Kadın İnfertilitesi Yüzünden Hamiş Kalamayan Bayanların Listesiiii

kendileri bilir ben nekadar şifalı olduğunu okudum vallahi zarırı yok da dedi bende içerim ozaman inşallah faydasını görürüz

inşallah rabbim bu mübarek günde hayırlısıyla hepimizin dualarını kabul eder inşallah bigün hepimizin bebişleri olur.aminnn.

hayırlı cumalar kızlar bugün nasılsınız dediğiniz gibi inşallah rabbim şu mubarek günler hürmetine sevgili rasülünün hürmetine hepimizin dualarını kabul eder DıLEDıĞıNı DıLEDıĞı KıŞıYE DıLEDıĞı ANDA VEREN O....KURUMUŞ AĞAÇLARA CAN VERıP ÇıÇEK AÇTIRAN SONRA MEYVELER VEREN O RABBıM BıRGÜN OLUR BıZLERE DE MEYVELER VERıR ıNŞALLAH.cuma saatinde dualarınızdan eksik etmryin......

amin canım amin.bugün hayıt içmicektim,sanki burdakilere ihanet ediyomuşum gibi geldi,bende kaynattım hemen,iyi oluyo bazı şeyleri beraberce yapmamız.

AMİN AMİN AMİN :Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

bilemicem canım hayıt hormonlarla alakalı senin ilaçların neyle alakalı acaba etki adermi etmezmi istersen hayıt bölümünü oku canım .kaydirigubbakcemile5

bebek için olan iğneler haplar onlara etki edermi diye içmiyorum ama bu hayt suyunun bebek olması için şifa oldıuğunu duydum olumunekankayizsmile

amin ya rabbi.... HAYIRLI CUMALARIMIZ OLSUN BEBEKLİ BEBEKLİ :ecrin_bebek:

bebek için olan iğneler haplar onlara etki edermi diye içmiyorum ama bu hayt suyunun bebek olması için şifa oldıuğunu duydum olumunekankayizsmile

canım ben doktora sordum klomen tedavisi görürken zararı yok dedi hayıt suyunun ama karar senin tabiii ki .

canım ben doktora sordum klomen tedavisi görürken zararı yok dedi hayıt suyunun ama karar senin tabiii ki .

evet canı bende dr sordum bitkilerden destek alabilirmiyiz diye biz bir işe yaradığını düşünmüyoruz anacak istiyorsanız kulanabilirsiniz dedi

canım şimdi sadece tek embriyo mu koyuyolar?

:çok üzgünüm::çok üzgünüm::çok üzgünüm:
canım şimdi sadece tek embriyo mu koyuyolar?

evet canım malesef 3 mart tan itibaren heralde kanun yürürlüye girdi banada denk geldi 17 martta oldum dr. a maddi yönden fazla imkanım yok yardımcı olunda bari iki bebek koyun diye çok rica ettim kesinlikle olmuyo sağlık bakanlığı takip ediyor dedi biz tedaviye başlarken dr.merak etmeyin yardımcı oluruz aramızda kalır demişti tırasnfer günü dediğini yapmadı çok üzülmüştüm o sitresle girdim zaten transfere eşimde dr. çok kızdığı için dondurma işlemini kabul etmedi 6 döllenmiş yumurtam ziyanoldu 0.0.elde var sıfır.:çok üzgünüm: :çok üzgünüm: :çok üzgünüm:

geçenlerde tv. tüpbebek dr. izledim tek embriyo nun tutma şansı yüzde yirmi iki tane olduğunda yüzde kırk üç tane olduğunda yüzde atmış tutma şansı vamış biri tutunamassa diğeri oda olmassa diğer bebeğin tutma şansı oluyomuş tek olduğunda tutunamayınca herşey bitiyor.bebek sahibi olmak için zaten zorla o para biriktiriliyo ünüversteden rapor almak baya eziyetmiş çok uğraştırıyolarmış.neden kolaylık sağlamıyolar anlamıyorum.:1no2:

canımbiz bu yasa çıktığndan buyana bunu anlatmaya çalışıyoruz aksini idda ednler olsada gerçek bu
ama nedense kimseler duymuyor duymazlıktan geliyor

evet biz infertilite hastaları yplumuza sürekli engeler konuyor
zorluklar çıkartılıyor
rabbim yardımcımız olsu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…