Kadın İnfertilitesi Yüzünden Hamiş Kalamayan Bayanların Listesiiii

HERKES GİTTİ BEN YİNE YALNIZ KALDIM :hulya::hulya::hulya::hulya:

slm kızlar,yazdıklarınızı okudum,hepimizde aynı şeyleri yaşıyoruz malesef,ama benim yeğenimde yok,tek fark bu,bende arkadaşların çocuklarına teyze dedirttirmeye çelışıyorum.
gerçektende insanlar çocuk doğurmayı fasülye ayıklamak kadar kolay bişey zannediyolar,yada ne diceklerini bilmediklerinden midir,nedir,tembel diyolarya,işte o zaman çok sinirim bozuluyo.
haticecim,korkma canım,inş.her şey yolunda gider,tüplerinde açık çıkar,ufacık bir acıyla kurtulursun bu stresten canım.
bende tekrar adet olmayı bekliyorum,yeniden tedaviye başlıcam inş. bu ay.daha 20 gün var ama ortalama olarak.
görüşürüzzzz.a.s.a.s.

teşekkür ederim dileklerin için inşallah senin tedavinde güzel sonuçlarla tamamlanır canım allah hepimizin yardıncısı olsun hepimiz inşallah minik meleklerimize kavuşuruz

kafamçokkarıştıkızlar nerelerdesiniz hiç sesiniz çıkmıo beni yalnız bırakmayın hadiiiiiiiiiiiiii bekliorum bak burda kafamçokkarıştı

kafamçokkarıştıkızlar nerelerdesiniz hiç sesiniz çıkmıo beni yalnız bırakmayın hadiiiiiiiiiiiiii bekliorum bak burda kafamçokkarıştı

mrhb ben geldim opum oldu
18 yumoşum toplandı yarın gelişmeleri haber verecekler
inşş kaliteli sdölenirler

CANIM AZ ÖNCE ARADILAR 3 TANESİ İŞLEM GÖRMÜŞ 1 TANESİ DÖLENMİŞ
YARIN TEKRAR ARAYIP HEBER VERECEKLER :Saruboceq::Saruboceq:

canım inşallah istediğin gibi olur 2 tane transfer edicekler demişsin senin kaçıncı tüpbebek yeni kanuna göre kesinlikle bir emriyo veriliyoduya ondan merak ettim bilmiyorumkismile

canım inşallah istediğin gibi olur 2 tane transfer edicekler demişsin senin kaçıncı tüpbebek yeni kanuna göre kesinlikle bir emriyo veriliyoduya ondan merak ettim bilmiyorumkismile

CANIM BU BENM 4. DENEMEM OLDUĞU İÇİN 3VE ÜZERİ DENEMELERDE 2 EMBİRYOYA İZİN VERİYOR YASA
2 TANE TRANSFER EDİLECEKTİ AMA BENİM SADECE BİR TANE EMBİRYOM OLUŞMUŞ mafoldumben

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…