Kadın İnfertilitesi Yüzünden Hamiş Kalamayan Bayanların Listesiiii

benimde adetlerim düzenliydi hep hiç aklıma böyle bisey gelmemisti maalesef,inşallah hepimiz için hayırlısı olur canım

kızlar maşşalah
sayafala almış başını gitmiş okuyamadaım çok yoğgunum
merkeze gittimilaçlarlailği bilği almak için ayakşlarım şişti valla

Ben bütün yollardan geçtim şimdi son naktaya yaklaşıyoruz iğneler , aşılama , tüp inşallah iğnelerle bebişim hayat bulur. Arkadaşlarıma acil şifalar :1hug:

bide bebe aspirini kullanalım dedik kardelen le ama ben baslayamadım hala onada inşallah baslıcam ama söz kızlar bi işe yarar belki....

bebe aspirini tüpbebek tedavisinde kullanmıştım ama şimdi içsek ne işe yarıyor yumurtalarlamı ilgili acababilmiyorumkismilebilmiyorumkismile

inşallah canım rabbim emeklerini boşa çıkarmasın birsöz varya damdan düşenin halini damdan düşen anlar diye bizim halimizi bizden başkası anlayamaz hayırlı haberler verirsin inşallahopuyorumnanaktan

kızlar yazdıklar gitmemiş sanırım yada yorgunluktan göremiyorum
nasılsınız

pervin cim hayıt tohumuna başlama tarihi veriyolar mı,adetten önce veya sonra gibi?bende aldım ama başlayamadım daha,şimdilik keçi boynuzu pekmezi içiyorum tabi doğal olarak kiloda alıyorum,buda bir sorun.

canım hayıtsuyunu bazıları 3 ay boyunca hiç bırakmadan içilir diyo bazılarıda adetin 1. günü başlayıp 15.gününe kadar içilir diye hayıt tohumu bölümünde okudum istersen bak.

pervin cim bebe aspirini rahme giren embriyonun tutunmasına yardımcı oluyomuş anladığım kadarıyla,hani eğer oluşurda tutunamassa diye.çünkü ben bi kez kimyasal gebelik yaşadım,belki sebepsizdi,belkide tutunamadı bebişim bilmiyorum.

X