Kadın İnfertilitesi Yüzünden Hamiş Kalamayan Bayanların Listesiiii

yaban gülüm ümüdini kesme işallah bebiş vardır ne kadar desemde morelini yüksek tut olmuyo çünkü bende anne olmak istiyorum opuyorumnanaktan

kızlar iyi haberlerinizi bekliyorum

bende de yeni havadis

ikizler geliyor

tebrık ederım canım bız bı taneyı beceremıyok sen maşallah cıfter cıfter rabbım kucagına almayıda nasıp etsın uyguladıgın ozel bı yontem varsa bızedesole bu mubarek gunler yuzu hurmetıne rabbım hepımızın kucagını dolursun inşallah cok dua et bızede olurmu sen cıft torpıllısın hamılenın duası reddedılmezmiş

tebrık ederım canım bız bı taneyı beceremıyok sen maşallah cıfter cıfter rabbım kucagına almayıda nasıp etsın uyguladıgın ozel bı yontem varsa bızedesole bu mubarek gunler yuzu hurmetıne rabbım hepımızın kucagını dolursun inşallah cok dua et bızede olurmu sen cıft torpıllısın hamılenın duası reddedılmezmiş

canım sağol valla bir sürü yöntem denedik ama olmadı

bizimki tedavi sonucu ikiz

dualarım hep sizinle

meraba bayanlar bende pco luyum 7 aydır tedawi görüyorum dktrum klomen werdi 4 uncü we sonuncu kullanışım bundan sonra iğnelere geçicez iğne ile hamile kalan war mı arnızda nese hanımlar allah hepimize sabır wersin...

meraba bayanlar bende pco luyum 7 aydır tedawi görüyorum dktrum klomen werdi 4 uncü we sonuncu kullanışım bundan sonra iğnelere geçicez iğne ile hamile kalan war mı arnızda nese hanımlar allah hepimize sabır wersin...

canım inşallah iğnelere gerek kalmadan son denemende hamiş kalırsın...

iğnelerin etkisi şuki daha yumurtaların sayısını ve kalitesi ni artırıyor..tabiki hamiş kalan var..sonuçta tüp bebek tedavisinde bile bu iğneleri kullanıyorlar...

canım 1. sayfadaki maddeleri cevaplarsan senide listemize ekleriz...a.s.

slm kızlar bu ayda olmadı ama zaten hıc beklemıoyordum ara vermeye karar verdım kurban bayramına kadar doktor moktor yok zaten hep para hırsı almış gozlerını başkada bı sey degıl yıkılan umutlar kurdugum hayaller hiç umrunda bıle degıl kırmızıları gordum bı dahakı tarıhım muhtemelen 15 eylul olur neyse ramazan gunlerı hurmetıne rabbım hepımızın kucagını doldursun inşallah

slm kızlar bu ayda olmadı ama zaten hıc beklemıoyordum ara vermeye karar verdım kurban bayramına kadar doktor moktor yok zaten hep para hırsı almış gozlerını başkada bı sey degıl yıkılan umutlar kurdugum hayaller hiç umrunda bıle degıl kırmızıları gordum bı dahakı tarıhım muhtemelen 15 eylul olur neyse ramazan gunlerı hurmetıne rabbım hepımızın kucagını doldursun inşallah

canım benim geçmiş olsun...dr.lar için söylediklerinw katılıyorum..hiçbirine güvenmiyorum..ama çaresiz bi şekilde kapılarındayız malesef....

tarihleri geçen arkadaşlar..durumlarınız nedir haberdar edin?

güzel haberler vermeniz dileğiyle a.s. a.s.

musetta-k 28/e28-18 eylül-endometiosis hastası-yumurtlama takibi -12. ay-klomen-sigara alkol kullanmıyor

günaydın arkadaşlar bende 2 senedir bebek istiyorum ama olmadı eşim ve bende sorun yok ama olmuyor şu iki sene içinde çok tedaviler denedim bir sonuç alamadım şuan serophene diye bir ilaç kullanıyorum pazartesi kontrole gideceğim inşallah hayırlısı umarım hepimizin dileği kabul olur

musetta-k 28/e28-18 eylül-endometiosis hastası-yumurtlama takibi -12. ay-klomen-sigara alkol kullanmıyor

canım ekledim seni..inşallah uğurlu gelir sana..a.s.

Merhaba arkadaşlar bende bugün aranıza katılıyorum

canım sende hoşgeldin aramıza...1. sayfadaki maddeleri cevaplarsan ekleriz listeye canım...a.s.

X