Kaçarak evlendim herşey çok kötü

Bu kafayla çok çekersin çok, kocan gitmeyeceginden o kadar emin ki , blöf yapıyor, çık git ailenin yanına be kızım...

Ne kadar acımasızca bi yorum hiç yazarken düşünmediniz mi zaten üzgün ben daha çok üzerim diye ama yine de teşekkürler

Ne kadar acımasızca bi yorum hiç yazarken düşünmediniz mi zaten üzgün ben daha çok üzerim diye ama yine de teşekkürler
Ee kızım çözüm çok da senin çözmeye gönlün var mı annen baban dul damgasından seni çalıştırmayacak insanlar olsa bu herifle evleneceğin zaman neden karşı çıkıyorlar. 3 yıl sevgiliymişsiniz hala annem babam kötü doğu kesmi zart zurt. Kardeşim bu koca ailenden iyi mi değil. Çalışmasan bile seni aç açık mı bırakacaklar mecbur çalıştıracaklar. Bir şekilde ayarlıyacaksın onu da

yoo düşünmedim, acimasizca dediginiz sey sizin hayatiniz ve de bu hayata bir cocuk getirmeye calisiyorsunuz hala sizce kim acimasiz ?

Ablacim senin esin merhametli, iyi falan degil bosuna kendini kandirma. Sen ne yap et gerekirse ailenin kapisinda yat ve ailenle baris. Gitsen niye geldin diye seni evden kovmazlar herhalde. En kotu aile bile bu aileden iyidir.

Bak sana gun boyu temizlik yaptiran o aileye esin sana mecbursun diyor ve sen hala esim merhametli, iyi biri diyorsun. Burada senin gozunu acmaya calisanlara acimasiz diyorsun. Esin senin uzulecegini dusunmuyor ve sen israrla cocuk istiyorsun, ailen istememis kacmissin. Simdi herkes iyi buradaki yazilanlar kotu mu sence? Yasin kucuk mantikli dusunemiyorsun lutfen burdaki yorumlari tek tek ve tekrar tekrar oku. Bu insanlar beni tanimiyor bile neden benim kotulugumu istesinler diye bir dusun. Git ailene yalvar yakar ama ailenle baris. Ha dersen ki ben omur boyu bu insanlara hizmet edecegim o zaman yapacak bir sey yok.

Evlilikte aile rızası çok önemli kaçmak bir çözüm değil. Aileler kötülüğümüzü istemez onay vermiyorsa bizim göremediğimiz şeyleri objektif bir gözle görüyorlardır. Keşke demek istemem ama keşke kaçmasaydın. Üstüne birde çocuk düşünüyorsun bu hayatının hatası olur. Eşin bile destek olmak yerine zorla mı getirdim mecbursun diyor. Bu sıkıntıları çekmek zorunda değilsin hele ki eşinden de hayır görmüyorsan. İnsanlar konuşur durur sen kaçarkende konuşmuşlardır. Ayrılık bazen daha hayırlı olabiliyor. Tabii ki tercih senin ama bu köleliği yaşamak zorunda değilsin. Hele çocuk yaparsan bu seferde çocuğum için sabredeyim diyeceksin. Çocuk sizin evliliğinizi düzeltmez. Hakkında hayırlısı olsun. Umarım aldığın kararlardan pişman olmazsın.

Ne bu ya nazi kampına mi gittiniz,herşeye rağmen hala seviyorum diyorsunuz eğer gitmeyi düşünüyorsanız ve aileniz size destek çıkmıyorsa kadın sığınma evlerine gidin lütfen biraz yol yordam öğrenir,güzel bir iş bulur,başınızı sokacak bir ev kurarsınız.Kadinlar bu kadar aciz olmamalı.Cok üzüldüm size ama hata üstüne hata olmuş l,eşinizin tepkisine de kusasim geldi

Yazdıklarını bir kere de sen oku bizim gözümüzle. Hangi devirde yaşıyoruz kendini neden bu kadar ezdiriyosum. Eşin seni zorlamı getirdim diyormuş ya sen mi onu kaçırdın o mu seni kaçırdı? Ailesi bile fazlalık muamelesi yapıyor sana neden?

