bizimde olcak bebeğimiz.opuyorumnanaktan

slm kızlar,kuzecim çok üzüldüm canım,inş tez vakitte şifa bulursun.

sağol kardelen ciğim bu arada size elma sirkesi içtiğimi söyliyim acaip faydalı haberiniz olsun benim e2 seviyesi inanılmaz oldu bilginize hem de bir yandan zayıflamaya yardımcı oluyor. hormonlara takviye sağlıyor... bu arada kardelen msjını aldım sana msj attım umarım yanıtlarsın ilginize teşekkür ederim.:1rolleyes:

aşkcım,herşeyi bıraktınya,inşhiç ummadığın anda gelcek bebişin,bizim diğer topicten arkadaş,aşılama olcaktı bu ay,geçen ay kist yüzünden ertelenmişti,oda bütün evi falan temizlemiş,hiç dikkat etmemiş yani,zaten kendiliğinden olmuyo,aşılamaya gitcem diye,ama bi bakmış ki hamileeeeeee.rabbim ol deyince bütün sebepler çaresiz kalıyo,inş.bizimde olcak bebeğimiz.opuyorumnanaktan

ay ne kadar güzel kardelencim arkadaşın için çok sevindim darısı insallah hepimizin başına isteyen herkese insan böyle güzel seyler duyuncada moral oluyor bi ümit doğuyor bi umut oluyor .geçen gün midem bulanıyordu esim vardı yanımda acaba hamilemiyim neyim dedim eşimde sen hamile kalamazsın merak etme dedi değilsindir dedi çok moralim bozuldu ben zaten hamile olmadığımı biliyorum ama onunda bana öyle demesi pek hoş olmadı.a.s.

kızlaraaaar nerelerdesiniz kimse takılmıyo buralara herkes tatilde heralde :sm_cool:

ben buradayım bir yere gittiğim yok kazık çaktım buralara bu ay enteresan oldu bnm için dr. bize bol istirahat verdiŞeniz:teytey:15 gün sonra yeniden gidecem ultrasona ve tedaviye devam nasip herşey kızlar bu topkte hamişlerimiz diye bölüm açalım herkes adını yazsın hamiş kalanlar ötekiler moral olur ne dersinizolumunekankayizsmile

slm kızlar,epeydir görüşemedik malesef,ben bu ay tedavi görmüştüm ya,sonuç pozitif kızlar,ama kanamam var az az ,o y,zdende yatıyorum.rabbim hepinize nasip etsin inş.daha bişye anlamıyorum,bi değişiklik yok duygularımda,zaten tam tutnmuş değil,dua edin kızlar,sizi seviyorumopuyorumnanaktan

:kardelancim hayırlı olsun inan çok sevindim nezamandır bir güzel haber duymuyoruz inşallah tamamen sımsıkı tutunur bebişin sana rabbim yüzünü güldürsün.:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::lepi: :lepi: :lepi:

ben buradayım bir yere gittiğim yok kazık çaktım buralara bu ay enteresan oldu bnm için dr. bize bol istirahat verdiŞeniz:teytey:15 gün sonra yeniden gidecem ultrasona ve tedaviye devam nasip herşey kızlar bu topkte hamişlerimiz diye bölüm açalım herkes adını yazsın hamiş kalanlar ötekiler moral olur ne dersinizolumunekankayizsmile

kaydirigubbakcemile5 canım bence güzel olur hiç olmassa hamile kalanlara seviniriz yapalım.vereliniortak

slm kızlar,epeydir görüşemedik malesef,ben bu ay tedavi görmüştüm ya,sonuç pozitif kızlar,ama kanamam var az az ,o y,zdende yatıyorum.rabbim hepinize nasip etsin inş.daha bişye anlamıyorum,bi değişiklik yok duygularımda,zaten tam tutnmuş değil,dua edin kızlar,sizi seviyorumopuyorumnanaktan

kardelencim inan çok sevindim gerçekten inşşşşaaaaaaalllllahhhhh sımsıkı tutunsun sna bebğin cnm moralini yüksek tut ne olur kendim için sevinemesemde en azından sizlr için sevineyim en azından tedavin olumlu sonuçlanmış bu da çok önemli allahımdan dileğim bebğini alacağın günüde göstersin inşşşşşşşaaaaaaaaaaaaaaaaallllllllllllllllllllllllaaaaaaaaaaaaaaaaaaahhhhhhhhhhhh sana ve inşallah hepimize:nazar::nazar::nazar:

kardelencim tebrik ederim canım inan çok sevindim insallah Allah bebeğini kucağına almayı nasip eder dualarımız seninle kendine iyi bak canımmmmmm

:kardelancim hayırlı olsun inan çok sevindim nezamandır bir güzel haber duymuyoruz inşallah tamamen sımsıkı tutunur bebişin sana rabbim yüzünü güldürsün.:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::lepi: :lepi: :lepi:

kardelencim inan çok sevindim gerçekten inşşşşaaaaaaalllllahhhhh sımsıkı tutunsun sna bebğin cnm moralini yüksek tut ne olur kendim için sevinemesemde en azından sizlr için sevineyim en azından tedavin olumlu sonuçlanmış bu da çok önemli allahımdan dileğim bebğini alacağın günüde göstersin inşşşşşşşaaaaaaaaaaaaaaaaallllllllllllllllllllllllaaaaaaaaaaaaaaaaaaahhhhhhhhhhhh sana ve inşallah hepimize:nazar::nazar::nazar:

kardelencim tebrik ederim canım inan çok sevindim insallah Allah bebeğini kucağına almayı nasip eder dualarımız seninle kendine iyi bak canımmmmmm

çok teşekkür ederim arkadaşlarım,rabbim hepinize nasib etsin ama çok dua edin olur mu,bugün sanki çoğaldı kanamam,inş.devamı gelmezopuyorumnanaktan

kızlar nasılsınız KARDELENCıM en çokta seni merak ediyorum inşallah haberler iyidir nasıl gidiyobirşeyler hissediyomusun .

X