Kadın İnfertilitesi Yüzünden Hamiş Kalamayan Bayanların Listesiiii

ooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo
arkadaşlar muhabbetiniz bol olsun
herekese günaydınlar efencim sizleri seviyorum arkadaşlarzemuszemuszemuszemus

doktor normal kadınlar gebe kalma şansı 1ayda %25 seninki %12dedi.
beklememi tavsiye etti

haticecim sen nasılsın muhabbete sende katıl canım.olumunekankayizsmile

iyiyim cnm bugün eşim sperm testi yaptırdı bakalım sonuçları akşama çıkar bende yarın dr gidicem bakalım hayırlısı inşşşşşşşşşallah tedaviye başlıcaz artıkkaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

dilerim rabbim hepimizi anne yapar

amiiiiiiiiiiiiiiiin :Saruboceq: rabbim bu yolda uğraşan herkese hayırlı evlatlar versin:Saruboceq:

amin kızlar
inşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşş
inşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşş
hepimizn rabbim yar ve yardımcımız
olsun

işşşşşşallah arkadaşlar inşallah yetercim bu arada kardeşinde aşılama olmuştu onun durumu nasıl oldu cnm sen nasılsın şurda sonuçları almaya 4 günümüz kaldı cnm inşallah rabbim yüzümüzü güldürür cnm kaydirigubbakcemile5kaydirigubbakcemile5

ağlamaktan başım ağrıdı yahu.gözlerim durmuo şıp şıp şıp

canım üzüldüm şimdi bakadar harap etme kendini herşeyin sonunda vardır bir hayır sen allaha teslim ol herşeyin başındasın normal yolla olmasa tüpbebek yöntemiyle olur hepimiz isteyerek mücadele ediyoruz çoğu arkadaşlar 4.5.tüp denemeleri rabbim hepimizin yardımcısı bizim imtihanımız da böyle dualarla kavuşacağız inşallah.:teselli:

işşşşşşallah arkadaşlar inşallah yetercim bu arada kardeşinde aşılama olmuştu onun durumu nasıl oldu cnm sen nasılsın şurda sonuçları almaya 4 günümüz kaldı cnm inşallah rabbim yüzümüzü güldürür cnm kaydirigubbakcemile5kaydirigubbakcemile5

canımssağoö
inşş rabbim güzel haber vermeyi naip etsin

kardeşim olmadı canım salı gün regl oldu bu gün dr gitti tekrar deneyecek 2, aşılamayı eğer olamssa sonra tüp bebk raporu alacak
işş gerek kalmaz

iyiyim cnm bugün eşim sperm testi yaptırdı bakalım sonuçları akşama çıkar bende yarın dr gidicem bakalım hayırlısı inşşşşşşşşşallah tedaviye başlıcaz artıkkaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

eşinin sonuçları güzel çıkar inşşşşşşşşşşşşşş

canımssağoö
inşş rabbim güzel haber vermeyi naip etsin

kardeşim olmadı canım salı gün regl oldu bu gün dr gitti tekrar deneyecek 2, aşılamayı eğer olamssa sonra tüp bebk raporu alacak
işş gerek kalmaz

canım ya kardeşin için çok üzüldüm allah yardımcısı olsun inşallah ikincide dah yüksek oluomuş heralde aşılamanın şansı inşallah ikincide olur tüp bebek için gerek kalmaz inşşallah cnm neyse hayırlısı sen kendini üzme sakın stres yaramaz sana cnm aeoolumunekankayizsmile

canım ya kardeşin için çok üzüldüm allah yardımcısı olsun inşallah ikincide dah yüksek oluomuş heralde aşılamanın şansı inşallah ikincide olur tüp bebek için gerek kalmaz inşşallah cnm neyse hayırlısı sen kendini üzme sakın stres yaramaz sana cnm aeoolumunekankayizsmile

sağol canım
inşşşşş busefer olur
yok çok tamamaya çalışıyorum

X