Kadın İnfertilitesi Yüzünden Hamiş Kalamayan Bayanların Listesiiii

sudenazım benim tarih eski kalmış baya :eek: yeni tarihim 16 eylül..bu ay sadece preesed jel kullandım..inşallah gelir meleğim..öpüyorum..

kızlar merhaba..bayağıdır giremiyorum.geçmişi okudum yeni hamiş yok galiba..ben tedaviye başlamak için gün sayıyorum sudecim senin gibi ekimde başlıyacam allahın izniyle.aşılama yaptırmayı düşünüyorum.umarım en kısa zamanda meleklerimize kavuşuruz..

canım benim inşallah hayırlısı olur hakkımızda...bakarsın aynı dönem hamişleri oluruz :CüvCüv::CüvCüv:

canım yeni tarihini verirmisin..çok eski kalmış tarihin yerimseniben

Son düzenleme:
:eek:bendeee varııııım.baktım bir ben yokum listede bende geldim arkadaşlar beni de ekleyin.

imran-yaş:22e:27-22 eylül-pco,tıkalı sol tüp,sperm hareketlerinde durgunluk-aşılama öncesi hazırlık(hem ruhsal hemde bedensel)37,5 ay-glifor-sigara alkol yok

ekledim canım..hayırlısı inşallah en kısa zamanda kavuşursun meleğine

Merhaba bayanlar,
BENı DE ALIN ARANIZA ...
29 yaş,pko, 6 aydır uyraşıyoruz.
gelecek ay klomen, sigara var:KK43:
Hepimizn mucizelerine kavuşması dileğiyle...

Merhaba bayanlar,
BENİ DE ALIN ARANIZA ...
29 yaş,pko, 6 aydır uyraşıyoruz.
gelecek ay klomen, sigara var:KK43:
Hepimizn mucizelerine kavuşması dileğiyle...

hoşgeldin canım aramıza a.s.

1 sayfadaki listemize ekledim senide...bikaç eksik bilgin var..onlarıda verirsen ( en önemlisi adet olman gereken tarih) çok iyi olur.. yerimseniben

en yakın zamanda hamiş kalırsın inşallah :Saruboceq: :ecrin_bebek:

hoşgeldin canım aramıza a.s.

1 sayfadaki listemize ekledim senide...bikaç eksik bilgin var..onlarıda verirsen ( en önemlisi adet olman gereken tarih) çok iyi olur.. yerimseniben

en yakın zamanda hamiş kalırsın inşallah :Saruboceq: :ecrin_bebek:

Teşekkür ederim:)
7 Eylül son adet tarihi. Gelecek ay 6 ile 9 Ekim arasında bekleniyor:)
klomen+ oğan suyuna başlayacağım.
Allah hepimize hayırlısı ve kolay yoldan minicik bebekler nasip etsin inşaallah.

ne yazık ki benimde bu ay boşa gitti.. gelecek aya kaldı umudum :sinifsinif:

evet kızlar bu ayda başaramadım yine kırmızılar gordum sudenazcım benım ılk sayfada duzelmesı gerekenler var bız 3 yıldır uğraşıyoruz cocuk ıcın sonraa klomen kullanmıştım 3 kutu bıde menogon iğnesi vurunmuştum son olarakta sigara alkol yok kandılınız mubarek olsun yaptıgınız tummm dualar kabul olsun inşallah

Teşekkür ederim:)
7 Eylül son adet tarihi. Gelecek ay 6 ile 9 Ekim arasında bekleniyor:)
klomen+ oğan suyuna başlayacağım.
Allah hepimize hayırlısı ve kolay yoldan minicik bebekler nasip etsin inşaallah.

sudenazım bu ayda olmadı malesef..kırmızılar erkenden çaldı kapımı..yeni tarihim 12 ekim..

düzelttim kızlar yerimseniben

ne yazık ki benimde bu ay boşa gitti.. gelecek aya kaldı umudum :sinifsinif:

evet kızlar bu ayda başaramadım yine kırmızılar gordum sudenazcım benım ılk sayfada duzelmesı gerekenler var bız 3 yıldır uğraşıyoruz cocuk ıcın sonraa klomen kullanmıştım 3 kutu bıde menogon iğnesi vurunmuştum son olarakta sigara alkol yok kandılınız mubarek olsun yaptıgınız tummm dualar kabul olsun inşallah

kızlar umutlarımızı kaybetmek yok...inşallah en kısa zamanda hamiş kalacağız...

yeni tarihlerinizi bekliyorum yerimseniben

düzelttim seçkin

a.s. a.s.

canlarım dünkü mübarek kadir gecenizi kutlarım....

dünü bol bol hepimiz için dua ederek geçirdim..inşallah rabbim hepimizin dualarını kabel eyler....

evet yine tam günümde adet oldum..çok mutluyum....yarın hormon testlerini tekrarlatıcam...önümüzdeki ayda bi aksilik çıkmazsa 2.tüp bebek denemesine başlayacağım..valla şimdiden heycanlanıyorum....

evet yine tam günümde adet oldum..çok mutluyum....yarın hormon testlerini tekrarlatıcam...önümüzdeki ayda bi aksilik çıkmazsa 2.tüp bebek denemesine başlayacağım..valla şimdiden heycanlanıyorum....

Walla bu güzel haber sudenaz
En azından hormonlar dengelenmiş ki düzenli adet oluyorsun
Hakkında hayırlısı olsun.
Rabbim cümlemize eğer hayırlı ise zorlaştırmadan kolaylaştırarak sağlıklı hayırlı evlatlar nasip etsin, sabırlr versin.
kaydirigubbakcemile3

QUOTE=SUDENAZ222;9254745]evet yine tam günümde adet oldum..çok mutluyum....yarın hormon testlerini tekrarlatıcam...önümüzdeki ayda bi aksilik çıkmazsa 2.tüp bebek denemesine başlayacağım..valla şimdiden heycanlanıyorum....[/QUOTE]

CANIM SENİN ADINA ÇOK SEVİNDİM, RABBİM İNŞALLAH TEZ ZAMANDA DOLDURUR KUCAĞINI.. :Saruboceq:[

sudecim çok sevindim senin adına.keşke bende düzenli adet görebilsem.incir kürüne başladım bu ay adet tarihim 19 ekim canım yazar mısın

Sudenazzzz

Geldi benim teyzeler walla
hemde 21. günde neiş anlamadım
Progestron testimi de ziyan ettiler yaaaa :KK43:((

26 Ekim yeni adet tarihim
(19 - 30 ile olması en muhtemel günü seçtim)

bu arada sudenazcım eşimin yaşı 31
bu ay dr burda olmadığı için klomene geçemeyeceğiz
eee benimkiler beklenenden önce gelince klomen kalır
ama soğan suyu devam peşine incir kürü
doğal yoldan devam güzelim bizimki
a.s.

X