Kadın İnfertilitesi Yüzünden Hamiş Kalamayan Bayanların Listesiiii

CANIM BU BENM 4. DENEMEM OLDUĞU İÇİN 3VE ÜZERİ DENEMELERDE 2 EMBİRYOYA İZİN VERİYOR YASA
2 TANE TRANSFER EDİLECEKTİ AMA BENİM SADECE BİR TANE EMBİRYOM OLUŞMUŞ mafoldumben

tebrik ederim yeteeeeer inşallah muradına erersin hayırlı bir gebelik geçirirsin inşallah alkisalkisalkis ben de bugün kontroldeydim her zaman ki gibi takipteydim. dr. um bana arabanın benzini yok düşün arabaya benzin koydun ama araba gitmiyor dedi düşünmek lazım tabii bulan varsa cvbı yazıversin arkadaşlarCADIARZU bu arada diş ameliyatı oldum feci bir şeymişguclubacismile bütün yüzüm uyuşuk cnm yanıyor paraları dr lara kaptırıp kaptırıp duruyorum kafayı yiycemdelikafadulden hepinize hayırlı günleropuyorumnanaktan

inş. O tutar canım,moralini yüksek tut,rabbim yardımcın olsun

kızlar sağolun iyi dilkleriniz içimn
inşş yarın güzel haberler verebilirim inşşşşşş

arakadaŞlar embıryom bÖlÜnmeye devamedıyormuŞ
transfere yarın ÇaĞırıyorlar

canım o kadar çok sevindim ki insallah bu denemede hamile kalırsın artık bu topiktende bi hamile çıkartalım ama değilmi kızlar?

canım sağol inşşşşşşşşşşş :Saruboceq: inşşşşşşşşşşşşşşşşşşşş:Saruboceq:

yetercim inşallah bu sefer hayallerin gerçek olur cnm çok sevindim artık aramızda b,i hamile olsun bizlerede umut olsun cnm bu arada bi iyi haberde ben vereyim biliosunuz rahim filmi için dün hastanedeydim filmimi çekildim hiç karkulcak bişey değilmiş boşuna o kadar stres yapmışım sonuçlarımı dr gösterdim mükemmel hiç bi sorun yokmuş tüplerde 2si de gayet iyiymiş gerçekten çok sevindim şimdi eşimin de test yaptırması gerekio sipermiogram ondan sonra tedaviye başlıycaz bakalım hayırlısı hepimiz için canlar opuyorumnanaktankaydirigubbakcemile5opuyorumnanaktan

tebrikler gerçekten çok sevindim adınıza ne güzel bir şey mutlu olmak zemuszemus ama kızlar bir geçmiş olsun bile yazmadınız :1no2:

canım teeşkür edrim allah razı olsun
sanda geçmiş olsun
inş tedaviye gerek kalmadan bebğin gelir

tebrikler gerçekten çok sevindim adınıza ne güzel bir şey mutlu olmak zemuszemus ama kızlar bir geçmiş olsun bile yazmadınız :1no2:

TEŞEKKÜR EDERİM KUZECİM Bİ GEÇMİŞ OLSUN BİLE DEMEDİNİZ DEYİNCE BENDE GEÇMİŞ SAYFAYI OKUDUM DEDİM ACABA NE OLDU Kİ BİZE STEM ETTİ DİŞ AMELİYATI OLMUŞSSUN GEÇMİŞ OLSUN CNM İNANKİ BENDEDE VAR O SORUN DR GİDEMİORUM KORKUDAN VALLA KUSURA BAKMA BİRAZ GEÇ OLDU AMA AFFET NE OLUUUUUUUUUUUUUUUR HEPİNİZİ ÇOK SEVİYORUUUUUUUUUUUM CANLAR opuyorumnanaktanpuyorumnanaktan

CANIM BU BENM 4. DENEMEM OLDUĞU İÇİN 3VE ÜZERİ DENEMELERDE 2 EMBİRYOYA İZİN VERİYOR YASA
2 TANE TRANSFER EDİLECEKTİ AMA BENİM SADECE BİR TANE EMBİRYOM OLUŞMUŞ mafoldumben

olsun canım sakın bir tane oluşmuş diye kendine stres yapma ikiyi üçü tutturan rabbim bir taneyide tutturur o yeterki istesin. önceki denemelerinde transferden sonra ananas ve badem yedinmi tutunmasına yardımcı oluyormuş bana öyle demişlerdi dualarımız seninle inşallah hayırlı haberler verirsin.:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

haticecim,çok sevindim canım,bende merak etmiştim nasıl geçti diye,inşhepimiz hamişler olarak devama ederiz topicimize canım.

canım yaaa,kusurumuza bakma,çokkk geçmiş olsun,benimde diş problemlerim var,bazen boğulcam diye korkuyorum,yemekleri çiğneyemediğimden,bütün bütün yutuyorum inanki.rabbim şifa versin,hadi barışalım.opuyorumnanaktan:teselli::1hug:

slm arkadaşlar,dünden beri giren yok sayfaya,nerelerdesiniz?
yetercim,transferin yapıldı mı canım,merakla bekliyoruz,haber ver bizede.

slm arkadaşlar,dünden beri giren yok sayfaya,nerelerdesiniz?
yetercim,transferin yapıldı mı canım,merakla bekliyoruz,haber ver bizede.

merhabalar arkadaşlar herkesin derdi var tabii koşturmacası var her zaman giremiyor insan şu anda yüzüm gözüm şiş bir de üstüne morardı. çok zormuş neyse yeteeer inşallah yumurta transferin olmuşturkaydirigubbakcemile5 kendinize iyi bakınopuyorumnanaktan

arkadaşlar hepiniz iyisinizdir inşallah kimse yok dünden beri nerelerdesiniz yetercim iyi haberlerini beklioruz merakla inşallah bebişin sana sımsıkı tutunurda sen de ona tabiki bizlerede moral olursun cnm ben senden daha heycanlıyım valla dualarım seninle inşallah bu sefer umutlarımız gerçek olur gerçekten bunu tüm kalbimle istiyorum raopuyorumnanaktanopuyorumnanaktanbbimden hepimize anneliği tattırsın cnm k.i.bakın a.e.olun hepiniz

arakadaŞlar transferım oldu bebıŞım aldım geldım
ınŞŞ bana sıkısıkı tutunur
ınŞŞŞ

arakadaŞlar transferİm oldu bebİŞİm aldım geldİm
İnŞŞ bana sıkısıkı tutunur
İnŞŞŞ

canım inşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaallaaaaaaaaaaaaaah sana sımsıkı tutunur tek temennimiz rabbimden duamız bu senin için darısı bizlerin başına inşallah dikkat et kendine bide ne zaman belli olacak peki sonuçlar merakla beklioruz canım hadi hayırlısı olsunopuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…