Kadın İnfertilitesi Yüzünden Hamiş Kalamayan Bayanların Listesiiii

kızlar merhaba.moralim çok bozuk ve yine size sığınıyorum.doktordan geldim az önce.aşılamadan önce muayyne olmak istedim.iyi ki gitmişim.kist varmış bi de yara.bi sürü ilaç antibiyotik verdi,ve tabiki adet söktürücü verdi kistin erimesi için.tahminen 24 ekimde aşılamaya start verecez.adet tarihimi silebilirsin sudecim,tedavinin akışına göre ben yazarım sana.kızlar okadar canım sıkkın ki bıktım artık.......

kızlar merhaba.moralim çok bozuk ve yine size sığınıyorum.doktordan geldim az önce.aşılamadan önce muayyne olmak istedim.iyi ki gitmişim.kist varmış bi de yara.bi sürü ilaç antibiyotik verdi,ve tabiki adet söktürücü verdi kistin erimesi için.tahminen 24 ekimde aşılamaya start verecez.adet tarihimi silebilirsin sudecim,tedavinin akışına göre ben yazarım sana.kızlar okadar canım sıkkın ki bıktım artık.......

Canım yasına odogru baktıysam daha 23 sün.senin yasında kızlae hala bekar ve daha evliligi bile düsünmezler. hadi sen evlenmişsin daha 1.5 yıldır ugrasıyomusun.
pes etmek için çok erken değilmi? yazık canına üzme bukadar kendini...
Allah hayırlısını versin.bu da bizlerin imtihanı.sabretmekten başka çare varmı..
.üzme kendini bende bunu öok yasadım.ama .isyan hiç çare değil emin ol.
sevgiler..:umursamaz:

Canım yasına odogru baktıysam daha 23 sün.senin yasında kızlae hala bekar ve daha evliligi bile düsünmezler. hadi sen evlenmişsin daha 1.5 yıldır ugrasıyomusun.
pes etmek için çok erken değilmi? yazık canına üzme bukadar kendini...
Allah hayırlısını versin.bu da bizlerin imtihanı.sabretmekten başka çare varmı..
.üzme kendini bende bunu öok yasadım.ama .isyan hiç çare değil emin ol.
sevgiler..:umursamaz:

haklısın canım.bugün daha iyiyim,arada bir isyan edior insan.yaşadıklarımız ve annelik özlemi bu hale getiriyor.pes etmiyorum kızlar inşallah gelecek melekler...
:emir_bebek:

kıslaar benide ekleyiin k 26 e 29 fsh yüksekliği 1 yumurta takibi sonucu kimyasal gebelik 1 micro denemesi başarısız.bal tarçın çörekotu karışımı yemeye başladım adetim 6 ekim yarışmacı arkadaşlara başarılar dilerim :)

meltem2327 - aycanisa - tubiss - YS88 kızlar ekledim sizi ilk sayfadaki listemize...soru işaretli yerleri de yanıtlarsanız eklerim..bu arada son adet tarihleriniz değil bir sonraki olmanız gereken tahmini tarihinizi ekliyorum..inşallah en kısa zaman da pozitif sonuçlar alırsınız...

canım sıkma kendini gidip baktırdığın iyi olmuş...ilaçlarını iyi kullanki aşılamadan bebişin pürüzsüz bi şekilde gelsein yerimseniben a.s.

canım sıkma kendini gidip baktırdığın iyi olmuş...ilaçlarını iyi kullanki aşılamadan bebişin pürüzsüz bi şekilde gelsein yerimseniben a.s.[/QUO

sudecim tşk ederim canım herşey çocuk için katlanacam mecburen.sen naptın canım başladın mı tedaviye?zemuszemus

elifcim bidahaki adet tarihim 3 kasım.bir kez aşılama başarısız.4 kez klomen ve yumurt takibi.şuan normal yolla.
kullandığım kürler böğürtlen kökü,civan perçemi karışımı ve 15 gün soğan kürü..
ben kendimi çok yıprattım ne ii dedilerse yaptım.ama sonuç alamadım.bunları kullandığım süreler boyunca olucakmı diye çok düşündüm.çok stres yaptım.sanırım en büyük sebebimde bu sabırsızlığım oldu.
ben hepinize en kuvvetlisinden sabırlar diliyorum.