Olmayan cocuk icin evliligi surdurenide gorduk cok sükür.
Daha neler görücez, duyucaz valla bende hayretler içindeyim. Bazı konuları okuduktan sonra tamam diyorum bundan daha beterini okumam heralde ama yok nerdeee her okudugum bir öncekinden beter. Ve bunu insanlar bile isteye yapıp yaşıyorlar. Yeter artık ya yeter bi kendinize gelin

ağır olacak ama böyle cahiller yüzünden aptal saptal insanlar üreyerek etrafa kendileri kadar cahil insanları salıp salıp duruyorlar. diyecek bir şey yok kardeşim aferim sana kaçtın, bir de çocuk yap, o salaklara hizmete devam et. aman ha 22 yaşında onlardan paçanı kurtarıp okumaya, çalışıp para kazanmaya çabalama hiç..

Bende kendimi dertli sanirdim meger benden kac kat beterleri varmis allah yardimcin olsun canım yaşadığın hayat hayat degil ben olsam asla katlanamazdim ama sana tek önerim var asla hemen çocuk yapma biraz bekle eşine karsi olan tavirlarini degistirmelisin hemen ilgiyi alakayi kes birlikte olmak isterse bahane uydur senin ondan soğuduğunu düşünsun kaybetme korkusunu esine yasatmak zorundasin biliyorum gidecek yerin olmadigini dusunuyosun ama yaniliyosun ne olursa olsun ailen sana sahip cikar sen onlarin namusunun hala çünkü ailen çıkmazsa devlet cikar sana deger vermeyen ailesine ezdiren bi adam icin hayatini mahvetme bir sure taktik denemeye calis bakalim esin duzelecekmi aklını kullan bende senin gibi beraber oturuyodum ayni senin gibi evimde bi kap yemek yapamazdim otel gibibi yatmadan yatmaya bide temizlemeye gelirdim ama senin kadar cekmedim evde olup biteni esime söylerdim kaynanami caydırmaya calisirdim kaynanamda sikintiya gelemez evinizi ayirin derdi ama esim annesi esini yeni kabettigi icin ayrilmadi bi süre sonra kaynanam kayninin yaninda calismaya diye gitti temelli olarak o sira bizde evimizi ayırdık ben esime dedim geri donerse bidaha karismayalim diye oda tmm dedi bidaha da karismadik artik ayriyiz yani demek istediğim esinle arana mesafe koy onu artik sevmediğini hissettir ve kaynanani caydırmaya calis ev isinden kac bahene uydur veya eltilerinde kavga et ama esine hep masum görün onu kandir kendini acindir agla fln biktim kendimi oldurecem artik de oyun yap anlayacağın aklini kullanmazsan bunlar bi omur seni koyun gibi gorurler onlar seni degil sen onlari kullan baktin denedin olmuyo al basini cek git devlete sigin baska caren yok bi omur böyle gecmez canim benim

Tamamını okumadım. Umarım gençler okurda ders çıkarır. Yapmayın annenizin babanızın onaylamadığı insanlarla beraber olmayın hele hele kaçmak asla. İşte böyle bir hayat yaşarsınız. Şimdi bu hayatı yaşamayı göz almanıza değdi mi?

Konu Mune
Bdv konusu

Bir şekilde aileni ikna et ve eve dön
Boşan
Çocuk falan da yapma

Bu konu da kaçmayı düşünen tüm kızlarımıza örnek olsun.

Canım benim yaşının küçüklüğüyle alakası yok bende 22 yaşında evlendim tek fark ben kaçmadım şuan 24 yaşındayım 3 yıldır hiç bi şekilde ailesini beni ezdirmedi ayrıca ayrı evde yaşıyoruz köle misin sen bütün katları sen temizliyorsun ve şuan da hamileyim ve eşim hiç bi şekilde ağır iş yaptırmaz kendi ailene gelince eğer ki gerçekten ailen seni seviyorsa affeder bi insan 7 de neyse 70 de de odur canım kaç kurtul

İş bulma imkanınız nedir? Kendi ayaklarınızın üstünde durup hayata karşı çıkmanız lazım. Eşinizin davranışları bence merhametli değil. Sizi görmezden geliyor. Sanki tek kaçtınız. Beraber kaçtınız, sizden sorumlu. Evliliğiniz bu durumdayken çocuk yapmak… bilemedim. Tabi sizin tercihiniz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…