Kadın İnfertilitesi Yüzünden Hamiş Kalamayan Bayanların Listesiiii

skm kızlar nasılsınız neler yapıyonuz yetercim ağrı olması normaldir canım inşallah senden güzel haberler alıcaz

kızlar bende dün gece süt buharını yaptım biraz geç oldu adetimin 14.günüydü ama artık ikigün daha yapıcam bakalım neolucak.

ooooooooooooooooo kızlar sayfalar almış başını gtmiş
nasılsınız canlar hapimiz için bütün iyi dileklerim sizlerleolumunekankayizsmile

kızlar bende dün gece süt buharını yaptım biraz geç oldu adetimin 14.günüydü ama artık ikigün daha yapıcam bakalım neolucak.

inşallah iyi gelir pervincim nasılsın bide senin sorunun neydi tüplerinde sorun mu var cnm inşllah yoktur en kısa zamanda bebişlerimize kavuşuruz
:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

iyidir inş. canım,bebiş tutunuyodurda ondandır belkim.hihoyyythihoyyyt

yetercim cnm inşallah iyidir ağrı olmasıda hamilesindir innnnnnnnnnnnnnşşşşşşşşşşşaaaaaaaaaaaaallllllllllllaaaaaaaaaaaaaahhhhhhhhh
cnm yaaaaaaaaaaa bizde yaşarız inşallah açılışı sen yapmış olursun da ayağın uğurlu gelirde peşine bizleride sürüklersin cnm opuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

yumurta zyıflığı ne oluo yumurtaların büyümemesi gibi heralde benimde öle çok yumurta var dedi dr ama büyümüo ve çatlamıo kendiliğinden yumoşlar:emir_bebek::emir_bebek:

canım tüplerde sorun yok yumurta zayıflığı var eşiminde sorunu yok bekliyoz
:emir_bebek:

allaha şükür bende rahim filmi çekildim bi sorun çıkmadı eşimdede bi sorun çıkmıycandan eminim allahın izniyle çünki daha önceden yaptırmıştı iyi demişti drum ama şimdi farklı bi dr gttiğim için yeniden istedi baklım ne olcak inşallah kötü bişe olmaz cnm

X