Kadın İnfertilitesi Yüzünden Hamiş Kalamayan Bayanların Listesiiii

sen nasılsın yetercim nasıl gidiyo devamlı yatıyomusun yoksa ara sıramı yatıyon yediklerinede dikkat et canımolumunekankayizsmile

canım yok artık sürekli yatmıyorum evin içinde geziyorum bol sıvı almay dikkat ediyorum
sağolsun annem yanımda

haticecim,nerelerdeydin,özlettin kendini canım.
pervincim inş.tedaviye gerek kalmadan kavuşursun canım bebeğine inş.

buralardayım cnm nerelerde olayım bakıyorum bazen kimse yok bende hemen çıkıorum bu sefer pervinle iyi muhabbet ettik kimse olmayınca tadı olmuo cnm sen nerelerdesin napıosun :emir_bebek::emir_bebek:

maalesef sadece ilk heyecan biraz cnm yandı açıkcası gözlerimde kocaman bir göl oldu ağlamıyacam dedim ama kocaman damlalar akıverdi yumoş boş ve gelişmemiş dediler. bayağıda pahalıymış 750 tl verdik anestezi olmadığı için sağlık olsun kısmet bilmiyorumkismile

CANIM YAAAAAAA
NE KADAR İYİ ANLIYORUM SENİ İLK TEDAVİMDE AYNI ŞEYLERİYAŞADIM
RABBİM YARDIMCIN OLSUN

:ecrin_bebek:seni çooooooook iyi anlıyorum canım okadar heycanlı bir süreçki stres heycan yapmamak mümkün deyil inşallah bebişin sana sımsıkı tutunmuştur bizde seninle şafak sayalım 14 de müjdeli haberi verirsin hep beraber seviniriz .:CüvCüv:

İNŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞ CANIM
İNŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞ
BU BENİM 4. DENEM ANCAK 2 SEFERİNDE TRANSFER OLMADI
2 DEFASINDA TRANSFER YAPILABİLDİ
İNŞŞ RABİM BU SEFER BEBĞİME KAVUŞTURUR BENİ
VE BEKLEYEN HERKESİ
İNŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞ

canım maddi mağnevi bu yolda uğran herkes tedaviye gerek kalmadan yada tedavi sonucu hemen yavrularımıza kavuşuruz RABBİM RASULÜNÜN YÜZÜSUYU HÜRMETİNE YÜZÜMÜZÜ GÜLDÜRSÜN.....:Saruboceq:

AMİN AMİN AMİN
İNŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞ:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

kuzecim,hayırlısı olsun canım,en azından gelişmeye başladı yumoşların,bu da sevindirici bi durum,moralini yüksek tut olur mu?opuyorumnanaktan

kuzecim,hayırlısı olsun canım,en azından gelişmeye başladı yumoşların,bu da sevindirici bi durum,moralini yüksek tut olur mu?opuyorumnanaktan

şu anda kafam dalgın arkadaşlar canım yandı ya ağrısını te içimde hissediyorum ALLAH ım derdi veren sen gör halimi dedim ne zormuş valla artık bakamam o hemşirelerin yüzüne herhalde diyorum dr. yumurta toplama işlemine girmemişti akşam tlf la konuştuk ekip başarısız olduğunu söylemiş latif bey de adet olunca gel diyor. etraflıca tekrar gözden geçirecekmişiz durumu kızlar ilaçlarla yumurta elde eden var mı gonal f merional pek işe yaramıyor galiba ama en azından yumurta gelişmemiş olsa da bir yumurta oluşması iyi yönde değil mikafamçokkarıştı bir de sanırım 1 yumurta ile olacak iş değil. nere gitti bu yumurtalar :gitme:

yetercim hep aklıma geliyorsun gün içinde insallah 14 haziranı sabırsızlıkla bende bekliyorum Rabbim bebeğine kavuzturur insallah cnm isteyen herkeside

yetercim hep aklıma geliyorsun gün içinde insallah 14 haziranı sabırsızlıkla bende bekliyorum rabbim bebeğine kavuzturur insallah cnm isteyen herkeside

hersey yolunda gidiyordur umarım kendini çok yormaaaaa dinlennnnnnn

günaydın canım sağolun desteğiniz için
yok yormuyorum kensdimi annem var yanımda
işte hep sölüyorum ya kasık ağrılarım var birde belimde ağrım var

günaydınlar arkadaşlar neasılsınız yetercim inşallah iyidir bu kasık ve bel ağrısı da yüzümüz güler cnm 14 haziranı bizde seninle beraber beklioruz meraklazemuszemuszemuszemus

günaydınlar arkadaşlar neasılsınız yetercim inşallah iyidir bu kasık ve bel ağrısı da yüzümüz güler cnm 14 haziranı bizde seninle beraber beklioruz meraklazemuszemuszemuszemus

günaydın canım
inşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşş
inşşşşşşşşşşşşşşşş
14 haz büyük gün
inşşşşş bizler için mutlu bir günde olur
inşşşşşşşşşşşşşşşşş

meraba ben yeni üye oldum.19 aylık evliyim bebeğimiz yok henüz.tedaviye yeni başladık sayılır klomen kulandım bugün doktora gidecem bakalım inş. olur.listeye adımı nasıl yazdırıyorum?

X