Kadın İnfertilitesi Yüzünden Hamiş Kalamayan Bayanların Listesiiii

Çiderin benim hayatımdaki yeri bambaşkadır kızlar, çider kurulmadan önce sadece bir sitemiz vardı..sitenin ve çiderin kurucusu sibel abla, onun sağ kolu cansın ve muko canlarım, çok severim onları.. çok sıcak çok iyi insanlardır ,bir çok şehir gezdik onlarla, konferanslar vs.. Çekinmeden derneği arayıp derdinizi söyleyin inanın çok sıcak karşılayacaklardır sizleri

sağol canım benim a.s.

ekimde düşündüğüm için o dönemlerde aramayı düşünüyorum zaten... kaydirigubbakcemile5

bu arada az kardeşim aradı komşuları umreye gitmiş (allah kabul etsin) gelirkende bir toz getirmiş ordan bir bitkinin tozu sanırım ..oralarda çocuğu olmayan kadınlara adetin hemen sonrası zeytinyağlı bir pamuğa bu tozu döküp içeriye yerleştiriyorlarmış ..kardeşim ''abla senin için istedim biraz sağolsun verdiler '' önümüzdeki ay onu denemeyi düşünüyoruma.s

bu arada az kardeşim aradı komşuları umreye gitmiş (allah kabul etsin) gelirkende bir toz getirmiş ordan bir bitkinin tozu sanırım ..oralarda çocuğu olmayan kadınlara adetin hemen sonrası zeytinyağlı bir pamuğa bu tozu döküp içeriye yerleştiriyorlarmış ..kardeşim ''abla senin için istedim biraz sağolsun verdiler '' önümüzdeki ay onu denemeyi düşünüyoruma.s

11 haziran start canım a.s

sanırım 11 temmuz demek istedin yerimseniben

valla dene tabiki canım...neyin ne zaman yarayacağı belli olmaz..kaydirigubbakcemile5

Cıdere uyeyı ol cnm onlarla konuŞ bence ayarlarlar onlar uzulme yasemın hn ma bakma sen sen cıderdekılerle muhatap ol bence

ayy banada annem getırdı yenı geldi umreden ama acaıp bı sey nasıl anlatım ki elim kadar bı yumru kahverengi hurma çeşidiymiş sokakta satıyorlarmış ama nasıl kullanılacagını bılmıyorum ki onceki gidişinde de getirmişti bole ufak bonzai agaclarının kurusu gıbı bi şey onuda kullanmadım nasıl yapıcagımı bılmıyorum cunki neyse o megerse kolay dogum içinmiş sen faydasını gorursen banada haber ver :)

günaydın kızlar sabah test yaptım ikinci çizgi silik çıktı ama emin değilim bu ay çatlatma iğnesi olmuştum onun etkisi de olabilir kan testi yaptırmak istemiyorum cuma gününe kadar bekliycem

günaydın kızlar sabah test yaptım ikinci çizgi silik çıktı ama emin değilim bu ay çatlatma iğnesi olmuştum onun etkisi de olabilir kan testi yaptırmak istemiyorum cuma gününe kadar bekliycem

yaaaa ahdi bakalım inşallaaaaah hangı ıgneyı kullandım bende bu ay ıgne olcaktım şimdi doktordan geldım doktorum iğneye gerek yok yumurtalaın cok guzel gelişmiş dedi darısı bana yarabbbımmmmmmmmmmmm amiiiiiiiiiiiiiiiiiin ayrıca bu sıtedekı herkeseeeeeeeeee:CüvCüv:

kızlar test yaptım dayanamadım...sabredemedim ama sonuç negatif :KK43: koskoca bi tek çizgi!!! bıktım artık hala adet de olmadım pazartesi kanda baktıracam yine negatif çıkarsa yani gebelik olmadığından emin olduktan sonra adet söktürücü içecem ve adet olduktan sonra da aşılamaya start verecem doğal yoldan olur die ümitlenmiştim ama olmuyor,olmuyor,olmuyor.............................................................

kızlar test yaptım dayanamadım...sabredemedim ama sonuç negatif :KK43: koskoca bi tek çizgi!!! bıktım artık hala adet de olmadım pazartesi kanda baktıracam yine negatif çıkarsa yani gebelik olmadığından emin olduktan sonra adet söktürücü içecem ve adet olduktan sonra da aşılamaya start verecem doğal yoldan olur die ümitlenmiştim ama olmuyor,olmuyor,olmuyor.............................................................

üzüldüm yaaa :çok üzgünüm:

kesin emindim ya ben......:bbo:

canım sırf senin müjdeli haberini almak için girdim ....

neyse sen bi bekle acık daha..daha kırmızıları görmedik..inşallahta görmeyiz kötükedihüso

canım yaaa..hadi bakalım güzel haberlerini bekliyoruz....ama merakta bırakma bizi...

yaaaa ahdi bakalım inşallaaaaah hangı ıgneyı kullandım bende bu ay ıgne olcaktım şimdi doktordan geldım doktorum iğneye gerek yok yumurtalaın cok guzel gelişmiş dedi darısı bana yarabbbımmmmmmmmmmmm amiiiiiiiiiiiiiiiiiin ayrıca bu sıtedekı herkeseeeeeeeeee:CüvCüv:

seninde güzel haberlerini bekliyoruz canım..inşallah herşey yolunda gider...:Saruboceq:

maalesef bugün kırmızıları gördüm temmuzda tüp bebeğe başlıycam inşallah o zaman gelir bebeğim

üzüldüm yaaa :çok üzgünüm:

kesin emindim ya ben......:bbo:

canım sırf senin müjdeli haberini almak için girdim ....

neyse sen bi bekle acık daha..daha kırmızıları görmedik..inşallahta görmeyiz kötükedihüso

saol canm ama malesef müjdeli haber verenedim çok isterdim ama yine olmadı....umarım sizlerden güzel haber alırım..:Saruboceq:

maalesef bugün kırmızıları gördüm temmuzda tüp bebeğe başlıycam inşallah o zaman gelir bebeğim

saol canm ama malesef müjdeli haber verenedim çok isterdim ama yine olmadı....umarım sizlerden güzel haber alırım..:Saruboceq:

canlarım üzülmeyin yaaa ....:gitme: inşallah önümüzdeki ay hamiş kalırsınız... :CüvCüv:

bu arada bi sonraki tarihlerinizi verin..listede düzeltiyim....yerimseniben

içimden geliyorki bence siz çok fazla beklemiyceksiniz.opuyorumnanaktan

X