Kadın İnfertilitesi Yüzünden Hamiş Kalamayan Bayanların Listesiiii

gÜnaydın kızlar

:KK3: merhabalar kızlar bugün yeniden adetlendim dr gel demişti ama gitmekte kararsızım çünkü yeniden hayal kırıklığına uğramak yeniden toparlanmak ama bir yandan umut dünyası deyip neden başlamıyorsun diye ikilemde kalmak insan olmak böyle birşey ikilem de kalmak bir yanım umutsuz bir yanım umuttur diyor eh ben böyle duruma çok kızıyorum arkadaşlar umarım cvplarsınız:KK43:

:KK3: merhabalar kızlar bugün yeniden adetlendim dr gel demişti ama gitmekte kararsızım çünkü yeniden hayal kırıklığına uğramak yeniden toparlanmak ama bir yandan umut dünyası deyip neden başlamıyorsun diye ikilemde kalmak insan olmak böyle birşey ikilem de kalmak bir yanım umutsuz bir yanım umuttur diyor eh ben böyle duruma çok kızıyorum arkadaşlar umarım cvplarsınız:KK43:

meraba kuzecim ben gtmeni tavsiye ederim bence devam et yeni bir gün yeni bir umut demek sen ilk baştan böle negatif düşünürsen olmaz pozitif düşün hayal kırıklığıda olmasın bu bizim sınavımız rabbim böle istiyo biz ne kadar sabırla devam edersek rabbim bize yardım eder inşşşallah cnm ikilemde kalma bizim tedavisiz çocuğumuzun olmayacağı açık ve net yani git derim sana maddi durumunda el veriosa neden bidaha denemeyesin ben şu an maddi durum sebebiyle ara verdim ve çok üzgünüm cnm benden bu kadar biraz olsun fikir verebilmişimdir umarım cnmopuyorumnanaktanopuyorumnanaktan:emir_bebek::emir_bebek:

kızlar nerelerdesiniz niye buralara kimse uğramıooooooooooooooooooooo
özletmeyin kendinizi :gitme::gitme::gitme::gitme::gitme::gitme::gitme::gitme:

slm kızlar nasılsınız bende kaçgündür pek uğrayamıyorum sizle konuşmak iyi geliyo bana ama karşılasamıyoruz.kaydirigubbakcemile5

Arkadaşlar HEPıNıZıN KANDıLı MUBAREK OLSUN Rabbim bu mubarek günün yüzüsuyu hürmetine hepimizin ne muradı varsa duası kabul olan kullarının arasında bizim dualarımızıda kabul etsin inşalla.:Saruboceq:

iyi tatiller kızlar nerelerdesiniz bu aralar pek kimse yok bizim topikte nerelere gittiniz yahuuu AskAsk canım benimde günüm yaklaşıyo geçen ay 24 de oldum şimdiyse bir hafta önce ara kanama oldum 2 ,3 günde bitti bakalım günüm gelince olucakmıyım valla asker gibi gün sayıyom benim şafak ne zaman biter acaba 10 yıl oldu ya sabır demekten başka çare yok...:sm_confused:

Son düzenleme:
kızlar MAONYAA diye bir arkadaşımız vardı en son süt buharı işlemini 3 gün yapıcam haber vericem demişti daha ses seda yok ne oldu acaba hamile kaldıda haberimizmi yok merak ettim.CADIARZU

kızlar MAONYAA diye bir arkadaşımız vardı en son süt buharı işlemini 3 gün yapıcam haber vericem demişti daha ses seda yok ne oldu acaba hamile kaldıda haberimizmi yok merak ettim.CADIARZU

canım maonya mersin e gitcekti,tatile galiba,orda dr sormuştu bana,yumurta takibi için,hamile olsa bile daha belli olmamıştır,birada kalcaktı sanırım,neti yokturda ondan girememiştir.

iyi tatiller kızlar nerelerdesiniz bu aralar pek kimse yok bizim topikte nerelere gittiniz yahuuu AskAsk canım benimde günüm yaklaşıyo geçen ay 24 de oldum şimdiyse bir hafta önce ara kanama oldum 2 ,3 günde bitti bakalım günüm gelince olucakmıyım valla asker gibi gün sayıyom benim şafak ne zaman biter acaba 10 yıl oldu ya sabır demekten başka çare yok...:sm_confused:

öncelikle günaydınlar kızlar,
16pervin16 ne zor işler bunlar hiç gençken böyle seyler yasayacağım aklıma gelmezdi hatta ilk evlendiğimde korunuyordum böyle olacağını bilirmiydim hiç?ah ahhhh bende 3 yıllık evliyim 2 yıl yapmayalım dedik son bir yıldır istiorus ama olmuyor bilsem ilk 2 yılıda bosgeçirirmiydim hiç, bakalım artık nasip ,Allah hepimizin yardımcısı olsun canım. :1hug:

X