Kadın İnfertilitesi Yüzünden Hamiş Kalamayan Bayanların Listesiiii

canm ben hala adet olmadığım için bi sonraki tarihi veremiyorum malesef kan testi de yaptırdım sonuç 0,01 çıktı çok üzgünümsenağlama eşim tatile bi yerlere gidelim dior ben kalıp aşılama yaptırmak istiyorum kararsızım sadece ağlamak gelior içimden allah hepimize sabır ve dayanma gücü versin :Saruboceq:

benim 18 temmuz, cuma akşamı yaptığım test silikti ama belliydi ve ilk 15dk içinde çıktı cumartesi sabah yaptığım testte ikinci çizgi 5 dk içinde çok kırmızı olmamakla birlikte bayağı netti ve bugün regl oldum ve yine test yaptım yine ikinci çizgi ve kan testi yaptırdım 4,40 ve dr gitip durumu anlattım gebelik oluşmuş ama tutunamamış dedi bu ay yine yumurta takibi yaptırıp olmazssa temmuz da tüp bebeğe başlıycam. ben geçen ay incir kürü yapmıştım ve üç yumurta olmuştu biri küçüktü ama yine de benim için 2 yumurta mucize arkadaşlar ben tüp bebek tedavisinde o kadar çok dozajlı ilaçlara rağmen en fazla 3 tane olmuştu

canım sende kimyasal gebelik olmuşmuş...dr. un da dediği gibi tutunamamış...inşallah bi dahakine tutunur...buda çok iyi bir gelişme yani... a.s.

canım ya...bak bence eşini dinle ve tatile çık....en azından vücuduna rahatlık gelir,beynin boşalır...ben burda çok duydum tatilde hamiş kalanları...a.s.

selam kızlar

şuan ben tüp bebek tedavisindeyim ama bu listeyi de gürünce katılıyım dedim bide sudenazcım seni görünce dayanamadım kısmet işte ne hamileler çıkardık ama bak hala biz arayııııııppppp duruyoruz Rabbim hayırlısını versin cümlemize

neyse

1-beklenen adet tarihi:22 temmuz(tüp tedavisi gördüğüm için cevap biraz karışık şimdilik)
2-K:28 E:32
3-pko ve sol tüp tıkalı
4-2 negatif aşılama 2 yumurtlama takibi(iğne.hap)
5-48 ay
6-klomen,gonal-f,pregnly
su anda puregon.suprecur,glukophage,folbiol
7-alkol yok ,sigara günde 5 tane

slm benide alırmısın listene sudenaz
K:28 E:32
hipogonadism
1 tüp bebek ikincisine hazırlık yapılıyo
9 yıl
menogon
alkol ve sigara yok
temmuz 14

Son düzenleme:
canım ya...bak bence eşini dinle ve tatile çık....en azından vücuduna rahatlık gelir,beynin boşalır...ben burda çok duydum tatilde hamiş kalanları...a.s.

inşallah canm işlerimizi toparlayıp kaçacaz buralardanopuyorumnanaktan bugün doktora gidecem bazı hormon testleri istedi benden biliosun hala adet olmadım öğleden sonra sonuçları gösterecem dün ultrasonda herşey yolunda çıktı kist falan yokmuş umarım hormon testlerimde düzgün çıkar....buarada hep ben derdimi anlatıorum sen neler yapıosun canm anlatsanaŞeniz

canım benim iyi yapmışssın opuyorumnanaktan

inşallah tüp bebek tedavin olumlu olur bitanem..
ekledim senide..inşallah uğur getirir a.s.

slm benide alırmısın listene sudenaz
K:28 E:32
hipogonadism
1 tüp bebek ikincisine hazırlık yapılıyo
9 yıl
menogon
alkol ve sigara yok
temmuz 14

aramıza hoşgeldin canım...

ekledim senide..uğur getirmesi dileğiyle..a.s. a.s.

seninde tüp bebek tedavin inşallah pozitif olur :Saruboceq:

inşallah bi sorun çıkmaz canım hormon testinde ...

valla canım ben 6 gün oldu işe başladım...çok yorucu geçiyor...eylülün sonuna kadar çalışıcam..ekimdede inşallah tüp bebek tekrarlıycam...bugün 3 te başlıycaak mesayim..o yüzden sizlere zamanında cevap veremiyorum...

tüm bu uğraşlarımız,herşey bebiş için

senınde benım gıbı tuplerın tıkalı oldugunu soylemıştım ben yakında umut tup bebek hastanesıne baslayacagım inş dAHA onceden denemem oldu demıştın acaba hangı protokolunu uyguladılar cvp verırsenız cok sevınırım

canım ben ilk denememi medikal park ta yaptım..kısa protokol uygulandı ama yumurta toplamadan sanra tedavi iptal oldu...transfer olmadı...kaliteli yumurta yoktu...bende ikinci denememi umut ta yaptırıcam ekim ayında..hayırlısı olur senin için inşallah a.s.

canm benim allah kolaylık versin.hormon testlerim çok ii çıktı doktorum süper dedi ve şaşırdı bidaha bakalım dedi ultrasonda ve bidaha baktı herşey yolunda temiz çıktı dedi bu açıdan seviniorum ama adet olmadım hala anlamadım nie böle oluyor adet söktürücü içecem adet olunca aşılamaya başlayalım dedi ama ben de senin gibi ekimde düşünüyorum 3 aylık bi ara ii gelecek bana ama beni üzen tek şey bu 3 ayda doğum kontrol hapı içmek zorundayım adet görebilmek için..senağlama allah hepimizin yardımcısı olsun..:Saruboceq:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…