Kadın İnfertilitesi Yüzünden Hamiş Kalamayan Bayanların Listesiiii

günaydın arkadaşlar.ben ilk bu sabah içtim hayıtı,tadı çok midemi bulandırdı.ama mecburum tabi,daha bala başlamadım ama,hepsini bi arada mı yapayım,ben keçiboynuzu pekmezide kullanıyorum çünkü.

kardelencim doğru hayıtın tadı biraz acımsı ama napalım mecburuz tam bilmiyorum ama heralde keçi boynuzu kullanıyosan balıda karıştırma bence.sadece keçiboynuzumu yoksa karısımmı.

yok,karışım değil,sadece pekmez.sulandırıyorum onu da.bakalım,inş.birinden biri fayda verir.bazen çok bunalıyorum,bugünde öyle günlerden biri.çok karamsarım.

günaydın kızlar ben hayıt suyunu yeni yapıcam hadi hayırlısı bakalım hepimize.....

inş.canım.inş.hepimize fayda eder.

KIZLAR GEÇEN GÜN DR BANA BİZ SADECE ARACAIYIZ VERECEK OLAN ALLAH DEDİ
KİM BİLİR BELKİDE BİZLERİN ARACISI ŞİFASIDADA BU BİTKİLERDEN OLUR
İNŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞ:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq::CüvCüv:

KIZLAR GEÇEN GÜN DR BANA BİZ SADECE ARACAIYIZ VERECEK OLAN ALLAH DEDİ
KİM BİLİR BELKİDE BİZLERİN ARACISI ŞİFASIDADA BU BİTKİLERDEN OLUR
İNŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞ:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq::CüvCüv:

inş.canım,naptın,başladın mı ilaçlara?

YA CANIM BU HAYIT SUYU; BEBEK İÇİN KULLANDIĞIMIZ İLAÇLARA ETKİ EDERMİ KULLANSAMMI KULLANMASAMMI DİYE TEDİRĞİNİM ALDIM BEKLİYOR.boshayallersmile

bilemicem canım hayıt hormonlarla alakalı senin ilaçların neyle alakalı acaba etki adermi etmezmi istersen hayıt bölümünü oku canım .kaydirigubbakcemile5

bilemicem canım hayıt hormonlarla alakalı senin ilaçların neyle alakalı acaba etki adermi etmezmi istersen hayıt bölümünü oku canım .kaydirigubbakcemile5

ben dr onuştum bu konuyu diyorki biz bir fydasınınolduğunu düşümüyoruz bitkilerin zaten kulandığın ilaçların içinde yeteri kadar bu bitkilerdeki maddelerden bulunuyor
amma ilaki kulancağım diyene söleyece bir şey yok diyor

kzlar hayılı cumalaar
rabbim dualrınızı kabul etsin
bizleri bekleneden mahrum etmesin
inşşşşşşşşşşşşşşşşşşş
en kısa zamanda beklediğimzi göndersin
inşşşşşşşşşşşşşşşşşşş

ben doktoruma hayıt suyu içeceğim dediğimde güldü hani sanki boşuna öyle şeylere inanıyormusum gibi bi gülümsemeydi zararı olmaz dedi.vallahi ben düzenli olarak içemesemde içmeye gayret ediyorum.doktorların çoğu zaten alternatif tıbı pek önemsemiyorlar nedense..

X