Kadın İnfertilitesi Yüzünden Hamiş Kalamayan Bayanların Listesiiii

slm arkadaslar ben ısık 24 yasındayım 10 aylık evlıyım hıc korunmadık bebısım olmuyo dr.gıttım 2mm çikolata kisti vaar ama bu etkılemez dedı suan klomen kullnıyorm yumurtaları gelıstırmek için... ya olmassa esımm hemen tup bebek ıstıooo ne yapıcam allh bıran önce hepımıze bebişşş verıır ınsallhh
hepınıze ıı gunlerrr

hoş geldin aramız ışık,inş.en kısa zamanda olur bebişin,tüpede gerek kalmaz.vereliniortak

yetercim hoş geldin,nerelerdesin,napıyosun,gene denemeye başladın mı canım?anlatsana,merak ediyorum seni,kardeşin naptı bide?

canı iyiyim çok şükür
biraz ara verdik canım yenideneme için
kardeşiminde aşılaması geçen sefer olmadı sonraki deneme için gittiğindede dr kist olduğu için ara verdi bu ayda kardeşim tatile gideceği için araverecek bakalım temmuz ayndaki reglinde 3 aşılamayı olacak
rabbim bu mübarek günlerin hürmetine dualarımızı kabul etsin inşşş

:Saruboceq: tesekkur ederım kardelen ınsallh bır an önce olurr... carsamba gunu yumurta takıbıne gıdıcem ak kara bellı olcak yanııı :KK43:

ınsallh kardelenn senınn ılk bebısın mı ıkıncıyımı beklıosunnn??

ilkini istiyoruz canım,inş.şu mübrek gün hürmetine rabbim nasib eder.
herkeze hayırlı kandiller,rabbim bir yıllık başımıza gelecek olayları yazdığı şu güzel geceyi hakkı8mızda hayırlı eylesin inş.

hayılı kandiller
rabbim dularınızı dileklerini kabul etsin
peygaberimiz (s.a.v) şefatinden mahrum etmesin bizleri
en çok ihtiyacımız olanı göndersin
sağlık huzur versin
eşlerimizle yanımızdan eksik etmesin
hepimize mucizelerimizi göremeyi yaşamıyı nasip etsin
inşşşşşşşşş

hayılı kandiller
rabbim dularınızı dileklerini kabul etsin
peygaberimiz (s.a.v) şefatinden mahrum etmesin bizleri
en çok ihtiyacımız olanı göndersin
sağlık huzur versin
eşlerimizle yanımızdan eksik etmesin
hepimize mucizelerimizi göremeyi yaşamıyı nasip etsin
inşşşşşşşşş

ınsallh kardesım allhım bu gecenınn hatrına meleklerımızı yollasın bızeeyvahedigeldismile

ınsallh kardesım allhım bu gecenınn hatrına meleklerımızı yollasın bızeeyvahedigeldismile

İNŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞ CANIM
İNŞŞŞ
EN BÜYÜK DİLEKLERİMİZDEN BİR TANESİ ANNE OLMAK
RABBİM SESİMİZİ DUYSUN
İNŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞ:Saruboceq::Saruboceq:

ii gunler kızlarr.... ben klomen tedavısı gordum bu ay 16 cm lık 2 yumurtam var doktor ilişki gunlerimide yazdı bu arada10 aylık evlıyım size bazı degerlerımı yazmak istıyorum degerlendırırsenız cok sevınırım E2=53;24 fsh 6;65 lh;6;15 sımdıden cok tesekkur edrım.... sızcee durumm nedır? benle aynı olan varmı?bilmiyorumkismile

ii gunler kızlarr.... ben klomen tedavısı gordum bu ay 16 cm lık 2 yumurtam var doktor ilişki gunlerimide yazdı bu arada10 aylık evlıyım size bazı degerlerımı yazmak istıyorum degerlendırırsenız cok sevınırım E2=53;24 fsh 6;65 lh;6;15 sımdıden cok tesekkur edrım.... sızcee durumm nedır? benle aynı olan varmı?bilmiyorumkismile

