Kaçmayi dusunuyorum....

Zaten 15 yaşındaki bir ÇOCUK ile evlenmeyi düşünen biri de normal değildir. SAPIKTIR. Sen böyle bir şey yapmak istesen de aklı başında bir adam olsaydı yaptığının aptalca birşey olduğunu söylerdi. Yaptığın çocukluk değil çünkü çocuklar sokakta oyun oynar ders çalışır.

Zaten 15 yaşındaki bir ÇOCUK ile evlenmeyi düşünen biri de normal değildir. SAPIKTIR. Sen böyle bir şey yapmak istesen de aklı başında bir adam olsaydı yaptığının aptalca birşey olduğunu söylerdi. Yaptığın çocukluk değil çünkü çocuklar sokakta oyun oynar ders çalışır.

kesinlikle haklısın. adamın yaptığı en çarpık olanı!

15 yaşında ve kaçmak istiyor
canım ya sen daha çok küçüksün
biz o yaşlarda sevgili olmakla yetiniyorduk
15 yaşına kadın olmak, ev kurmak, koca düşünmek CADIARZU
umarım yeni nesilin hepsi senin gibi düşünmüyordur

bunun aklı ne okumada nede oyunda kocada aklı yaşa bak ya 15 ay şaka gibi bide ciddi ciddi ailem vermiyor kimse anlamıyor kaçıcam diyor kaç kızım kaç sen bak başına neler geliyor nerelerde bulursun sen kendini sana acınmaz aslında yazık günah o ailene sana verdiği emeklerine seni büyütüp bu yaşa getirmişler kızları nelerin peşinde koşuyo evledında hayırlısı allah seni islah etsin kızım emi

kaçanın yüzü gülmez derler büyüklerimiz..
sakın böyle bir hayata düşeyim deme canım..
sabret..

şimdiki gençlik hızlı millet sizde bağırıp kızı iice depresyona soktunuz kaçtı işte nolcak şmdi :roflol:

Kacmadim arkadaslar sakin kafayla oturdum dusundum sabredecegim bu onceki dusuncemi oturupta gulenlerede cok tsekkur ediyorum gercekten sanki icinizden kacmayi dusunen olmadi bu yaslarda ...

ben senin yasındayken hiç kaçmayı düşünmedim

Canım evet oturup sakin düşünmekte fayda var
ama inan ben 15 yaşında bırak koca bulup ewden kaçmayı adam beni öptü diye dünya başıma yıkılmıştı yani

Fransada olupta orta çağda yaşayan vatandaşlarımız var artık seni hangi çağda yaşatıyorlar bilmem ama aklını kulanmanda yararına olacak

Yaşın kaç senn ?? böyle konusabilmek için 16-17-18 olmalısın.düşüncelerin bunu gösteriyor..ama ailen mutlaka haklıdır.ileride anlıcaksın

24 yaşındayım ve senin gibi 15 yaşında koca meraklısı olupta kaçmayı evlenmeyi hiç düşünmedim herşeyin bi zamanı var eminim çoğu kişi de kaçmayı düşünmemiştir

27 yaşındayım, 15 yaşında çıkma teklifi gelince yolumu değiştiriyordum o nların evinin, dükkanının önünden geçmemek için, daha sokakta oynulordum yawkaydirigubbakcemile2

22 yaşıma giricem aa evde kaldın diolar ne saçmalık ehehe sanki evlenip çocuk doğurunca bi halt olucam :) çalışıyorum en güzel şirkette asistanlık yapıorum..ay bası paramıda çatır çatır yiorum..araba da alıcam.dısarıdanda 4 yıllık okuyorum.warmı bekarlık gibisi yaa..önce kendi yolunu çiz ve hayatını yaşa bence..eminim ki değişecektir düşüncelerin .....evlilik için 30 a kadar yolu var diyorum :) evlenip koca bakıcağıma erkenden bi gezer tozarım herseyden sıkılınca otururum evimde kocam bana baksın :)

sakın kaçma.
kaçıp da mutlu olanmı var ..
kaçtığn yerde kocanın sana yaşatacakları emin ola anne babanın sana yaşatacaklarından on kat daha kötü olacaktır..
ne kadar kötü olsa da anne baban bir yabancı da n daha ii olacaktır bunu zamanla anlayacaksın ..,
şimdi tek istediğin anne babanın zulmunden kaçmak seni anlıyorum ama ileride bu zulmun on katını eşin sana gösterecek..
kaçtığın zaman tamamen sahipsiz kalacaksın ve erkekler bunu hemen kullanırlar ..
kaçtığın için her türlü zulmu görme ihtimalin çok yüksek...
kuzeninle de evlenme tabi ama kaçmak en son düşüncen bile olmasın ,düşüncelerinde hiç yer almasın sakın ..
tabikikaçtığın zaman seni el bebek gül bebek yaşatacak erkek de vardır ama bu erkeklerin sayısı koca türkiye nufusu içinde belki de bir elin parmağını geçmez..
tvlerde hergün bu tip vakalar ekranlara geliyor..
hiçmi ibret almıyor genç kzlarımız anlamıyorum doğrusu..
ailenin sana yaptıkları da kolay değildir ama sen onlardan farklı bir şekilde kaçış yolu bulabilirsin bu şekide kaçarak değil..

kaçırdığı eşini başkalarına pazarlayan ne kadar çok erkek var biliyormusun ..
ALLAH böylelerinden korusun genç kızlarımız..
o yüzden hiç tanımadğın bir adama kaçarken hayatın bütün kötü cilvelerini göz önüne alarak kaçman gerekir....
ki hayat çok acımasız başına her türlü kötülük gelebilir..
sen bir genç kız olarak herşeyin en kötüsünü düşünmek zorundasın..
çünkü ancak bu şekilde kendini kötülüklerden koruyabilirsin..
ALLAH yardımcın olsun

hayir ineternete pek fazla giremiyoruùm kacmayida ahttp://www.kadinlarkulubu.com/images/editor/menupop.gifşakkıdıklimdan cikradim

X