meltem2327 - aycanisa - tubiss - YS88 kızlar ekledim sizi ilk sayfadaki listemize...soru işaretli yerleri de yanıtlarsanız eklerim..bu arada son adet tarihleriniz değil bir sonraki olmanız gereken tahmini tarihinizi ekliyorum..inşallah en kısa zaman da pozitif sonuçlar alırsınız...[/QUO

inşallah bütün isteyenler enn kısa zamanda pozitif sonucu alırlar ben sigara alkol kullanmıyorum.geçen ay micro yaptırdığım için bidahaki adet tarihini tahmin edemiyorum ama benim öncekilere göre olursa 31 ekim diyelim

selam kızlar bende sizler gibi ebiş istiyorum benide listenize ekleyinopuyorumnanaktan
k-27 e-30
18 ekim
yumurta zayıflığı
1 düşük-3 kere klomen-1 aşılama-laparaskopi(soltüpte tıkanma vardı açıldı)-şuan da doğal yoldan-
42 ay
soğan kürü-bal tarçın çörekotu-arısütü polen-keçiboynuzu pekmezi-
sigara var alkol yok

benıde eklermısınız b-23,e-30
esım varıkosel 3 ay oldu amlyt.olalı,benım tekrarlayan kıstlerım var,tup fılm temız.yumurtlama prob.olabılır dr. epsı aynı fıkırde değıl bırısı catlama sorunun var dıyo bırısı yumurtlama problemın,bırısı esınden dıyo anlasılan cok dr.değıştırmek ıyı değıl ormonlar cok ıyı esımın amlt.once sorunlu ıdı sımdı test yaptıracak tekrar bu arada bırde basarısız asılama var amelıyat oncesı,en son ğıttığm dr.folık asıtle ,proğestan verdı bu yumurtlama yardım edecekmıs kıstlerımı onleyecekmıs 1 yıl bekleyın dıyo sonra tup bebek ayy cok yazdım kusura bakmayın yanı normal yolla denıyecez artık

bu arada esım kecı boynuzu kuru ve e vıtamını kullanıyor bende kıstım ıcın bu ay soğan kuru denemeyı dusunuyorum 4 yıllık evlıyız 5 e ğırdık eylulde

benıde eklermısınız b-23,e-30
esım varıkosel 3 ay oldu amlyt.olalı,benım tekrarlayan kıstlerım var,tup fılm temız.yumurtlama prob.olabılır dr. epsı aynı fıkırde değıl bırısı catlama sorunun var dıyo bırısı yumurtlama problemın,bırısı esınden dıyo anlasılan cok dr.değıştırmek ıyı değıl ormonlar cok ıyı esımın amlt.once sorunlu ıdı sımdı test yaptıracak tekrar bu arada bırde basarısız asılama var amelıyat oncesı,en son ğıttığm dr.folık asıtle ,proğestan verdı bu yumurtlama yardım edecekmıs kıstlerımı onleyecekmıs 1 yıl bekleyın dıyo sonra tup bebek ayy cok yazdım kusura bakmayın yanı normal yolla denıyecez artık

canım merhaba ben de mersindeyim hangi doktora gidiosun?

en son yenısehır feyza hanıma ğıttım ama ğülay aıma ğıdecem onda devam edecem daa ğercekcı ğelıyo bana ya sen

en son yenısehır feyza hanıma ğıttım ama ğülay aıma ğıdecem onda devam edecem daa ğercekcı ğelıyo bana ya sen[/QU

ilk aşılamam yarım kaldı sistem tıp merkezinde haldun canova.çok ii bi doktor ama saffet dilek'e gitmeyi düşünüyorum yani özelde yaptıracam maddi açıdan kendimi ayarlayabilirsem.saffet beyi tavsiye ediyor herkes.profosör olduğu için.birebir ilgileniyor birde.haldun bey hastanede olduğu için düzenli kontroller yapılmadı o yüzden yumurtam erken çatladı ve kanamam oldu.bakalım kısmet tabi.allah herşeyin hayırlısını versin hepimize.yerimseniben

selam kızlar kimseler kalmamış burda sudenaz nerelerdesın yanı adet tarıhımı verıyorum 12 kasım hiç bi tedavı uygulamıyorum sadece psikolojimi duzeltmeye çalışyorum sebepsiz infertilim ben en zoru bu herhalde kafayı sıyırmadan evlat sahibi olmak istiyorum dualarınızla canlarım

Merhaba kızlar epeydır kımselerı gÖremıyorum burada.
Hadı ama Çok yalnızım kımse yokmu? Bunaldım dÜŞÜnceden..
Aynı dertle dertlenenlerle paylaŞmak ıyı gelŞyordu. Ama kımse yok.
Neyse ....muhabbetle..

X