CANIM İNŞ TEDAVİNDE HEMEN HAMİŞ KALIRSIN
BEN DEĞERLERİNDE ANORMAL BİR ŞEY GÖREMEDİM inş her şey ylunda gider

zemuszemus cok saollllllllll yter yaaaaaaaa:) içimee su serptınn insallh hep beraber kalırısss:Saruboceq:

merhaba aramıza hoşgeldin narsude inşallah şifa bulursun tez zamnda değerlerin güzel gözüküyor. arkadaşlar benim tedavi pek işe yaramıyor gibi bugün dr. bana sıcak basmaların var mı diye sordu. demek ki ben bayağı bir menopz muşum haberim yok şimdi bir süreliğine bir ilaç verdi. bunu kullan dedi blusterm diye birşey yan etkisi pek yokmuş 3 ay kullanmak gerekiyormuş en azından ömür boyu kullanabiliyormuşsun daha sağlıklı yumoşlar gelişebiliyormuş. bir daha adetlenince gel fsh değerlerine bakalım dedi. yani pek umut yok gibi gibi gibiyim nasılsa öylece bırakıyorlar insanı ellerim titriyor şu an yazarken bile kendimi boşlukta hissediyorum. kaplumbağa gibiydim zaten hiç enerjim yoktu iyice yok oldu. enerji. bir de arkadaşlar ben bayan kuaförlerden yana acayip şansızım ve sürekli başıma aynı şeyler geliyor saçımı boyatmaya gittiğimde üstümü boyadıkları yetmezmiş gibi bir de saçı yıkarken bütün boynumu falan da yıkarken üst baş mahvoluyor dikkatsizliklerinden. bir de üstüne parayı istiyorlar çok kızdım. o zmn vermeyin deyip öylece sırtlarını dönüyorlar sen ortada bir suçlu gibi kalıyorsun nedir bu bayan kuaförlerinden çektiğim hiç anlamıyorum. ilginç anıları olan varsa deneyimlerden faydalanalım ne dersiniz kızlaralsanaalsanasmile

zemuszemus cok saollllllllll yter yaaaaaaaa:) içimee su serptınn insallh hep beraber kalırısss:saruboceq:

inşşşşşşşş canım
ama bu iş şans işi rabbim ol dedikten sonra önünde hiç bir şey duramaz
işn senin için oldediği zaman çok yakındır

merhaba aramıza hoşgeldin narsude inşallah şifa bulursun tez zamnda değerlerin güzel gözüküyor. Arkadaşlar benim tedavi pek işe yaramıyor gibi bugün dr. Bana sıcak basmaların var mı diye sordu. Demek ki ben bayağı bir menopz muşum haberim yok şimdi bir süreliğine bir ilaç verdi. Bunu kullan dedi blusterm diye birşey yan etkisi pek yokmuş 3 ay kullanmak gerekiyormuş en azından ömür boyu kullanabiliyormuşsun daha sağlıklı yumoşlar gelişebiliyormuş. Bir daha adetlenince gel fsh değerlerine bakalım dedi. Yani pek umut yok gibi gibi gibiyim nasılsa öylece bırakıyorlar insanı ellerim titriyor şu an yazarken bile kendimi boşlukta hissediyorum. Kaplumbağa gibiydim zaten hiç enerjim yoktu iyice yok oldu. Enerji. Bir de arkadaşlar ben bayan kuaförlerden yana acayip şansızım ve sürekli başıma aynı şeyler geliyor saçımı boyatmaya gittiğimde üstümü boyadıkları yetmezmiş gibi bir de saçı yıkarken bütün boynumu falan da yıkarken üst baş mahvoluyor dikkatsizliklerinden. Bir de üstüne parayı istiyorlar çok kızdım. O zmn vermeyin deyip öylece sırtlarını dönüyorlar sen ortada bir suçlu gibi kalıyorsun nedir bu bayan kuaförlerinden çektiğim hiç anlamıyorum. Ilginç anıları olan varsa deneyimlerden faydalanalım ne dersiniz kızlaralsanaalsanasmile

canım geçmiş olsun
ama kendini üzme
benim yumurta kalitem bozuk 18. 20 yumurtam olşuyor ama dölenmiyor (zaten ağır erkek faktörüyüz)4 kez mikro denmem var
ama üzülmüyorum hayılısı böleymiş gücümün yetiği yere kadar deneyeceğim
inşş rabbim bu çabalarımızı görüyor karşılığını varacak
inşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşş

rabbım herseyın hayırlısını versınn uumarımda verecek... umudunu asla kaybetmee her gecenınnbı sabahıı var unutma.... dua ett sabrettt ınsallhh hepımızzz hamılee kalcazzz:Saruboceq:

X