Kadın İnfertilitesi Yüzünden Hamiş Kalamayan Bayanların Listesiiii

birileri suyla maydonozu kaynatmış yapmış kimileri sütle yapmış beline battaniye sarıp buharına oturmuş 4 5 kere yapılıyo heralde .

birileri suyla maydonozu kaynatmış yapmış kimileri sütle yapmış beline battaniye sarıp buharına oturmuş 4 5 kere yapılıyo heralde .

canım netten baksana
yani bilemiyorum sonuçta süt ve maydonoz bir zararı olacağını düşünmüyorum
üstelik sütün buharuyla yumurtalık ve rahim rahatlıyor olabilir
ayrıca birde şu var kime neyin şifa olacağı hiç belli olmz belkide senin şifanda bu olabailir

inşallah denemekten zarar gelmez zaten denemedik birşey kalmadı bunuda deneyelim bakalım hayırlısı.

şimdi olaya ordan baknca (denemedik ne kaldiki )hadi birde bu olsun diyor insan
ama ben her şeyin kısmet olduğana inanıyorum ve inşş rabbim senin kısmetinide en kısa zamanda gönderir
çok zor ve yorucu lan bu yolumuz inşş ksalmıştır
inşşşşş sonu güzeldir
kendini üzme
eğer rabbim yolumuza kadaerimize bir evlat yazmisa bir yerd yolumuz kesişecektir inşş

çok güzel demişsin canım herşey rabbimim elinde ol dediği zaman olur ama ben tükendim artık etraftan duyduğum sözler kim görse bebek varmı diye soranlar eşimde çocukları çok seviyor başkasının çocuğunu kucağına alıp sevdiği zaman çok üzülüyorum onun yine bir kızı var o sevgiyi tatmış ama yinede olsun istiyo ama sağolsun bana mağnevi olarak destek çıkar üzülme olur zamanı vardır der imtihan işte sabretmek lazım

canım inan bana hepimiz benzer şeyle yaşıyoruz bende 7 yıldır uğraşıyorum bu 4. Mikro denemem
ve çok zor ücretli yaptıryoruz
etrafımda benden sonra evlenlerin 3. çocukları var
ama ben bunlara üzülmüyorum artık çünki şunu çok iyi biliyorum ki bunu yaşayan benim çocuğu olan yada çocuk için çabalamayıan birisi beni anlayamaz
eğer beNi Anlamayacağını hisedersem konuşurken birısiylE
bir daha konuşmuyorum
bu konuyu kapatalım diyorum ve bir da hiç açmıyorum
yoksa isteyerek yada istemeden üzüyorlar
zaten bu süreçten şunu öğrendim bu durumu yaşamayların (kayın valide görümce kadeş v.s)n dşündükleri umrumda değil bana vermeyen allah onalara veren allah bunu anlamarı gerekiyor ama insalar çocuk yapamakla taze fasülye yapamayı birbirine karışıtıyorlar (allah bekletmeden verice bazılarına )

Son düzenleme:
senin dediğin gibi benden sonra evlenenlerin çocukları okula gidiyor onlara bakıyorum kendime bakıyorum aynı yerde sayıklıyorum gibi geliyo bana kardeşlerimin çocukları oldu onlar için seviniyorum ya onlarında olmasaydı bu üzüntü insanı çok yıpratıyo onlarında bu sıkıntıları yaşamalarını istemem rabbim onlara verdi hala oldum teyze oldum ama hala anne olamadım diyorum sonra kendine gel diye toparlanıyorum rabbim herkesi güldürsün.

kızlar muhabbetiniz bol olsun bakıyorum sayfa almış başını gtmiş nasılsınız yok mu yeni güzel haberler bu ara kimse pek girmio topiğeolumunekankayizsmileolumunekankayizsmileolumunekankayizsmileolumunekankayizsmile

canım biliyormusun benim bir tanede kız kardeşim var biz beraber evlendik onuda 7 yıldır olmuyor
hatta 2 tane karnıda öldü şimdi aşılama yaptırdı de kadar zor bir şey bazan kendimi bırakmış kadeşime üzülürken buluyorum kenimi
rabbim kimseye yaşatmasın
ama en küçüğümüzün var bir tane 1.5 yaşında aşığım ben ona
her şeyin teyze diyişine kokusuna konuşmasına her şeyin
rabbim bizlerede naip etsin öle mucizelerinden inşş

amin inşallah hepimize cnm benimde abimin var bitane bende aynen ona hastayım yetercim bana hala demesine herşeyine allah anne olmayı henüz nasip etmesede hala olmayı nasip etti inşalla en kısa zaman da annede oluruz arkadaşlar
eyvahedigeldismileeyvahedigeldismile

evet canım bizimkilerde biri 3biri 1.5 yasında onların teyze hala demesi bile beni mutlu ediyor bazende duygusallasıyom işte annem çok kafayı takıp bana üzülüyor oda benimle senelerdir dr. geziniyo o olmasa napardım bilmem .

HOŞ GELDİN TATLIŞ NE HABER opuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

hb cnm bi haber yok henüz ama salı gününü iple çekiorum rahim filmi için randevum var saat 11 de bakalım sonuçlar nasıl çıkıcak çok korkuyorumeyvahedigeldismileeyvahedigeldismileeyvahedigeldismile

inşş kızlar yyaaaaaaa rabbim daha fazla bekletmesin
o mis kokulu cenet meyvelerinden sonsuz bizede göndersin inşşşş

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…