JaBoTa'lı Muhabbetler :)

beğendiysen sorun yokkk piyyoo kıızz blii hareketli bişiler gönder durgun değil

ayrıca piyooo hiçbişi sendne kıymetli değil bunu düşün ve kendine değr ver değmez üzülmeye,

ayrıca mümkünatı varsa akşam eve gitmeyip kafa dağıtsann psikolojini bozmaya niyetlenme :KK19:

beğendiysen sorun yokkk piyyoo kıızz blii hareketli bişiler gönder durgun değil

ayrıca piyooo hiçbişi sendne kıymetli değil bunu düşün ve kendine değr ver değmez üzülmeye,

ayrıca mümkünatı varsa akşam eve gitmeyip kafa dağıtsann psikolojini bozmaya niyetlenme :KK19:

o zaman demet akalın-giderli şarkılar gelsin canım şu an onu dinliyorumm:118:

bu kalbin üzülmesine izin vermiycem
sevgi saygı ne varsa yitirdik :119:

akşam halkoyunlarım var zaten canım suratına düşüne düşüne horon tepicem :KK9::KK9:

o zaman demet akalın-giderli şarkılar gelsin canım şu an onu dinliyorumm:118:

bu kalbin üzülmesine izin vermiycem
sevgi saygı ne varsa yitirdik :119:

akşam halkoyunlarım var zaten canım suratına düşüne düşüne horon tepicem :KK9::KK9:

tep anasını satimm :KK70::KK70: çıkınca helak olmuş gibimi çıkıyosun peki kurstan bende bişilere gitmek istiyorum ama karar veremedim ,

tep anasını satimm :KK70::KK70: çıkınca helak olmuş gibimi çıkıyosun peki kurstan bende bişilere gitmek istiyorum ama karar veremedim ,

yok canım aksine daha çok oynayasım oluyor valla. hatta çıkışta mutlaka bişiler yapıyoruz lunaparka gidiyoruz yürüyerek dönüyoruz eve yada kahve içmeye falan gidiyoruz.

halkoyunlarını seviyosan tavsiye ederim canım. hem kafan dağılır, hem spor, hem yeni çevre yeni arkadaşlıklar, hemde etkinliklerde oluyor tur falan sosyal olarak çok iyi.

yok canım aksine daha çok oynayasım oluyor valla. hatta çıkışta mutlaka bişiler yapıyoruz lunaparka gidiyoruz yürüyerek dönüyoruz eve yada kahve içmeye falan gidiyoruz.

halkoyunlarını seviyosan tavsiye ederim canım. hem kafan dağılır, hem spor, hem yeni çevre yeni arkadaşlıklar, hemde etkinliklerde oluyor tur falan sosyal olarak çok iyi.

severim bende halk oyunlarını ama oryantal tarzı bişide olabilir gözüm ona kayıyo yani,

birde benim adam vardiyalı kimi akşamalr yanlız oluyorum benim gidiş amacım spor olucak hem de bi sosyal bişiyim olsun ot gibi ev iş arasında dönüyorum ha bire :26::KK14:

severim bende halk oyunlarını ama oryantal tarzı bişide olabilir gözüm ona kayıyo yani,

birde benim adam vardiyalı kimi akşamalr yanlız oluyorum benim gidiş amacım spor olucak hem de bi sosyal bişiyim olsun ot gibi ev iş arasında dönüyorum ha bire :26::KK14:

oryantalde iyidir akşam öğrendiklerini eşine gösterirsin :KK23::KK23::KK23::KK9:

hoş gedin kuzu, nasılsın:KK48:
7/24 ayıp konuşasım var:KK60:

iyiyim canım zımba gibiyim :KK9:
konuşuruz konuşmasına da ben hasta oldum gene. halbuki daha geçen hafta doktora gidip kesmek için ilaç almıştım:KK31: bakalım bu seferki ne zamana kadar sürecek :KK31:

şu tam.on nasıl kullanılıyordu :KK55:

iyiyim canım zımba gibiyim :KK9:
konuşuruz konuşmasına da ben hasta oldum gene. halbuki daha geçen hafta doktora gidip kesmek için ilaç almıştım:KK31: bakalım bu seferki ne zamana kadar sürecek :KK31:

şu tam.on nasıl kullanılıyordu :KK55:

ne kadar zamnada oluyon, kaç gün süüryo

ta....on bilmiomki kullanmdaım hiç:KK25:

ne kadar zamnada oluyon, kaç gün süüryo

ta....on bilmiomki kullanmdaım hiç:KK25:

canım 1 ay boyunca hergündü. dr.a gittim ilaç verdi. içince olmadım sonra ilaç bitti 3 gün sonra yeniden hastayım. bakalım bekleyeyim 1 hafta sürüyor benm normalde geçmezse yeniden gidicem dr.a. of yaa hastalıkalrımda bitmiyorki zatenn :KK25::KK25::KK25::KK25:

X