Kadın İnfertilitesi Yüzünden Hamiş Kalamayan Bayanların Listesiiii

canım senin ilk aşılamanmı belki demişsindir ama kusura bakmabilmiyorumkismile

yumurta zyıflığı ne oluo yumurtaların büyümemesi gibi heralde benimde öle çok yumurta var dedi dr ama büyümüo ve çatlamıo kendiliğinden yumoşlar:emir_bebek::emir_bebek:
dediğin gibi yumurta var ama zamanında büyümüyo bide bende tutubma sorunuda var heralde canım:çok üzgünüm:

yok cnm bu ikinci olucak aşılama 1 sene oldu şimdi yeniden başladık tedaviye
bende tutubma sorunu var demişsin o ne yoksa yanlış yazdın tutun ma mı diycektin

allaha şükür bende rahim filmi çekildim bi sorun çıkmadı eşimdede bi sorun çıkmıycandan eminim allahın izniyle çünki daha önceden yaptırmıştı iyi demişti drum ama şimdi farklı bi dr gttiğim için yeniden istedi baklım ne olcak inşallah kötü bişe olmaz cnm

inşallah canım bir sorun yoktur ozaman iyi çıktıysa şimdide iyidir eşiminde öyle oldu tahlil oldu 2 sene sonra aynı değerler yine çoktı tüplerinde açıkmış negüzel olur insallah sabırlazım hepimize.:Saruboceq:

ben 3 ay önce tüpbebek oldum negatif şimdi beklemedeyim biraz para biriktirip yeniden başlıcam allah nasip ederse tabiki.

hayırlısı cnm bu konuda para çok önemli bakalım bende iğneleri raporla albilecekmiyim çok merak ediyrum 23 yaş altı alamıomuş die duydum ama bilmiorum drum la konuşcaz sonuçları götürdüğüm zaman eğer alamazsam çok zorlanıcaz yoksa :kedi::kedi:

şimdi bitkisellerle uğraşıyorum belki ozamana kadar olur diye deniyorum.

inşallah umudu kesmemek lazım hertürlü uğraşmak lazım ama yinede dikkat etmek lazım buharda rahmi büzüştürebiliomuş allah korusun cnm çokta kaynar kaynar yapma bence ne olur ne olmaz dikkat et cnm eyvahedigeldismileeyvahedigeldismile

çok kaynar oturamam zaten 15 dk.. oturdum kalktım hemen yattım ama rahatlama oluyo.

inşallah faydası olur cnm dualarım hepimiz için allahım boynumuzu bükük bırakmasın kimseyide evlatsız kucağı boş bırakmasın cnm biz böle üzülüyoruz uğraşıoruz allahım kimseye böle bi durumla başabaşa kimsesiz bırakmasın rabbim opuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

haticecim,nerelerdeydin,özlettin kendini canım.
pervincim inş.tedaviye gerek kalmadan kavuşursun canım bebeğine inş.

inşallah cnm sağol ama tedirginlikte yok değil hani hayırlısı ALLAH TAN elimden geleni yapıyorum gerisi ALLAH A kalmış herşey onun takdiri çatlatma iğnesini ilk kez yaptım heyecanlandım sonrasında durgunlaştım duygu travması yaşadım ALLAH herkesin yardımcısı olsun arkadaşlar kaydirigubbakcemile5

kuzecim,inş.güzel sonuçlar alırsın canım,aslında benim için çatlatma iğnesiyle diğerleri arasında pek bi fark olmuyo,o kadar çok kullandım ki,ama ilk kullanınca gercekten heyecan basmıştı,sanki hemen hamiş olcakmış gibi,inş.sen olursun canım,merakla bekliyorum güzel haberini.
yeterinde belli olma gününe az kaldı sanırsam.:emir_bebek::ecrin_bebek:

kuzecim,inş.güzel sonuçlar alırsın canım,aslında benim için çatlatma iğnesiyle diğerleri arasında pek bi fark olmuyo,o kadar çok kullandım ki,ama ilk kullanınca gercekten heyecan basmıştı,sanki hemen hamiş olcakmış gibi,inş.sen olursun canım,merakla bekliyorum güzel haberini.

bu gün 5. gün:lepi:
14 haz test günüm bilmiyorumkismile
inşşşşşşşşşşşşşş rabbim yar ve yardıcımız olsun :Saruboceq:

bu gün 5. gün:lepi:
14 haz test günüm bilmiyorumkismile
inşşşşşşşşşşşşşş rabbim yar ve yardıcımız olsun :Saruboceq:

:ecrin_bebek:seni çooooooook iyi anlıyorum canım okadar heycanlı bir süreçki stres heycan yapmamak mümkün deyil inşallah bebişin sana sımsıkı tutunmuştur bizde seninle şafak sayalım 14 de müjdeli haberi verirsin hep beraber seviniriz .:CüvCüv:

haticecim,nerelerdeydin,özlettin kendini canım.
pervincim inş.tedaviye gerek kalmadan kavuşursun canım bebeğine inş.

canım maddi mağnevi bu yolda uğran herkes tedaviye gerek kalmadan yada tedavi sonucu hemen yavrularımıza kavuşuruz RABBİM RASULÜNÜN YÜZÜSUYU HÜRMETİNE YÜZÜMÜZÜ GÜLDÜRSÜN.....:Saruboceq:

maalesef sadece ilk heyecan biraz cnm yandı açıkcası gözlerimde kocaman bir göl oldu ağlamıyacam dedim ama kocaman damlalar akıverdi yumoş boş ve gelişmemiş dediler. bayağıda pahalıymış 750 tl verdik anestezi olmadığı için sağlık olsun kısmet bilmiyorumkismile

X