Kadın İnfertilitesi Yüzünden Hamiş Kalamayan Bayanların Listesiiii

slm sudenaz
bende aranıza katıldım bisürü test rahim filmi derken sonunda laparoskopiye çağırdılar biliyosun birtane kimyasal düşüğüm var ... adetim başladıktan sonra yapacaklar... laparoskopiden çok korkuyodum korktuğum başıma geldi...bilenler bana yardımcı olabilirmi nasıl olacak.. benide listenize ekleyin bende atık burdayım

slm sudenaz beni de alın...

adet tarihim 22.09.2009 (tabi her ay değişiyor ama ben bu aya göre tarih veryrm)
yaş; 23 kocacım; 26PCO luyum
tedaviyi bıraktım (klomen çatlatma iğneleri kullandım ama onlar bana bebek değil de bi 15 kilo olarak döndü)14 ay
dün incir kürüne başladım birde aktardan bi karışım aldım onu macun yapıyorum. eşimede keçi boynuzu veriyorum.
sigara yok. eşim günde 2-3 tane içiyor.

artık burdayım bende hamiş olana kadar gitmiyorummmm....:lepi::dance::hooray::enbuyukkk:

nerdesin sude nazzz ekle beni dee...:ecrin_bebek::ecrin_bebek::ecrin_bebek::ecrin_bebek::dance:

anlaşılan burda kimse yok...Uhm ben gideym o zaman:a015::çok üzgünüm::çok üzgünüm::çok üzgünüm::a015::a015:senağlamasenağlamasenağlamasenağlama

hoşgeldin aramıza muzurcum...laparoskopi den korkulcak bişey yok..ben iyiki yaptırmışım diyorum..kafamdaki tüm soru işaretleri ortadan kalktı laparoskopi sayesinde....

canım ekleyelim senide listeye ama ilk sayfadaki maddeleri cavaplarsan sevinirim a.s. a.s.

nerdesin sude nazzz ekle beni dee...:ecrin_bebek::ecrin_bebek::ecrin_bebek::ecrin_bebek::dance:

anlaşılan burda kimse yok...Uhm ben gideym o zaman:a015::çok üzgünüm::çok üzgünüm::çok üzgünüm::a015::a015:senağlamasenağlamasenağlamasenağlama

canım benim kusura bakma çalıştığım için fırsat buldukça girebiliyorum....hoşgeldin aramıza sende..ekledim seni inşallah hamiş kalırsın bir an önce a.s. :CüvCüv::CüvCüv:

yerimseniben yerimseniben

meyvesiz kalmak çok zormuş....

ben buraya üye olamıyorum lütfen yardımcı olurmmusunuz........

canım hoşgeldin sende..üye olmak derken aramıza katılmaktan baysediyorsan...bu konunun 1. sayfasındaki maddeleri cevapladığında yine ilk sayfada bulunan listeye ekliyorum .....inşallah hepimiz meyvelerimize kavuşacağız :Saruboceq::Saruboceq:

arkadaşlar bu arada sezonluk işe girmiştim 2. tüp bebek denemesine maddi katkıda bulunmak için. 4 ekimde sözleşmem bitiyor..şimdiden heyecan bastı....gece rüyalarımda sürekli bebekler görüyorum..rabbim bu mübarek ayda dualarımızı kabul etsin inşallah....

est. canım umarım bebek onun icin çalıştığını duyar da çabuk gelir ahh bi bilseler onlar için neler yapıyoruz,,,:CüvCüv:

est. canım umarım bebek onun icin çalıştığını duyar da çabuk gelir ahh bi bilseler onlar için neler yapıyoruz,,,:CüvCüv:

inşallah canım ..amin..:Saruboceq:

aynen dediğin gibi bir bilseler neler yaptığımızı......ama anlatacam bir bir..hele bi gelsinler...:lepi:

inşallah canım ..amin..:Saruboceq:

aynen dediğin gibi bir bilseler neler yaptığımızı......ama anlatacam bir bir..hele bi gelsinler...:lepi:

bende dötüne dötüne vurcam bi gelsin sıpa )) canm eşimin yaş 26 olacaktı 29 olmuş sölm dedm...

merhaba kizlar,bende listenize girebilir miyim??
nevromun listesinde gönül dostlari kösesindeyim ama bizdeki sorunda kadin infertilitesi aslinda..
1-adet olmam gereken tarih 3 agustostu,olmadi. 3 eylül olur sanirim
2-ben 23 esim 26 yasinda
3-pcos sorunu yasiyorum
4-takip gördüm,histeroskopi oldum.haftaya belli olacak büyük ihtimalle asilamaya geceriz
5-2 senedir
6- kür uygulamiyorum henüz,adetten sonra hayit macunu kürüne baslicam
glukofen 850mg ve folik asit kullaniyorum
7-sigara ve alkol kullanmiyorum.

kizlar insallah en kisa zamanda hepimiz bebeklerimize kavusuruz :Saruboceq:

hoşgeldin aramıza canım...ekledim senide...

inşallah en kısa zamanda kavuşuruz bebişlerimize....

evet bu ayda adetim düzenli bişekilde geldi...bu benim için tedavimde umutlanacağım bir durum..şükürler olsun..inşallah herşey hepimiz için yolunda gider

kızlar merhaba..bayağıdır giremiyorum.geçmişi okudum yeni hamiş yok galiba..ben tedaviye başlamak için gün sayıyorum sudecim senin gibi ekimde başlıyacam allahın izniyle.aşılama yaptırmayı düşünüyorum.umarım en kısa zamanda meleklerimize kavuşuruz..

bendeee varııııım.baktım bir ben yokum listede bende geldim arkadaşlar beni de ekleyin.

imran-yaş:22e:27-22 eylül-pco,tıkalı sol tüp,sperm hareketlerinde durgunluk-aşılama öncesi hazırlık(hem ruhsal hemde bedensel)37,5 ay-glifor-sigara alkol yok

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…