Kadın İnfertilitesi Yüzünden Hamiş Kalamayan Bayanların Listesiiii

günaydın arkadaşlar,nerelerdesiniz?
:hulya:
kardelencim nasılsın ben öğleden sonra açıyorum çoğunlukla ev işleri falan başkada işim yok sen neler yapıyosun evdemisin devamlı benim gibi baska yaptığın bişeyler varmı ben devamlı yanlızım yaptığım birşey yok evde oturup duruyorum işte :kahve:

:hulya:
kardelencim nasılsın ben öğleden sonra açıyorum çoğunlukla ev işleri falan başkada işim yok sen neler yapıyosun evdemisin devamlı benim gibi baska yaptığın bişeyler varmı ben devamlı yanlızım yaptığım birşey yok evde oturup duruyorum işte :kahve:

iyiyim canım,sen nasılsın,bu topic pek sessiz kaldı yaaa,hatice falanda gelmiyo artık.bende geceleri daha rahat giriyorum canım,ev hanımıyım ama gündüzüm yoğun oluyo genede,elimde işim var,makinada elişi yapıyorum,o yüzden gündüz girsemde bi beş on dakika kalıyorumopuyorumnanaktan

hayırlı cumalar kızlarr nasılsınız?niye buralara kimse uğramıyor artık nerelerdesiniz konuşcak kimse yok kardelencim sen neler yapıyosun mubarek cuma saatinde hepimizin duaları kabul olur inşaallah.:Saruboceq:

iyim canım şimdi gördüm malesef karşılasamadık açıyom kimse yok bakıyom kimse yok nereye gitti bizim kızlar .:sm_confused:

sayfanın en altında kimler okuyor diye yazıyor şu anda kimsenin olmadığını görüyorum kendimden başka yarın yine büyük gün ak mı kara mı belli olacak tek yumurtaya kalınca işimiz çok zor umut da çok az tabii bir de işin stresi canımı çok yanması:KK43::Saruboceq:

slm arkadaşlar nasılsınız ben geldim ama kimse yok buralarda annemde olduğum için giremedim uzun zamandır neler yapıosunuz bakıyorum kimse kalmamış bizim topikte neyse görüşürüz inşallah kimsede iyi haber yokmu arkadaşlar sayfalar bile ilerlememiş aynı duruo varmı böle topiği boş bırakmak kendinize çok ama çooooooooook iyi bakın arkadaşlarım bay bayopuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

sayfanın en altında kimler okuyor diye yazıyor şu anda kimsenin olmadığını görüyorum kendimden başka yarın yine büyük gün ak mı kara mı belli olacak tek yumurtaya kalınca işimiz çok zor umut da çok az tabii bir de işin stresi canımı çok yanması:KK43::Saruboceq:

insallah hersey yolunda gider tatlım iyi sanslar Allah yardımcın olsun.

hayırlısı olsun inşşallah cnm herşey gönlünce olsun kaydirigubbakcemile5

kızlar slmmm bır pc buldum sızlere bakım dedım nasılsınız
herkes ıyımı
yaaaaaaaaaaaa
Özledım sızlerı

nasılsınız kızlar neler yapıyonuz bakalım buaralar ben yine adet oldum bu ay hayıt suyuda içmicem bal karısımıda içmicem sadece süt buharını yapayım diyorum oda yaparsam bakalım kendimi hepten saldım hiç birsey yapmak istemiyorum ooooooofffff ooooooooffffff nolcak benim bu halim bilmiyom

nasılsınız kızlar neler yapıyonuz bakalım buaralar ben yine adet oldum bu ay hayıt suyuda içmicem bal karısımıda içmicem sadece süt buharını yapayım diyorum oda yaparsam bakalım kendimi hepten saldım hiç birsey yapmak istemiyorum ooooooofffff ooooooooffffff nolcak benim bu halim bilmiyom

kızlar merhaba herkesin iyi habere ihtiyacı var ama nasip nasip olursa inşallah güzel olacak ama maalesef her defasında hayal kırıklığı var herhalde zamanı diye düşünüyorum kızlar size bir şey soracağım bende çok enterasan bir durum var dr. sürekli bana bunu söylüyor yumurta takibi olayında iki yumrta oluyor sonra 13 cm e geliyor ertesi gün hokus pokus yok oluyor kendiliğinden gidiyor bu durumu yaşayan var mı bana yazar mısınız bilmiyorumkismile cvplarınızı bekliyorum arkadaşlar:teselli:

bende aynen hayıtı içmeyi bıraktım sıcaklardanmıdır nedir bilmem aspirin içmeyi bıraktım hergün polen kullanmayı bıraktımmmmmmm herseyi bıraktım

kızlar merhaba herkesin iyi habere ihtiyacı var ama nasip nasip olursa inşallah güzel olacak ama maalesef her defasında hayal kırıklığı var herhalde zamanı diye düşünüyorum kızlar size bir şey soracağım bende çok enterasan bir durum var dr. sürekli bana bunu söylüyor yumurta takibi olayında iki yumrta oluyor sonra 13 cm e geliyor ertesi gün hokus pokus yok oluyor kendiliğinden gidiyor bu durumu yaşayan var mı bana yazar mısınız bilmiyorumkismile cvplarınızı bekliyorum arkadaşlar:teselli:

slm canım hiç böylr birşey duymadım 13 sm lik yumurtaların nereye gidiyor nasıl iş dr ne diyor ertesi gün kanamamı oluyosunki öyle gidiyo üzülme canım inşallah düzelir bu durum :teselli:

X